هتل های ارزان مشهد مطمئناً بهترین انتخاب برای تمامی زائران امام هشتم خواهد بود. اما مهم است که در زمان رزرو ارزان ‌ترین هتل مشهد کیفیت هتل و موقعیت مکانی هتل هم مورد سنجش قرار گیرد. اما منظور ما از هتل های ارزان مشهد، هتل هایی هستند که برای هر شب اقامت کمتر از 1 میلیون تومان هزینه دریافت می‌کنند. از این رو شاید شما با هتل‌های 4 ستاره‌ای در این مطلب آشنا شوید که قیمتی ارزان‌تر از یک هتل 2 ستاره داشته باشند.

مهم ترین دانستنی هتل ها در مشهد

به طور کلی در این مطلب از مجله گردشگری پرشین هتل شما با تفاوت قیمت هتل های ارزان مشهد در نزدیکی حرم و دور از حرم، تفاوت قیمت هتل‌ها در 4 خیابان منتهی به حرم مطهر، وجود هتل آپارتمان‌ها در لیست هتل های ارزان مشهد و ... آشنا خواهید شد.

​​هتل های ارزان مشهد
تفاوت قیمت میان هتل های نزدیک حرم و دور از حرم

دلیل تفاوت قیمت هتل های ارزان نزدیک حرم و دور از حرم

شاید با خود بگویید که چرا هتل های ارزان مشهد نزدیک حرم قیمتی گران‌تر از هتل‌های 4 ستاره دور از حرم را دارند؟ خب دلیل این مسئله مشخص است؛ چون این هتل های مشهد به حرم مطهر نزدیک هستند و مهم‌ترین ویژگی برای این هتل‌ها به شمار می‌رود. به عنوان مثال هتل کوثر مشهد یک هتل 2 ستاره با کیفیت است که قیمت هر شب اقامت در آن بیش از 700 هزار تومان می‌باشد. این در صورتی است که هتل 4 ستاره ثامن مشهد برای هر شب اقامت کمتر از 550 هزار تومان می‌گیرد. پس با این تفاوت قیمت خواهید دید که یک هتل 4 ستاره قیمتی ارزان‌تر از هتل 2 ستاره دارد که دلیل آن هم نزدیکی به حرم است.

هتل های ارزان مشهد
هتل های مشهد در 4 خیابان منتهی به حرم

دلیل تفاوت قیمت هتل های ارزان مشهد در 4 خیابان منتهی به حرم

همانطور که می‌دانید در شهر مشهد 4 خیابان وجود دارد که به حرم مطهر امام رضا (ع) منتهی می‌شوند. این خیابان‌ها شامل خیابان امام رضا (ع)(باب الرضا)؛ خیابان نواب صفوی ( بست پایین خیابان)، خیابان شیرازی (بست بالا خیابان) و خیابان طبرسی (بست شیخ طبرسی) می‌شود. مسلماً در تمامی این خیابان‌ها، هتل‌های بسیاری وجود دارد که از نظر قیمت با هم متفاوت هستند.

معرفی هتل های لوکس مشهد نزدیک حرم

به عنوان مثال یک هتل 2 ستاره در خیابان امام رضا، قیمتی گران‌تر از یک هتل 2 ستاره در خیابان طبرسی دارد با این که هر 2 هتل به حرم مطهر نزدیک هستند. دلیل این تفاوت قیمت، همان خیابان امام رضا است که از زمان های گذشته تا کنون به دلیل تمیزی و محیط مناسب، مورد توجه بسیاری از زائران و در نتیجه گران بودن هتل های مشهد در این خیابان است.

​​هتل های ارزان مشهد
هتل آرمان مشهد از هتل های خیابان نواب صفوی

به‌طور کلی ارزان ترین هتل های مشهد حتی هتل 4 ستاره، در خیابان طبرسی قرار دارند. گران‌ترین هتل های مشهد، حتی هتل های 2 ستاره در خیابان امام رضا واقع شده‌اند. اما هتل‌هایی که در خیابان نواب صفوی و خیابان شیرازی قرار دارند؛ قیمتی مشابه یکدیگر در تمامی لول‌ها دارند.

با هتل های مشهد در نزدیکی اماکن مهم آشنا شوید

آیا هتل آپارتمان‎‌ها، جزئی از هتل های ارزان مشهد هستند؟

بله، هتل آپارتمان های مشهد در دسته هتل های ارزان مشهد قرار می گیرند؛ زیرا قیمت آن‌ها به نسبت خدماتی که ارائه می‌دهند منصفانه است. به عنوان مثال یک هتل آپارتمان با کیفیت مانند هتل آپارتمان حیات شرق مشهد؛ امکاناتی همچون یک هتل 4 ستاره مانند هتل جواد مشهد را ارائه می‌دهد. با این تفاوت که هتل آپارتمان حیات شرق مشهد قیمتی ارزان به نسبت هتل جواد مشهد دارد. فاصله هر 2 اقامتگاه ذکر شده به حرم مطهر یکسان می‌باشد.

​​هتل های ارزان مشهد
هتل آپارتمان حیات شرق مشهد در خیابان امیرالمومنین (ع)

بهترین هتل های ارزان مشهد برای خانواده‌ها

توصیه پرشین هتل به خانواده‌های پرجمعیت، جهت رزرو هتل های ارزان مشهد، هتل آپارتمان‌ها است. زیرا قیمت هتل آپارتمان‌ها بسیار ارزان بوده و دارای اتاق خواب؛ همراه امکان پخت و پز می‌باشند. یکی از هتل آپارتمان های ارزان مشهدبا کیفتی مطلوب و امکان پخت و پز، هتل آپارتمان یلدا مشهد نام دارد.

بهترین هتل های مشهد در طرقبه

از دیگر هتل آپارتمان های ارزان برای خانواده‌ها می‌توان به هتل آپارتمان نورالنجف مشهد، هتل آپارتمان مودت مشهد و هتل آپارتمان علیزاده مشهد اشاره کرد. البته هتل آپارتمان نوین مشهد پیشنهاد پرشین هتل به شماست، زیرا هم به حرم مطهر بسیار نزدیک است و هم از نظر قیمت؛ مناسب خانواده‌ها می‌باشد.

هتل های ارزان مشهد
هتل های ارزان مشهد نزدیک به حرم در خیابان امام رضا

هتل های ارزان مشهد نزدیک حرم

وجود حرم مطهر امام رضا (ع) اصلی ترین دلیل سفر به مشهد است. بیشتر گردشگران ترجیح می دهند در هتل‌هایی اقامت کنند که نزدیک حرم باشد. زیرا در هر زمان و هر ساعتی می‌توانند به حرم بروند. همین موضوع باعث شد تا در ادامه مقاله به شرح هتل های ارزان مشهد نزدیک حرم بپردازیم. همراه پرشین هتل باشید.

هتل شمس مشهد

یکی دیگر از ارزان ترین هتل ها در مشهد؛ هتل شمس مشهد نام دارد. هتل شمس مشهد یک هتل 2 ستاره است که در خیابان اندرزگو، خیابان سرشور، سرشور 19 قرار گرفته و به حرم مطهر امام رضا (ع) تنها 5 دقیقه پیاده فاصله دارد. کیفیت مطلوب اتاق‌ها، رسیدگی خوب و امکانات متناسب با لول هتل، از ویژگی های این هتل نزدیک حرم است. قیمت هر شب اقامت در هتل شمس مشهد حدود 790 هزار تومان است.

هتل های ارزان مشهد
نمای بیرونی هتل شمس مشهد

رزرو هتل شمس مشهد با یک کلیک

هتل هانی پارس مشهد

از دیگر هتل های ارزان مشهد با کیفیت خوب؛ هتل هانی پارس مشهد نام دارد که در مقابل باب الجواد واقع می‌باشد. هتل هانی پارس مشهد یک هتل 2 ستاره بوده که کیفیت و خدماتی عالی را ارائه می‌دهد. فضای زیبای داخل هتل همراه رفتار حرفه‌ای پرسنل سبب شده تا این هتل ارزان در مشهد، همواره مورد توجه گردشگران باشد. هر شب اقامت در این هتل ارزان مشهد حدود 1 میلیون تومان است.

هتل قدس مشهد

یکی از ارزان ترین هتل ها در مشهد و البته با کیفیت‌ترین آن‌ها، هتل قدس مشهد است. هتل قدس مشهد در خیابان اندرزگو، مقابل باب الجواد قرار دارد. موقعیت مکانی خوب هتل به حرم مطهر، بازارهای مهم مانند سرشور و بازار رضا سبب شده تا اولین انتخاب برای زائران علی بن موسی الرضا علیه السلام باشد. قیمت هر شب اقامت در هتل قدس مشهد حدود 1 میلیون تومان است.

هتل های ارزان مشهد
لابی هتل قدس مشهد

رزرو هتل قدس مشهد با یک کلیک

هتل مهریز مشهد

هتل مهریز مشهد را می توان از دیگر هتل های ارزان در مشهد دانست که واقع در خیابان امام رضا، امام رضا 5 است. این هتل ارزان در مشهد اتاق هایی تمیز، غذاهایی به نسبت با کیفیت و امکاناتی معقول در حد لول هتل دارد. فاصله این هتل مشهد تا حرم مطهر کمتر از 4 دقیقه پیاده روی تا باب الرضا است. قیمت هر شب اقامت در هتل مهریز مشهد حدود 730 هزار تومان است.

هتل جواهری مشهد

یکی دیگر از هتل های ارزان مشهد هتل جواهری مشهد است که از نظر کیفیت غذایی زیاد توصیه نمی‌شود. اما قیمت ارزان این هتل مشهد و دسترسی آسان به حرم مطهر باعث شده تا بسیار مورد توجه زائران باشد. اگر شما نمی‌خواهید این هتل را به صورت فولبرد رزرو نمایید، می‌توانید فقط اقامت تک همراه صبحانه را مورد رزرو قرار دهید. قیمت هر شب اقامت در این هتل حدود 860 هزار تومان است.

هتل های ارزان مشهد
هتل جواهری مشهد

رزرو هتل جواهری مشهد با یک کلیک

هتل ابریشم مشهد

یکی دیگر از هتل های ارزان مشهد، هتل ابریشم مشهد نام دارد که در خیابان امام رضا، امام رضا 2 واقع می‌باشد. این هتل ارزان مشهد کیفیت بسیار خوبی داشته و امکانات آن با توجه به قیمتش، مناسب است. رزرو هتل ابریشم مشهد به دلیل دسترسی آسان به باب الرضا، بازار رضا، بازار سرشور و ... نزد زائران بسیار مورد توجه می‌باشد. حدود قیمت هر شب اقامت در این هتل 970 هزار تومان است.

هتل ادریس مشهد

از دیگر هتل های ارزان مشهد می‌توان به هتل ادریس مشهد اشاره کرد که تنها 1 دقیقه تا باب الرضا فاصله دارد. هتل ادریس مشهد از نظر کیفیت غذایی مطلوب بوده و اتاق های تمیز آن نظر میهمانان را جلب کرده است. با اقامت در این هتل ارزان مشهد بازار رضا در چند قدمی شما خواهد بود. قیمت هر شب اقامت در این هتل حدود 650 هزار تومان خواهد بود.

هتل های ارزان مشهد
هتل ادریس مشهد و فاصله ای 3 دقیقه ای تا حرم

رزرو هتل ادریس مشهد

هتل کوثر مشهد

یکی دیگر از هتل های با کیفیت و البته یکی از هتل های ارزان مشهد، هتل کوثر مشهد است. هتل کوثر مشهد لول 2 ستاره دارد و با ارائه امکاناتی در شان هتل، توانسته رضایت بیشتر میهمانان خود را جلب کند. ادرس هتل کوثر مشهد در میدان بیت المقدس (فلکه آب)، جنب بازار رضا است. حدود قیمت هر شب اقامت در هتل کوثر مشهد 790 هزار تومان می‌باشد.

هتل های ارزان مشهد
هتل های ارزان مشهد دور از حرم

هتل های ارزان مشهد دور از حرم

منظور از هتل های ارزان مشهد دور از حرم، آن دسته از هتل‌هایی است که فاصله‌ای 15 دقیقه تا 20 دقیقه پیاده از حرم دارند. از این رو قیمت آن ها بسیار ارزان تر است و برای افرادی که به دنبال سفر اقتصادی هستند، گزینه ای عالی برای اقامت می‌باشند. در ادامه با تعدادی از این هتل های ارزان مشهد آشنا خواهید شد.

هتل فراز مشهد

از دیگر هتل های ارزان مشهد، هتل فراز مشهد است که در امام رضا 31 قرار دارد. فاصله این هتل تا حرم مطهر بیش از 15 دقیقه پیاده‌روی است. قیمت ارزان همراه امکانات رفاهی مناسب باعث شده تا در زمان رزرو هتل مشهد یا رزرو تور ارزان مشهد بسیار پر طرفدار باشد. حدود قیمت هر شب اقامت در این هتل 620 هزار تومان است.

هتل های ارزان مشهد
نمای بیرونی هتل فراز مشهد

رزرو هتل فراز مشهد

هتل پارسه مشهد

هتل پارسه مشهد در خیابان دانش غربی، نزدیک بازار بلور واقع شده و فاصله آن به صورت پیاده تا حرم بیش از 16 دقیقه است. این هتل ارزان مشهد دارای امکانات رفاهی مطلوب همراه تمیزی نسبی بوده و توانسته با ارائه خدماتی شایسته، رضایت میهمانان خود را تامین کند. قیمت هر شب اقامت در این هتل مشهد 590 هزار تومان می‌‎باشد.

هتل ایساتیس مشهد

با این که هتل ایساتیس مشهد یک هتل 2 ستاره با کیفیت خوب است، اما به دلیل دور بودن از حرم مطهر، در دسته هتل‌های دور از حرم قرار می‌گیرد. هتل ایساتیس مشهد در خیابان امام رضا، امام رضا 34 قرار دارد که به میدان بسیج؛ ایستگاه قطار شهری مشهد و ایستگاه اتوبوس نزدیک می‌باشد. قیمت هر شب اقامت در این هتل بیش از 700 هزار تومان است.

بهترین هتل های زیارتی و سیاحتی مشهد کجا هستند؟

هتل های ارزان مشهد
نمایی از هتل ایساتیس مشهد

رزرو هتل ایساتیس مشهد

هتل آرسان مشهد

هتل آرسان مشهد از دیگر هتل های ارزان مشهد در خیابان شهید حنایی، شهید حنایی 9 است. این هتل 1 ستاره کیفیتی مطلوب داشته و خدماتی درخور شان ستاره هایش را ارائه می دهد. با اقامت در این هتل ارزان مشهد می‌توانید هم به پارک میرزاکوچک خان دسترسی داشته باشید هم به بازار بلور. قیمت هر شب اقامت در این هتل مشهد به 480 هزار تومان می‌رسد.

کلام آخر

اگر شما هم علاقه‌مند به رزرو ارزان ترین هتل های مشهد هستید، پیشنهاد می‌کنیم با شماره های 051،38096 و 051،31896 تماس بگیرید تا کارشناسان پرشین هتل بهترین پیشنهادها را به شما دهند. نه تنها رزرو هتل مشهد، بلکه رزرو تور مشهد با قطار هم از تخصص‌های پرشین هتل است.

بیشتر بخوانید :
منابع :