رستوران های مشهد

بهترین رستوران ها و کافی شاپ های برتر مشهد

رستوران های مشهد یکی از جاذبه های مشهد هستند که بسیار متنوع بوده و باید در انتخاب آن مانند انتخاب هتل مشهد دقت زیادی به خرج دهید. در این مطلب سعی کرده ایم بهترین رستوران های مشهد را به شما معرفی کنیم تا بتوانید علاوه بر زیارت و تفریح بتوانید به شکم گردی هم بپردازید. تاپ ترین رستوران های مشهد شاید قیمت بسیار بالایی داشته باشند اما بسیار با کیفیت بوده و فوق العاده زیبا هستند. در عنوان ذیل با تعدادی از رستوران های زنجیره ای و لوکس مشهد آشنا خواهید شد.
رستوران های مشهد به دلیل این که حجم بسیاری از زائران و گردشگران را پاسخگو باشند سعی کرده اند در نزدیکی حرم مطهر واقع شوند تا مشتری بیشتری را جذب خود کنند. به عنوان مثال یکی از رستوران های خوب مشهد نزدیک حرم رستوران رضایی است. این رستوران مشهد از جمله رستوران های زنجیره ای در مشهد است که طرفداران پر و پا قرصی داشته و از قیمت منصفانه ای هم برخوردار می باشد. نزدیک ترین شعبه رستوران رضایی به حرم مطهر، شعبه خیابان دریا دل است. هتل تابران مشهد از هتل های نزدیک به این رستوران است.

رستوران های مشهد
رستوران های مشهد


 رستوران های مشهد به 2 دسته تقسیم می شوند یکی رستوران های داخل شهر و دیگری رستوران های خارج شهر که البته وفور آن در ییلاقلات طرقبه شاندیز است. در یک قسمت از مقاله به رستوران های داخل شهر مشهد خواهیم پرداخت که البته شعبه ای هم در ییلاقات دارند. به عنوان مثال رستوران پسران کریم درجه یک ترین رستوران مشهد است که ماهیچه آن معروف است. رستوران سدروس از دیگر رستوران های مشهد است که زنجیره ای بوده که 2 شعبه در مشهد و 1 شعبه در شاندیز دارد.
رستوران های مشهد را به طور مختصر شرح داده ایم تا شما با مطالعه دقیق تر آن ها بتوانید با بیشتر رستوران های خوب مشهد آشنا شوید و بتوانید انتخابی آگاهانه داشته باشید. زیرا همانطور که رستوران های خوب در مشهد زیاد است رستوران های بی کیفیت هم فراوان بوده که بعضی از آن ها فاقد مجوزهای لازم برای رستوران داری می باشند. از این رو یشنهاد پرشین هتل این است که با مطالعه دقیق این مقاله به بهترین رستوران های مشهد مراجعه کنید.

معرفی 3 رستوران لوکس و زنجیره ای در مشهد

رستوران های مشهد را اگر در مقابل هم قرار دهیم باز هم به پای رستوران پسران کریم مشهد نمی رسد. این رستوران که سابقه ای 39 ساله دارد از بهترین و درجه یک ترین مراکز خوردنی در مشهد است. کریم قاسم زاده صاحب اصلی رستوران بود که بعد از فوت آن پسرانش تصمیم گرفتند نام پدر را زنده نگه دارند. از این رو رستوران را با نام رستوران پسران کریم راه اندازی کردند و طولی نکشید این رستوران مشهد با ماهیچه های خوبش زبانزد خاص و عام شد.
رستوران پسران کریم مشهد در خیابان فرهاد 22 قرار دارد که شعبه مرکزی این رستوران خوشنام است. این رستوران به قدری طرفدار دارد که اگر دیر بجنبید غذا تمام می شود. از این رو پسران کریم تصمیم گرفتند با راه اندازی 2 شعبه دیگر رستوران را گسترش داده تا به زائران و مجاوران بهتر خدمت رسانی کنند. یک شعبه این رستوران در بلوار خیام و شعبه دیگر آن در برج آلتون مشهد است که هر دو از بهترین نقاط مشهد هستند.  

رستوران پسران کریم مشهد
رستوران پسران کریم مشهد


رستوران رضایی مشهد از دیگر رستوران های خوشنام مشهد است که بیش از 4 شعبه در سطح شهر دارد. یکی از شعبه های این رستوران در خیابان دریا دل است که در مطالب بالا ذکر کردیم. شعبه دیگر این رستوران در ابتدای سناباد و شعبه دیگر آن در خیابان هدایت می باشد. اما شیک ترین و خاص ترین شعبه رستوران رضایی، شعبه میدان تلویزیون است که فوق العاده مجلل بوده و نزدیک به پارک کوهسنگی مشهد قرار دارد. 
رستوران رضایی مشهد واقع در میدان تلویزیون منوی غذایی بوفه داشته و سالادباری بسیار خوشمزه دارد. فضای رستوران به قدری زیبا است که چشمان شما در بدو ورود به آن خیره خواهد شد. از کیفیت خوب غذاهای رستوران رضایی نیز صحبت کردیم که واقعا کیفیتی عالی دارند. این شعبه از رستوران رضایی قیمت بالاتری به نسبت دیگر شعبات خود دارد زیرا منویی متفاوت نیز دارد.

رستوران رضایی مشهد
رستوران رضایی مشهد

رستوران های زنجیره ای سدروس مشهد از دیگر رستوران های لوکس مشهد است که در مرفه ترین نقاط مشهد شعبه داشته و مشتریان منحصر به خود را دارد. رستوران های زنجیره ای سدروس جدیدا افتتاح شده اما در این مدت کم توانسته است رستوران های فوق العاده لوکسی را برای خود دست و پا کند. یک شعبه این رستوران در خیابان دعبل خزائی مشهد قرار دارد که منطقه ای مرفه نشین در مشهد است. 
شعبه دیگر رستوران سدروس در خیابان 17 شهریور بوده و یک شعبه دیگر در بلوار سازمان آب قرار دارد. این رستوران زنجیره ای با توجه به جذب مخاطبان بیشتر با افتتاح شعبه چهارم خود در شاندیز گروه رستوران های خود را کامل کرد. در سدروس شاندیز شما می توانید از تالار پذیرایی مجلل آن برای مراسم خود استفاده کنید. این شعبه پکیجی کامل از رستوران است که تمامی نیاز مشتریان خود را برطرف می کند. پیشنهاد می کنیم حتماً از تخفیف رستوران سدروس مشهد غافل نشوید و سری به آن بزنید.

رستوران سدروس مشهد
رستوران سدروس مشهد

پذیرایی شاهانه در رستوران معین درباری مشهد

رستوران معین درباری مشهد از دیگر رستوران های خوشنام مشهد است که بعد از پسران کریم و رستوران زیتون سومین رستوران برتر مشهد می باشد. معین درباری اصالتی مانند نامش دارد که البته در حال حاضر زیاد محبوب نیست و آن هم قیمت بالاهای غذای این رستوران می باشد. ولیکن در این رستوران مشهد پذیرایی شاهانه خواهید شد که تا سال ها این خاطره در ذهن شما به یادگار خواهد ماند. 
رستوران معین درباری مشهد شیشلیک های خوشمزه ای دارد که بعد از رستوران های شاندیز و شاندیز حسینی یا همان حسین شیشلیکی معروف، قرار می گیرد. توصیه می کنیم با مراجعه به این رستوران مشهد از شیشلیک های آن هم نوش جان کنید. این رستوران در بزرگراه کلانتری، خیابان نوفل لوشاتو قرار گرفته که یکی از منطقه های مرفه نشین مشهد است و هتل پردیسان مشهد در نزدیکی معین درباری قرار دارد.

رستوران معین درباری مشهد
رستوران معین درباری مشهد

بهترین رستوران طرقبه مشهد نامش چیست؟

بهترین رستوران طرقبه مشهد شامل رستوران تشریفات، رستوران آبشار و دیزی پسران سید می شود که در میان رستوران های این منطقه ییلاقی، درجه یک هستند. رستوران های ذکر شده برای آن دسته از گردشگرانی که می خواهند به ییلاقات طرقبه و زیارت امامزادگان یاسر و ناصر (ع) بروند بهترین گزینه است. همانطور که می دانید طرقبه به دلیل منطقه ای بکر خود پذیرای بسیار از مجاوران و زائران است که همین امر سبب پدید آمدن رستوران های بی شمار شده است که باید در انتخاب آن ها دقت به خرج دهید.

بهترین رستوران طرقبه مشهد
بهترین رستوران طرقبه مشهد

رستوران های معروف شاندیز مشهد و طعم شیشلیک های خوشمزه

وقتی که نام شاندیز را می شنوید بی اختیار اسم رستوران پدیده شاندیز ورد زبان می شود. بله رستوران پدیده شاندیز اولین رستوران شاندیز بود که دارای محوطه ای مدرن و سنتی بود که تمامی غذاهای خود را به صورت بوفه سلف سرویس ارائه می داد و از کیفیت بسیار بالایی هم برخوردار بود. اما لیست قیمت رستوران پدیده شاندیز مشهد کمی بالا است که البته با توجه به کیفیت بالای آن، ارزش هزینه کردن را دارد.
رستوران ارم شاندیز از دیگر رستوران های محبوب و خوشنام مشهد که شهرت بسیاری در شاندیز دارد. با این که قیمت منو رستوران ارم شاندیز مشهد گران است اما از مخاطبان بیشماری برخوردار می باشد. زیرا این رستوران کیفیت بالایی داشته و لذیذ ترین شیشلیک و ماهیچه ها را ارائه می دهد. رستوران ارم شاندیز برای مشکل پسندان بهترین انتخاب است که با خاطری آسوده می توانند غذای خود را نوش جان کنند.
حسین شیشلیکی یا همان رستوران شیشلیک حسینی از دیگر رستوران های معروف شاندیز است که بدون شک لذیذ ترین کباب ها را طبخ کرده و به میهمانان خود عرضه می دارد. در رستوران شیشلیک حسینی شما با فضایی فوق العاده زیبا و منحصر به فرد رو به رو خواهید شد که لذت میل کردن شیشلیک و ماهیچه های آبدار را چند برابر می کند. قیمت این رستوران به نسبت غذایی که ارائه می دهد منصفانه است. 

 شیشلیک های معروف رستوران شاندیز
 شیشلیک های معروف رستوران شاندیز

بهترین رستوران لبنانی مشهد کجا است؟

تا این قسمت مطلب از رستوران هایی صحبت کردیم که لذیذ ترین غذاهای ایرانی و کبابی را ارائه می دهند. اکنون نوبت به معرفی رستورانی لبنانی است که طرفداران مخصوص به خود را داشته و در یکی از خیابان های مرفه نشین مشهد واقع می باشد. رستوران لبنانی نسیم مشهد 10 سال سابقه درخشان در زمینه طبخ غذاهای عربی و لبنانی دارد که توانسته در این مدت برای خود مشتریانی دائم، دست و پا کند.
رستوران نسیم لبنان مشهد در خیابان ابن سینا، ابتدای ورودی خیابان اسدالله زاده قرار گرفته است. این رستوران به دلیل قرار گیری در نزدیکی یک پاساژ، مشتریان عربی خود را داشته و بسیار شلوغ می باشد. تمامی غذاهای رستوران حلال است و از کیفیت مطلوبی هم برخوردار می باشد. از دیگر نکته های مثبت این رستوران پارکینگ آن است که هیچ دغدغه ای برای پارک خودرو نخواهید داشت.

غذاهای لبانانی در مشهد
غذاهای لبانانی در مشهد

رستوران های ملل در مشهد

رستوران های ایتالیایی مشهد از بهترین رستوران های مشهد است که یکی از آن ها میلان نام دارد. رستوران میلان از رستوران های مشهد است که غذای ایتالیایی و ملل مختلف را سرو می کند. کیفیت این رستوران هم بسیار بالا بوده و از نظر قیمت هم مناسب می باشد. از دیگر رستوران های ایتالیایی در مشهد، رستوران لیو است که در بلوار وکیل آباد قرار گرفته است. این رستوران مانند دیگر همتایان خود برای مدعوین صبحانه سرو نمی کند و تنها در وعده های نهار و شام پذیرای میهمانان است.
رستوران لیو مشهد از منویی فوق العاده متنوع برخوردار بوده که تمامی ذائقه ها را پاسخ می دهد. در این رستوران سالادباری وجود دارد که انواع سالادهای ایتالیایی و اسموتی ها را ارائه می دهد. در رستوران لیو مشهد به تکریم ارباب رجوع بسیار اهمیت داده می شود تا میهمانان رستوران لیو، هیچگونه نارضایتی از پذیرایی، برخورد پرسنل و تمیز بودن محیط نداشته باشند. با این که قیمت رستوران لیو بالا است ولی لذیذ ترین پاستاهای ایتالیایی و پیتزاها را طبخ می کند.

رستوران های ملل در مشهد
رستوران های ملل در مشهد

قدیمی ترین چلوکبابی مشهد به نام امید

رستوران و چلوکبابی امید با سابقه ای بیش از صد سال از قدیمی ترین رستوران های مشهد است. در این چلوکبابی معروف مشهد انواع غذاهای ایرانی با برنج ایرانی و گوشت گوسفندی درجه یک عرضه می شود. این رستوران با سابقه ی درخشان خود تا کنون هیچ مشتری ناراضی نداشته و با بهترین مواد اولیه کباب ها طبخ می شوند. در سفر به مشهد توصیه می کنیم حتما به این چلوکبابی مشهد مراجعه کنید. آدرس این رستوران مشهد در خیابان فدائیان اسلام، فدائیان اسلام 21، بین شهید عرفانی 1 و 3 است.

لذیذ ترین کباب در مشهد
لذیذ ترین کباب در مشهد

رستوران مهستان شاندیز در بلوار وکیل آباد مشهد

رستوران مهستان شاندیز از دیگر رستوران های منحصر به فرد مشهد است که در بلوار وکیل آباد و رو به روی برج آرمیتاژ گلشن قرار دارد. این رستوران وسعتی دو هزار متری داشته و برای تمامی فصول سالن های مخصوصی تعبیه شده است. مهم ترین نکته در این رستوران مشهد فضای سبز آن می باشد که فوق العاده چشم نواز است. از نظر سرویس دهی و کیفیت غذایی، این رستوران در جایگاه بالایی قرار دارد.
رستوران مهستان شاندیز در مشهد مدیریت بسیار سختگیری دارد که همین امر باعث شده کیفیت بالا و خدمات خوب آن زبانزد شهروندان و زائران شود. آقای مسعود پرداختی مدیر رستوران مهستان شاندیز مشهد است که تکریم ارباب رجوع، اصلی ترین محور گردش رستوران است. ایشان با بهره گیری از سرآشپزهای مجرب و متعهد توانسته است انواع غذاهای ایرانی و بین المللی را با کیفیتی بالا سرو نماید. اگر در برج آرمیتاژ گلشن مشغول خرید هستید توصیه می کنیم که حتما به این رستوران سر بزنید و از طعم غذاهای لذیذ آن بچشید.

رستوران مهستان شاندیز
رستوران مهستان شاندیز

نکته آخر درباره رستوران های مشهد

در این مطلب با تمامی رستوران های معروف مشهد آشنا شده اید و می دانید که کدام برای شما بهترین انتخاب است. خوشحالیم از این که توانسته ایم در بالا بردن اطلاعات شما سهمی داشته باشیم. پرشین هتل تمام سعی خود را کرده است تا با رضایت هرچه بیشتر مخاطبان خود اعتماد آنان را جلب نماید. البته تمامی مطالب واقعی بوده و با مراجعه به هر رستوران ذکر شده، واقعیت را درخواهید یافت. آرزوی پرشین هتل سفری خاطره انگیز همراه با چشیدن طعم های خوشمزه است.

لیست رستوران های مشهد

رستوران و کافی شاپ ۰ ۵ دقیقه مطالعه
بهترین کافه های مشهد را بشناسید
کافه، کافی شاپ، قهوه و جای دنج کلمه هایی هستند که هوش و حواس شما را از دغدغه ها زندگی پرت کرده و به چند لحظه آرامش دعوت می کنند. ...
اکرم ترشیزی اکرم ترشیزی
رستوران و کافی شاپ ۰ ۵ دقیقه مطالعه
معرفی بهترین رستوران های مشهد از نظر مردم
بدون شک شهر مشهد به دلیل وجود مبارک حضرت علی بن موسی الرضا (ع) همواره مملو از زائر است. این زائران با رزرو تور مشهد از شهر ها و کشورهای ...
اکرم ترشیزی اکرم ترشیزی
رستوران و کافی شاپ ۰ ۵ دقیقه مطالعه
رستوران ایتالیایی میلان مشهد و منو باز پیتزا
با پرشین هتل سایت رزرو تور همراه باشید تا با یکی از خوشمزه ترین رستوران های مشهد آشنا شوید. رستوران ایتالیایی میلان محلی برای آشنایی با فرهنگ و غذای ...
اکرم ترشیزی اکرم ترشیزی
رستوران و کافی شاپ ۰ ۵ دقیقه مطالعه
رستوران ایتالیایی نارون مشهد و کانلونی خوشمزه
با پرشین هتل  سایت رزرو تور همراه باشید تا با یکی از بهترین رستوران های مشهد به نام رستوران ایتالیایی نارون آشنا شوید. رستوران ایتالیایی نارون مشهد در سال ...
اکرم ترشیزی اکرم ترشیزی
رستوران و کافی شاپ ۰ ۵ دقیقه مطالعه
رستوران ترکیش فود مشهد و لذت کباب ترکی
رستوران ترکیش فود یکی از بهترین رستوران های فرنگی در مشهد است که غذاهای لذیذ ترکی را عرضه می کند. خوردن غذای خوشمزه آن هم در یک رستوران بسیار ...
اکرم ترشیزی اکرم ترشیزی
رستوران و کافی شاپ ۰ ۵ دقیقه مطالعه
لذیذ ترین پاستا در رستوران ایتالیایی لرد مشهد
رستوران ایتالیایی لرد یکی از بهترین رستوران های مشهد می باشد که در آن غذاهای ایتالیایی سرو می شود. همچنین به تازگی این رستوران به منوی خود غذاهای دریایی هم ...
اکرم ترشیزی اکرم ترشیزی
رستوران و کافی شاپ ۲ ۵ دقیقه مطالعه
رستوران سولو ، یکی از بهترین رستوران های دریایی مشهد
طزیبه نقل از پرشین هتل رستوران سولو نام یک رستوران تخصصی در زمینه طبخ غذاهای دریاایی می باشد. در این رستوران غذاهای دریایی بسیار خوشمزه طبخ می شوند. رستوران مذکور ...
اکرم ترشیزی اکرم ترشیزی
رستوران و کافی شاپ ۱ ۵ دقیقه مطالعه
رستوران گراناز مشهد، پخت ماهی به طرز فوق العاده
به نقل از پرشین هتل رستوران گراناز مشهد یکی از مجلل ترین رستوران های وکیل آباد است. این رستوران با نام جوجه کباب گراناز هم مشهور می باشد. در این ...
اکرم ترشیزی اکرم ترشیزی
رستوران و کافی شاپ ۰ ۵ دقیقه مطالعه
اکبر جوجه، رستورانی پر آوازه در ایران
اکبر جوجه نامی است که با شنیدنش گرسنه می شویم. اکنون در پرشین هتل به معرفی این رستوران پر آوازه ایران می پردازیم. بیش از ۶۰ سال پیش در منطقه ...
عاطفه بزرگ عاطفه بزرگ
رستوران و کافی شاپ ۱ ۵ دقیقه مطالعه
خانه اسپاگتی مشهد؛ منوی خوشمزه اسپاگتی، پیتزا، لازانیا
با پرشین هتل همراه باشید تا با یکی از خوشمزه ترین رستوران های مشهد آشنا شوید. رستوران اسپاگتی مشهد یکی از بهترین اسپاگتی های (ماکارونی) موجود در مشهد را ارائه ...
اکرم ترشیزی اکرم ترشیزی
رستوران و کافی شاپ ۳ ۵ دقیقه مطالعه
فست فود نوژان مشهد و هات داگ هایی لذیذ
فست فود نوژان مشهد یکی از بهترین فست فود ها در حاشیه بلوار سجاد می باشد. هات داگ ها و همبرگر های این رستوران بسیار مورد علاقه مشهدی ها است. ...
اکرم ترشیزی اکرم ترشیزی
رستوران و کافی شاپ ۰ ۵ دقیقه مطالعه
رستوران ملل شاندیز مشهد؛ رستورانی باشکوه و مجلل
رستوران ملل شاندیز یکی از زیباترین تفرج گاه ها و رستوران های شاندیز است. این مجموعه دارای وسعتی حدود یک هکتار می باشد. پنچ بخش مجزا این مجموعه گردشگری شامل ...
اکرم ترشیزی اکرم ترشیزی
رستوران و کافی شاپ ۰ ۵ دقیقه مطالعه
رستوران معین درباری مشهد و لذت غذایی دلچسب
 به گزارش پرشین هتل، افتتاح اولین رستوران معین درباری در مشهد درسال ۱۲۸۰ هجری شمسی مصادف با سلطنت مظفرالدین شاه قاجار بود. که حاج اصغرمعین درباری در محله چهارسوی ...
اکرم ترشیزی اکرم ترشیزی
رستوران و کافی شاپ ۳ ۵ دقیقه مطالعه
ساندویچ سرد صدف مشهد تجربه ای خوشمزه
با پرشین هتل همراه باشید تا با یکی از خوشمزه ترین ساندویچی های مشهد آشنا شوید. ساندویچ صدف مشهد با نام تجاری ساتگین صدف شناخته می شود. ...
اکرم ترشیزی اکرم ترشیزی
رستوران و کافی شاپ ۰ ۵ دقیقه مطالعه
مجموعه رستوران های رضایی مشهد؛ معروف ترین برند رستوران در مشهد
رستوران های رضایی از مشهور ترین و معروف ترین رستوران های مشهد هستند که هر شخصی برای یک بار هم که شده، سری به این رستوران مشهد زده است. این ...
اکرم ترشیزی اکرم ترشیزی
رستوران و کافی شاپ ۱ ۵ دقیقه مطالعه
مرغ بریان افشین مشهد و لذت غذایی دلچسب
مرغ بریان افشین در مشهد یکی از بهترین بریانی های مشهد است. بهترین مرغ سوخاری را در بین رستوران های مشهد می توان در این مجموعه پیدا کرد. با پرشین ...
اکرم ترشیزی اکرم ترشیزی
رستوران و کافی شاپ ۰ ۵ دقیقه مطالعه
کافی شاپ نبات مشهد ، مناسب دورهمی دوستانه و خانوادگی
کافی شاپ نبات یکی از دنج ترین کافی شاپ ها برای دور همی های دوستانه است.  این کافی شاپ دارای طراحی داخلی جذابی می باشد. با ورود به این ...
اکرم ترشیزی اکرم ترشیزی
رستوران و کافی شاپ ۰ ۵ دقیقه مطالعه
فست فود فیش اند چیپس مشهد ؛ غذای اصیل انگلیسی
 فست فود فیش اند چیپس اولین رستوران در مشهد است که این غذا را سرو می کند و فیش اند چیپس از غذاهای ملی انگلستان محسوب می شود.  ...
اکرم ترشیزی اکرم ترشیزی
رستوران و کافی شاپ ۰ ۵ دقیقه مطالعه
فست فود دوین مشهد و هات داگی خوشمزه
فست فود دوین مشهد شعبه کوهسر یکی از لوکس ترین فست فودی های مشهد است که در مجتمع تفریحی و توریستی کوهسر مشهد در بلوار هاشمیه واقع شده است. این ...
اکرم ترشیزی اکرم ترشیزی
رستوران و کافی شاپ ۲ ۵ دقیقه مطالعه
رستوران بلبل عنبران طرقبه ؛ رستورانی ییلاقی با ماهیچه ای مخصوص
به گزارش پرشین هتل ؛ رستوران بلبل عنبران واقع در طرقبه نیز جزو رستوران های جذاب و پرطرفدار مشهد می باشد. که فضای شیک و آبنما زیبا در بین آلاچیق ...
عاطفه بزرگ عاطفه بزرگ
رستوران و کافی شاپ ۰ ۵ دقیقه مطالعه
رستوران ارم شاندیز مشهد و شیشلیک معروف
رستوران ارم شاندیز با مساحتی 12000 هزار متر مربع در یکی از ییلاقات مشهد بنا شده است. این رستوران از جمله رستوران های مشهور در شاندیز می باشد. حتما ...
اکرم ترشیزی اکرم ترشیزی
رستوران و کافی شاپ ۰ ۵ دقیقه مطالعه
سفره خانه سنتی ترنج مشهد با طعم هایی به یادماندنی و اصیل
سفره خانه سنتی ترنج مشهد یکی از محبوب ترین سفره خانه های مشهد است. این لمکده به قدری زیباست که احساس خوش آیندی را تجربه خواهید کرد. از نکته های ...
اکرم ترشیزی اکرم ترشیزی
رستوران و کافی شاپ ۳ ۵ دقیقه مطالعه
رستوران ایتالیایی میلان مشهد کجاست؟
به گزارش پرشین هتل، رستوران ایتالیایی میلان محلی برای آشنایی با فرهنگ و غذای ایتالیایی می باشد. نام گذاری این رستوران به این معنا در مشهد بسیار هوشمندانه صورت گرفته ...
اکرم ترشیزی اکرم ترشیزی
رستوران و کافی شاپ ۰ ۵ دقیقه مطالعه
کافی شاپ شوگر مشهد مکانی دنج و جذاب
کافی شاپ شوگر مشهد یک فضای دلنشین و دلباز با منوی جذاب می باشد که در  یک سالن با ظرفیت 60 نفر پذیرای گردشگران تور مشهد و شهروندان عزیز ...
اکرم ترشیزی اکرم ترشیزی
رستوران و کافی شاپ ۰ ۵ دقیقه مطالعه
کافی شاپ مرسی مشهد کجاست؟
کافی شاپ مرسی مشهد یکی از مکان های پر طرفدار در منطقه باهنر مشهد می باشد. این کافی شاپ در مجاورت پارک باهنر قرار گرفته است. از این رو با ...
اکرم ترشیزی اکرم ترشیزی
رستوران و کافی شاپ ۰ ۵ دقیقه مطالعه
نامی معروف در مشهد به نام حسین شیشلیکی
 رستوران حسین شیشلیکی شاندیز یکی از بهترین شیشلیکی های شهر مشهد می باشد. این رستوران با داشتن فضایی باز سرو غذا را بسیار دلپذیر تر می کند. آلاچیق های ...
اکرم ترشیزی اکرم ترشیزی
رستوران و کافی شاپ ۰ ۵ دقیقه مطالعه
مجموعه رستوران های سدروس مشهد
به گزارش پرشین هتل مجموعه رستوران های سدروس مشهد یکی از زنجیره ای ترین رستوران های این شهر به شمار می رود. رستوران های سدروس دارای 2 شعبه در مشهد ...
اکرم ترشیزی اکرم ترشیزی
رستوران و کافی شاپ ۰ ۵ دقیقه مطالعه
رستوران راستگو مشهد کجاست؟
رستوران راستگو مشهد جزء یکی از رستوران های خوب مشهد می باشد. که در این مقاله به ویژگی های خاص این رستوران خواهیم پرداخت تا در زمان رزرو تور مشهد، ...
اکرم ترشیزی اکرم ترشیزی
رستوران و کافی شاپ ۲ ۵ دقیقه مطالعه
کافی شاپ بیسکویت مشهد
کافی شاپ بیسکویت مشهد یکی از کافی شاپ های درجه یک مشهد است که بین میدان تلویزیون و میدان پارک، روبروی هتل پردیسان مشهد واقع شده است و در محیطی ...
اکرم ترشیزی اکرم ترشیزی

تور مشهد