به گزارش پرشین هتل مجموعه رستوران های سدروس مشهد یکی از زنجیره ای ترین رستوران های این شهر به شمار می رود. رستوران های سدروس دارای 2 شعبه در مشهد می باشد. هر گردشگری که با تور مشهد قطار به مشهد سفر می کند حتما باید از غذاهای این مجموعه رستوران بچشد. زیرا در مجموعه رستوران های سدروس لذیذ ترین غذاهای ایرانی را میل خواهید کرد. یکی از نزدیک ترین هتل ها به سدروس شعبه رضا شهر میتوان هتل پردیسان مشهد نام برد.

رستوران سدروس مشهد
رستوران سدروس مشهد

همراه ما باشید تا با 4 شعبه آن آشنا شوید. اولین شعبه آن در سال ۸۹/۵/۹ در خیابان سازمان آب افتتاح گردید. سالن آن که ظرفیت 100 نفر را داشت از مراجعین خود بهترین پذیرایی را انجام می داد. برای این که رستوران سدروس سفارش های بیرون بر خود را پوشش دهد، از پیک برای ارسال غذا درب منزل استفاده می کرد.

شعبه دوم مجموعه رستوران های سدروس در سال 90 شعبه دوم رستوران سدروس در سال ۹۰/۱۲/۱۵ افتتاح شد.

رستوران سدروس مشهد
رستوران سدروس مشهد

این شعبه از رستوران با کمترین فاصله با بارگاه رضوی فقط جهت غذای بیرون بر تهیه دیده شد.

شعبه سوم مجموعه رستوران های سدروس در تیر ماه سال 1393 در رضاشهر مشهد افتتاح شد. این شعبه از رستوران، ظرفیتی بالغ بر 350 نفر را دارا می باشد. این رستوران غذاهای خود را با پختی مدرن طبخ می نماید. همواره این مجموعه در حال خدمات دهی به مشتریان مجموعه رستوران های سدروس می باشد.

 رزرو آسان هتل پردیسان مشهد

رستوران سدروس مشهد
رستوران سدروس مشهد

بالاخره شعبه چهارم رستوران سدروس که جزو یکی از بزرگترین مجموعه رستوران های سدروس می باشد در سال 1394 افتتاح شد. این شعبه از رستوران سدروس در جاده شاندیز واقع شده است. از بخش های مختلف این شعبه می توان به رستوران، تالار (با ظرفیت ۶۰۰ نفر )، سالن همایش اشاره کرد. پارک کودک ،چایخانه،عکاسخانه،خبازی و باغ ایرانی در مساحت ۲۰٫۰۰۰ متر مربع در این مجوعه ایجاد شده است .

توصیه میکنیم حتما به شعبه چهار رستوران سدروس مراجعه کنید. از هتل های مشهد نزدیک به شعبه 4 رستوران سدروس می توان به هتل پارک حیات طرقبه و هتل ثامن اشاره کرد.

رستوران سدروس مشهد
رستوران سدروس مشهد

 

منابع :