...

رزرو تور

تغیر به میلادی تقویم به شمسی
برگشت
برو به امروز
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1 اتاق و 2 بزرگسال

شهرهای پرطرفدار تور

رزرو تور مانند رزرو تور مشهد، رزرو تور کیش، رزو تور استانبول و ... تخصص پرشین هتل است. پس با خیالی آسوده تور خود را رزرو کنید.

دیگر تور های پرشین هتل

تور

تورهای خاص و شگفت انگیز تخصص پرشین هتل است که رزرو تور تایلند، رزرو تور استانبول، رزرو تور مالزی، رزرو تور گرجستان، رزرو تور سنگاپور، رزرو تور ترکیه، رزرو تور آنتالیا، رزرو تور کیش، رزرو تور مشهد، رزرو تور تهران، رزرو تور شیراز، رزو تور اصفهان و ... را با تخفیف های حیرت آور برگزار می کند.

تور به معنی صفر تا صد خدمات سفر است که شامل پرواز رفت و برگشت، رزرو هتل و تور لیدر می شود. همانطور که آگاه هستید تور انواع مختلفی دارد که از جمله آن می توان به تور زمینی و تور هوایی اشاره کرد. ما در پرشین هتل بهترین تورهای داخلی و خارجی را برای شما گردآوری کرده ایم تا دغدغه ای از بابت محل اقامت و چگونگی رفت و آمد نداشته باشید. حال این مسئله مهم است که چگونه می توان سفری خارق العاده همراه با قیمت هایی باورنکردنی را تجربه کرد که ما در عنوان های بعدی به شرح موارد ذکر شده پرداخته ایم.

تور لحظه اخری

آژانس های مسافرتی اغلب به میزان متعارفی بلیط برای مقصد معین و در زمانی معین تهیه می کنند. در صورتی که با فرا رسیدن موعد سفر تعداد مسافرین به حدنصاب نرسد، شرکت مجبور است با صندلی های خالی و بلیط هایی که فروش نرفته است برنامه را با هواپیمایی که چارتر کرده به سرانجام برساند. اما چندی است که حربه جالبی اجرا می شود. آژانس ها بلیط های باقی مانده را با تخفیف هایی بین 10 تا 50 درصد بسته به خارجی یا داخلی بودن سفر به فروش می رسانند.

این اقدام اگرچه از نظر مالی برای مشتریان مقرون به صرفه است ولی از نظر برنامه ریزی وساعت پرواز هیچ حق انتخابی برایشان باقی نمی گذارد. البته باید این را هم در نظر بگیرید که تور های لحظه آخری یا برای کشورهایی است که ویزا نمی خواهند و یا برای شهر هایی است که تایم طلایی سفر به آن جا گذشته است. این تورها از نظر فنی هیچ تفاوتی با تور های استاندارد ندارند. طبق قانون هیچ امکاناتی نباید برای خریدار محدود شده باشد به طوری که در یک هواپیما ممکن است شما درکنار کسی نشسته باشید که دارای بلیط 900هزار تومانی باشد در صورتی که شما بلیط 500 هزار تومانی تهیه کرده اید.

تور داخلی

بر کسی پوشیده نیست که سراسر ایران دارای جاذبه هایی منحصر به فرد می باشد که حتی می توان گفت اولین تمدن بشری در ایران به وجود آمده است. مشهد، اصفهان، کیش، شیراز، تهران، تبریز، یزد و دیگر شهر های ایران از مهم ترین مقاصد گردشگری در کشور هستند که تور مشهد به دلیل وجود مقدس امام رضا (ع) و تور کیش با داشتن جاذبه های دریایی، از دیگر تورهای داخلی محبوب تر هستند. اگر رزرو تور مشهد، رزرو تور کیش، رزرو تور تبریز، رزرو تور شیراز، رزرو تور یزد و رزرو تور اصفهان و رزرو تور تهران را با قیمتی مناسب می خواهید به سایت پرشین هتل مراجعه کنید.

تور خارجی

تورهای خارجی نظیر تور مالزی (تور پنانگ، تور صباح، تور ردانگ، تور کوالالامپور)، تور استانبول، تور تایلند (تور پوکت؛ تور پاتایا، تور فی فی، تور سامویی) تور سنگاپور، تور دبی، تورجمهوری آذربایجان (تور باکو)، تور گرجستان (تور تفلیس و تور باتومی) و ... در سایت پرشین هتل برگزار می شود که هرکدام دارای بخش هایی مجزا هستند تا شما بتوانید به راحتی اطلاعات مربوط به هر کدام را مشاهده نمایید.

با رزرو تور از پرشین هتل چه خدماتی را دریافت می کنم؟

پاسخ بسیار ساده است، با رزرو تور از پرشین هتل خدماتی نظیر پشتیبانی 24 ساعته را دریافت می کنید که همراه همیشگی شما در سفر است. تدارک دیدن ترانسفر فرودگاهی برای برخی از هتل هایی که فاقد خدمات استقبال و بدرقه هستند. نظرسنجی های مستمر در قبل، حین و بعد از سفر که نشان دهنده تکریم ارباب رجوع و جلب رضایت است. تخفیف های حیرت آور برای سفر های بعدی و ... هم از دیگر خدماتی هستند که از سایت معتبر پرشین هتل دریافت خواهید کرد.

021-43000020