هتل دبی

مرتب سازی :
پیشنهادی
کمترین قیمت
پر فروش ترین
بیشترین قیمت

لیست هتل های دبی :

قیمت‌ها برای 1 بزرگسال و 1 اتاق محاسبه شده است.

هتل گرند سنترال دبی

3.2
خوب
1 نظر
آدرس : الرقه
2,735,000 19%
قیمت 1 شب 2,235,000 تومان

هتل لندمارک الرقه دبی

3.2
خوب
1 نظر
آدرس : دیره
3,096,000 17%
قیمت 1 شب 2,596,000 تومان

هتل ابجد گرند دبی

4.2
خیلی خوب
1 نظر
آدرس : ابوهائیل
3,970,000 13%
قیمت 1 شب 3,470,000 تومان

هتل میفر دبی

3.2
خوب
1 نظر
آدرس : دیره
3,323,000 16%
قیمت 1 شب 2,823,000 تومان

هتل د اچ دبی

4.7
عالی
2 نظر
آدرس : شیخ زائد
5,319,000 10%
قیمت 1 شب 4,819,000 تومان

هتل دیز بای ویندهام دیره دبی

4.3
خیلی خوب
2 نظر
آدرس : دیره
2,877,000 18%
قیمت 1 شب 2,377,000 تومان

هتل کارلتون تاور دبی

4.8
عالی
1 نظر
آدرس : دیره
9,112,000 6%
قیمت 1 شب 8,612,000 تومان

هتل حیات پالاس بنی یاس اسکوئر دبی

4.6
عالی
1 نظر
آدرس : بنیاس
4,704,000 11%
قیمت 1 شب 4,204,000 تومان

هتل حیات ریجنسی دبی

4.1
خیلی خوب
5 نظر
آدرس : دیره
4,122,000 13%
قیمت 1 شب 3,622,000 تومان

هتل سوئیس اوتل الغریر دبی

3.2
خوب
1 نظر
آدرس : دیره
4,074,000 13%
قیمت 1 شب 3,574,000 تومان

هتل گرند حیات دبی

4.8
عالی
1 نظر
آدرس : دیره
9,001,000 6%
قیمت 1 شب 8,501,000 تومان

هتل وکو دبی

5
عالی
2 نظر
آدرس : شیخ زائد
6,064,000 9%
قیمت 1 شب 5,564,000 تومان

هتل آوانی دیره دبی

4.6
عالی
3 نظر
آدرس : دیره
3,475,000 15%
قیمت 1 شب 2,975,000 تومان

هتل ایبیس دیره سیتی سنتر دبی

4.4
خیلی خوب
1 نظر
آدرس : دیره
2,932,000 18%
قیمت 1 شب 2,432,000 تومان

هتل کراون پلازا دیره دبی

4.8
عالی
1 نظر
آدرس : دیره
3,491,000 15%
قیمت 1 شب 2,991,000 تومان
مشاهده هتل های بیشتر

سوالات متداول درباره رزرو هتل دبی

بهترین هتل های دبی کدامند؟

هتل اینترکنتیننتال دبی، هتل سوفیتل دبی، هتل جمیرا بیچ دبی، هتل جی دبلیو ماریوت مارکوییس دبی، هتل آتلانتیس د پالم دبی، هتل سان اند سندز دبی

قیمت هتل های دبی چقدر است؟

قیمت هتل های دبی در بازه های زمانی متغیر است که حدود قیمت هتل های دبی از شبی 3 میلیون تومان شروع می شود

چگونه می توانم هتل دبی را رزرو کنم؟

کافیست وارد سایت پرشین هتل شوید، هتل مورد نظر خود را انتخاب کنید و پس از مشخص کردن تاریخ ورود و خروج و پرداخت آنلاین، واچر خود را دریافت کنید.

بهترین زمان سفر به دبی برای رزرو هتل چه زمانی است؟

بهترین زمان سفر به دبی فصل پاییز و زمستان و اوایل بهار است که قیمت هتل های دبی در این زمان ها بسیار گران می شود

غذا در دبی چطور است؟

غذاهای مختلفی در رستوران های شهر دبی ارائه می شود که همه ذائقه ها را پوشش می دهد اما تنوع غذایی در هتل های 5 ستاره دبی می تواند لذت سفر شما به دبی را کامل کنند.

مدارک لازم برا ی رزرو هتل در شهر دبی چیست؟

ارائه عکس، پاسپورت و همراه داشتن کارت ملی و واچر هتل

با کارت شتاب برای رزرو هتل در دبی میتوان اقدام کرد؟

بله، شما می توانید با رزرو هتل دبی به صورت آنلاین از طریق کارت شتاب پرداخت ریالی انجام دهید و واچر هتل دبی را دریافت کنید.

رزرو هتل در دبی شامل مالیات میشود؟

بله هر یک از هتل های دبی مالیات های مختلفی را از میهمانان می گیرند که در هتل های مختلف، قیمت مالیات فرق خواهد داشت.

شرایط کنسلی هتل های دبی چیست؟

قوانین کنسلی در هتل های دبی با دیگر هتل های جهان یکی بوده که تا 72 ساعت قبل ورود هزینه 1 شب اقامت کسر می گردد که البته اگر هتل به صورت چارتری باشد، تمامی هزینه پرداختی سوخت می شود.

ساعت ورود و خروج دبی چگونه است؟

ساعت ورود به هتل (check in) 14 عصر و زمان خروج از هتل (check out) 12 ظهر می باشد.

بهترین هتل‌های دبی برای اقامت با خانواده کدام‌ها هستند؟

هتل سان اند سندز، هتل آلوفت سیتی سنتر دیره دبی، هتل سوفیتل دبی، هتل رز ریحان بای روتانا دبی، هتل جوورا دبی، هتل تاورز روتانا دبی و ...

کدام هتل‌ها برای اقامت عروس و داماد در دبی مناسب هستند؟

هتل آتلانتیس د پالم دبی، هتل جمیرابیچ دبی، هتل جا جبل علی دبی، هتل آرمانی دبی، هتل سلام دبی و هتل فورسیزن دبی

نزدیک‌ترین هتل‌ها به فرودگاه بین المللی دبی کدام‌ها هستند؟

هتل پارک حیات دبی، هتل کاپتورن دبی، هتل کرون پلازا دبی، هتل موون پیک دبی و هتل نوووتل دیره دبی از هتل های نزدیک فرودگاه دبی هستند

بهترین هتل‌‌های نزدیک برج خلیفه دبی کدام‌ها هستند؟

هتل امارات تاورز دبی، هتل جی دبلیو ماریوت مارکوییس دبی، هتل آرمانی دبی و هتل جوورا دبی، هتل رز ریحان بای روتانا دبی

بهترین هتل‌های نزدیک مرکز تجارت جهانی دبی کدام‌ها هستند؟

هتل تاورز پلازا دبی، هتل میلینیوم پلازا دبی، هتل رز ریحان بای روتانا دبی، هتل امارات تاورز دبی، هتل جوورا دبی

بهترین هتل‌های نزدیک برج العرب کدام‌ها هستند؟

هتل جمیرابیچ دبی، هتل مینا السلام دبی، هتل سیتی مکس البرشا دبی، هتل ریکسوس د پالم دبی، هتل الخوری آتریوم دبی، هتل ایبیس البرشا دبی

بهترین هتل‌های دبی نزدیک مترو کدام‌ها هستند؟

هتل آرمانی، هتل آدرس دبی مال، هتل شرایتون مال امارات، هتل کمپینسکی مال امارات، هتل پولمن کریک سیتی سنتر دبی، هتل پریمیر دبی، هتل مونپیک دبی

بهترین هتل آپارتمان‌های دبی کدام‌ها هستند؟

هتل آپارتمان تو سیزنز، هتل آپارتمان الخوری آتریوم دبی، هتل آپارتمان گلدن سندز دبی، هتل آپارتمان آوانی پالم ویو دبی

بهترین هتل‌های ساحلی دبی کدام‌ها هستند؟

هتل آتلانتیس د پالم دبی، هتل جمیرابیچ دبی، هتل بولگاری دبی، هتل جمیرا مینا السلام دبی، هتل برج العرب دبی، هتل جا جبل علی دبی

بهترین هتل‌های لوکس در دبی کدام‌ها هستند؟

هتل آرمانی، هتل پلازا ورساچه دبی، هتل برج العرب دبی، هتل جمیرا مینا السلام، هتل امارات تاورز، هتل جی دبلیو ماریوت مارکوییس دبی، هتل شرایتون دبی، هتل فورسیزن ریزورت دبی

کدام هتل‌های دبی به حیوانات خانگی اجازه ورود می‌دهند؟

بیشتر هتل های دبی اجازه ورود حیوانات خانگی را نمی دهند و تنها تعداد اندکی از این هتل ها مانند هتل جمیرا بیچ دبی، ورود حیوانات خانگی را مجاز می داند.

رزرو هتل دبی با تخفیف پرشین هتل

رزرو آنلاین هتل های دبی بهترین گزینه برای سفری راحت و بی دغدغه است که شما می توانید از طریق وبسایت پرشین هتل، رزرو هتل دبی را با تخفیف ویژه انجام دهید. همانطور که می دانید تنوع هتل در دبی به قدری بالاست که همین مسئله سبب سردرگمی مسافران می شود که متناسب با بودجه خود چه هتلی را رزرو کنند؟ آیا هتل دبی 3 ستاره برای خانواده بهتر است یا هتل پنج ستاره دبی؟ برای پاسخ تمام این پرسش ها کافیست با کارشناسان پرشین هتل تماس بگیرید.

قیمت هتل ارزان در دبی

قیمت هتل در دبی با معیارهای مختلفی سنجیده می شود که مطمئناً ستاره هتل و موقعیت مکانی آن تاثیر به سزایی در کاهش یا افزایش قیمت هتل در دبی می گذارد. در این بخش قرار است تعدادی هتل ارزان دبی را به شما معرفی کنیم تا در زمان رزرو هتل، تصمیم درستی را جهت انتخاب هتل در دبی دبی بگیرید.

هتل سان اند سندز داون تاون دبی : یک هتل ارزان دبی که هم کیفیت خوبی دارد و هم خدمات مطلوبی را ارائه می دهد، هتل سان اند سندز دبی است. هتل سان اند سنز دبی در مرکز شهر دبی قرار گرفته و دسترسی خوبی به سفارتخانه ها و کلاب های شبانه دبی دارد. با این که در این هتل 3 ستاره، مجموعه آبی طراحی نشده اما خدمات و رفتار حرفه ای پرسنل باعث شده تا یکی از هتل های محبوب و ارزان دبی نزد گردشگران باشد.

هتل آراوی دبی : یکی دیگر از هتل های ارزان دبی، هتل آراوی دبی است که در منطقه دیره واقع شده و دسترسی راحتی به مراکز خرید دبی دارد. با اقامت در این هتل ارزان دبی می توانید خدمات خوبی را دریافت کنید و از سفری خانوادگی و ارزان به شهر دبی نهایت لذت را ببرید.

هتل وایت فورت دبی : از دیگر هتل های ارزان دبی است که لول 3 ستاره داشته و در منطقه دیره قرار گرفته تا دسترسی میهمانانش به مراکز خرید دبی و مترو دبی بسیار راحت باشد. از امکانات این هتل ارزان دبی می توان به پارکینگ، رستوران، اینترنت رایگان و ... اشاره کرد.

هتل سافرون بوتیک دبی : در بین هتل های ارزان دبی که قیمت منصفانه و خدمات خوبی را ارائه می دهد می توان هتل سافرون بوتیک دبی را نام برد که دارای مجموعه آبی و اتاق هایی متنوع تر است. همین موارد باعث شده تا یکی از بهترین انتخاب ها، میان هتل های ارزان دبی باشد.

هتل های محبوب و پر فروش دبی چه نام دارند؟

در بین هتل های دبی از 5 ستاره تا 1 ستاره، هتل های محبوبی وجود دارند که بیش از دیگر هتل های دبی مورد توجه کاربران هستند. دلیل محبوبیت این هتل های دبی، قیمت ارزان، کیفیت و خدمات بالا یا قیمت منصفانه است. در ادامه با تعدادی از هتل های محبوب و پر فروش دبی آشنا خواهید شد.

هتل رز ریحان بای روتانا دبی

یکی از محبوب ترین و پر فروش ترین هتل های دبی، هتل رز ریحان بای روتانا دبی است که 4 ستاره بوده و خدماتی در حد هتل 5 ستاره ارائه می دهد. هتل رز ریحان بای روتانا دبی در منطقه شیخ زائد قرار گرفته که از لاکچری ترین محله های دبی به شمار می رود. علاوه بر مجموعه آبی، رستوران های مختلف، اتاق های متنوع، امکانات رفاهی بالا و ... هم در این هتل وجود دارد.

هتل فورچون گرند دبی

هتل فورچون گرند دبی یکی از هتل های محبوب و پر فروش دبی است که در منطقه دیره واقع شده و دسترسی راحتی به مراکز خرید دبی دارد. هتل فورچون گرند دبی دارای امکاناتی همچون استخر روباز، رستوران با ذائقه های مختلف، سالن تناسب اندام و ... است که به بهترین شکل ممکن در اختیار میهمانان هتل قرار می گیرد.

هتل سان اند سندز دبی

محبوب ترین، پر فروش ترین و قیمت مناسب ترین هتل دبی، هتل سان اند سندز دبی است که 3 ستاره بوده و در منطقه دیره قرار دارد. در هتل سان اند سندز دبی امکانات رفاهی مطلوبی نظیر رستوران، کافی شاپ، اتاق چمدان، پارکینگ و ... طراحی شده تا میهمانان با قیمتی ارزان در این هتل دبی اقامت کنند.

قیمت و رزرو هتل های 1 ستاره دبی

هتل های 1 ستاره دبی در واقع مسافرخانه هایی در قالب هتل هستند که امکانات خیلی ناچیزی دارند. هتل های 1 ستاره دبی فقط شامل هتل وایت فورت می شود که در منطقه دیره قرار گرفته و دسترسی خوبی به ایستگاه مترو و مراکز خرید دارد. با رزرو هتل های 1 ستاره دبی شما ارزان ترین سفر به دبی را تجربه خواهید کرد.

قیمت و رزرو هتل های 2 ستاره دبی

اقتصادی ترین هتل های دبی، هتل های 2 ستاره دبی هستند که امکانات رفاهی معمولی داشته و بیشتر برای سفرهای مجردی مناسب هستند. جهت مشاهده قیمت و رزرو هتل های 2 ستاره دبی کافیست وارد سایت پرشین هتل شوید و پس از انتخاب تاریخ ورود و خروج و نوع اتاق، قیمت دقیق هتل های 2 ستاره دبی را مشاهده نمایید.

قیمت و رزرو هتل های 3 ستاره دبی

هتل های 3 ستاره دبی بهترین پیشنهاد ما به آن دسته از افرادی است که می خواهند سفری خانوادگی و ارزان به دبی داشته باشند. زیرا بیشتر هتل های 3 ستاره دبی در منطقه داون تاون قرار دارند که یکی از بهترین هتل های 3 ستاره دبی، هتل سان اند سندز دبی است. این هتل 3 ستاره خدماتی مطلوب ارائه می دهد که جهت مشاهده قیمت دقیق، باید تاریخ ورود و خروج و نوع اتقا را مشخص کنید.

قیمت و رزرو هتل های 4 ستاره دبی

هتل های 4 ستاره دبی بهترین گزینه برای سفری لوکس و قیمت مناسب به دبی هستند چون تمامی هتل های 4 ستاره دبی دارای مجموعه آبی و اسپا و خدمات و امکانات رفاهی بالا هستند. در بین هتل های 4 ستاره دبی می توان به بهترین آن ها نیز همچون هتل فورچون گرند دبی، هتل رز ریحان بای روتانا دبی، هتل جوورا دبی، هتل رویال کانتیننتال دبی، هتل سافرون بوتیک دبی و هتل اونیو دبی اشاره کرد.

قیمت و رزرو هتل های 5 ستاره دبی

در بین تمامی هتل های دبی، هتل های 5 ستاره دبی بهترین هستند که خدمات و امکاناتی بی نظیر را عرضه می کنند. جهت مشاهده دقیق قیمت هتل های 5 ستاره دبی باید تاریخ ورود و خروج و نوع اتاق را مشخص کنید. در بین بهترین هتل های 5 ستاره دبی نام هتل هایی همچون هتل آرمانی دبی، هتل آتلانتیس د پالم دبی، هتل جمیرابیچ دبی، هتل تاورز روتانا دبی، هتل جی دبلیو ماریوت مارکوییس دبی، هتل برج العرب دبی، هتل کارلتون پالاس دبی و هتل موون پیک الممزر دبی به خوبی می درخشد.

قیمت و رزرو هتل 7 ستاره دبی

شاید نام هتل 7 ستاره دبی به گوش شما هم خورده باشد که بیشتر افراد این لقب را به هتل برج العرب دبی نسبت می دهند. زیرا معماری و امکاناتی که در این هتل وجود دارد از نظر استانداردهای هتلداری، در سطح 7 ستاره است. هرچند که هتل برج العرب دبی با لول 5 ستاره فعالیت می کند اما خدماتی فرای تصور را به میهمانانش ارائه می دهد. مطمئنا قیمت و رزرو هتل 7 ستاره دبی همچون برج العرب دبی خیلی گران است و شما برای 1 شب اقامت در ارزان ترین حالت ممکن باید بیش از 80 میلیون تومان هزینه کنید.

قیمت و رزرو هتل 9 ستاره دبی

متاسفانه رزرو هتل 9 ستاره دبی یک کلمه ای است که به صورت مکرر جستجو می شود اما واقعیت این است که در حال حاضر هیچ جایی از جهان هتل 9 ستاره وجود ندارد. اگر در هر سایتی با قیمت و رزرو هتل 9 ستاره دبی مواجه شدید؛ نگران نشده و خونسردی خود را حفظ کنید.

آدرس هتل های دبی چه اهمیتی در زمان رزرو هتل دبی دارد؟

در زمان رزرو هتل دبی، آگاه بودن از موقعیت مکانی و آدرس هتل دبی به شما کمک می کند تا انتخاب درستی داشته باشید. زیرا در شهر دبی هتل های مختلفی وجود دارند که هر منطقه دسترسی به مکان تفریحی یا مرکز خرید دارد. پس حتما آدرس هتل های دبی را در زمان رزرو هتل چک کنید تا بدانید کدام هتل در منطقه داون تاون (مرکز شهر و نزدیک برج خلیفه)، هتل در منطقه دیره (بازارها و مراکز خرید)، هتل در خیابان شیخ زائد (برج های سر به فلک کشیده نزدیک دبی مال و برج خلیفه) و ...  را رزرو کنید.

شماره تلفن هتل های دبی چه کارایی دارد؟

خب هر هتلی مطمئنا شماره انحصاری خود را دارد که شماره تلفن هتل های دبی نیز از این قاعده مستثنی نیستند. اما در عصر دیجیتال تلفن هتل های دبی دیگر کاربردی نداشته و تنها جنبه اطلاع رسانی دارند. ضمن اینکه برقراری تماس با تلفن هتل های دبی از کشورهای مختلف نظیر ایران بسیار دشوار است که بهترین راهکار رزرو آنلاین هتل دبی است. با رزرو هتل دبی به صورت آنلاین هم پرداخت ریالی دارید و هم بدون دردسر می توانید برنامه ریزی سفر به دبی را انجام دهید.

هتل های لوکس دبی چه نام دارند؟

به دنبال هتل های لوکس دبی هستید؟ آیا هزینه اقامت در هتل های لوکس دبی برای شما اهمیت ندارد؟ پس بهترین و لوکس ترین هتل های دبی را برای شما لیست کردیم تا بدانید در زمان رزرو هل دبی، کدام یک از همه لاکچری تر هستند :

 1. هتل آتلانتیس د پالم دبی
 2. هتل برج العرب دبی
 3. هتل جمیرابیچ دبی
 4. هتل جی دبلیو ماریوت مارکوییس دبی
 5. هتل آرمانی دبی
 6. هتل تاورز روتانا دبی

نام هتل های ساحلی دبی چیست؟

بیشتر هتل های دبی ساحلی هستند، اما برخی از آن ها در دسته بهترین هتل های ساحلی دبی قرار می گیرند. بهترین هتل های ساحلی دبی در منطقه جمیرا و جزیره نخل یا همان پالم دبی واقع شده اند. در این بخش از صفحه رزرو هتل های دبی با بهترین هتل های ساحلی دبی آشنا خواهید شد.

 1. هتل آتلانتیس دبی: مسلماً رزرو هتل آتلانتیس دبی قیمت بسیار بالایی دارد، اما زمانی که متوجه امکانات فوق العاده و تفریحات این هتل ساحلی دبی شوید، قصد رزرو این هتل در دبی را خواهید داشت. این هتل ساحلی دبی تنها چند قدم تا دریا فاصله دارد و برخی از اتاق های آن به نام سوئیت زیرآب نیز در اعماق دریا قرار گرفته اند. مسلماً دیدن هزاران آبزی کوچک و بزرگ شما را به وجد خواهد آورد.

 2. هتل فورسیزن ریزورت دبی: یکی دیگر از هتل های ساحلی دبی، هتل فورسیزن ریزورت دبی است که یکی از زیر مجموعه هتل های زنجیره ای در جهان می باشد. این هتل ساحلی دبی 237 اتاق دارد که تمام آن ها دارای تراس و چشم اندازی رو به دریای بیکران دارند. در این هتل ساحلی دبی تفریحات دریایی نیز ارائه می شود.

 3. هتل جمیرا بیچ دبی: بدون شک نام هتل جمیرا بیچ دبی را شما شنیده اید، هتلی بسیار زیبا با ساختمانی موج مانند که توجه همه را به سمت خود جلب می کند. در این هتل دبی یک پارک آبی مخصوص طراحی شده تا میهمانان هتل از آن بهره مند شوند. یک کیلومتر ساحل اختصاصی همراه دیگر تفریحات دریایی از ویژگی های مهم این هتل ساحلی دبی هستند.

 4. هتل جا جبل علی دبی (ja dubai hotel): هتل جا جبل علی دبی از دیگر هتل های ساحلی دبی است که در منطقه جمیرا قرار گرفته و دارای طاووس هایی زیبا و نخل هایی سرسبز؛ امکانات رفاهی بسیار بالا، استخر، سونا، جکوزی، اسپا، سالن پرورش اندام، رستوران؛ نایت کلاب و ... می باشد که تفریحات دریایی نیز در این هتل ساحلی دبی وجود دارد.

هتل های آپارتمانی دبی با کیفیت هستند؟

هتل های آپارتمانی دبی بیشتر برای آن دسته ازافرادی مناسب است که می خواهند خودشان غذای مورد علاقه خود را درست کنند. ضمن اینکه در هتل های آپارتمانی دبی احساس آرامش و امنیت خانه بیشتر به چشم می آید که دلیل دیگری برای رزرو هتل های آپارتمانی دبی است. همچنین در بعضی از هتل آپارتمان های دبی امکاناتی نظیر استخر، سونا و جکوزی دیده می شود. یکی از بهترین هتل های آپارتمانی دبی، هتل آپارتمان سامور نام دارد که امکانات رفاهی عالی را در اختیار میهمنان خود قرار می دهد.

هتل های ارزان دبی کیفیت خوبی دارند ؟

مسلماً رزرو هتل های ارزان دبی می تواند یک سفر اقتصادی و با کیفیت مطلوب را به شما هدیه دهد. البته به شرطی که انتخاب هتل در دبی به درستی صورت بگیرد و با رزرو بهترین هتل های سه ستاره دبی یک به جای هاستل، سفری خوشایند را برای خود و خانواده رقم بزنید. در ادامه با ارزانترین هتل های دبی آشنا خواهید شد.

 1. هتل سیتی استار دبی: یکی از بهترین گزینه ها برای سفری اقتصادی به دبی با کیفیت عالی، هتل سیتی استار دبی است. این هتل 3 ستاره از نظر امکانات رفاهی در میان همتایان خود عالی بوده که شامل استخر، سونا، جکوزی و ... می باشد. زمین تنیس، باشگاه تناسب اندام و ... هم از دیگر ویژگی های این هتل محسوب می شوند. مرکز خرید دبی و ایستگاه مترو صلاح الدین تنها چند قدم تا این هتل فاصله دارد.
 2. هتل لاوندر دبی: از دیگر هتل های ارزان دبی؛ هتل لاوندر دبی است که امکانات رفاهی مطلوبی داشته و با اتاق هایی تمیز آماده پذیرایی از میهمانان می باشد. دسترسی به ایستگاه مترو الریگا یا همان الرقه دبی، خیابان شیخ راشد و ... هم از دیگر محاسن هتل به شمار می رود. خشک شویی، آرایشگاه، ترانسفر فرودگاهی، فروشگاه و صندوق امانات هم از امکانات این هتل ارزان دبی هستند.
 3. هتل فونیکس دبی: یکی دیگر از ارزان ترین هتل های دبی، هتل فونیکس دبی است. این هتل دبی با ارائه بهترین امکانات رفاهی و خدمات، توانسته یکی از محبوب ترین هتل های دبی نزد گردشگران باشد. زیرا هم سفری با قیمت ارزان به آنان هدیه می دهد و هم اسپا، سونا و جکوزی را در اختیار میهمانان خود می گذارد.

هتل های مرکز شهر دبی

هتل های مرکز شهر دبی دسترسی شما به مرکز تجارت جهانی دبی را بسیار راحت می کند که اسم این هتل ها به صورت تیتر وار ذکر شده است :

 1. هتل تولیپ دبی
 2. هتل فورچون گرند دبی
 3. هتل سان اند سنز دبی
 4. هتل کرون پلازا دبی
 5. هتل تاورز روتانا دبی
 6. هتل رز ریحان بای روتانا دبی

هتل های ساحل جمیرا در شهر دبی

هتل های ساحل جمیرا دبی از محبوب ترین مکان های اقامتی هستند که آرامشی وصف ناپذیر دارند. در این بخش به شرح مختصری از بهترین هتل های ساحل جمیرا پرداخته ایم :

 • هتل مینا السلام جمیرا دبی: هتل مینا السلام دبی یک از هتل های 5 ستاره و لوکس در منطقه ساحلی جمیرا است که طراحی آن به سبک معماری سنتی عربی بوده و خدمات بسیار فوق العاده ای (ساحل اختصاصی، سالن تناسب اندام، اسپا و ماساژ، مجموعه ورزشی، رستوران، سالن بار) را ارائه می دهد و بهترین پیشنهاد ما به زوجین جوان برای ماه عسل می باشد.

 • هتل فورسیزن جمیرا دبی: پیشنهاد ما به آن دسته از افرادی است که می خواهند تعطیلات رمانتیکی داشته باشند و از امکانات و خدمات بالا (استخر روباز، ساحل اختصاصی، سالن تناسب اندام؛ رستوران های متنوع؛ سالن اسپا و خمات ماساژ) نهایت بهره را ببرند و یک سفر لوکس را تجربه نمایند.

 • هتل فایو پالم جمیرا دبی: معماری خاص، امکانات بالا، خدماتی متنوع، ساحل اختصاصی، 5 استخر روباز و سرپوشیده، رستوران؛ کلاب شبانه، سالن ماساژ، سالن بدنسازی، قیمت گران و ... از شاخصه های هتل فایو پالم جمیرا دبی هستند که سبب محبوبیت آن نزد گردشگران و لوکس پسندان شده است.

هتل های دیره دبی، تجربه اقامتی اقتصادی

 1. هتل آلوفت سیتی سنتر دیره دبی: هتل آلوفت سیتی سنتر دیره دبی یکی از هتل های با کیفیت و قیمت مناسب در منطقه دیره است. این هتل دارای امکانات رفاهی بسیار خوبی نظیر استخر، سونا، جکوزی، سالن تناسب اندام و ... می باشد که در بین هتل های 4 ستاره یکی از محبوب ترین ها بوده و می تواند اقامتی اقتصادی و با کیفیت را به شما هدیه دهد.
 2. هتل نووتل دیره دبی: از دیگر هتل های دبی با موقعیت مکانی خوب می توان به هتل نووتل دیره اشاره کرد که این هتل 5 ستاره و مجلل با ارائه امکاناتی عالی همچون مجموعه آبی، خدمات ماساژ، رستوران های متنوع، اتاق هایی مجلل و دلباز و ... توانسته نظر بسیاری از گردشگران تور دبی را به سمت خود جلب کند.
 3. هتل کورال دیره دبی: از دیگر هتل های اقتصادی و با کیفیت دبی، هتل کورال دیره است که از نظر امکانات رفاهی عالی بوده و دسترسی خوبی به ایستگاه مترو و اتوبوس دارد. مجموعه آبی، سونای خشک و بخار، سالن تناسب اندام، سالن بار، رستوران با کیفیت و ... تنها بخشی از امکانات این هتل 4 ستاره می باشد.
 4. هتل رودا آل موروج داون تاون دبی: هتل رودا آل موروج داون تاون یکی از هتل های با کیفیت منطقه داون تاون بوده که از نظر خدمات و امکانات؛ (مجموعه ورزشی، مجموعه آبی و آبگرم، سالن ماساژ، رستوران، سالن بار و ...) رتبه بالایی را دریافت کرده و جاذبه های عروس امارات مانند دبی مال، آکواریوم دبی، آبنماهای موزیکال، برج خلیفه و ... تنها 15 دقیقه از هتل دور می باشند.
 5. هتل آدرس داون تاون دبی: هتل آدرس داون تاون دبی یک هتل 5 ستاره بی نظیر است که از اتاق های آن می توان نمای دریاچه خلیفه و آبنماهای موزیکال را مشاهده کرد؛ و از استخر، سونا، جکوزی، سالن ماساژ، سالن تناسب اندام، اسکواش، تنیس و ...  بهره برد که فاصله آن تا آکواریوم دبی، برج خلیفه، دبی مال و ... تنها 800 متر است
 6. هتل اکسلسیور داون تاون دبی: از دیگر هتل های dubai در منطقه داون تاون؛ هتل اکسلسیور است که 4 ستاره اقتصادی به شمار می رود و از امکانات بالایی (استخر، سونا، جکوزی، سالن بار، تالار همایش، مجموعه ورزشی) همچون هتل های پنج ستاره برخوردار بوده و فاصله آن تا جاذبه های شهر 15 دقیقه با خودرو می باشد.

هتل های مارینا دبی

منظور از هتل های مارینا دبی، هتل هایی هستند که در منطقه بندرگاه قرار گرفته اند و چشم اندازی از شهر و دریا دارند. در ادامه با لیست هتل های مارینا دبی آشنا خواهید شد :

 1. هتل کرون پلازا مارینا دبی
 2. هتل دبی مارینا بیچ ریزورت اند اسپا
 3. هتل اینترکنتیننتال مارینا دبی
 4. هتل کوئین الیزابت مارینا دبی

هتل های دارای چشم انداز دریا از شهر دبی

بیشتر هتل های دبی چشم اندازی از دریا دارند ولی تعدادی از این هتل ها، به دلیل قرارگیری در مرکز شهر دبی و ارتفاع کم هیچ چشم اندازی به دریا نداشته و قیمت ارزان تری به نسبت هتل های دبی با چشم انداز دریا دارند. در ادامه لیستی از هتل های دارای چشم انداز دریا از شهر دبی را خواهید دید :

 1. هتل تاورز روتانا دبی
 2. هتل جی دبلیو ماریوت مارکوییس دبی
 3. هتل آرمانی دبی
 4. هتل پالازو ورساچه دبی
 5. هتل بولگاری دبی
 6. هتل اینترکنتیننتال رزیدنس دبی
 7. هتل جمیرا کریک ساید دبی
 8. هتل البندر روتانا دبی

راهنمای گام به گام رزرو هتل در دبی

انتخاب تاریخ سفر مهم ترین دلیل برای رزرو درست و اصولی هتل در دبی است. پس از آن انتخاب نوع هتل و انتخاب منطقه اهمیت بیشتری دارد. در زمان رزرو هتل انتخاب امکانات مورد نظر از دیگر مواردی است که باید دقت کنید. زیرا امکانات خوب هتل می تواند خاطره ای شیرین یا تلخ از سفر را برای شما رقم بزند.

مقایسه قیمت‌ها را فراموش نکنید! زمانی که قیمت ها ها را با هم مقایسه کنید بهتر می توانید تصمیم خود را درباره هتل مورد نظر قطعی کنید. جهت رزرو هتل چند مرحله پیش روی شماست که انتخاب تاریخ ورود و خروج و نوع اتاق، پرداخت آنلاین و سپس دریافت واچر به صورت آنی است.

مزایای رزرو هتل دبی از وب سایت پرشین هتل:

قیمت‌های مقرون به صرفه یکی از ویژگی های وب سایت پرشین هتل است که می توانید در هر زمان و هر مکان رزرو هتل را انجام دهید. مزیت دیگر این است که تنوع گسترده هتل‌ها باعث شده تا کاربران مطابق با بودجه خود اقدام به رزرو هتل در شهرهای داخلی و خارجی کنند.

رزرو آسان و سریع تنها با چند کلیک از ویژگی های پرشین هتل است که حتی پشتیبانی 24/7 (7 روز هفته و در 24 ساعت شبانه روز) هم دارد. امکان لغو و رزرو مجدد در وب سایت پرشین هتل میسر است به شرط آنکه که قوانین کنسلی و لغو در زمان های مختلف را خوانده باشید، پس بهتر است قبل از لغو سفر حتما با کارشناسان پرشین هتل در ارتباط باشید.

محبوب ترین هتل های دبی برای ایرانیان

محبوب ترین هتل های دبی برای ایرانیان، آن اقامتگاهی است که علاوه بر امکانات رفاهی عالی، قیمتی معقولانه هم داشته باشد. بیشتر هتل های دبی لوکس هستند؛ اما تعدادی هتل در دبی وجود دارد که هم قیمتی منصفانه دارند هم امکاناتی عالی را عرضه می کنند. در ادامه با تعدادی از محبوب ترین هتل های دبی برای ایرانیان آشنا خواهید شد.

 1. هتل آسیانا دبی: هتل آسیانا دبی در منطقه دیره قرار گرفته و خدماتی بسیار عالی را به میهمانان خود ارائه می دهد که به نسبت دیگر همتایان خود قیمتی منصفانه داشته و دسترسی خوبی به بازار های دبی دارد ضمن این که ایستگاه مترو صلاح الدین تنها 5 دقیقه پیاده تا هتل فاصله داشته و مرکز خرید ریف هم در نزدیکی آن قرار دارد.

 2. هتل سوفیتل دبی: یکی دیگر از محبوب ترین هتل های دبی برای ایرانیان؛ هتل سوفیتل است که در مقابل برج خلیفه دبی واقع می باشد که طراحی اتاق های هتل بسیار زیبا بوده و از نظر امکانات رفاهی فوق العاده می باشند. استخر، سونای خشک و بخار، جکوزی، خدمات ماساژ، سالن تناسب اندام و ... هم از دیگر امکانات این هتل محبوب دبی برای ایرانیان می باشد.

 3. هتل جمیرا امارات تاورز دبی: هتل جمیرا امارات تاورز دبی از دیگر هتل های محبوب دبی برای ایرانیان است که دسترسی خوبی به بزرگراه شیخ زائد، دبی مال، آبنماهای موزیکال دبی و برج خلیفه دارد. این هتل دبی 400 اتاق مجلل و زیبا دارد که با لوکس ترین وسایل چیده شده و به امکاناتی نظیر صرافی، استخر، سونای خشک و بخار، جکوزی، رستوران‌های عالی، سالن تناسب اندام، خدمات ترانسفر رایگان به پارک آبی وایلد وادی، جمیرا بیچ، مرکز شهر دبی و ... مجهز شده است.

بهترین هتل های چهار ستاره دبی

بهترین هتل های 4 ستاره دبی هم از نظر امکانات عالی هستند هم از نظر قیمت. از این رو به شرح بهترین هتل های 4 ستاره دبی خواهیم پرداخت.

هتل هالیدی این بر دبی: هتل هالیدی این بر دبی از لحاظ قیمت مناسب ترین هتل 4 ستاره دبی می باشد که در منطقه بر دبی قرار گرفته است. این هتل زیبا دارای استخر در پشت بام و یک رستوران 24 ساعته است تا خدمت رسانی عالی را به میهمانان خود ارائه دهد. فاصله این هتل تا سفارت آمریکا تنها 1.2 کیلومتر است. در سالن بار این هتل انواع نوشیدنی های الکلی سنتی و مدرن عرضه می گردد.

هتل تاورز روتانا دبی: از دیگر هتل های 4 ستاره با قیمت مناسب  هتل تاورز روتانا دبی است. هتل تاورز روتانا دبی از امکانات بسیار خوبی نظیر استخر، سونا، جکوزی، سالن بدنسازی، چند رستوران و کافی شاپ برخوردار می باشد. با اقامت در هتل تاورز روتانا دبی شما می توانید اقامتی لوکس اما با بهترین قیمت را تجربه کنید.

هتل رز ریحان دبی: هتل رز ریحان دبی یک انتخاب عالی در بزرگراه شیخ زائد می باشد که دسترسی به ایستگاه مترو دبی، اتوبوس دبی و ... را آسان می کند. استخر، سونا، جکوزی، سالن بدنسازی، پارکینگ و ... تنها بخش کوچکی از امکانات هتل رز ریحان دبی می باشند. اتقا های این هتل با زیباترین وسایل چیده شده اند

هتل های قیمت مناسب دبی

همانطور که در عنوان های بالا اشاره کردیم منطقه بَر دبی و دیره دبی از ارزان ترین مناطق برای رزرو هتل در دبی هستند که با وجود هتل های 5 ستاره و 4 ستاره، می توانند بهترین گزینه برای سفری اقتصادی به دبی باشند. در ذیل این عنوان شما با تعدادی از هتل های قیمت مناسب دبی آشنا خواهید شد.

 1. هتل گرند حیات دبی: از دیگر هتل های قیمت مناسب دبی، هتل گرند حیات دبی است که در منطقه بَرّ دبی واقع شده است. این هتل 5 ستاره و لوکس با داشتن امکانات رفاهی بالا و قیمت بسیار مناسب، یکی از بهترین پیشنهاد های سایت پرشین هتل به افرادی است که می خواهند سفری لوکس و در عین حال قیمت مناسب به دبی داشته باشند.

 2. هتل حیات ریجنسی کریک: هتل حیات ریجنسی کریک هایتز دبی نام یکی دیگر از هتل های قیمت مناسب دبی می باشد که در منطقه بَرّ دبی واقع شده است. این هتل نیز 5 ستاره عالی و با شکوه است که قیمتی مناسب داشته و خدمات و امکاناتی بالا را عرضه می کند. استخر روباز هتل همراه با سالن تناسب اندام، سونا خشک و بخار، جکوزی و سالن ماساژ از اصلی ترین امکانات این هتل دبی با قیمت مناسب هستند.

 3. هتل تولیپ دبی: هتل تولیپ دبی همان هتل گلدن تولیپ دبی است که در منطقه البرشا دبی واقع می باشد. هتل 4 ستاره گلدن تولیپ دبی این امکان را به گردشگران می دهد تا با کمترین قیمت در این منطقه اقامت کنند. هتل تولیپ دبی دارای استخر، سالن تناسب اندام، سونا و جکوزی می باشد که در نوع خود عالی است.

 4. هتل سان اند سنز دبی: یکی از هتل های قیمت مناسب دبی هتل سان اند سنز دبی است که در خیابان الرقه واقع می باشد. این هتل 3 ستاره دارای استخر بام، خدمات اسپا، سونای خشک و بخار می باشد. رستوران های این هتل دبی شما را از صرف کردن غذا به بیرون هتل بی نیاز می کند. تمامی اتاق های هتل سان اند سنز دبی به رنگ روشن بوده و با بهترین امکانات رفاهی مجهز شده اند.

 5. هتل سیتی مکس بر دبی: یکی از مناسب ترین هتل های دبی، هتل سیتی مکس دبی است که 3 ستاره ای با کیفیت و با قیمت مناسب می باشد. این هتل 3 ستاره در سال 2013 افتتاح شده و یکی از با تجربه ترین هتل های دبی به شمار می رود. امکانات رفاهی معقول همراه با ارائه خدماتی مناسب باعث شده تا یکی از پیشنهاد های پرشین هتل به مسافران باشد.

بهترین زمان رزرو هتل در دبی

بهترین زمان رزرو هتل در دبی، اوایل بهار، اواخر پاییز و فصل زمستان می باشد. در این بازه های زمانی، آب و هوای دبی در بهترین شرایط قرار می گیرد که پیشنهاد ما برای بهترین زمان سفر، فصل زمستان است. در فصل زمستان ، هوایی بسیار مطبوع بر جو دبی حاکم می شود که می توان در تمام طول روز به جاهای دیدنی دبی مراجعه کرد ، البته به این موضوع توجه داشته باشید که در زمان های ذکر شده، قیمت هتل در دبی نیز افزایش پیدا می کند.

حمل و نقل عمومی و رفت و آمد در شهر دبی

جهت رفت و آمد در شهر دبی می توانید از مترو، اتوبوس های شهری و دریایی، تاکسی و ... استفاده نمایید. جهت دسترسی به جزیره نخل یا همان پالم دبی می توانید از مترو دبی تا مونوریل دبی استفاده نمایید. یا این که از اتوبوس های دریایی دبی استفاده نمایید. اما برای سفرهای درون شهری مانند مراجعه به دبی مال، برج خلیفه، سیتی سنتر دیره و ... علاوه بر مترو تاکسی، ون، تراموا و اتوبوس هم در دسترس است.

مترو دبی

مترو دبی از 2 خط قرمز و سبز تشکیل می شود که خط قرمز آن از کنار اتوبان شیخ زائد گذر می کند که ایستگاه های این خط مترو، شما را به جاهای دیدنی دبی می رسانند. خط سبز مترو نیز شما را به قلب شهر دبی (دیره، بَرّ دبی) سنتی ترین مکان شهر می رساند. توجه داشته باشید که هل دادن دیگران در مترو دبی تخلف محسوب می شود.

اتوبوس و تاکسی دبی

با اتوبوس های دبی می توانید از مناطق مختلف شهری استفاده کنید. ایستگاه های اتوبوس دبی هم به کولر مجهز می باشند. تاکسی های دبی هم به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات به مسافران می باشند که در برخی از ساعات شب تا صبح، مسافران باید هزینه بیشتری پرداخت کنند.

نول کارت دبی

نول کارت دبی این امکان را به شما می دهد تا با تمامی وسایل حمل و نقل عمومی دبی نظیر تراموا، مترو، اتوبوس، اتوبوس دریایی، منو ریل و مترو دبی سفر نمایید. نول کارت به رنگ های مختلفی عرضه می شود که شامل قرمز، آبی، نقره ای و طلایی می شود. توجه داشته باشید که برای افراد بالای 5 سال، دارا بودن نول کارت الزامی است.

تنها هتل یوآل دبی چه نام دارد؟

هتل ریکسوس باب البحر دبی تنها هتل uall دبی است که در راس الخیمه قرار دارد. هتل ریکسوس باب البحر دبی فوق العاده لوکس بوده و خدماتی عالی را ارائه می دهد. توجه داشته باشید که رزرو هتل در دوبی به صورت یوآل قیمت هتل در دوبی را افزایش می دهد. معنی هتل یوآل دوبی این است که تمامی نوشیدنی ها، غذاها و استفاده از تمامی امکانات بدون محدودیت است.

021-43000020

پرشین هتل در حال جستجوی بهترین نتایج هتل برای شماست.