02143000020
مبدأ:
 • تهران
 • کرمانشاه
 • اصفهان
 • شیراز
 • تبریز
 • رشت
 • یزد
 • اهواز
 • بندرعباس
 • ساری
 • کرمان

- 0 عدد تور یافت شد

پیش فرض ارزانترین گرانترین
 •                                           
                                            
  2 شب و 3 روز
  زاگرس
  کرمانشاه کیش
  زاگرس
  شروع قیمت 3,005,000 تومان
  قیمت 2 شب برای هر نفر صبحانه
  مشاوره و پشتیبان تور
  آقای علی طهرانی 09152808095
 •                                           
                                            
  2 شب و 3 روز
  زاگرس
  کرمانشاه کیش
  زاگرس
  شروع قیمت 3,005,000 تومان
  قیمت 2 شب برای هر نفر صبحانه
  مشاوره و پشتیبان تور
  آقای علی طهرانی 09152808095
 •                                           
                                            
  2 شب و 3 روز
  زاگرس
  کرمانشاه کیش
  زاگرس
  شروع قیمت 3,005,000 تومان
  قیمت 2 شب برای هر نفر صبحانه
  مشاوره و پشتیبان تور
  آقای علی طهرانی 09152808095تور قطار مشهد

تور مشهد با قطار از تمامی مبادی را با تخفیف ویژه  رزرو کنید، از کمترین قیمت ها و بهترین خدمات بهره مند شوید، برنامه ریزی سفر خود را به پرشین هتل بسپارید و آسوده خاطر سفر کنید.

تور مشهد قطار، بهترین گزینه برای سفری ایمن

تور مشهد با قطار یکی از بهترین گزینه ها برای سفر به هر شهر است. دلیل این مسئله هم امنیت بالا و راحتی آن می باشد. تاریخچه پیدایش قطار بسیار طولانی بوده که در عنوان های ذیل به شرح تاریخچه قطار اشاره شده است. از دیر باز تا کنون قطار یا تِرَن از محبوب ترین ها نزد مردم جهان بوده، چون به راحتی می توان وسایل های سنگین و بارها را علاوه بر مسافر جا به جا نمود.

تور مشهد با لوکس ترین قطار می تواند سفری پر هزینه برای شما د بر داشته باشد. توصیه می کنیم جهت مشاوره و رزرو بلیط قطار با بهترین قیمت، تماس با کارشناسان پرشین هتل را فراموش نکنید. شاید تعجب کنید اگر بدانید اولین قطار ها بر روی چوب و توسط اسب ها کشیده می شده اند. اگر کنجکاو شده اید که بدانید چگونه شکل کنونی قطار تغییر کرده همراه ما باشید.

تاریخچه قطار به چه زمانی بر می گردد؟

در مطلب تور مشهد ریلی قطار می خواهیم تاریخچه پیدایش قطار را توضیح دهیم. اولین قطار ها در سال 1500 میلادی ساخته شدند. ریل قطار از جنس چوب ساخته شد و واگن ها نیز چوبی بوده اند. این واگن های چوبی توسط اسب های قوی هیکل کشیده و وسایل و بارهای سنگین را جا به جا می کرده اند. اولین نوع از قطار که ساخته شد قطار بخار بود که در سال 1800 میلادی اختراع و در سترس مردم قرار گرفت.

حال که تا این قسمت مطلب تور مشهد با قطار، تاریخچه پیدایش قطار را خواندید؛ نوبت آن رسیده تا مخترع آن را بشناسید. ریچارد ترویتیک اولین کسی بود که لوکوموتیو با بخار را ساخت. سپس ریل فولادی ساخته شد و تحولی عظیم در قطارها را ایجاد گردید که باعث شد قطار های کنونی شکل بگیرند. وی این اقدام را در سال 1804 پس از میلاد در ولز انگلستان انجام داد. اول یک موتور بخار برای حمل بار به وزن 20 تن اختراع کرد و پس از آن یک لوکوموتیو برای حمل مردم اختراع نمود.

زمانی که تور مشهد با قطار را رزرو کرده و در داخل کوپه خود نشستیه اید؛ شاید به این فکر کنید چگونه قطارهای سریع ساخته شدند. مهم ترین شخصی که قطار های سریع و بزرگ را به جهان معرفی کرد، جورج استفنسون بود. وی بزرگ ترین قطار جهان در زمان خودش را اختراع نمود و با حمل و نقل مسافران و بار، توانست برای خود نامی جاودانه بسازد.

تور مشهد با قطار اولین بار چه زمانی رخ داد؟

از وقوع تاریخ اولین تور مشهد با قطار، سندی در دسترس نیست ولی قطار برای اولین بار که وارد ایران شد، ماشین دودی نام گرفت. این قطار تنها از تهران به شهر ری رفت و آمد داشت. سپس با دانش روز و تحقیقات فراوان قطار های کنونی شکل گرفتند که به دسته های لوکس و اکونومی تقسیم می شوند. اکنون قطار های برقی یا سوخت پاک جدید ترین نوع از قطارهایی هستند که در حال حاضر فعالیت می کنند.

تور مشهد با قطار فدک، تجربه ای لوکس از سفر

تور مشهد با قطار VIP فدک از جمله هزینه هایی است که می تواند سفر شما را فوق العاده کند. در این نوع قطار خدماتی فوق خاص ارائه می شود که نظیر آن تنها در هواپیماها با کلاس پروازی فرست کلاس پیدا می شود. این قطار هایVIP  فدک شامل 5 ستاره نقره ای، 5 ستاره طلایی و قطار های اکونومی می شود.

تور مشهد قطار فدک تجربه ای لوکس از سفر برای شما به یادگار می گذارد. زیرا در این قطارهای ویژه طلایی فدک شما با تمامی امکانات رفاهی رو به رو خواهید بود. تخت های فوق العاده نرم، سرویس پذیرایی صبحانه، نهار، شام و عصرانه، حوله یک بار مصرف و ... از جمله امکانات داخل کوپه هستند.  در قطارهای وی آی پی فدک شما هزینه ای برای موارد ذکر شده پرداخت نخواهید کرد.

یکی دیگر از محاسن ویژه تور مشهد قطارهای لوکس فدک این است که در نوع طلایی آن، مهمانداران خانم هستند. وعده های غذایی در ظرف های چینی و به صورتی فوق العاده دیزاین می شوند. سرویس چای و قهوه رایگان بوده و میان وعده به مسافران عرضه می شود. در قطارهای نقره ای فدک این امکانات ساده تر بوده و تنها یک وعده غذایی به صورت رایگان در اختیار مسافران قرار می گیرد.

معایب تور لحظه آخری مشهد با قطار چیست؟

اگر تور لحظه آخری مشهد قطار را رزرو کرده اید، باید سریعاً چمدان خود را ببندید تا از قطار جا نمانید. این امر یکی از مهم ترین معایب تور لحظه آخری مشهد قطار به شمار می رود. از دیگر معایب این نوع تور مشهد نداشتن حق انتخاب قطار است. زیرا ممکن است با قطاری لوکس و گران راهی مشهد شوید یا قطاری ارزان.

از دیگر معایب تور مشهد دقیقه 90 با قطار ساعت های حرکت آن می باشد. به این گونه که ممکن است شما در ساعت 8 صبح، 6 صبح یا 3 عصر مجبور به سفر شوید. درحالی که شاید کارهای نیمه تمامی داشته باشید که مهم باشند. پس با این تفاسیر درخواهید یافت که رزرو چنین توری، اش دهان سوزی نبوده و می تواند برای شما نیز مشکلاتی را به بار آورد. اما برای رزرو تور مشهد چه قطار لوکس چه قطار اکونومی با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

تفاوت تور مشهد با قطار و تور مشهد زمینی را بشناسید

درباره تور مشهد زمینی سخن های بسیاری گفتیم، اما در این بخش به بررسی تفاوت آن با تور مشهد ریلی (قطار) خواهیم پرداخت. تور مشهد زمینی معایبی همچون امکان تصادف، خستگی راه، خرابی وسیله نقلیه و ... را در پی دارد. ولی علاوه بر معایب ذکر شده محاسنی نظیر دیدن شهر های مختلف، بازدید از تفرجگاه ها و ... را دارد.

تور مشهد ریلی (قطار) مزیت های بسیاری دارد که در حقیقت نمی توان عیبی بر روی این نوع تور گذاشت. در تور مشهد ریلی (قطار) شما همراه خانواده خود مشغول گپ و گفت هستید و در زمان خستگی می توانید بر روی تخت های قطار استراحت کنید. این درحالی است که قطار همچنان راه خود را می رود تا شما را به مقصد برساند. سرویس عصرانه رایگان نیز از دیگر مزایای این نوع تور مشهد است که می تواند لذت بخش باشد. پس توصیه ما برای داشتن سفری قیمت مناسب و ایمن، رزرو بلیط تور مشهد با قطار برای شما خواهد بود.

چه نوع قطارهایی تور مشهد ریلی را انجام می دهند؟

درباره این سوال باید بگوییم قطارهای متفاوتی تور مشهد را انجام می دهند، ولی در این قسمت می خواهیم به نوع قطارهای موجود در ایران اشاره کنیم. این بخش سبب آگاهی شما می شود تا در زمان رزرو بلیط قطار به مقصد مشهد یا دیگر شهرهای ایران توجه و دقت بیشتری به خرج دهید.

تور مشهد قطار زندگی: این نوع قطار که از 5 ستاره های لوکس به شمار می رود خدماتی بالا را ارائه می دهد. با انتخاب این نوع قطار علاوه بر سفری ایمن، سفری لوکس را نیز تجربه خواهید کرد. در این نوع قطار شما با یکی از وعده های نهار و شام پذیرایی می شوید که انتخابی می باشد.

سرویس چای و عصرانه رایگان، ملحفه و روبالشت 1 بار مصرف، سیستم صوتی و تصویری و ... از دیگر شاخصه های قطار زندگی است. از دیگر قطارهای لوکسی که در ایران فعالیت دارند می توان به قطار های ویژه طلایی فدک، قطار نقره ای فدک، قطار نور الرضا و ... اشاره کرد. جهت رزرو هر کدام از قطارهای مورد نظر می توانید به سایت پرشین هتل مراجعه نمایید.

تور مشهد با قطارهای ارزان

تور مشهد با قطار از اصفهان یکی از پر طرفدار ترین ها می باشد. اصفهان به دلیل این که قطب گردشگری ایران به شمار می رود خواهان بسیاری به سمت مشهد دارد. اگر می خواهید با قطار قیمت مناسب عازم مشهد مقدس شوید و به پابوسی امام رضا (ع) بروید؛ این گزینه ها پیش روی شما است. قطارهای غزال، سیمرغ، سبز، الوند، سپهر و ... از جمله قیمت مناسب ترین قطار ها در ایران هستند.

 تور مشهد ارزان قیمت با قطار گزینه ای دیگر برای سفر است که می توانید راهی مشهد شوید. در انتخاب چنین مواردی این قطار ها به شما پیشنهاد می شود. قطارهای الوند، شهاب، سیمرغ و ... نام قطارهای اکونومی است که می توانید رزرو آن را انجام دهید. قطارهای ذکر شده خدمات دهی اندکی دارند که با توجه به قیمت ارائه شده قابل چشم پوشی می باشد.

تور مشهد با قطار از کرج یا دیگر مبادی برگزار می شود که نشان از قوی بودن خط ریلی در کشورمان است. خط ریلی ایران به قدری پیشرفته است که حتی تا شهر استانبول نیز خط ریلی دارد. جهت رزرو هرگونه بلیط قطار اعم از لوکس یا اکونومی می توانید به سایت پرشین هتل مراجعه نمایید و با تخفیف هایی فوق العاده اقدامات لازم را انجام دهید. 

تور مشهد قطار، امن ترین گزینه سفر

تور مشهد با قطار، از سال های گذشته تا کنون بیشترین توجه زائران تور مشهد، نسبت به خود را داشته است. دلیل آن هم، امن بودن و راحت بودن سفر با تور مشهد قطار می باشد. همانطور که می دانید قطار یکی از قدیمی ترین راه های حمل و نقل داخلی و خارجی بوده است. از این رو تور مشهد قطار، در میان مردم باب تر از تور مشهد هوایی می باشد. تور مشهد قطار به دو صورت لوکس و اکونومی ( اقتصادی ) برگزار می شود که در ادامه به شرح آن خواهیم پرداخت.

تور مشهد با قطار های فدک، یکی از بهترین گزینه ها برای تجربه سفری لوکس است. زیرا شرکت ریلی فدک، با اختصاص قطار های 4 ستاره و 5 ستاره توانسته است بهترین خدمات را ارائه دهد. از جمله خدمات ارائه شده در قطار های فدک، وجود میان وعده ها و سرویس دهی 24 ساعته می باشد که توسط مهمانداران قطار ارائه می شود. به جرات می توان گفت پذیرایی در قطار فدک، همانند پذیرایی در هواپیما می باشد.

تور مشهد زمینی با اتوبوس هم مانند خودروی شخصی خسته کننده است و تنها فرق آن با خودروی شخصی، رانندگی نکردن می باشد. اما تور مشهد زمینی ریلی ( تور مشهد قطار ) بسیار به صرفه تر و راحت تر است. زیرا می توانید با خانواده خود در کوپه قطار نشسته و به گپ و گفت بپردازید. در زمان خستگی هم می توانید بر روی تخت های کوپه قطار دراز کشیده و مشغول استراحت شوید.

تور مشهد قطار علاوه بر موارد ذکر شده، حسن های دیگری مانند : سرو غذا و نوشیدنی می باشد که همیشه در دسترس شماست. برای رزرو تور مشهد قطار یا تور مشهد زمینی با شماره های 05138096 و 09198906502 تماس حاصل فرمایید. بعد از ارتباط، کارشناسان متعهد و متخصص پرشین هتل، بهترین تور مشهد اقتصادی را به شما پیشنهاد می دهند.

سفر به مشهد با قطار های مختلف چقدر است؟

قیمت تور مشهد با قطار های متنوع مسلماً بسیار متفاوت است، به عنوان مثال قطار فدک با قطار زندگی یکسان بوده که اگر این 2 قطار را بخواهید با قطار غزال مقایسه کنید، درخواهید یافت که قیمت قطار فدک بسیار گران تر است. دلیل آن هم خدمات خیلی عالی در تور مشهد با قطار فدک است.

تور مشهد با قطار vip با قطار فدک متفاوت است؟

خیر، قطار vip با قطار فدک یکی است، چون هر 2 خدماتی نظیر چای و قهوه رایگان، نهار و شام در رستوران قطار، سیستم صوتی و تصویری در داخل کوپه قطار و ... را دارا می باشند. البته تور مشهد با قطار طلایی فدک، سفری لوکس تر را به ارمغان خواهد آورد.

آیا حرکت قطار به سمت مشهد در همه ساعات انجام می شود؟

به دلیل زائر پذیر بودن شهر مشهد مسلماً در بیشتر ساعات روز یا شب تور مشهد با قطار انجام می شود که جهت اطلاعات دقیق تر می توانید وارد صفحه سایت قطار پرشین هتل شده و با انتخاب تاریخ و زمان حرکت، قطارهای مربوطه را ملاحظه نمایید.

کنسلی قطار، چقدر جریمه استرداد دارد؟

در صورت کنسلی قطار تا 24 ساعت قبل از حرکت، 10% از کل هزینه پرداختی قطار به مسافر عودت داده می شود که اگر این زمان کمتر از 24 ساعت باشد، تمامی هزینه پرداختی توسط مسافر سوخت می شود.

خدمات پرشین هتل در زمان رزرو تور مشهد با قطار چیست؟

با رزرو تور مشهد از سایت پرشین هتل شما خدماتی نظیر استقبال (با هماهنگی قبلی)، پشتیبانی 24 ساعته بریا رفع مشکلات احتمالی، نظرسنجی های مداوم برای رضایت مسافر از هتل و ارائه اطلاعات دقیق شهر مشهد از خدمات پرشین هتل به مسافران تور مشهد قطار است.

021-43000020