از تمامی کاربران عزیز تقاضا می شود قبل از رزرو هتل، قوانین و مقررات زیر را به دقّت مطالعه نمایند

قوانین کنسلی رزرو :

مسافرین محترم حتما قبل از واریز وجه و نهایی نمودن رزرو موارد زیر را به دقت مطالعه فرمایید.

قوانین کنسلی از طرف مرکز:

1_ رزرو یک شبه مورد تأیید نیست و در بیشتر هتل ها باعث رد شدن رزرو، حتی با پرداخت وجه می شود. در صورتی که هتل مربوطه اعلام کرد رزرو یک شبه مورد تأیید نیست؛ وجه بصورت کامل به مسافر عودت می گردد.

2_ در صورتی که ظرفیت اعلام شده از طرف هتل به سایت صحیح نبود و اتاق فروخته شده در هتل ظرفیت نداشت، وب سایت موظّف است یک هتل مشابه برای مسافر تأمین کند که در غیر این صورت، وجه بطور کامل بازگردانده خواهد شد.

3_تا 1 ساعت کاری بعد از هر رزرو، وب سایت می تواند به دلائل مختلف و مشکلات موجود در سیستم رزرو هتل و پرواز در کشور؛ رزرو را بصورت یکطرفه کنسل و وجه پرداختی مسافر را مسترد نماید.

4_ مسافرین محترم باید پس از تایید رزرو در اسرع وقت وجه رزرو را واریز نمایند، علی الخصوص در ایام پیک که ظرفیت اتاق هتل ها محدود می باشد. تاخیر در واریزی وجه می تواند سبب پر شدن اتاق و عدم نهایی شدن رزرو گردد که در این موارد مرکز رزرو، در حدامکان هتل دیگری را جایگزین و در غیر این صورت کل مبلغ به حساب مسافر عودت داده می شود.

در موارد نادر ممکن است پس از تایید نهایی رزرو، به دلیل مشکلات فنی و خرابی در هتل و اتاق رزرو شده و یا مسائل امنیتی در شهر یا هتل رزرو شده یا اشتباه هتل و یا کارمندان مرکز، رزرو نهایی شده با اعلام مرکز کنسل گردد، در این موارد مرکز در حدامکان هتل دیگری را جایگزین و در غیر این صورت کل مبلغ به حساب مسافر عودت داده می شود.

قوانین کنسلی از طرف مسافر :

1_ مسافرین محترمی که به هر دلیل از انجام سفر منصرف می گردند باید در اسرع وقت کنسلی رزرو خود را به اپراتور پشتیبان سایت رزرو خود اطلاع دهند.

2_ مسئولیت نداشتن مدارک کامل هویت و زوجیت(در اکثر هتل ها تنها عقد نامه دائمی مورد پذیرش واقع می شود) که قانوناً موجب عدم پذیرش میهمان درهتل می شود به عهده میهمان بوده و عموماً هتل ها در این موارد یک شب کنسلی را دریافت می کنند.

3_ رزرو های نوروزی و رزرو های ایام پیک (تابستان، تعطیلات، اعیاد، شهادت ائمه اطهار و ... ایام پیک می باشند) به هیچ عنوان کنسل نمی شود و هیچ مبلغی به مسافر بازگردانده نخواهد شد.

4_ رزرو های مربوط به هتل های کیش که اغلب گارانتی و تور می باشند و هتل هایی که در قالب خدمات تور ارائه می گردد به هیچ عنوان کنسل نمی شود.

5_ رزرو های مربوط به هتل های مشهد که اغلب گارانتی و تور می باشند و هتل هایی که در قالب خدمات تور ارائه می گردد به هیچ عنوان کنسل نمی شود.

6_ متأسفانه به دلیل اینکه قانون واحدی جهت مبلغ و میزان کنسلی هتل ها وجود ندارد و این قوانین بین شهر ها و هتل ها در ایام مختلف متفاوت می باشد، تعیین مبلغ کنسلی به عهده هتل بوده و مرکز رزرواسیون نقشی در تعیین میزان کنسلی ندارد.

7_ هزینه ای که باید به مسافر بازگردانده شود به دلیل دریافت صورت حساب از هتل و انجام مراحل حسابداری، بین ۱۰ تا ۱۵ روز از تاریخ اعلام کنسلی مسافر به حساب ایشان واریز می گردد.

ایجاد اختلال :

افرادی كه به هر شكل و نحوی در شبكه ایجاد مزاحمت نمایند، از قبیل ایجاد رزروهای موقت پی در پی یا تماس های تلفنی و ... ، با هماهنگی قبلی صورت گرفته با سازمان محترم میراث فرهنگی و گردشگری و قوّه ی محترم قضاییه بخش جرائم اینترنتی، برخورد جدی و قانونی با فرد متخلف صورت خواهد گرفت.

اطلاعات و مشخصات هتل ها :

مسئولیت تمام اطّلاعات و مشخصاتی كه در مورد هتل ها در سایت مشاهده می گردد، اعم از قیمت اتاق ها، روش محاسبه ی عوارض و حق سرویس، صبحانه برای اتاق ها، استخر و سونا، ترانسفر از فرودگاه و راه آهن و تمامی امكانات و تجهیزاتی كه نام برده شده است؛ بر عهده ی هتل می باشد، زیرا این اطلاعات عیناً از هتل ها اخذ گردیده و بر روی شبكه قرارداده شده است.

کاربرانی كه كوچك ترین شك و تردیدی در خصوص اطّلاعات ذكر شده دارند، باید قبل از تصمیم گیری در خصوص رزرو ، با هتل مستقیماً تماس گرفته و موارد را مطرح نموده و سپس تصمیم گیری نمایند. با توجه به اینكه این شبكه اجازه ارائه تلفن هتل ها را به افراد ندارد، کاربران باید خود از طریق مبادی كه به همین منظور ایجاد گردیده اند مانند اطلاعات ۱۱۸ شماره ی هتل مورد نظر خود را تهیه نمایند.

ورود به شهر و اقامت در هتل :

این مركز رزرو، هیچگونه مسئولیتی در قبال کلیه مواردی كه در زمان ورود مسافر به شهر مورد نظر وجود دارد، اعم از استقبال در فرودگاه و راه آهن ، كیفیت اتاق، كیفیت غذا و خدمات هتل و غیره را ندارد، لیكن در نظرسنجی هایی كه از مسافرین پس از سفر ایشان بعمل خواهد آمد، موارد از مسافرین اخذ گردیده و در صورت مشاهده مشكلات، تمامی موارد ذکر شده به اتحادیه هتل داران منعكس خواهد شد. ضمن این که در صورت کثرت مشکلات، اطّلاعات هتل از سایت حذف خواهد گردید.

۲۱-۴۳۰۰۰۰۲۰