1. خانه
  2. هتل مشهد

رزرو هتل مشهد

رزرو هتل مشهد که شامل : خدمات ، تخفیف ها ، بهترین قیمت ها و تفریحات برای رزرو هتل در مشهد و رزرو هتل های لوکس و ارزان قیمت مشهد می باشد.(مانند: رزرو هتل قصر طلایی مشهد ، هتل درویشی مشهد ، هتل الماس 2 مشهد ، هتل رفاه مشهد ، هتل الماس ۱ مشهد ، هتل کیانا مشهد و دیگر هتل های مشهد )

تغیر به میلادی تقویم به شمسی برو به امروز
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
فیلتر کنید
حذف فیلتر ها
بر اساس قیمت
بر اساس نظر سنجی
بر اساس فاصله تا حرم
بر اساس ستاره
بر اساس امکانات
پیش فرض بالاترین تخفیف کمترین قیمت پر فروش ترین بیشترین قیمت

هتل های مشهد با تخفیف

هتل مشهد با تخفیف یکی از دوست داشتنی ترین رزروها برای اغلب گردشگران است و می تواند عمده ترین دلایل نارضایتی مسافران بعد از ورود به هتل نیز باشد. هرچند اغلب اینگونه نیست اما در موارد بسیاری شاهد شکایت هایی بعد از این نوع رزرو بوده ایم البته گاهی نیز برخ از تخفیف ها برای رزرو هتل های مشهد لوکس در زمانهایی خاص موجب رضایت بیش از حد مسافران نیز بوده است. اغلب تخفیف هایی که از سایت های نا معتبر اخذ می شود بی دلیل نیست و این درست مصداق هر ارزانی بی دلیل نیست می باشد در قبال نیز باد به چارتر بودن اتاق های هتل و زمان های خاص نیز برای رزرو هتل توجه داشت.  تخفیف های بزرگ و گاه به گاه در سایت های معتبر و بزرگ همچون پرشین هتل و... با دلایلی منطقی همچون فروش هتل در زمان های مرده گردشگری، اعتبار سایت برای اخذ تخفیف از هتل، چارتر بودن اتاق های هتل اتفاق می افتد.

رزرو با تخفیف هتل های مشهد
رزرو با تخفیف هتل های مشهد

ارائه یک هتل مشهد با خدمات بی کیفیت و پرداخت هزینه معادل یک هتل مطلوب، امروزه موجب شکایت مسافران زیادی برای رزرو هتل های مشهد شده است. اما اینکه چه زمانی به تخفیف ها اعتماد کنیم سوال بسیاری از مخاطبان ماست. قبل از سفر ماههای کم گردشگر شهر مورد نظر خود را شناسایی کنید. هتل های بزرگ مشهد را ارزیابی کنید و بدانید چه زمان هایی برای باشگاه مشتریان ثابت خود تخفیف در نظر گرفته اند. در زمان های شلوغ توقع بالا برای قیمت بسیار ارزان نداشته باشید.

در زمان عزاها عمومی یا عیدهای بزرگ مذهبی به مشهد سفر نکند اگر خواهان تخفف و ارزانی هستید در غیر این صورت شاید دیدنی ترین زمان برای سفر به مشهد همین مناسبت های شلوغ و خاص باشد و باید بپذیرید که در خانه های کوچک یا مهمان خانه ها نیز اقامت کنید. علاوه بر رزرو هتل های مشهد می توانید خانه ها و آپارتمان های شخصی را در محله ها مختلف کرایه کنید. 

هتل های مشهد با موقعیت مکانی خوب

هتل های مشهد با موقعیت مکانی خوب کجاست؟ این سوال یکی از اصلی ترین دغدغه مخاطبان ما در پرشین هتل است که با توجه به هدف شما از بازدید مشهد کاملا متغیر است. به طور کل اغلب هتل های مشهد در محدوده حرم امام رضا (ع) قرار دارند زیرا این مکان برای زیارت و گشت های تاریخی بسیار جذاب است و اغلب مسافران ترجیح می دهند در این محدوده اقامت داشته باشند هرچند که به دلیل شلوغی در ایام خوش آب و هوا نمی توان توقع داشت در هتل مشهد نزدیک حرم اقامت کرد. برخی دیگر از هتل های مشهد نیز با فاصله اندک نسبت به حرم قیمتی مناسب تر دارند و این به دلیل دو ستاره یا یک ستاره بودن یا حتی هتل آپارتمان بودن آنهاست.

اگر منطقه دوست داشتنی شما در مشهد مکانی سرسبز با وفور زمین های بازی و فضای سبز و سرگرمی های آبی و کلوپ ورزشی باشد هتل پارس مشهد، هتل قصر طلایی مشهد، هتل توریست توس مشهد، هتل پردیسان مشهد و هتل الماس گزینه هایی دوست داشتنی و مناسب برای این منظور هستند.

اگر عاشق بازار گردی هستید و برای خرید مشتاق رزرو هتل های مشهد هستید هتل های مناطق بازارهای لوکس مثل هتل هما مشهد در احمدآباد، هتل قصر طلایی در خیابان امام رضا، هتل الماس 2 در خیابان امام رضا، هتل درویشی در خیابان امام رضا، هتل فرید در خیابان احمد آباد، هتل آرمان در خیابان نواب صفوی گزینه های خوبی هستند.

هتل های مشهد نزدیک حرم

حرم امام رضا (ع) اصلی ترین جاذبه گردشگری و زیارتی شهر مشهد است و چون یکی از قدیمی ترین آثار نیز است با آثار تاریخی دیگر در قلب شهر مشهد محاصره شده است. علاوه بر این هتل های مشهد و کاروانسراهای زیادی از گذشته تا کنون در محدوده فعال بوده و هستند. هرچند در حال حاضر با ساخت و سازهای متعدد و نوسازی خیابان ها و ساختمان ها بافت فرسوده و تو در تو با ساختمان های نسبتا مرتفع هتل ها تغییر شکل داده است اما همچنان جذاب ترین منطقه شهر به لحاظ معماری تو در تو و کوچه های باریک و پیچ در پیچ است.

به هرحال تعداد هتل های مشهد نزدیک حرم آنقدر زیاد که نمی توان تمام آنها را نام برد. معروف ترین هتل های پنج ستاره مشهد نزدیک حرم هتل مدینه الرضا مشهد با رستوران گردان، هتل حیات شرق مشهد، هتل قصر طلایی مشهد، هتل آرمان مشهد، هتل درویشی مشهد، هتل قصر مشهد، هتل الماس 2 مشهد هستند. هتل های چهار ستاره مشهد نزدیک حرم هتل الماس 1 مشهد، هتل رفاه مشهد، هتل الماس نوین مشهد، هتل کیانا مشهد، هتل ایران زمین ، هتل عماد مشهد، هتل فردوس مشهد، هتل اترک مشهد، هتل ایران مشهد، هتل جواد مشهد، هتل تارا، هتل آدینا و ... می باشند. هتل های مشهد سه ستاره نزدیک حرم نیز هتل های هتل نسیم مشهد، هتل آبشار مشهد، هتل اطلس مشهد، هتل سهند، هتل زیارت و ... می باشند. 

هتل های مشهد روی نقشه

همانطور پیش از این ذکر کردیم موقعیت مکانی هتل های مشهد برای صرفه جویی در وقت و هزینه بسیار مهم است. از این رو موقعیت مکانی هتل های مشهد بر روی نقشه توسط مسافران بارها جست و جو می شود تا خیابان های اطراف، موقعیت ترافیکی اطراف هتل، فروشگاهها، مراکز تفریحی، نمایشگاهی و ... بررسی شوند و بتوان مسافت ها را تا نقاط مختلف شهر مشهد تخمین زد و ایستگاههای ون و تاکسی و اتوبوس، مترو و بی آر تی را به راحتی نشانه گذاری کرد. اگر دسترسی به گوگل مپ ندارید حتی نرم افزارهای تاکسی آنلاین گزینه های خوبی برای بررسی فواصل شهر و حتی بررسی کرایه تاکسی هستند. 

برای بررسی هتل های کیش توصیه می شود علاوه بر استفاده از گوگل مپ نرم افزارهای اندروید و آی اس او نقشه مشهد در اپلکیشن بازار و گوگل پلی با جزئیات بیشتر استفاده شود. همچنین گوگل ارس نیز با ارائه جزئیات و دوربین های ماهواره ای گزینه ای بسیار دقیق و واقعی است که می توان به بررس هتل های مشهد با استفاده از آن پرداخت. 

هتل های مشهد خیابان امام رضا

هرچند مشهد مملوء از هتل است و بعد از استانبول به شهر هتل ها شهرت دارد اما در بین هتل های متعدد مشهد هتل های خیابان امام رضا از محبوبیت بشتری برخوردار است. اغلب هتل های با کیفیت و پنج ستاره مشهد در خیابان امام رضا واقع هستند. این خیابان پیش از این خیابان تهران نام داشت و وجود دروازه شهر به سمت شهر تهران این نام را بر آن یادگار گذاشته بود. رفته رفته محل های اقامتی زیادی در این خیابان احداث شد زیرا اغلب مسافران از این دروازه به مشهد مراجعه میکردند. بنابراین خیابان امام رضا قدیمی ترین خیابان هتل داران در مشهد است.

در حال حاضر زیباترین خیابان مشهد نیز محسوب می شود که شبانه روز زنده و پر جنب و جوش است و امنیت کامل در آن حکم فرماست. خیابان امام رضا مشهد اولین خیابان شهر است که خط مترو در آن فعال شد و به همین دلیل رفت و آمد از این خیابان به تمام شهر امکان پذیر است. هتل های درویشی مشهد، هتل قصر بین المللی مشهد، هتل های الماس، هتل های با کیفیت دیگر همچون رفاه، کیانا، فردوس، جواد و ...هتل های کوچک و برگ و هتل آپارتمانها، مهمانخانه ها، سوئیت ها و خانه های شخصی زیادی در این خیابان برای اقامت وجود دارند. خیابان امام رضا با وجود رستوران ها متعدد، ایستگاههای وسایل حمل و نقل عمومی، آثار تاریخی متعدد، فروشگاههای سوغات و کالاهای دیگر از جمله دوست داشتنی ترن خیابان های مشهور بین گردشگران است. 

هتل های مشهد در مناطق ییلاقی

با توجه به اینکه هتل های مشهد نزدیک به مناطق ییلاقی محبوبیت کمتری نسبت به هتل های مشهد نزدیک حرم دارند، می توان عنوان کرد تعداد این هتل ها نیز انگشت شمار است. هتل پارک حیات ابتدای جاده طرقبه، هتل سحاب طرقبه در بام شهر، خانه های بومگردی ماژان و کنگ تنها هتل های رسمی مناطق ییلاقی هستند. اما ویلاها و خانه های روستایی و باغ ها به تعداد زیادی در این مناطق برای کرایه وجود دارند.

مناطق ییلاقی مشهد عبارتند از طرقبه، عنبران، طرقدر، شاندیز، کنگ، ابرده، دولت آباد و پیست اسکی شیرباد، کلات و روستاهای حومه، اخلمد و گلمکان و ... بنابراین تنها گزینه در ییلاقاتی غیر از طرقبه اجاره باغ ها و خانه های شخصی یا اقامت و مهمان شدن در خانه های روستایی است.

هتل پارک حیات که هتل چهار ستاره است که به دلیل فاصله زیاد با مرکز شهر و حرم مطهر قیمت بسیار مناسب دارد. هتل سحاب نیز به همین ترتیب است. بنابراین اگر تمایلی به اقامت در مناطق شلوغ با هوایی گررفته ندارید و از دیدن باغ ها و هوای خوب لذت می برید ما این هتل ها را پیشنهاد می کنیم. البته هتل پارک حیات با ایستگاه مترو و اتوبوس فاصله اندکی دارد و علاوه بر این ترانسفر برای حرم امام رضا دارد. 

رفت و آمد در شهر مشهد چگونه است؟

مترو : مترو مشهد (بهتر بگوییم قطار شهری) به تازگی مورد استفاده قرار گرفته و با کمال تعجب با کیفیت بالا و ساماندهی شده است. در حال حاضر فقط دو خط دارد. یک خط در جهت شرقی - غربی قرار دارد و وکیل آباد را به خیابان غدیر (نخریسی) وصل می کند. همچنین شما را به حرم امام رضا (ع) می برد. این خط تا فرودگاه بین المللی مشهد گسترش دارد. خط دوم مترو مشهد هم اکنون فعال است. این  خط شمال شرقی شهر را به جنوب غربی آن وصل می کند و در خیابان شریعتی با خط اول هم ایستگاه می شود. (تقی آباد) دو سیستم پرداخت وجود دارد. می توانید بلیط خریداری کنید (یک راه و بازگشت) یا کارتهای بدون مخاطب موسوم به "Man Kart" خریداری کنید. از این کارتها می توان برای اتوبوس های سراسر شهر نیز استفاده کرد. هر سفر داخلی 500 دلار (15 دلار آمریکا) از کارت شما کسر می کند که قیمتی کاملاً ارزان است. برای خانمها پارتیشن خاصی وجود دارد اما آنها می توانند در بخش های دیگر سفر کنند. این مترو / قطار با نیمی از سطح زمین و نیم دیگر در زیر زمین حرکت می کند.

با اتوبوس: گروه بزرگی از اتوبوس های تمیز و جدید شما را تقریباً در همه جای شهر می گردانند. در هر ایستگاه اتوبوس ، یک سرپناه با دیوارهای شیشه ای وجود دارد که در آن یک نیمکت چوبی تمیز و یک نقشه به دیوار وصل شده است. آنها می توانند به راحتی توسط افراد خارجی تشخیص داده شوند. متأسفانه تمام نقشه ها ، راهنماها و شماره های اتوبوس به شماره های فارسی نوشته شده است اما نگران نباشید. افراد مهربان همیشه در آنجا هستند و بیش از این که به شما کمک کنند خوشحال خواهند شد.

تنها راه پرداخت اتوبوس ها کارت های بدون تماس با نام من کارت است. باید هنگام ورود به اتوبوس کارت خود را در دستگاه الکترونیک جلو یا درب عقب اتوبوس نگه دارید. می توانید کارت را خریداری کرده و اعتبار آن را در غرفه هایی که در بعضی از ایستگاه های اصلی و کلیه ایستگاه های اتوبوس یافت می شود ، شارژ کنید. می توانید در ایستگاه های مترو نیز این کار را انجام دهید. اگر سوار اتوبوس ها شوید و کارت ندارید ، می توانید از مسافر بخواهید که کارت شما را برای شما بکشد و می توانید 200 دلار به آنها پرداخت کنید. اگرچه بیشتر آنها از گرفتن پول امتناع می ورزند. 

با دوچرخه: اخیراً برخی از ایستگاه های دوچرخه در بسیاری از نقاط اطراف شهر نصب شده است که در آنها نزدیک به 20 دوچرخه یکنواخت وجود دارد که همه آنها به رنگ زرد هستند. می توان برای گردش در شهر آنها را به صورت ساعتی کرایه کرد.

رانندگان تاکسی در هتل های مشهد کمیسیون دریافت می کنند؟

در حالی که ممکن است تصور کنید که رانندگان تاکسی در هتل های مشهد یا دیگر هتل های جهان صرفاً سعی در بردن شما از نقطه A به نقطه B دارند، همه آنها یک نوع برنامه دارند. بسیاری از افراد هستند که می خواهند برای خانواده خود درآمد هرچه بیشتر کسب کنند و ان امر باعث می شود برخی از افراد اقدام به اخذ کمیسیون نمایند.

در برخی از مقصدها ، این رانندگان تاکسی در صورت سوار کردن مشتری از فرودگاه می توانند از هتل کمیسیون دریافت کنند. البته دقت کنید این خودروها و رانندگان متعلق به هتل نیستند و ترانسفر هتل محسوب نمی شوند پس بهتر است قبل از سوار شدن اطمینان حاصل کنید که این راننده، سرویس  رایگان هتل را به شما ارائه می کند یا راننده ای شخصی است و  قرار است که کمیسیون دریافت کند. این اتفاق در فرودگاه و راه آهن مشهد و تهران و فرودگاه کیش به وفور رویت می شود. در حال حاضر اغلب مسافران هتل های مشهد و کیش بدون توجه به چک اتومبیلی که آنها را تا هتل همراه می کند به هتل دیگری ارجاع داده می شوند یا حتی در شرکت های واسط فروش تفریحات سرگردان و بازیچه دست بازاریابان می شوند.

درست است که بیشتر اوقات مردم قبلاً هزینه هتلی از هتل های مشهد را پرداخت كرده اند ، اما گاهی اوقات ، راننده شما را متقاعد خواهد كرد كه در واقع هتلی كه برای رفتن به آن درخواست می کنید کیفیت و موقعییت مکانی خوب ندارد و به این معنی این است كه باید به هتل دیگری بروید.

چرا مشهد مقصد بیشتر گردشگران است؟

رزرو هتل مشهد به دلیل وجود جایگاه تاریخی و مذهبی که دارد بسیار محبوب می باشد. هتل  در مشهد به وفور یافت می شود و آن هم به دلیل زائر پذیر بودن شهر مشهد است. وجود مقدس حضرت ثامن الحجج (ع)، از عمده ترین دلایل محبوب بودن شهر مشهد می باشد. از این رو بسیاری از هتل های مشهد، در خیابان های منتهی به حرم قرار گرفته اند. این امر سبب می شود تا زائران دسترسی راحت تری به حرم مطهر امام هشتم داشته باشند.

اماکن دیدنی و تجاری مشهد نزدیک به هتل های مشهد چه نام دارند؟

هتل مشهد و انتخاب آن نزدیک به مکان های دیدنی و تاریخی، یکی از فاکتور‌های سفر به مشهد است. مکان هایی همچون: کوهسنگی، پارک جنگلی وکیل آباد، مجتمع های تجاری 17 شهریور، پارک ملت مشهد و ... از تفرج گاه‌ها و اماکن تجاری مشهد به شمار می روند. از این رو با معرفی هتل های لوکس مشهد نزدیک به اماکن مذکور، دست شما را برای انتخاب هتل مشهد باز می گذاریم.
هتل پردیسان مشهد یکی از هتل های 5 ستاره مشهد است که نزدیک به پارک ملت قرار گرفته است. هتل سی نور مشهد از دیگر هتل های 5 ستاره مشهد است که نزدیک به مجتمع های تجاری 17 شهریور می باشد. هتل 4 ستاره میثاق مشهد و هتل پارس مشهد نیز از جمله هتل های نزدیک به پارک وکیل آباد هستند. هتل 3 ستاره لاله مشهد نیز فاصله ی بسیار اندکی تا پارک کوهسنگی دارد.

رزرو هتل مشهد در کدام خیابان بهتر است؟

رزرو هتل مشهد در خیابان های مختلف مشهد میسر است، اما مهم این است که زائران می خواهند در چه منطقه ای، هتل در شهر مشهد را انتخاب کنند تا به مکان های مورد نظرشان دسترسی آسان تری داشته باشند. اما برای پاسخ به سوال فوق چند گزینه را به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم تا با توجه به سلیقه خود اقدام به رزرو هتل مشهد نمایید. اگر شما عزیزان مشتاق زیارت امام هشتم در چند نوبت هستید، رزرو هتل مشهد در خیابان امام رضا، خیابان نواب صفوی ( پاین خیابان )، خیابان طبرسی و خیابان شیرازی ( بالا خیابان ) بهترین گزینه است.

نام لوکس ترین هتل های مشهد چیست؟

هتل قصر طلایی مشهد نام یکی از لوکس ترین هتل های مشهد است که خدمات ویژه و بی نظیری را ارائه می کند. این هتل مشهد اتاق های متنوع و منحصر به فردی دارد که چشمان شما را به خود خیره می کند. اما به تازگی این هتل مشهد، یک اتاق جدید به نام کیدز روم قصر طلایی را به بهره برداری رسانده است. نکته جالب اینجا می باشد که تمامی شخصیت های کارتونی کمپانی والت دیزنی، در این اتاق هتل قصر طلایی گردآوری شده اند.

هتل در مشهد را با چه قیمتی می توان رزرو کرد؟

رزرو هتل در شهر مقدس مشهد با قیمت های گوناگونی امکان پذیر است. این اختلاف قیمت هتل های مشهد به دلیل موقعیت مکانی، خدمات ارائه شده در هتل و .... می باشد. به عنوان مثال هتل درویشی مشهد یکی از مجلل ترین هتل های مشهد است. هزینه هرشب اقامت در این هتل مشهد شاید بیش از 600 هزار تومان باشد.

رایج ترین روش رزرو هتل مشهد چیست؟

رزرو هتل مشهد و دیگر هتل های ایران مانند هتل تهران، هتل شیراز، هتل تبریز، هتل اصفهان، هتل کیش و ... در حال حاضر رنگ و بوی دیگری دارد. اما در زمان های گذشته رزرو هتل مشهد یا رزرو هتل یزد به صورت حضوری یا تلفنی، رایج بوده است. ولی با گذشت زمان و به روی کار آمدن اینترنت، دیگر این گونه رزروها، کاربرد نداشته و رزرو آنلاین هتل مشهد رایج ترین نوع رزرو هتل در مشهد و ایران می باشد.

اقامت در هتل های مشهد می تواند یک تجربه واقعاً لوکس یا فاجعه باشد اما این اقامت در ماههای سرد سال در شهری با آب و هوای کوهستانی و سرد می تواند تجربه ای ارزان و عالی برای مسافران باشد زیرا می توانند با تخفیف فوق العاده بهترین هتل های مشهد را رزرو کنند. در تابستان و بهار اوضاع رزرو هتل مشهد کمی متفاوت است و به دلیل شلوغی شهر هتل ها رغبتی برای تخفیف ندارند از این رو سفر علاوه بر گرانی با موارد دیگر همچون شلوغی خیابان ها و مراکز زیارتی و تفریحی همراه است.

هر اتفاقی ممکن است در هتل های مشهد بوجود بیاید و این مختص هتل های مشهد نیست و تمام هتل های دنیا اینگونه اند. هرچند تا کنون قتل، فوت، نزاع گروهی در هتل های این جزیره گزارش نشده است اما نمی توان نارضایتی از نظافت، نارضایتی از طعم غذا و رفتار پرسنل یا هر چیز دیگر که ممکن است وجود داشته باشد را انکار کرد. اتفاقات دلنشینی همچون برگزاری جشن ها، سورپرایزها، قدردانی ها و دورهمی های زیادی نیز در هتل های مشهد در تمام ماههای سال وجود دارد. به احتمال زیاد اکثر شکایات مربوط به هتل هایی است که تعداد دو ستاره و کمتر از آن هستند یا هتل هایی که مجوز رسمی دریافت نکرده اند.

با وجود استرسهای زیادی که در زندگی وجود دارد ما سفر می کنیم تا روحیه بهتری داشته باشیم پس لزومی ندارد با پرداخت هزینه کمتر استرسی مضاعف را در سفر برای رزرو هتل بی کیفیت خریداری کنیم. بنابراین فکر می کنیم بهتر است در مورد تجربیات دیگران که باعث می شود از نوع اقامت خود لذت نبردند ، اطلاعاتی به مخاطبان خود در باشگاه پرشین هتل راجع به دانستنی های اقامت در هتل های مشهد ارائه دهیم. 

۰۵۱-۳۸۰۹۶