زررو آنلاین هتل، تور و تفریحات

رزرو هتل مشهد

که شامل : خدمات ، تخفیف ها ، بهترین قیمت ها و تفریحات برای رزرو هتل در مشهد و رزرو هتل های لوکس و ارزان قیمت مشهد می باشد.(مانند: رزرو هتل قصر طلایی مشهد ، هتل درویشی مشهد ، هتل الماس 2 مشهد ، هتل رفاه مشهد ، هتل الماس ۱ مشهد ، هتل کیانا مشهد و دیگر هتل های مشهد )

×
1 اتاق و 2 بزگسال
تقویم به شمسی برو به امروز
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
هتل های نوروزی
فیلتر کنید
×
حذف فیلتر ها
بر اساس قیمت
بر اساس پذیرایی
بر اساس نظر سنجی
بر اساس ستاره
بر اساس امکانات
پیشنهادی کمترین قیمت پر فروش ترین بیشترین قیمت

    هتل در بازه زمانی مورد نظر شما یافت نشد

    جهت راهنمایی و مشاوره بزودی با شما تماس می‌گیریم.
17 % تخفیف
هتل قصر طلایی مشهد
آدرس : خیابان امام رضا (ع)، میدان بسیج، بین امام رضا 34 و 36
4.2
خیلی خوب
89 نظر
شروع قیمت 2,362,000 تومان
شروع قیمت برای 1 شب انتخاب اتاق
22 % تخفیف
هتل ارغوان مشهد
آدرس : خیابان نواب صفوی، خیابان وحدت، خیابان امیر المومنین، هتل بین المللی ارغوان
4.1
خیلی خوب
121 نظر
شروع قیمت 1,902,000 تومان
شروع قیمت برای 1 شب انتخاب اتاق
38 % تخفیف
هتل الماس 2 مشهد
آدرس : مشهد- خیابان امام رضا - نبش امام رضا 20
3.9
خوب
16 نظر
شروع قیمت 2,310,000 تومان
شروع قیمت برای 1 شب انتخاب اتاق
11 % تخفیف
هتل خورشید هشتم مشهد
آدرس : خیابان شارستان، شهید شوشتری ۷
4.4
خیلی خوب
2 نظر
شروع قیمت 2,857,980 تومان
شروع قیمت برای 1 شب انتخاب اتاق
21 % تخفیف
هتل ملیسا مشهد
آدرس : حاشیه خیابان امام رضا مقابل هتل مجلل درویشی
2.9
متوسط
58 نظر
شروع قیمت 522,000 تومان
شروع قیمت برای 1 شب انتخاب اتاق
42 % تخفیف
هتل پارسه مشهد
آدرس : خیابان دانش غربی، دانش غربی 5/1، خیابان کامیاب، پلاک 60
3.1
خوب
22 نظر
شروع قیمت 337,000 تومان
شروع قیمت برای 1 شب انتخاب اتاق
17 % تخفیف
هتل پارمیدا مشهد
آدرس : مشهد.خیابان امام رضا(ع) 24
3.4
خوب
87 نظر
شروع قیمت 1,500,000 تومان
شروع قیمت برای 1 شب انتخاب اتاق
17 % تخفیف
هتل جوار الملک مشهد
آدرس : آخوند خراسانی 8
3.8
خوب
46 نظر
شروع قیمت 2,260,000 تومان
شروع قیمت برای 1 شب انتخاب اتاق
7 % تخفیف
هتل درویشی مشهد
آدرس : خیابان امام رضا ( ع) بین امام رضا(ع)24و26
4.1
خیلی خوب
36 نظر
شروع قیمت 2,817,000 تومان
شروع قیمت برای 1 شب انتخاب اتاق
17 % تخفیف
هتل بهبهان مشهد
آدرس : امام رضا 8- تقاطع دوم سمت چپ- جنب هتل مهستان
3.5
خوب
22 نظر
شروع قیمت 1,300,000 تومان
شروع قیمت برای 1 شب انتخاب اتاق
17 % تخفیف
هتل صحرا مشهد
آدرس : خیابان شیرازی، نبش چهارراه شهدا ، جنب مسجد کرامت
3.9
خوب
3 نظر
شروع قیمت 1,540,000 تومان
شروع قیمت برای 1 شب انتخاب اتاق
17 % تخفیف
هتل گلسا مشهد
آدرس : خیابان خسروی، کوچه خامنه ای (اندرزگو 12)، قبل از فضای سبز، سمت راست
3.8
خوب
24 نظر
شروع قیمت 1,400,000 تومان
شروع قیمت برای 1 شب انتخاب اتاق
34 % تخفیف
هتل عماد مشهد
آدرس : خیابان طبرسی، میدان طبرسی، کوچه نوغان، نبش نوغان 5
2.9
متوسط
34 نظر
شروع قیمت 1,060,000 تومان
شروع قیمت برای 1 شب انتخاب اتاق
48 % تخفیف
هتل شارستان طلایی مشهد
آدرس : ابتدای بلوار شهید شوشتری - نبش طبرسی ۱۹
3.1
خوب
4 نظر
شروع قیمت 1,157,000 تومان
شروع قیمت برای 1 شب انتخاب اتاق
47 % تخفیف
هتل آریو مشهد
آدرس : خیابان امام رضا، امام رضا 28
4
خوب
6 نظر
شروع قیمت 1,492,000 تومان
شروع قیمت برای 1 شب انتخاب اتاق
13 % تخفیف
هتل ضیافت الزهرا مشهد
آدرس : مشهد - خیابان نواب صفوی 10 - شهید شوشتری7
5
عالی
1 نظر
شروع قیمت 3,597,000 تومان
شروع قیمت برای 1 شب انتخاب اتاق
6 % تخفیف
هتل رز درویشی مشهد
آدرس : خیابان امام رضا، بین امام رضا ۱ و ۳
3.9
خوب
11 نظر
شروع قیمت 3,057,000 تومان
شروع قیمت برای 1 شب انتخاب اتاق
16 % تخفیف
هتل تبرک مشهد
آدرس : امام رضا 12، حنایی 12، رجب زاده 1
4.4
خیلی خوب
39 نظر
شروع قیمت 1,685,000 تومان
شروع قیمت برای 1 شب انتخاب اتاق
13 % تخفیف
هتل شکوه شارستان مشهد
آدرس : خیابان شیرازی ۵، بین حسن زاده آملی ۱۰ و ۱۲ هتل شکوه شارستان
4.9
عالی
3 نظر
شروع قیمت 2,197,000 تومان
شروع قیمت برای 1 شب انتخاب اتاق
51 % تخفیف
هتل پارسیان مشهد
آدرس : امام رضا 10 حنا ۴
5
عالی
1 نظر
شروع قیمت 1,640,000 تومان
شروع قیمت برای 1 شب انتخاب اتاق
مشاهده بیشتر هتل

هتل های مشهد

معرفی هتل مشهد از لحاظ قیمت ، ظرفیت ، امکانات همینطور بهترین هتل های مشهد

به ترتیب : هتل های پنج ستاره ، هتل های چهار ستاره ، هتل های سه ستاره و ارزان ترین هتل های مشهد مشاوره رایگان جهت سفر به مشهد با پرشین هتل

رزرو هتل های مشهد مهم ترین اقدام برای سفر به مشهد است. چون بیشتر گردشگران همراه خانواده هستند و می خواهند سفر خود را با آرامش و اطمینان خاطر، سپری کنند. پس درخواهید یافت که رزرو هتل در مشهد بسته به نوع مکان، ستاره هتل، امکانات هتل و ... بستگی دارد که مسلماً در قیمت هتل مشهد نیز تاثیر گذار خواهد بود.

هتل های مشهد انواع و اقسام مختلفی دارند که از هتل های 1 ستاره تا 5 ستاره و هتل آپارتمان های با کیفیت و معمولی را شامل می شود. شاید رزرو هتل مشهد با تخفیف شما را ترغیب به رزرو اقامتگاه در شهر مقدس مشهد کند، اما باید به این مسئله دقت فرمایید که ممکن است این هتل های مشهد با تخفیف، بسیار بی کیفیت باشند و سفری ناخوشایند را برای شما رقم بزنند.

مهم ترین نکته در رزرو هتل مشهد این است که بدانید، قصد شما از سفر به مشهد چیست؟ آیا سفر شما درمانی، کاری یا تفریحی است؟ چون زمانی که به این پرسش ها پاسخ دهید می توانید بهترین انتخاب هتل در مشهد را داشته باشید. به عنوان مثال اگر شما قصد سفر تفریحی به مشهد را دارید، می توانید به ررزو هتل های مشهد نزدیک حرم بپردازید. ولی اگر قصد شما سفر درمانی است، باید به رزرو هتل های مشهد نزدیک بیمارستان ها بپردازید. برای سفر های کاری هم می توانید در مرکز شهر یا دیگر جاهای شهر رزرو هتل را انجام دهید.

در مطلب هتل های مشهد پرشین هتل، قصد داریم به تمامی نیاز ها و پرسش های شما کاربران عزیز پاسخ دهیم تا شما بتوانید در زمان سفر به مشهد، نهایت استفاده را ببرید. در ادامه به شرح هتل های مشهد با موقعیت خوب، هتل های مشهد نزدیک به حرم، هتل های مشهد در خیابان امام رضا (ع)؛ هتل های مشهد در مناطق ییلاقی و ... خواهیم پرداخت.

بهترین هتل های مشهد از 5 تا 3 ستاره

بهترین هتل های مشهد شامل هتل قصر طلایی، هتل درویشی، هتل بین المللی قصر، هتل الماس 2، هتل مدینه الرضا، هتل قصر الضیافه و ... می شود. اما هتل های ذکر شده از بهترین هتل های مشهد در لول 5 ستاره هستند. اما هتل های 4 ستاره مشهد هم در دسته بهترین هتل های مشهد قرار می گیرند.

هتل الماس نوین مشهد یکی از بهترین هتل های مشهد در لول 4 ستاره است. هتل رفاه مشهد نیز هم رقیب قابل توجهی برای هتل الماس نوین به شمار می رود. هتل جواد نیز که در حاشیه خیابان امام رضا قرار دارد، از دیگر هتل های برتر مشهد در لول 4 ستاره است. هتل اترک مشهد هم به دلیل نزدیکی به حرم و کیفیت بالا از محبوب ترین هتل های 4 ستاره می باشد.

بهترین هتل های مشهد در لول 3 ستاره نیز شامل هتل گلسرخ مشهد، هتل کارن مشهد و هتل رز درویشی مشهد و ... می شود. به جرات می توان گفت هتل رز درویشی مشهد مجلل ترین هتل 3 ستاره مشهد می باشد که در مجاورت بیمارستان موسی بن جعفر (ع) قرار گرفته و زیر مجموعه هتل مجلل 5 ستاره درویشی است.

هتل کارن مشهد نیز با توجه به کیفیت بالای غذایی و نزدیکی نسبتا خوب به حرم از محبوب ترین هتل های 3 ستاره نزد زائران است. هتل فیروزه توس مشهد تازه ساز ترین هتل مشهد در لول 3 ستاره بوده که هم از نظر کیفیت غایی، خدمات دهی و ... بسیار مطلوب می باشد. هتل ایزد مشهد هم از دیگر هتل های 3 ستاره است که در خیابان شارستان قرار گرفته و فاصله ی کمی تا حرم دارد.

هتل های مشهد با موقعیت مکانی خوب

هتل های مشهد با موقعیت مکانی خوب کجاست؟ این سوال یکی از اصلی ترین دغدغه زائران امام هشتم است که با توجه به هدف شما از بازدید مشهد که در پاراگراف بالا توضیح داده شد؛ کاملا متغیر است. اما بهترین هتل های مشهد با موقعیت مکانی خوب شامل هتل هایی می شوند که در ذیل مطلب شرح داده شده اند.

هتل قصر طلایی مشهد

مسلماً در میان هتل های مشهد هتل قصر طلایی زبانزد خاص و عام است. این هتل مشهد که 5 ستاره است در لیست هتل های برتر ایران نیز جایگاه خوبی دارد. موقعیت مکانی خوب این هتل در مشهد باعث شده تا به ایستگاه قطار شهری مشهد، ایستگاه خطوط بی آر تی، بازار های تجاری و ... دسترسی داشته باشد.

هتل درویشی مشهد

یکی دیگر از مجلل ترین هتل ها در مشهد، هتل درویشی مشهد می باشد که در خیابان امام رضا، بین امام رضا 12 و 14 واقع شده است. هتل درویشی تنها هتل آتریوم در شرق کشور است که بسیار شیک و مجهز می باشد. این هتل مشهد نیز به دلیل دسترسی عالی به ایستگاه قطار شهری مشهد، ایستگاه اتوبوس بی آر تی، پایانه مسافربری مشهدجزء هتل های مشهد با موقعیت مکانی مناسب محسوب می شود.

هتل رز درویشی مشهد

در بین هتل های 3 ستاره مشهد، هتل رز درویشی مشهد از موقعیت مکانی بسیار خوبی برخوردار است. چون به بیمارستان موسی بن جعفر (ع)، ایستگاه قطار شهری مشهد، ایستگاه اتوبوس و حرم مطهر نزدیک است. این هتل مشهد نوساز ترین هتل شهر بهشت بوده که خدمات و امکاناتی مجلل و متناسب با لول هتل ارائه می دهد.

هتل های مشهد نزدیک حرم

هتل های مشهد نزدیک حرم اصلی ترین دلیل برای رزرو هتل است. زیرا حرم امام رضا (ع) اصلی ترین جاذبه گردشگری و زیارتی شهر مشهد بوده که جاذبه هایی بسیاری درون خود دارد. همانطور که می دانید در زمان های گذشته کاروانسراهای نزدیک به حرم برای اقامت افراد در نظر گرفته شده بود که رفته رفته با گذر زمان، این کاروانسراها جای خود را به هتل های لوکس و مجلل بسیاری داده اند. در ادامه با تعدادی از هتل های مشهد نزدیک حرم آشنا می شوید.

هتل قصر الضیافه مشهد

به جرات می توان گفت هتل قصر الضیافه مشهد، نزدیک ترین هتل به حرم می باشد، چون دقیقا در صحن هدایت حرم مطهر رضوی واقع شده است. این هتل 5 ستاره مشهد با ارائه خدماتی لوکس همراه با امکاناتی پیشرفته یکی از بهترین انتخاب ها برای افراد سالمند به شمار می رود. ضمن این که 80 درصد چشم انداز اتاق های این هتل مشهد رو به گنبد امام رضا (ع) می باشند.

هتل مدینه الرضا مشهد

با اقامت در هتل مدینه الرضا مشهد شما تنها 2 دقیقه با حرم امام هشتم فاصله خواهید داشت. زیرا این هتل 5 ستاره و لوکس در انتهای خیابان شیرازی (بست بالا خیابان) قرار گرفته و ورودی شما به حرم، بست شیخ طوسی خواهد بود. هتل مدینه الرضا مشهد برای جانبازان عزیز گزینه ای بسیار عالی می باشد؛ زیرا علاوه بر نزدیکی به حرم دارای اتاق هایی با امکانات خاص ویژه این عزیزان است.

هتل اترک مشهد

از دیگر هتل های مشهد نزدیک حرم، هتل اترک مشهد است که 4 ستاره بوده و امکاناتی ایده ال را در اخیتار زائران علی بن موسی الرضا (ع) قرار می دهد. فاصله هتل اترک مشهد تا حرم مطهر کمتر از 3 دقیقه پیاده روی است که البته بیشتر اتاق های این هتل 4 ستاره مشهد، چشم اندازی رو به گنبد طلایی دارند. مجموعه آبی و سالن بدنسازی تنها بخش کوچکی از امکانات هتل اترک مشهد می باشند.

هتل اطلس مشهد

اگر به دنبال هتل مشهد نزدیک به حرم با قیمت مناسب و امکانات مطلوب هستید، پیشنهاد ما به شما هتل اطلس مشهد است. هتل اطلس مشهد 2 دقیقه تا باب الرضا و صحن جامع رضوی فاصله دارد که این موقعیت عالی هتل همراه قیمت مناسب آن، سبب می شود زائران همواره این هتل مشهد را رزرو کنند. نا گفته نماند با این که هتل اطلس مشهد 3 ستاره است اما یکی از با کیفیت ترین ها در لول خود می باشد.

هتل ارزان مشهد نزدیک حرم

هتل ارزان مشهد نزدیک حرم وجود دارد، اما ممکن است که از نظر کیفیت و خدمات دهی چندان مطلوب نباشند. اما باز هم برای عده ای از زائران، ارزان بودن هتل مشهد فاکتور اصلی به شمار می رود. از این رو بر آن شدیم تا به شرح ارزان ترین هتل های مشهد در نزدیکی حرم بپردازیم.

هتل خراسان مشهد یکی از ارزان ترین هتل های مشهد است که شاید ناخم مسافرخانه بریا آن بهتر باشد. زیرا این هتل از هیچ امکان خاصی برخوردار نیست. از دیگر هتل های ارزان در مشهد نزدیک حرم، می توان به هتل محلات مشهد اشاره کرد. این هتل نیز همانند هتل خراسان از نظر کیفیت مطلوب نمی باشد. هتل مشاهیر مشهد از دیگر هتل های ارزان نزدیک حرم بوده که کیفیت آن با بقیه هتل های ذکر شده یکسان است.

هتل های مشهد خیابان امام رضا

هر چند مشهد مملوء از هتل است، اما بهترین و محبوب ترین هتل های مشهد، در خیابان امام رضا قرار دارند. خیابان امام رضا، پیش از این خیابان تهران نام داشت و وجود دروازه شهر به سمت شهر تهران، این نام را بر آن یادگار گذاشته است. رفته رفته محل های اقامتی زیادی در این خیابان احداث شد، زیرا اغلب مسافران از این دروازه به مشهد مراجعه می کردند. بنابر این خیابان امام رضا، یکی از قدیمی ترین خیابان هتل داران در مشهد است. در ادامه با تعدادی از هتل های مشهد در خیابان امام رضا آشنا خواهید شد.

هتل الماس مشهد

یکی از بهترین هتل های مشهد در خیابان امام رضا، هتل الماس مشهد است که زیر مجموعه هتل های الماس می باشد. این هتل 4 ستاره در حاشیه خیابان امام رضا قرار دارد که کمتر از 5 دقیقه پیاده روی تا حرم مطهر دارد. هتل الماس 1 مشهد در زمره بهترین هتل های مشهد در حد لول خود است.

هتل الماس 2 مشهد

از دیگر هتل های مجلل مشهد در خیابان امام رضا، هتل الماس 2 مشهد می باشد که 5 ستاره بوده و از زیر مجموعه برند الماس می باشد. این هتل 5 ستاره مشهد که نوساز ترین ساخته گروه هتل های الماس است، بیش از 18 طبقه ساختمانی دارد که یک رستوران گردان در آخرین طبقه هتل به مهمانان غذا ارائه می دهد. لازم به ذکر است این هتل مشهد دقیقا مقابل بیمارستان موسی بن جعفر (ع) و پمپ بنزین قرار گرفته است.

هتل بین المللی قصر مشهد

زیبا ترین هتل 5 ستاره مشهد در خیابان امام رضا، هتل بین المللی قصر مشهد می باشد که 6 رستوران و 3 کافی شاپ دارد. اتاق های متنوع و مجلل هتل با هر سلیقه ای جور است و زائران امام رضا (ع) ترجیح می دهند در این هتل 5 ستاره اقامت گزینند. امکانات بسیار عالی، ترانسفر به حرم، قیمت بسیار مناسب به نسبت دیگر هتل های 5 ستاره و ... از ویژگی های هتل بین المللی قصر است.

هتل های مشهد در مناطق ییلاقی

با توجه به این که هتل های مشهد نزدیک به مناطق ییلاقی، محبوبیت کمتری نسبت به هتل های مشهد نزدیک حرم دارند، می توان عنوان کرد تعداد این هتل ها نیز انگشت شمار است. اما از این مسئله هم نباید غافل شد که آب و هوای خوب، چشم انداز های مسحور کننده  دسترسی به ییلاقات مشهد نیز تنها با رزرو هتل های مشهد در ییلاقات امکان پذیر است. همین امر سبب شد تا به شرح 3 هتل ییلاقی در مشهد بپردازیم.

هتل پارک حیات طرقبه

هتل پارک حیات طرقبه از هتل های 5 ستاره مشهد است که در خیابان امام رضا طرقبه واقع شده است. این هتل فضایی بسیار سر سبز دارد و اتاق های آن چشم اندازی رو به کوه و جنگل دارند. در این هتل ییلاقی مشهد 2 رستوران وجود دارد که تمامی سلایق را پوشش می دهد. دسترسی به مکان های تفریحی مشهد مانند چالیدره مشهد، سرزمین موج های خروشان مشهد و روستاهای مایان، کنگ، ازغد و ... از دیگر ویژگی های این هتل است.

هتل ثامن مشهد

از دیگر هتل های ییلاقی مشهد در رنج 4 ستاره، هتل ثامن مشهد است که زمین تنیس بسیار بزرگ و مجموعه آبی مجهزی دارد. هتل ثامن مشهد دارای سالن همایش هایی وسیع و مجهز است که برای برگزاری سمینارها گزینه ای عالی می باشد. هتل ثامن مشهد دارای اتاق هایی بسیار تمیز، رستورانی مجلل و خدماتی عالی می باشد که سبب محبوبیت آن شده است.

رزرو هتل مشهد با تخفیف

رزرو هتل مشهد با تخفیف در پرشین هتل کاملا قطعی است، پرشین هتل به دلیل تخصصی کار کردن هتل های مشهد و وجود دفتر مرکزی هلدینگ در شهر مشهد، بیشترین تخفیف را در هتل های مشهد ارائه می دهد. برخی از سایت ها، رزرو هتل مشهد با تخفیف را تنها بهانه ای برای ورود کاربران به سایت خود می دانند که بعد از رزرو قطعی، هیچ تخفیفی داده نمی شود.

اما پرشین هتل با ارائه قیمت های واقعی، تخفیف هتل های مشهد و رزرو هتل مشهد با تخفیف با تجربه 30 ساله خود، یکی از برترین سایت های شناخته شده گوگل است. شما می توانید با مراجعه به دفتر مرکزی این هلدینگ، تمامی پیشنهادات، سوالات و انتقادات سازنده خود را به صورت حضوری اعلام فرمایید.

چرا پرشین هتل، بیشترین تخفیف رزرو هتل مشهد را دارد؟

هلدینگ پرشین هتل به دلیل وجود آژانس سریع سیر خراسان درصد بیشتری به هتل های مشهد می دهد و این امر زمینه ساز همکاری بیشتر هتلداران با این هلدینگ می باشد. از دیگر دلایلی که پرشین هتل رزرو هتل مشهد با تخفیف را عرضه می کند، وجود رابطه های دوستانه با مدیریت رزرواسیون هتل ها می باشد.

ضمن این که گردش مالی بالای آژانس باعث اعتبار آن نزد هتل های مشهد شده و به صورت اعتباری با هتل ها همکاری می کند و همین امر موجبات تخفیف بیشتر برای رزرو هتل مشهد را فراهم می کند. لازم به ذکر است که این هلدینگ گارانتی کننده بیشتر هتل های مشهد نظیر هتل قصر طلایی، هتل درویشی، هتل الماس 2، هتل رفاه و ... است.

اماکن تفریحی مشهد

در شهر مشهد مکان های تفریحی بسیاری وجود دارد که سبب می شود زائران علاوه بر زیارت، سفری تفریحی را نیز تجربه کنند. چندین بوستان در شهر مشهد وجود دارد که بسیار مشهور و معروف هستند که برخی از هتل های مشهد نیز به آن ها نزیدک می باشند. در ادامه با این مکان ها و هتل های نزدیک به آن ها آشنا می شوید.

کوهسنگی مشهد

بدون برو برگرد، پارک کوهسنگی مشهد یکی از خاطره انگیز ترین مکان های تفریحی برای زائران و مجاوران است. زیرا این بوستان زیبا با کوه های طبیعی و فضای سبز خود، بستر مناسبی را برای رفاه زائران و مجاوران فغراهم آورده است. وجود سالن آمفی تئاتر روباز، آب نماهای جذاب، رستوران، کافی شاپ، غرفه های فروش سوغاتی و ... از امکانات این بوستان مشهد است.

پارک ملت مشهد

بوستان ملت وسیع ترین پارک شهر است که از 4 طرف خیابان ورودی دارد. این بوستان درون خود یک شهربازی مجهز دارد که برای سپری کردن اوقات فراغت زائران و مجاوران بهترین گزینه است. ضمن این که در زمان صبح، افراد بسیاری را خواهید دید که مشغول ورزش کردن هستند. لازم به ذکر است ایستگاه خط 1 قطار شهری، کنار بوستان ملت مسافران را سوار و پیاده می کند.

بوستان وکیل آباد مشهد

پارک وکیل آباد مشهد یادگای از مرحوم حاج حسین ملک، واقف بزرگ مشهدی است که سرشار از گونه های گیاهی می باشد. در بوستان وکیل آباد مشهد شما می توانید رودخانه ی فصلی زیبایی را به نظاره بنشینید و از امکانات این بوستان که شامل رستوران، کافی شاپ، فروشگاه، تخت هایی برای نشستن و ... می شود استفاده نمایید. به دلیل موقعیت مکانی این بوستان در شهر مشهد یک ورودی از سمت طرقبه و یک ورودی از وکیل آباد (درب اصلی) دارد. 

سرزمین موج های آبی مشهد

بعد از بوستان های شهر مشهد، مهم ترین مکان تفریحی مشهد سرزمین موج های آبی مشهد می باشد که اولین و بزرگ ترین پارک آبی سرپوشیده در ایران می باشد. سرسره های هیجان انگیز، چاله فضایی، سقوط ازاد و ... تنها بخش کوچکی از هیجانات سرزمین موج های آبی است. استفاده از ماساژ های بین المللی، حمام سنتی با وسایل یک بار مصرف، استخر، سونا، جکوزی، رستوران و جویس بار هم می تواند یک روز لذت بخش را برای شما رقم بزند.

سوالات متداول :

محاسن رزرو هتل مشهد از پرشین هتل چیست؟

با رزرو هتل از سایت پرشین هتل مزیت هایی نظیر ترانسفر فرودگاهی، پشتیبانی 24 ساعته، نظرسنجی های مداوم در سفر، قیمت صحیح، اطلاعات دقیق درباره هتل و تخفیف های ویژه را دریافت خواهید کرد. البته در رزرو های بعدی نیز تخفیفات بیشتری برای رزرو هتل در مشهد خواهید گرفت.

دلایل تفاوت نرخ هتل و قیمت رزرو از سایت پرشین هتل

رزرو هتل مشهد از سایت پرشین هتل به این دلیل ارزان تر از نرخ هتل است که هلدینگ پرشین هتل، اتاق هتل های مشهد را با قراردهای طولانی مدت گارانتی می کند. دومین دلیل برای تفاوت نرخ هتل و قیمت آنلاین هتل مشهد، رابطه های عمیق مدیریت هلدینگ پرشین هتل با مدیران هتل ها در مشهد می باشد. سومین دلیل برای تفاوت نرخ هتل با قیمت آنلاین هتل خرید بالای سایت پرشین هتل از هتل های مشهد بوده که سبب می شود همواره هتل مذکور سرشار از مسافر شود و در نتیجه قیمت ارزان تری در سایت نمایش داده شود.

بهترین هتل های مشهد نزدیک حرم امام رضا (ع) کدامند؟

بهترین هتل های مشهد نزدیک حرم شامل هتل اترک مشهد 4 ستاره، هتل الماس مشهد 4 ستاره، هتل الماس 2 مشهد 5 ستاره، هتل قصر طلایی 5 ستاره، هتل مجلل درویشی 5 ستاره، هتل مدینه الرضا مشهد 5 ستاره، هتل قصر الضیافه مشهد 5 ستاره، هتل بین المللی قصر مشهد و ... می شود.

بهترین هتل های 5 ستاره مشهد کدامند؟

مسلماً بهترین هتل 5 ستاره مشهد هتل قصر طلایی مشهد است. البته از تنها هتل آتریوم شرق کشور که هتل درویشی مشهد نام دارد نیز نباید غافل شد. ضمن این که هتل الماس 2 مشهد، هتل مدینه الرضا مشهد، هتل بین المللی قصر مشهد، هتل قصر الضیافه مشهد و هتل سی نور مشهد هم جزء بهترین هتل های 5 ستاره مشهد هستند.

محبوب ترین هتل های 4 ستاره مشهد چه نام دارند؟

هتل الماس نوین مشهد به دلیل مجموعه آبی، هتل الماس مشهد به دلیل نزدیکی، هتل اترک مشهد به دلیل همجواری با حرم مطهر، هتل رفاه مشهد به دلیل کیفیت بالا، هتل کیانا مشهد به دلیل غذای خوب، هتل جواد مشهد به خاطر وجود مجموعه آبی و ... از محبوب ترین هتل های 4 ستاره مشهد هستند.

رزرو هتل مشهد در کدام خیابان بهتر است؟

برای پاسخ به این سوال باید اولویت های خود را دسته بندی کنید، اگر به دنبال مراکز خرید هستید، هتل های مشهد در خیابان نواب صفوی بهترین گزینه است. اما اگر به دنبال امنیت در 24 ساعت شبانه روز هستید، هتل های مشهد در خیابان امام رضا بهترین می باشند. انتخاب هتل های مشهد در خیابان شیرازی این امکان را به شما می دهد تا به ایستگاه راه آهن و اماکن تاریخی دسترسی داشته باشید. ولی انتخاب هتل مشهد در خیابان های طبرسی اقامتی ارزان تر را به شما هدیه می دهد.

اماکن دیدنی و تجاری مشهد را نام ببرید؟

مرکز خرید الماس شرق، مرکز خرید زیست خاور، مرکز خرید آسمان، مرکز خرید ویلاژ توریست، مرکز خرید آرمیتاژ گلشن و مرکز خرید وصال از محبوب ترین اماکن تجاری مشهد هستند. ولی از اماکن دیدنی محبوب در مشهد می توان به خانه ملک، خانه تاریخی داروغه، خانه تاریخی توکلی، حمام مهدی قلی بیگ، موزه آستان قدس رضوی، باغ موزه نادری و ... اشاره کرد.

رزرو هتل مشهد با بهترین قیمت چطور ممکن است؟

به راحتی می توانید وارد صفحه هتل مشهد سایت پرشین هتل شوید، پس از آن در فیلتر های تعبیه شده می توانید بهترین قیمت هتل های مشهد را فیلتر کنید. سپس لیست کاملی از هتل های مشهد با بهترین قیمت به شما نمایش داده می شود که می توانید با توجه به موقعیت مکانی هتل، اقدام به رزرو آنلاین هتل مشهد یا تور مشهد با بهترین قیمت نمایید.

قوانین هتل های مشهد و ساعت ورود و خروج به چه صورت است؟

قوانین هتل های مشهد با قوانین دیگر هتل های ایران یکسان بوده که فقط ممکن است تعدادی قوانین فرق کند. در صورت کنسلی سفر توسط مسافر، هزینه 1 شب اقامت از مبلغ پرداختی کسر می گردد که این از قوانین تمامی هتل های مشهد و ایران است. ورود حیوانات خانگی به تمامی هتل های مشهد طبق قوانین هتل ها ممنوع است. رعایت حجاب اسلامی در بیشتر هتل های مشهد الزامی است. ساعت ورود و خروج به هتل های مشهد همانند دیگر هتل های جهان بوده که در ساعت 12 چک این (ورود به هتل) و در ساعت 14 عصر چک اوت (خروج از هتل) انجام می شود.

051-38096

پرشین هتل در حال جستجوی بهترین نتایج هتل برای شماست.