هتل های مشهد

مرتب سازی :
پیشنهادی
کمترین قیمت
پر فروش ترین
بیشترین قیمت

لیست هتل های مشهد :

قیمت‌ها برای 1 بزرگسال و 1 اتاق محاسبه شده است.

هتل قصر طلایی (گلدن پالاس) مشهد

4.2
خیلی خوب
104 نظر
آدرس : خیابان امام رضا (ع)، میدان بسیج، بین امام رضا 34 و 36
ترانسفر حرم رایگان
مجموعه آبی رایگان
مینی بار رایگان
پارکینگ رایگان
سالن بندسازی رایگان
پذیرایی در بدو ورود
ترانسفر استقبال رایگان
36,800,000 92%
قیمت 1 شب 3,058,000 تومان

هتل ارغوان مشهد

4
خوب
137 نظر
آدرس : خیابان نواب صفوی، خیابان وحدت، خیابان امیر المومنین، هتل بین المللی ارغوان
پارکینگ رایگان
پذیرایی در بدو ورود
نزدیک به حرم
تازه تاسیس
دید حرم
5,000,000 68%
قیمت 1 شب 1,635,000 تومان

هتل نگین مصلی مشهد

4.1
خیلی خوب
5 نظر
آدرس : مشهد خیابان مصلی نبش مصلی ۳
پارکینگ رایگان
ترانسفر استقبال و بدرقه رایگان
تازه تاسیس
سالن بندسازی رایگان
پذیرایی در بدو ورود
نزدیک به حرم
ترانسفر استقبال رایگان
ترانسفر بدرقه رایگان
51,480,000 92%
قیمت 1 شب 4,218,360 تومان

هتل جوار الملک مشهد

3.7
خوب
51 نظر
آدرس : آخوند خراسانی 8
پارکینگ رایگان
نزدیک به حرم
پذیرایی در بدو ورود
تازه تاسیس
دید حرم
27,300,000 92%
قیمت 1 شب 2,350,000 تومان

هتل مهریز مشهد

3.5
خوب
80 نظر
آدرس : امام رضا 5
پارکینگ رایگان
نزدیک به حرم
2,340,000 17%
قیمت 1 شب 1,950,000 تومان

هتل نماز مشهد

3.4
خوب
26 نظر
آدرس : میدان طبرسی، بلوار طبرسی، طبرسی 13
1,560,000 17%
قیمت 1 شب 1,300,000 تومان

هتل لیان مشهد

5
عالی
3 نظر
آدرس : خیابان نواب صفوی. بلوار شهید شوشتری. بین شهید شوشتری ۸ و ۱۰
پارکینگ رایگان
سالن بندسازی رایگان
پذیرایی در بدو ورود
ترانسفر حرم رایگان
45,760,000 92%
قیمت 1 شب 3,797,000 تومان

هتل زیارت مشهد

4.1
خیلی خوب
20 نظر
آدرس : خیابان خسروی، انتهای اندرزگو 2
پارکینگ رایگان
نزدیک به حرم
پذیرایی در بدو ورود
2,664,000 17%
قیمت 1 شب 2,220,000 تومان

هتل مدینه الرضا مشهد

4.4
خیلی خوب
11 نظر
آدرس : خیابان شیرازی، نبش شارستان رضوی
مجموعه آبی رایگان
پارکینگ رایگان
سالن بندسازی رایگان
پذیرایی در بدو ورود
دید حرم
گشت شهری رایگان
نزدیک به حرم
73,700,000 94%
قیمت 1 شب 4,787,000 تومان

هتل تهران مشهد

4.3
خیلی خوب
14 نظر
آدرس : نبش خیابان امام رضا 8
پارکینگ رایگان
نزدیک به حرم
پذیرایی در بدو ورود
26,700,000 91%
قیمت 1 شب 2,527,000 تومان

هتل ارگ مشهد

2.6
متوسط
29 نظر
آدرس : مشهد،خیابان امام رضا 11
1,320,000 17%
قیمت 1 شب 1,100,000 تومان

هتل سقا مشهد

3.6
خوب
8 نظر
آدرس : امام رضا 2 کوچه کربلا
نزدیک به حرم
دید حرم
24,000,000 94%
قیمت 1 شب 1,597,000 تومان

هتل مدائن مشهد

4
خوب
25 نظر
آدرس : خیابان امام رضا (ع)، بین امام رضا 7 و 9
نزدیک به حرم
25,400,000 91%
قیمت 1 شب 2,537,000 تومان

هتل آپارتمان دوستان مشهد

2.7
متوسط
11 نظر
آدرس : خیابان امام رضا 5 ، خیابان چهنو 4
نزدیک به حرم
1,176,000 17%
قیمت 1 شب 980,000 تومان

هتل ملیسا مشهد

3
متوسط
63 نظر
آدرس : حاشیه خیابان امام رضا مقابل هتل مجلل درویشی
پارکینگ رایگان
12,000,000 91%
قیمت 1 شب 1,197,000 تومان
مشاهده هتل های بیشتر

سوالات متداول درباره رزرو هتل مشهد

محاسن رزرو هتل های مشهد از پرشین هتل چیست؟

با رزرو هتل از سایت پرشین هتل مزیت هایی نظیر ترانسفر فرودگاهی، پشتیبانی 24 ساعته، نظرسنجی های مداوم در سفر، قیمت صحیح، اطلاعات دقیق درباره هتل و تخفیف های ویژه را دریافت خواهید کرد. البته در رزرو های بعدی نیز تخفیفات بیشتری برای رزرو هتل در مشهد خواهید گرفت.

دلایل تفاوت نرخ هتل و قیمت رزرو از سایت پرشین هتل

رزرو هتل مشهد از سایت پرشین هتل به این دلیل ارزان تر از نرخ هتل است که هلدینگ پرشین هتل، اتاق هتل های مشهد را با قراردهای طولانی مدت گارانتی می کند. دومین دلیل برای تفاوت نرخ هتل و قیمت آنلاین هتل مشهد، رابطه های عمیق مدیریت هلدینگ پرشین هتل با مدیران هتل ها در مشهد می باشد. سومین دلیل برای تفاوت نرخ هتل با قیمت آنلاین هتل خرید بالای سایت پرشین هتل از هتل های مشهد بوده که سبب می شود همواره هتل مذکور سرشار از مسافر شود و در نتیجه قیمت ارزان تری در سایت نمایش داده شود.

بهترین هتل های مشهد نزدیک حرم امام رضا (ع) کدامند؟

بهترین هتل های مشهد نزدیک حرم شامل هتل اترک مشهد 4 ستاره، هتل الماس مشهد 4 ستاره، هتل الماس 2 مشهد 5 ستاره، هتل قصر طلایی 5 ستاره، هتل مجلل درویشی 5 ستاره، هتل مدینه الرضا مشهد 5 ستاره، هتل قصر الضیافه مشهد 5 ستاره، هتل بین المللی قصر مشهد و ... می شود.

بهترین هتل های 5 ستاره مشهد کدامند؟

مسلماً بهترین هتل 5 ستاره مشهد هتل قصر طلایی مشهد است. البته از تنها هتل آتریوم شرق کشور که هتل درویشی مشهد نام دارد نیز نباید غافل شد. ضمن این که هتل الماس 2 مشهد، هتل مدینه الرضا مشهد، هتل بین المللی قصر مشهد، هتل قصر الضیافه مشهد و هتل سی نور مشهد هم جزء بهترین هتل های 5 ستاره مشهد هستند.

محبوب ترین هتل های 4 ستاره مشهد چه نام دارند؟

هتل الماس نوین مشهد به دلیل مجموعه آبی، هتل الماس مشهد به دلیل نزدیکی، هتل اترک مشهد به دلیل همجواری با حرم مطهر، هتل رفاه مشهد به دلیل کیفیت بالا، هتل کیانا مشهد به دلیل غذای خوب، هتل جواد مشهد به خاطر وجود مجموعه آبی و ... از محبوب ترین هتل های 4 ستاره مشهد هستند.

رزرو هتل مشهد در کدام خیابان بهتر است؟

برای پاسخ به این سوال باید اولویت های خود را دسته بندی کنید، اگر به دنبال مراکز خرید هستید، هتل های مشهد در خیابان نواب صفوی بهترین گزینه است. اما اگر به دنبال امنیت در 24 ساعت شبانه روز هستید، هتل های مشهد در خیابان امام رضا بهترین می باشند. انتخاب هتل های مشهد در خیابان شیرازی این امکان را به شما می دهد تا به ایستگاه راه آهن و اماکن تاریخی دسترسی داشته باشید. ولی انتخاب هتل مشهد در خیابان های طبرسی اقامتی ارزان تر را به شما هدیه می دهد.

محبوب ترین اماکن گردشگری، دیدنی و تجاری مشهد چیست؟

مرکز خرید الماس شرق، مرکز خرید زیست خاور، مرکز خرید آسمان، مرکز خرید ویلاژ توریست، مرکز خرید آرمیتاژ گلشن و مرکز خرید وصال از محبوب ترین اماکن تجاری مشهد هستند. ولی از اماکن دیدنی محبوب در مشهد می توان به خانه ملک، خانه تاریخی داروغه، خانه تاریخی توکلی، حمام مهدی قلی بیگ، موزه آستان قدس رضوی، باغ موزه نادری و ... اشاره کرد.

رزرو هتل مشهد با بهترین قیمت چطور ممکن است؟

به راحتی می توانید وارد صفحه هتل مشهد سایت پرشین هتل شوید، پس از آن در فیلتر های تعبیه شده می توانید بهترین قیمت هتل های مشهد را فیلتر کنید. سپس لیست کاملی از هتل های مشهد با بهترین قیمت به شما نمایش داده می شود که می توانید با توجه به موقعیت مکانی هتل، اقدام به رزرو آنلاین هتل مشهد یا تور مشهد با بهترین قیمت نمایید.

قوانین هتل های مشهد و ساعت ورود و خروج به چه صورت است؟

قوانین هتل های مشهد با قوانین دیگر هتل های ایران یکسان بوده که فقط ممکن است تعدادی قوانین فرق کند. در صورت کنسلی سفر توسط مسافر، هزینه 1 شب اقامت از مبلغ پرداختی کسر می گردد که این از قوانین تمامی هتل های مشهد و ایران است. ورود حیوانات خانگی به تمامی هتل های مشهد طبق قوانین هتل ها ممنوع است. رعایت حجاب اسلامی در بیشتر هتل های مشهد الزامی است. ساعت ورود و خروج به هتل های مشهد همانند دیگر هتل های جهان بوده که در ساعت 12 چک این (ورود به هتل) و در ساعت 14 عصر چک اوت (خروج از هتل) انجام می شود.

رزرو هتل در مشهد - هتل های مشهد

رزرو هتل مشهد به این دلیل که بیشتر گردشگران به همراه خانواده به مشهد سفر می کنند، یکی از اولین و مهم ترین اقدامات برای سفر به مشهد است زیرا می خواهند سفر خود را با آرامش و اطمینان خاطر، سپری کنند. رزرو هتل در مشهد بسته به محل قرارگیری نسبت به حرم امام رضا، ستاره هتل، امکانات هتل و ... بستگی دارد که مسلماً در قیمت هتل مشهد نیز تاثیر گذار خواهد بود.
هتل های مشهد انواع و اقسام مختلفی دارند که از هتل های 1 ستاره تا 5 ستاره و هتل آپارتمان های با کیفیت و معمولی را شامل می شود. شاید رزرو هتل مشهد با تخفیف شما را ترغیب به رزرو اقامتگاه در شهر مقدس مشهد کند، اما باید به این مسئله دقت فرمایید که ممکن است این هتل های مشهد با تخفیف، بسیار بی کیفیت باشند و سفری ناخوشایند را برای شما رقم بزنند.

مهمترین نکات در رزرو هتل در مشهد

مهم ترین نکته در رزرو هتل مشهد این است که بدانید، قصد شما از سفر به مشهد چیست؟ آیا سفر شما درمانی، کاری یا تفریحی است؟ چون زمانی که به این پرسش ها پاسخ دهید می توانید بهترین انتخاب هتل در مشهد را داشته باشید. به عنوان مثال اگر شما قصد سفر تفریحی به مشهد را دارید، می توانید به ررزو هتل های مشهد نزدیک حرم بپردازید. ولی اگر قصد شما سفر درمانی است، باید به رزرو هتل های مشهد نزدیک بیمارستان ها بپردازید. برای سفر های کاری هم می توانید در مرکز شهر یا دیگر جاهای شهر رزرو هتل را انجام دهید.

بهترین هتل های 3 تا 5 ستاره مشهد

بهترین هتل های 5 ستاره مشهد: از بهترین هتل های 5 ستاره مشهد که به نوعی جزو هتل های لوکس مشهد هستند می توان به: هتل درویشی مشهد، هتل قصر طلایی مشهد، هتل الماس 2 مشهد، هتل بین المللی قصر مشهد، هتل سی نور مشهد، هتل مدینه الرضا، هتل ارغوان مشهد، هتل پارسیس مشهد، هتل بزرگ پارک حیات مشهد، هتل پارس مشهد، هتل بین المللی هما 1، هتل بین المللی هما 2، هتل بین المللی کوثر ناب، هتل روتانا مشهد و هتل هشت باغ مشهد، هتل پردیسان مشهد، هتل قصر الضیافه مشهد و هتل پدیده شاندیز مشهد اشاره نمود.

بهترین هتل های 4 ستاره مشهد: هتل الماس مشهد، هتل الماس نوین مشهد، هتل رفاه مشهد، هتل تارا مشهد، هتل جواد مشهد، هتل اترک مشهد، هتل کیانا مشهد، متل مشهد، هتل آبان مشهد، هتل فردوس مشهد، هتل میثاق مشهد، هتل تابران مشهد، هتل آسیا مشهد، هتل خورشید تابان مشهد، هتل توریست توس مشهد، هتل سارینا مشهد، هتل الغدیر مشهد، هتل مرآت مشهد، هتل عماد مشهد، هتل ایران مشهد و هتل سلام مشهد.

بهترین هتل های 3 ستاره مشهد: هتل گلسرخ مشهد، هتل کارن مشهد، هتل نسیم مشهد، هتل رز درویشی مشهد، هتل فیروزه توس مشهد، هتل ایزد مشهد و... .

هتل های نزدیک به حرم

هتل های نزدیک حرم در مشهد، اصلی ترین دلیل برای رزرو هتل توسط مسافرانی است که برای زیارت به این شهر آمده اند. زیرا حرم امام رضا (ع) اصلی ترین جاذبه گردشگری و زیارتی شهر مشهد بوده که جاذبه هایی بسیاری درون خود دارد. از برترین هتل های نزدیک به حرم می توان به این موارد اشاره نمود:

هتل قصر الضیافه مشهد: هتل 5 ستاره قصر الضیافه نزدیک ترین هتل به حرم امام رضا (ع) است که در صحن هدایت حرم رضوی واقع شده و منظره 80% اتاق های آن رو به گنبد مطهر امام رضا (ع) است.

هتل مدینه الرضا مشهد: هتل 5 ستاره مدینه الرضا تنها 2 دقیقه پیاده با حرم امام رضا فاصله دارد که در انتهای خیابان شیرازی (بست بالا خیابان) قرار گرفته و ورودی شما به حرم، بست شیخ طوسی خواهد بود. تل مدینه الرضا مشهد برای جانبازان عزیز گزینه ای بسیار عالی می باشد؛ زیرا علاوه بر نزدیکی به حرم دارای اتاق هایی با امکانات خاص ویژه این عزیزان است.

هتل اترک مشهد: هتل 4 ستاره اترک کمتر از 3 دقیقه پیاده تا حرم رضوی فاصله دارد و دارای امکاناتی ایده ال است و بیشتر اتاق های آن، چشم اندازی رو به گنبد طلایی رضوی دارند. مجموعه آبی و سالن بدنسازی تنها بخش کوچکی از امکانات هتل اترک مشهد است.

هتل اطلس مشهد: هتل 3 ستاره اطلس تنها 2 دقیقه با باب الرضا و صحن جامع رضوی فاصله دارد. این موقعیت عالی، کیفیت بالا نسبت به سایر هتل های 3 ستاره و همچنین قیمت مناسب آن سبب می شود تا این هتل یکی از پرطرفدارترین و محبوب ترین هتل های نزدیک حرم باشد.

ارزان ترین هتل های نزدیک حرم در مشهد

هتل خراسان مشهد: هتل خراسان یکی از ارزان ترین هتل های مشهد است که شاید نام مسافرخانه برای آن بهتر باشد. زیرا این هتل از هیچ امکان خاصی برخوردار نیست.

هتل محلات مشهد: این هتل نیز همانند هتل خراسان از نظر کیفیت مطلوب نمی باشد.

هتل مشاهیر مشهد: یکی دیگر از هتل های ارزان نزدیک حرم بوده که کیفیت آن با بقیه هتل های ذکر شده یکسان است.

هتل های خیابان امام رضا مشهد

خیابان امام رضا (خیابان تهران قدیم) یکی از راه های اصلی منتهی به حرم امام رضا است که به دلیل فاصله کم تا حرم رضوی و همچنین وجود امکانات اقامتی و هتل های مختلف و همچنین مراکز تجاری متعدد، یکی از بهترین مکان ها برای اقامت در مشهد است. هتل هایی که در خیابان امام رضا واقع شده اند به این شرح است: هتل درویشی مشهد، هتل الماس 2 مشهد، هتل قصر طلایی مشهد، هتل مینو مشهد، هتل تهران مشهد، هتل پارمیدا مشهد، هتل آتور مشهد، هتل هلیا مشهد، هتل قصر بین المللی مشهد، هتل جواهر شرق مشهد، هتل منجی مشهد، هتل الماس نوین مشهد، هتل سقا مشهد، هتل فراز مشهد، هتل المپیا مشهد، هتل میامی مشهد، هتل فردوس مشهد، هتل الماس 1 مشهد، هتل مشهد مشهد، هتل کیانا مشهد، هتل دیبا مشهد، هتل ایران زمین مشهد، هتل حلما مشهد، هتل آفتاب شرق مشهد، هتل اطلس مشهد، هتل سیمرغ فیروزه مشهد، هتل جواد مشهد، هتل کارن مشهد، هتل توحید نوین مشهد، هتل هاترا مشهد، هتل سهند مشهد، هتل گل گندم شباهنگ مشهد، هتل ذاکر مشهد.

هتل های مناطق ییلاقی مشهد

وجود آب و هوای خوب، چشم انداز های مسحور کننده موجود در ییلاقات مشهد باعث شده شده تا افرادی که علاوه بر زیارت، هدف سیاحت نیز دارند، به این مناطق هم بروند تعداد این هتل ها خیلی زیاد نیست و به این شرح است:

هتل پارک حیات طرقبه: هتل 5 ستاره پارک حیات طرقبه در خیابان امام رضا طرقبه واقع شده که فضایی بسیار سر سبز با اتاق هایی با چشم اندازی رو به کوه و جنگل دارد و از 2 رستوران بهره می برد که برای پوشش دادن سلایق مختلف مناسب است. دسترسی به مکان های تفریحی مشهد مانند چالیدره مشهد، سرزمین موج های خروشان مشهد و روستاهای مایان، کنگ، ازغد و ... از دیگر ویژگی های این هتل است.

هتل ثامن مشهد: هتل 4 ستاره ثامن مشهد که در ابتدای جاده مشهد به طرقبه قرار دارد که دارای زمین تنیس بسیار بزرگ، مجموعه آبی مجهز، سالن همایش وسیع برای برگزاری سمینارها است. این هتل دارای اتاق هایی بسیار تمیز، رستورانی مجلل و خدماتی عالی است که باعث می شود تا مکان مناسبی برای اقامت در یک منطقه ییلاقی باشد.

رزرو هتل در مشهد با تخفیف

رزرو هتل مشهد با تخفیف در پرشین هتل کاملا قطعی است، پرشین هتل به دلیل تخصصی کار کردن هتل های مشهد و وجود دفتر مرکزی هلدینگ در شهر مشهد، بیشترین تخفیف را در هتل های مشهد ارائه می دهد. برخی از سایت ها، رزرو هتل مشهد با تخفیف را تنها بهانه ای برای ورود کاربران به سایت خود می دانند که بعد از رزرو قطعی، هیچ تخفیفی داده نمی شود. پرشین هتل با ارائه قیمت های واقعی و تجربه 30 ساله خود در زمینه گردشگری و رزرو هتل، یکی از برترین سایت های شناخته شده گوگل است.

چرا پرشین هتل، بیشترین تخفیف رزرو هتل مشهد را دارد؟

هلدینگ پرشین هتل به دلیل وجود آژانس سریع سیر خراسان درصد بیشتری به هتل های مشهد می دهد و این امر زمینه ساز همکاری بیشتر هتلداران با این هلدینگ می باشد. از دیگر دلایلی که پرشین هتل رزرو هتل مشهد با تخفیف را عرضه می کند، وجود رابطه های دوستانه با مدیریت رزرواسیون هتل ها می باشد.
ضمن این که گردش مالی بالای آژانس باعث اعتبار آن نزد هتل های مشهد شده و به صورت اعتباری با هتل ها همکاری می کند و همین امر موجبات تخفیف بیشتر برای رزرو هتل مشهد را فراهم می کند. لازم به ذکر است که این هلدینگ گارانتی کننده بیشتر هتل های مشهد نظیر هتل قصر طلایی، هتل درویشی، هتل الماس 2، هتل رفاه و ... است.

محبوب ترین اماکن گردشگری، دیدنی و تجاری مشهد

در شهر مشهد مکان های تفریحی بسیاری وجود دارد که سبب می شود زائران علاوه بر زیارت، سفری تفریحی را نیز تجربه کنند. چندین بوستان در شهر مشهد وجود دارد که بسیار مشهور و معروف هستند که برخی از هتل های مشهد نیز به آن ها نزیدک می باشند. از جمله برترین اماکن گردشگری مشهد می توان به این موارد اشاره نمود:

اماکن تفریحی: بوستان کوهسنگی، پارک ملت، سرزمین موج های آبی، سرزمین موج های خروشان، باغ وکیل آباد و...

مراکز تجاری: مرکز خرید الماس شرق، مرکز خرید زیست خاور، مرکز خرید آسمان، مرکز خرید ویلاژ توریست، مرکز خرید آرمیتاژ گلشن و مرکز خرید وصال از محبوب ترین اماکن تجاری مشهد هستند.

اماکن گردشگری و تاریخی: خانه ملک، خانه تاریخی داروغه، خانه تاریخی توکلی، حمام مهدی قلی بیگ، موزه آستان قدس رضوی، باغ موزه نادری و ...

051-38096

پرشین هتل در حال جستجوی بهترین نتایج هتل برای شماست.