رزرو هتل کیش

با پرشین هتل از خدمات ویژه در زمینه رزرو هتل در کیش استفاده کنید، اطلاعات هتل های کیش را مطالعه نمایید و بهترین انتخاب را در کیش داشته باشید از هتل های پنج ستاره کیش گرفته تا ارزان ترین هتل ها در کیش و از خدمات ویژه ای که پرشین هتل چه قبل سفر و چه بعد سفر برای شما در نظر گرفته است بهره مند شوید که شامل مشاوره 24 ساعته ، تخفیف ها ، بهترین قیمت ها و تفریحات برای رزرو هتل در کیش می شود.( مانند: رزرو هتل ترنج کیش ، هتل ایران کیش ، هتل مارینا پارک کیش ، هتل داریوش کیش ، هتل لیلیوم کیش ، هتل بین المللی کیش و دیگر هتل های کیش )

×
1 اتاق و 2 بزگسال
تقویم به شمسی برو به امروز
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
هتل های نوروزی
فیلتر کنید | جستجو کنید
×
حذف فیلتر ها
بر اساس قیمت
بر اساس پذیرایی
بر اساس نظر سنجی
بر اساس ستاره
بر اساس امکانات
پیشنهادی کمترین قیمت پر فروش ترین بیشترین قیمت

  هتل در بازه زمانی مورد نظر شما یافت نشد

  جهت راهنمایی و مشاوره بزودی با شما تماس می‌گیریم.
46 % تخفیف
هتل ترنج کیش
آدرس : میدان جاسک، ابتدای جاده جهان، مجموعه گردشگری و هتل دریایی ترنج
4.2
خیلی خوب
14 نظر
شروع قیمت 6,000,000 تومان
شروع قیمت برای 1 شب انتخاب اتاق
7 % تخفیف
هتل پالاس کیش
آدرس : مابین میدان سیری و میدان داریوش
3.8
خوب
5 نظر
شروع قیمت 2,847,000 تومان
شروع قیمت برای 1 شب انتخاب اتاق
1 % تخفیف
هتل بین المللی کیش
آدرس : تقاطع بلوار سنایی و بلوار دریا
3.5
خوب
29 نظر
شروع قیمت 997,000 تومان
شروع قیمت برای 1 شب انتخاب اتاق
11 % تخفیف
هتل شایان کیش
آدرس : میدان ساحل، بلوار ساحل
4.1
خیلی خوب
4 نظر
شروع قیمت 3,147,000 تومان
شروع قیمت برای 1 شب انتخاب اتاق
43 % تخفیف
هتل مارینا پارک کیش
آدرس : بلوار مرجان، جنب برج های دوقلو
4.3
خیلی خوب
12 نظر
شروع قیمت 4,670,000 تومان
شروع قیمت برای 1 شب انتخاب اتاق
58 % تخفیف
هتل لیلیوم کیش
آدرس : میدان پردیس، بلوار رودکی
3.9
خوب
10 نظر
شروع قیمت 1,497,000 تومان
شروع قیمت برای 1 شب انتخاب اتاق
83 % تخفیف
هتل سارا کیش
آدرس : جنب بازار پردیسان، خیابان رودکی
4.1
خیلی خوب
6 نظر
شروع قیمت 681,000 تومان
شروع قیمت برای 1 شب انتخاب اتاق
37 % تخفیف
هتل امیر کبیر کیش
آدرس : کیش، بلوار میرمهنا، شهریار، بین شمس و خیابان اقبال لاهوری
4
خوب
10 نظر
شروع قیمت 2,197,000 تومان
شروع قیمت برای 1 شب انتخاب اتاق
8 % تخفیف
هتل داریوش کیش
آدرس : میدان داریوش
4.5
خیلی خوب
9 نظر
شروع قیمت 4,275,000 تومان
شروع قیمت برای 1 شب انتخاب اتاق
1 % تخفیف
هتل ریان قائم کیش
آدرس : بلوار ساحل، مقابل بازار زیتون
2.6
متوسط
17 نظر
شروع قیمت 497,000 تومان
شروع قیمت برای 1 شب انتخاب اتاق
79 % تخفیف
هتل گاردنیا کیش
آدرس : بلوار هرمز، نرسیده به میدان حافظ، هتل گاردنیا
3.7
خوب
6 نظر
شروع قیمت 341,000 تومان
شروع قیمت برای 1 شب انتخاب اتاق
62 % تخفیف
هتل میراژ کیش
آدرس : بلوار دریا
4.6
عالی
12 نظر
شروع قیمت 1,362,000 تومان
شروع قیمت برای 1 شب انتخاب اتاق
1 % تخفیف
هتل ایران کیش
آدرس : میدان امیرکبیر، بلوارخلیج فارس ( بلوار سیاحتی )
3.4
خوب
6 نظر
شروع قیمت 1,597,000 تومان
شروع قیمت برای 1 شب انتخاب اتاق
74 % تخفیف
هتل آرامیس پلاس کیش
آدرس : جنب میدان پردیس - خیابان رودکی
4
خوب
19 نظر
شروع قیمت 1,191,000 تومان
شروع قیمت برای 1 شب انتخاب اتاق
1 % تخفیف
هتل گامبرون کیش
آدرس : میدان ساحل
3.8
خوب
6 نظر
شروع قیمت 667,000 تومان
شروع قیمت برای 1 شب انتخاب اتاق
2 % تخفیف
هتل ارم کیش
آدرس : میدان پردیس، بلوار خیام
3.1
خوب
12 نظر
شروع قیمت 1,000,000 تومان
شروع قیمت برای 1 شب انتخاب اتاق
65 % تخفیف
هتل صدف کیش
آدرس : میدان امیرکبیر
4.5
خیلی خوب
4 نظر
شروع قیمت 956,000 تومان
شروع قیمت برای 1 شب انتخاب اتاق
20 % تخفیف
هتل ققنوس کیش
آدرس : میدان امیرکبیر، خیابان دانش
4.6
عالی
2 نظر
شروع قیمت 727,000 تومان
شروع قیمت برای 1 شب انتخاب اتاق
43 % تخفیف
هتل شایگان کیش
آدرس : ابتدای بلوار رودکی
4.6
عالی
4 نظر
شروع قیمت 1,997,000 تومان
شروع قیمت برای 1 شب انتخاب اتاق
70 % تخفیف
هتل فلامینگو کیش
آدرس : میدان امیر کبیر، بلوار دریا
4.2
عالی
8 نظر
شروع قیمت 1,207,000 تومان
شروع قیمت برای 1 شب انتخاب اتاق
مشاهده بیشتر هتل

جزیره ی زیبا و مرجانی کیش امروزه از قطب‌های مهم گردشگری ایران به شمار می‌رود.قدم زدن بر سواحل مرجانی کیش، طبیعت بکر و بی بدیل این جزیره هر مسافری را شیفته خود می کند. جزیره کیش با جلوه هیجان انگیز از زیبایی و فریبندگی، هر ساله پذیرای تعداد زیادی گردشگر از سراسر ایران و جهان است.اما دلیل تعداد زیاد گردشگران جزیره کیش چیست؟ چرا افراد خواهان رزرو هتل در کیش هستند؟ قطعاٌ اولین تصویری که بعد از شنیدن نام جزیره کیش در ذهن نقش می بندد جاذبه های تفریحی جزیره کیش است اما انتخاب بهترین هتل کیش هم کمی دشوار است.

گاهی افراد در کنار هیجان، نیاز به آرامش و یا تجربه جدید و تازه ای دارند تا بتوانند احساس شادمانی و سرزندگی را در خود القا کنند.اما دستیابی به این حس چگونه ممکن است و چطور میتوان آن را به دست آورد؟ یکی از گام های موثر برای لذت بخش تر کردن سفر، انتخاب هوشمندانه هتل در کیش است.تصور کنید در هتلی اقامت دارید که بر روی آب قرار گرفته و هنگام استراحت صدای امواج دریا در گوش طنین انداز می شود و از شنیدن آن لذت می برید.قطعا تجربه چنین حسی بر روح و قلب نقش می بندد و خاطرات این سفر هرگز از یاد نمیرود. در ادامه به شرح تعدادی از بهترین و لوکس ترین هتل های کیش می پردازیم.

رزرو بهترین هتل در کیش :

اغلب سفر یکی از راه حل های تاثیر گزار در مواقع بهم ریختگی های ذهنی و یا اوقات فراغت بدون برنامه است. جزیره کیش یکی از مقاصد گردشگری به نام و محبوب می باشد که به ایجاد هیجان و آرامش فکری در شما بسیار کمک می کند. اما تنها سفر به این جزیره نمی تواند تنها دغدغه به نظر رسد و کار با یک سفر بدون برنامه حل نمی شود.

اولین موردی که در سفر حائز اهمیت است، انتخاب هتل و اقامتگاه ایده آل برای گردشگران می باشد. زیرا بخش زیادی از یک سفر فوق العاده را، اقامت در هتل های لوکس کامل می کند. جزیره کیش با دارا بودن هتل های متعدد گاهی انتخاب را برای گردشگران سخت می کند.

اقامت در یک هتل لوکس از بخش های هر سفری به شمار می رود که سبب می شود خاطره ای خوش را از سفر خود به یاد گار گذارید. در اکثر اوقات انتخاب بین هتل های کیش برای گردشگران کمی سخت به نظر می رسد، زیرا در سرتاسر این جزیره هتل های متععدی وجود دارد که کمی شما را مردد می کند.

آیا تا به حال به یک تجربه جدید و حس و حالی تازه فکر کرده اید؟ قطعا اکثر افرادی در شرایطی از زندگی دچار افسردگی و یا بهم ریختگی روحی خواهند شد. سفر یکی از بهترین راه حل هایی است که همیشه در لیست پیشنهادات در چنین شرایطی قرار خواهد گرفت. اما کی به جزیره کیش سفر کنیم و چگونه یک سفر ایده آل داشته باشیم؟

بهترین زمان رزرو هتل در کیش :

همواره جزیره کیش به دلیل امکانات تفریحی متنوع از مقصد های پرطرفدار برای سفر و تفریح مسافران بوده است که بی ارتباط به جاذبه های گردشگری، تفریحات آبی مهیج و قرار گرفتن این جزیره مرجانی زیبا درخلیج فارس نیست.زمان سفر به کیش مانند روزهای اوج سفر و تعطیلات یا روزهای عادی می تواند تاثیر چشمگیری در قیمت رزرو هتل داشته باشد.

اگر به دنبال سفر مقرون به صرفه هستید سفر به کیش در فصل تابستان قیمت نسبتا پایین‌تری دارد.همچنین فصل تابستان را می توان فصل برگزاری جشنواره ها و تور کنسرت خوانندگان دانست.این جشنواره ها از اواسط تیر ماه شروع شده و تا اواسط شهریور ماه ادامه دارد؛بنابراین از لحاظ هزینه، فصل تابستان به دلیل شرایط جوی آب و هوایی، مناسب است ولی معمولا آب و هوای گرم این فصل برای اکثر افراد مطلوب نیست و فصل‌های پاییزو زمستان با استقبال بیشتری از سوی گردشگران همراه می شود.

هلدینگ پرشین هتل با عقد قراردادهای طولانی مدت با بهترین هتل های کیش، این امکان را برای مخاطبین خود فراهم نموده تا با قیمت هایی ویژه و پایین تر نسبت به رقبا، رزرو تور کیش در هر فصلی از سال که میخواهید، انجام دهید.

بهترین هتل ها برای اقامت خانوادگی در کیش :

تجربه اقامت در یکی ازهتل های شیک و لوکس کیش زمانی که جزیره محبوب کیش را برای مسافرت خانوادگی انتخاب می نمایید می تواند سفر خاطره انگیزی را در ذهن عزیزانتان ماندگار کند بنابراین بهتر است قبل از شروع سفر خانوادگی به کیش چند نکته را درارتباط با رزروهتل مد نظر داشته باشید و براساس هدفی که برای این سفر در نظر گرفته‌اید، هتل ‌تان را انتخاب کنید.

اگر به قصد خرید و گذراندن وقت در پاساژهای بزرگ به کیش سفر می‌کنید، بهتر است محل اقامت شما به مراکز تجاری نزدیک و دسترسی مناسبی به پاساژها همراه باشد.دراین موارد موقعیت مکانی از اصلی‌ترین ملاک‌های انتخاب هتل می باشد چرا که نزدیکی به پاساژها و جاذبه‌های گردشگری کیش می‌تواند ازهزینه‌های رفت ‌و آمد، سردرگمی و دشواری‌های آن به طورقابل توجهی بکاهد.

می‌شود.اگر شما هم طرفدار تفریحات هیجان انگیزکیش مانند تفریحات آبی کیش ، قدم زدن روی اسکله و دوچرخه سواری باشید، هتل های ساحلی کیش که در مرکز جزیره واقع شده اند مانند هتل ویدا،هتل شایان، هتل پارمیس به واسطه دسترسی هایی که دارند بهترین هتل کیش از نظر موقعیت مکانی محسوب می شوند.

اما اگرهدف شما از سفر به کیش برگزاری سمینارها وهمایش های کاری باشد هتل های متعددی مانند هتل فلامینگو و لیلیوم در کیش وجود دارند که دارای سالن های همایش مجهز و حرفه ای هستند و می توانند میزبان مناسبی برای انتخاب باشند.

گاهی ممکن است به دلیل هوای گرم و طاقت فرسای کیش، امکان استفاده از تفریحات و یا خارج شدن از هتل برای گردشگران وجود نداشته باشد. در این مواقع افراد مجبور هستند تا وقت خود را در داخل هتل سپری نمایند که در این صورت، انتخاب یک هتل لوکس و مجهز، می تواند لحظاتی عالی را برای آن ها رقم زند.اغلب هتل های کیش، به‌ ویژه هتل‌های پنج ستاره ازجمله هتل های داریوش،ترنج، شایگان، امیرکبیر،آرامیس پالاس و پارمیس و.. امکانات و خدمات قابل توجهی برای پذیرایی از گردشگران ارائه می‌دهند.

در هتل های پنج ستاره، علاوه بر امکانات رفاهی، امکانات تفریحی نیز ایجاد شده است که گردشگران می توانند اوقات فراغت خود را بدون نیاز به خارج شدن از هتل سپری نمایند. به عنوان مثال هتل مارینا پارک کیش، بهترین پیشنهاد برای این امر می باشد که بهترین هتل با ساحل اختصاصی، حتی برخی از تفریحات آبی را نیز مهیا می کند. گزینه‌ای هوشمندانه ای برای اقامت خانوادگی در کیش محسوب می شوند.

بهترین هتل کیش برای ماه عسل

انتخاب بهترین هتل کیش برای ماه عسل میتواند این سفر را به یک سفر رویایی و به یاد ماندنی بدل کند. این جزیره ی زیبا پر از جاذبه های چشم نوازمی باشد، از پارک دلفین ها تا غروب دیدنی کنار ساحل خلیج فارس که میتواند لحظه ای دلنشین را برای گردشگران رقم بزند.جزیره کیش با توجه به شرایط آب و هوای مساعد در بیشتر ماه ها و داشتن سواحل زیبا و همچنین هتل های مختلف با قیمت های متنوع و امکانات کم نظیر از بهترین مقصدها برای گذراندن ماه عسل در ایران است. انواع هتل های5ستاره کیش مانند ترنج،داریوش، شایان، کوروش و ... با ارائه امکانات خاص، ماه عسل فراموش نشدنی ای را برای زوجین مهیا میکنند.

بهترین هتل های کیش از نظر مسافران :

برای افزایش اطلاعات درباره ی هتل انتخابی پیشنهاد می شود حتما نظرات قبلی مسافران را در نظر بگیرید.بررسی کامنت ها و نظرات مشتری اطلاعات زیادی از نحوه سرویس دهی و خدمات، نحوه برخورد پرسنل و کارکنان با مشتری و همچنین شرایط رفاهی هتل در اختیار شما قرار می دهد و می توانید بین گزینه های متنوع، گزینه مناسب را انتخاب کنید.امکانات هتل مهم ترین دلیل برای کسب عنوان پنج ستاره و جذب افراد به این هتل محسوب می شود.هتل های5 ستاره کیش دارای تنوع زیادی می باشند وهرهتل هم امکانات و ویژگی های مخصوص به خود را دارد اما به طورکلی چند هتل به نسبت سایرهتل ها دارای محبوبیت بیشتری هستند و در جلب رضایت مسافران تور کیش بسیار موفق بوده اند.

بهترین هتل های 5 ستاره کیش از دیدگاه مسافران هتل ترنج ، داریوش ویدا، پانوراما، کوروش، شایگان می باشند که به نسبت هزینه دریافتی خدمات قابل توجهی به مسافران عرضه داشته و موفق به جلب رضایت شان شده اند.

هتل ترنج کیش

جزیره کیش یکی از مهم ترین مقاصد گردشگری در ایران است که اکثر مواقع مورد استقبال گردشگران قرار می گیرد. در این جزیره انواع تفریحات هیجان انگیز وجود دارد اما آرامش در جایی دیگر قابل رویت است. قطعا شما نیز تا کنون آرامش دریا را احساس کرده اید. اما سوئیت رویال رو به دریا هتل ساحلی کیش به شکلی منحصر به فرد، در هنگام استراحت چنین آرامشی را به شما هدیه می دهد. ترنج بهترین هتل پنج ستاره کیش در سال 1394 برروی آب های نیلگون خلیج فارس احداث شد.هتل ترنج در دو فاز ساحلی و دریایی طراحی شده است. فاز اول آن با طرحی از بته جقه بر روی آب و فاز دوم آن به صورت طبقاتی در ساحل جزیره واقع شده است.

هتل ترنج کیش

ویژگی منحصرر به فرد این هتل، کف شیشه ای اقامتگاه های آن می باشد که منظره فوق العاده از اعماق دریا را به نمایش می گذارد و مسافران میتوانند از داخل اقامتگاه خود دریای مرجانی،حرکت ماهی ها و لاکپشت ها را تماشا کنند.علاوه بر کف شیشه، امکانات ایده آل و دیزاین شیک سبب شده تا راضی به ترک این واحد های اقامتی نشوید.

جزیره کیش دارای هتل های بسیاری است، اما هیچکدام از آن ها به رده ی هتل ترنج کیش نخواهند رسید.این هتل جز لوکس ترین هتل های کیش محسوب می شود. اقامت در این هتل پنج ستاره به تنهایی تمامی تفریحات خارج از هتل را از یاد شما می برد. موقعیت مکانی و طراحی منحصر به فرد هتل موجب شده چشم‌اندازهایی فوق‌العاده‌ای از طلوع و غروب خورشید، امواج و ساحل دریا را به نمایش بگذارد.

سوئیت امپریال هتل ترنج کیش بهترین پیشنهاد به هر فردی است که می خواهد رویایی ترین اقامت را تجربه کند. تصور کنید روی تراس معلق بر دریا در وان استحمام می کنید، قطعا حس و حالی را دریافت خواهید کرد که در هیچ یک از هتل های ایران وجود ندارد.این سوئیت ها تمامی شرایط را برای اقامتی رویایی و ایده آل فراهم کرده اند. اینگونه شما می توانید ساعاتی از تمامی دغدغه های روزانه دور شوید و استراحتی بی نظیر را در بهترین و لوکس ترین هتل کیش تجربه نمایید.

از امکانات خاص هتل ترنج کیش می توان به رستوان خورشید اشاره کرد. این هتل زیبا بر روی دریا و با کف شیشه ای، منظره چشم نواز را برای مهمانان خود محیا کرده است. رستوران هتل ترنج کیش فضای دلنشینی از تماشای طلوع خورشید را به ارمقان آورده است، کافیست قدم به این رستوران بگذارید تا با تماشای ماهی‌ها، مرجان‌ها و عروس‌های دریایی در زیر پاهایتان هیجان زده شوید و بهترین لحظات خود را در آنجا سپری نمایید. پیشنهاد میکنیم رزرو رستوران هتل ترنج کیش را در برنامه سفری خود قرار دهید و از سلف سرویس صبحانه، بوفه بعدازظهر و کافی شاپ لذت ببرید.

از دیگر خدمات و امکانات بسیار عالی هتل ترنج میتوان به مجوعه آبی فول امکانات، لاندری، تالار عروسی، ترنسفر فرودگاهی رایگان، خدمات باربری، اینترنت نامحدود و همچنین به رمپ مخصوص جانبازان و معلولین اشاره کرد.

مراکز تفریحی و مراکز خرید نزدیک به هتل ترنج کیش

هتل ترنج کیش از موقعیت مکانی عالی برخوردار است و این امکان را برای مسافران فراهم آورده تا با طی کوتاه ترین مسیر به مراکز تفریحی و مراکز خرید دسترسی داشته باشند و لحظات خاطره انگیزی را در جزیره زیبا کیش خلق کنند. کشتی یونانی کیش از نزدیک ترین مکان های دیدنی به هتل ترنج کیش می باشد.تماشای غروب خورشید در کنار کشتی یونانی و گوش دادن به صدای اموج خلیج نیگون فارس از جمله لذت های وصف ناپذیری است که فرد میتواند آن را تجربه کند.

از دیگر مناطق تاریخی نزدیک به هتل ترنج کیش می توان به موارد زیر اشاره کرد

 • آب انبار سنتی کیش 14 دقیقه پیاده روی
 • شهر باستانی حریره 14 دقیقه پیاده روی
 • پارک درخت سبز 15 دقیقه پیاده روی
 • خانه مردم شناسی بومیان کیش27 دقیقه پیاده روی
 • شهر زیر زمینی کاریز 13 دقیقه پیاده روی

بازار عرب ها و بازار پارس خلیج فارس از جمله بازار های منحصر به فرد جزیره کیش می باشند.بسیاری از توریست ها و گردشگران تور کیش نیز این بازار ها را برای خرید و گشت و گذار انتخاب میکنند و خرید به سبک قدیمی را تجربه می کنند.

از قسمت های هیجان انگیز سفر به کیش تفریحات آبی این جزیره است. آب تنی کردن در هوای دلپذیر کیش و گرفتن حمام آفتاب از برنامه های ثابت تور کیش و افراد در جزیره می باشد.

فاصله ی تفریحات آبی تا هتل 5 ستاره ترنج به شرح زیر می باشد:

 • پارک دلفین‌ها 26 دقیقه پیاده روی
 • اسکله قدیمی 21 دقیقه پیاده روی
 • ساحل مرجانی 15.7 کیلومتری

قوانین کنسلی هتل

هتل ترنج کیش طبق قوانین هتل داری عمل می کند. قوانین کنسلی هتل به این گونه است که اگر فرد تا 24 ساعت قبل از ورود اعلام کنسلی نماید، تمام هزینه پرداختی سوخت می شود.اما اگر کنسلی 72 ساعت قبل از ورود به هتل اعلام شود تنها هزینه یک شب اقامت در هتل از هزینه پرداختی کسر میشود و مابقی مبلغ به مسافر برگردانده می شود.

هتل داریوش کیش

یکی از مهم ترین اماکن گردشگری و تاریخی در ایران تخت جمشید می باشد که مانند آن در هیچ کجای جهان یافت نخواهد شد. تا به حال از این آثار بزرگ دیدن کرده اید؟ قطعا دیدن از جاذبه های تاریخی در ایران می تواند برای اکثر افراد لذت بخش باشد. حال به این فکر کنید که در یک هتل لوکس کیش در حال استراحت هستید و همزمان معماری هخامنشی و تخت جمشید را مشاهده می کنید. بدون شک حس و حالی وصف نشدنی را تجربه خواهید کرد.
این ویژگی تنها در هتل داریوش کیش یافت می شود. داریوش یکی از بهترین هتل پنج ستاره کیش با شکوهی وصف نشدنی در جزیره مرجانی محبوبیت خاصی بین گردشگران ایرانی و خارجی دارد. اگرچه معماری تخت جمشید همانندی ندارد اما با این حال تا حدودی این معماری را در نقاط مختلف هتل مشاهده می کنید. امکانات بی نظیر به همراه نمای فوق العاده در هتل داریوش کیش سبب می شود تا شما علاقمند باشید تمام ساعات خود را در این هتل مجلل و لوکس کیش سپری نمایید.

هتل داریوش کیش

هتل 5 ستاره داریوش کیش تا دریا و ساحل دریای نیلگون فاصله کمی دارد از آن به عنوان یک هتل ساحلی در کیش نیز یاد میشود.

هتل داریوش کیش به عنوان دومین هتل برتر کیش، دارای اتاق های متنوع است. میان این واحد های اقامتی در هتل، اتاق های کبانا می توان یک گزینه عالی برای اقامت باشد. علاوه بر امکانات پیشرفته در این اتاق ها، حمام سانروف وجود دارد که یک دوش آفتاب در آن می تواند حس سرزندگی را به شما القا بخشد.

مجموعه هتل مجلل داریوش کیش در تلاش است تا با فراهم آوردن بهترین امکانات رفاهی اقامت دلنشین را برای مهمانان خود رقم بزند.هتل داریوش دارای دو رستون مجلل با سبک هخامنشیان میزبان مهمانان عزیز می باشد.رستوران آپادانا جزء بهترین رستوران های جزیره کیش می باشد. طراحی و دکوراسیون رستوران آپادانا به قدری جذاب است که به جای غذا خوردن، محو تماشای طراحی دیوارها و ستون ها بلند خواهید شد. طراحی هخامنشی و تابلو های اصیل مربوط به آن دوران فضای خاص و لوکسی را برای مهمانان فراهم آورده تا لحظات حیرت انگیزی را در این محیط سپری کنند.

شهرت این رستوران محدود به معماری خاص محیط آن نمی باشد، طعم بی نظیر و کیفیت غذاهای این رستوران نیز باعث حیرت مسافران می شود.تنوع غذایی محلی و بین المللی به گونه ای است که هر نوع سلیقه ای را پوشش می دهند و دیگر دغدغه برای انتخاب غذا دلخواه را نخواهید داشت.

رستوران پاسارگاد دیگر رستوران هتل مجلل داریوش کیش است. حتی تصور اینکه صبح در یک هتل لوکس و شیک از خواب بیدار شوید و در یک سالن باشکوه صبحانه نوش جان کنید، حسابی می‌ تواند وسوسه برانگیز باشد، این رستوران از همان ابتدای ورود با نمای فوق العاده تمام توجه فرد را به خود جلب می کند. ترکیب رنگ هوشمندانه کرمی، طلایی، سبز و آبی فضای شکیل به چشمان مهمانان خود هدیه می دهد.

وجود جویبار و نخل های کوچک در اطراف آن آرامش فضای رستوران را دو چندان کرده است. این رستوران با بهره گیری از بهترین سرآشپزها و مواد اولیه مرغوب منوی جذابی از انواع غذا های ایرانی، بین المللی و محلی را در اختیار مهمانان قرار داده است.

امکانات هتل

از دیگر امکانات هتل داریوش کیش می توان به کافی شاپ موجود در لابی و همچنین کنار کافی شاپ کنار دریا اشاره کرد که با فضای شیک و لوکس مکانی عالی برای دورهمی های دوستانه و قرارهای کاری فراهم آورده است.صندوق امانات، مجموعه آبی و ورزشی، تشریفات ویژه، اتاق بازی، اینترنت،خدمات لاندری، گشت و گذار دور جزیره و ... اشاره کرد.

مراکز تفریحی و مراکز خرید نزدیک به هتل داریوش کیش

هتل داریوش کیش با آب های خلیج فارس آن هم بدون اتومبیل تنها 2 دقیقه فاصله دارد و از این رو جذابیت خاصی برای آن دسته از افرادی داری که علاقه مند هستند غروب و طلوع آفتاب را کنار ساحل مرجانی خلیج فارس بگذرانند.

پارک دلفین کیش از جذاب ترین و شناخته شده ترین تفریحات کیش به شمار می آید که توانسته توجه هر نوع سن و سلیقه ای را به خود جلب کند و تبدیل به یکی از مقاصد اصلی جزیره شود. پارک دلفین ها در یک قدمی هتل پنج ستاره داریوش قرار دارد.این مجموعه در نزدیکی مسیر دوچرخه سواری قرار دارد و میتوان در یک دوچرخه سواری از این مجموعه جذاب دیدن کرد. با رزرو تور کیش هتل داریوش اقامتی لوکس همراه با دسترسی راحت خواهید داشت.

فاصله هتل لوکس داریوش کیش تا مناطق تاریخی کیش به شرح زیر می باشد

 • مثل خانه مردم‌ شناسی بومیان کیش 18 دقیقه با اتومبیل
 • پارک درخت سبز کیش 13 دقیقه با اتومبیل
 • شهر زیرزمینی کاریز 11 دقیقه با اتومبیل
 • شهر باستانی حریره 12 دقیقه با اتومبیل
 • کشتی یونانی 22 دقیقه با اتومبیل
 • روستای باغو 14 دقیقه با اتومبیل
 • آب انبار سنتی کیش 12 دقیقه با اتومبیل

هتل دارایوش کیش گزینه مناسبی برای آن دسته از افرادی است که علاقه به گشت و گذار و خرید در بازار هستند. فاصله هتل تا بازار های مهم کیش به شرح زیر می باشد:

 • بازار زیتون کیش 4 دقیقه با اتومبیل
 • مرکز خرید مروارید 6 دقیقه با اتومبیل
 • مرکز خرید ونوس 6 دقیقه با اتومبیل
 • بازار کیش مال 5 دقیقه با اتومبیل
 • بازار پردیس 2، 3 دقیقه با اتومبیل
 • بازار پردیس 1، 3 دقیقه با اتومبیل
 • باغ پرندگان 8 دقیقه با اتومبیل

تفریحات آبی مختلفی در اطراف هتل پنج ستاره داریوش کیش قرار دارد و می تواند اوقات خوشی را برای مهمانان جزیره زیبا کیش رقم بزند. فاصله هتل تا تفریحات آبی به شرح زیر می باشد:

 • پارک دلفین‌ها 6 دقیقه با اتومبیل
 • اسکله تفریحی 12 دقیقه با اتومبیل
 • ساحل مرجانی 6 دقیقه با اتومبیل

هتل پانوراما کیش

اکثر گردشگران برای اقامت در یک هتل، کیفیت را اولویت خود قرار می دهند. هتل پانوراما کیش از بهترین هتل های پنج ستاره کیش محسوب می شود که در کنار سطح کیفیتی بالا، نوساز بوده و اقامتی رویایی را برای شما رقم خواهد زد. به گونه ای که با اقامت در هتل پانوراما کیش، تمامی تشویش های ذهنی و اتفاقات بیرون این هتل را فراموش می کنید.
هتل لوکس و مجلل پانوراما کیش در فروردین 1398 با زیر بنا 30000 متر مربع با معماری خاص و دیزان فوق العاده اتاق ها در بهترین نقطه جزیره قرار گرفته است. امکانات در داخل هتل پانوراما کیش، شما را از گذراندن اوقات فراغت در خارج از هتل بی نیاز خواهد کرد. شما می توانید لحظاتی دلنشین را علاوه بر یک استراحت ساده، برای خود و عزیزانتان رقم زنید. اقامت در هتل پانوراما یکی از بهترین انتخاب های گردشگران برای رزرو هتل کیش در این جزیره خواهد بود.

هتل پانوراما کیش

آن دسته از گردشگرانی که به صورت خانوادگی سفر می کنند، می توانند سوئیت های سه تخته این مجموعه را برای اقامت انتخاب کنند. راحتی و آرامش در سوئیت سه تخته این هتل، موجب می شود تا از دغدغه های روزمره دور شوند و یک سفر خانوادگی بی نظیر را در بهترین هتل کیش تجربه کنند.

هتل پانوراما کیش از جمله هتل های به نام و با کیفیت در جزیره کیش است که به دلیل امکانات عالی، به طور روز افزون پذیرای گردشگران بسیاری می باشد. اقامت در این هتل آرامشی دلنشین را در شما القا خواهد کرد؛ به گونه ای که راضی به ترک آن نمی شوید. لابی و نمای شیک این هتل در همان ابتدا گردشگران را مجذوب خود می کند. پیشنهاد می شود اقامت در این هتل را از دست ندهید.

هتل پارانوما یک انتخاب عالی برای افرادی است که علاقمند به شنا و آبتنی هستند. هتل پنج ستاره پانوراما با طراحی منحصر به فرد مجموعه آبی تونسته توجه بسیاری از مسافران و گردشگران را به خود جلب کند. گذراندن وقت و شنا در استخر میتواند خستگی گشت و گذار در جزیره را از تن به در کرده و انرژی دوباره به روح و جسم برگرداند. این مجموعه از لحاظ امکانات، بزرگی و تمیزی در بالاترین سطح قرار دارد و میتواند لحظلات خوشی را برای مهمانان این هتل رقم بزند.

افرادی که به تناسب اندام خود اهمیت میدهند و دارای برنامه ورزشی خاصی هستند این دغدغه را دارند که در طول سفر خود چگونه به تمرینات ورزشی خود عمل کنند. این نوید را به آنها میدهیم که هتل پنج ستاره پانوراما با داشتن مجموعه ورزشی مجهز با جدیدترین تجهیزات ورزشی پذیرای این عزیزان می باشد.

از دیگر امکانات هتل پانوراما می توان به رستوران این هتل اشاره کرد. چیدمان و طراحی داخلی این رستوران با خوش سلیقگی تمام انجام گرفته و طیف وسیعی از سلیقه را به خود جذب میکند. همچنین پخش موسیقی لایت جو دلپذیری را در فضا به وجود آورده و مکانی دنج برای خلوت زوج ها و قرارهای دوستانه و خانوادگی فراهم آورده است. تمامی غذاهای منوی رستوران هتل پنج ستاره پانوراما توسط سرآشپز حرفه هتل با تازه ترین مواد اولیه خوشمزه ترین غذاها را طبخ میکند طوری که هرگز طعم و رنگ و بوی بی نظیر غذا را از یاد نخواهید برد.

امکانات هتل پانوراما کیش

هتل 5 ستاره پانوراما با بیش از 250 واحد اقامتی پذیرای گردشگران عزیز می باشد. انواع واحد های اقامتی هتل لاکچری پانوراما عبارت اند از :اتاق 2 تخته دبل یا توئین،اتاق 3 تخته، اتاق کانکت 4 نفره، سوئیت کانکت 4 نفره، سوئیت 2 تخته ، سوئیت 3 تخته، آپارتمان پرزیدنتال، آپارتمان امپریال.

فضای کافی شاپ، پارکینگ، استخر، سونا، سالن بیلیارد، صندوق امکانات، دستگاه ای تی ام، لاندری، اتاق چمدان، وای فای رایگان در تمامی نقاط هتل از دیگر امکانات هتل پانوراما می باشد.

مراکز تفریحی و مراکز خرید نزدیک به هتل پانوراما کیش

قرارگیری هتل لوکس پانوراما در خیابان رودکی باعث دسترسی سریع به مکان های دیدنی جزیره از جمله مراکز خرید سارینا 2، زیتون و همچنین ساحل خلیج فارس شده است. مکان های دیدنی و فوق العاده کیش گردشگران زیادی را هیجان زده می‌کند، به طوری‌ که از پر طرفدارترین تورهای داخلی محسوب می‌شود. جزیره کیش تفریحات پر هیجان برای افرادی که می‌ خواهند آدرنالین خونشان بالا برود، در خود جای داده است؛ تفریحاتی مهیج و تکرار نشدنی که مختص کیش است و هیچ جای دیگر نمی‌توان نمونه ‌اش را یافت. فاصله برخی از این امکان جذاب و مهیج به شرح زیر می باشد:

 • بازار زیتون 5 دقیقه پیاده روی
 • شهر باستانی حریره 10دقیقه با اتومبیل
 • شهر زیر زمینی کاریز 10دقیقه با اتومبیل
 • کشتی یونانی 21 دقیقه پیاده روی
 • باغ پرندگان 8 دقیقه پیاده روی
 • کشتی یونانی 21 دقیقه پیاده روی

از تفریحات آبی نزدیک به هتل پنج ستاره پانوراما می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • پلاژ آقایان 39 دقیقه پیاده روی
 • پلاژ بانوان 52 دقیقه پیاده روی
 • اسکله قدیمی 26 دقیقه پیاده روی
 • پارس سافاری کیش 9 دقیقه با اتومبیل

هتل مارینا پارک کیش

هتل مارینا پارک کیش یکی از بهترین هتل های پنج ستاره کیش می باشد که از تمامی ویژگی ها برای یک اقامت ایده آل برخوردار است. این هتل در بهترین نقطه جزیره کیش واقع شده. استراحت در این هتل به تنهایی می تواند ساعات شما را سرشار از شادی و نشاط کند؛ به گونه ای که هیچگونه نیاز به خارج شدن از هتل را پیدا نخواهید کرد.
در دو طرف این هتل، ساحل کم نظیر مرجانی جزیره زیبای کیش خودنمایی می کند که چشم هر ببینده ای را به خود جذب می کند و تعریف جدیدی از سفر را در ذهن متجلی می‌ سازد. این ویژگی باعت شده تا آرامش فوق العاده خاصی در این هتل برقرار باشد و هتل مارینا پارک کیش را بعد از هتل ترنج کیش به بهترین هتل ساحلی کیش تبدیل کند.

هتل مارینا پارک کیش

سوئیت های جونیور یک خوابه در هتل مارینا پارک کیش از جمله واحد های اقامتی فوق العاده می باشد که می تواند اقامتی خاطره انگیز را در لوکس ترین هتل کیش برای شما و عزیزانتان رقم زند. این سوئیت ها علاوه بر نمای زیبا، امکانات رفاهی عالی را در اختیار مهمانان قرار خواهند داد که تضمین کننده رضایت آن ها است.

برای آن دسته از افرادی که لاکچری پسند هستند، هتل مارینا پارک کیش میتواند انتخاب مناسبی باشد و توقع آن ها را از هر لحاظ به خوبی برآورده سازد.

وجود بندرگاه با منظره ای بی نظیر و همچنین ساحل اختصاصی وسیع باعث تمایز هتل لاکچری مارینا پارک با دیگر هتل های این جزیره شده است.علاوه بر بندرگاه و ساحل اختصاصی می توان به وجه تمایز دیگری نظیر وسعت بسیار زیاد اتاق ها نسبت به دیگر هتل های کیش، باغ اختصاصی وسیع که منظره ای چشم نواز را به تعدادی از سوئیت ها بخشیده است و همچنین خدمات رایگانی نظیر صبحانه و نهار که تنها در 2 هتل پنج ستاره در کیش ارائه می شود نام برد.

رستوران لوتوس یکی از لوکس ترین رستوران های جزیره کیش است که در هتل مارینا کیش قرار دارد.فضای خاص و منحصر به فرد این رستوران با ویو دلنشین و آرامش بخش خلیج فارس و از طرف دیگر با نمای سرسبر محوطه هتل لوکس مارینا مزین شده است و چشم هر ببیننده ای را به خود جلب میکند به طوری که فرد مشتاق خواهد شد زمان زیادی از وقت خود را در آنجا بگذارند.

این رستوران از نظر دکوراسیون، کیفیت بسیار عالی نوشیدنی ها، غذاها و برخورد حرفه ای پرسنل در سطح بالایی قرار دارد و سخت بتوان مانند رستوران لوتوس را در جزیره کیش یافت. بدون شک پس از گذراندن یک روز پر از هیجان در سواحل زیبای جزیره کیش صرف غذا در رستوران لوتوس هتل مارینا پارک تجربه ‌ای دلنشین را به همراه خواهد داشت.

طراحی فضای بی نظیر بازی برای تفریح کودکان در هتل از امکانات بسیار ویژه هتل می باشد. کودکان در فضای بازی می توانند انرژی خود را تخلیه کنند و خاطره به یاد ماندنی از سفر به کیش را در ذهنشان حک کنند.

امکانات هتل مارینا

هتل ساحلی مارینا دارای 190 اتاق و سوئیت مجلل با چشم انداز دریا و پارک است. انواع واحد های اقامتی هتل پنج ستاره مارینا عبارت اند از: اتاق دبل رو به پارک یا دریا دو تخته، اتاق توئین رو به پارک یا دریا یک تخته، اتاق استاندارد دو تخته رو به پارک، سوئیت جونیور یک خواب و دو خواب رو به پارک ، سوئیت 1 خوابه دو نفره، سوئیت 2 خوابه چهار نفره، سوئیت رویال 148 متر 6 نفره روبه پارک.

پارک ویبینت مارینا جز اولین پارک های آبی شناور روی دریا می باشد که در ساحل اختصاصی هتل واقع شده است و این هتل را جزء هتل های معروف کیش تبدیل کرده است. این پارک آبی با ساختار منحصر به فرد تعادل را به چالش میکشد و اوقات هیجان انگیز و مفرحی را برای فرد رقم میزند. از دیگر امکانات مفرح هتل ساحلی مارینا میتوان به کلوپ تفریحات ساحلی اشاره کرد. کلوپ تفریحاتی شامل بخش هایی مانند پاراسل، تیوپ سواری و غواصی است و مکانی را عالی برای تخلیه هیجان و تجربه یک تفریح متفاوت برای مهمانان خود فراهم آورده است.

سالن بدنسازی، مجموعه آبی، استخر روباز و سرپوشیده، امکانات ویژه معلولین، صندوق امانات، سالن کنفرانس، کافی شاپ سونای خشک، جکوزی و ... تنها بخش کوچکی از دیگر امکانات این هتل در کیش هستند.

مراکز تفریحی و مراکز خرید نزدیک به هتل مارینا کیش

خوشبختانه هتل مارینا پارک کیش دسترسی آسانی به مراکز تفریحی و بازارهای کیش دارد. نزدیکی به دریا از ویژگی های منحصر به فرد هتل ساحلی کیش می باشد. فاصله این مجموعه با مکان های مهم و جاذبه های گردشگری کیش به شرح زیر می باشد:

 • پارک دلفین ها 4 دقیقه با اتومبیل
 • میدان پردیس 5 دقیقه با اتومبیل
 • اسکله تفریحی 11 دقیقه با اتومبیل
 • کشتی یونانی 21 دقیقه با اتومبیل
 • بازار عرب ها 18 دقیقه با اتومبیل
 • بازار مرجان کیش 6 دقیقه با اتومبیل
 • بازار مریم کیش 10 دقیقه با اتومبیل

هتل میراژ کیش

هتل میراژ با وجود امکانات مرفه، تمامی دغدغه های گردشگران را از اقامت در جزیره بر طرف می کند. اقامت در این هتل در بین دیگر هتل های کیش می تواند به عنوان بهترین انتخاب گردشگران بین هتل های معروف کیش به حساب آید و حس و حال دلنشین از یک سفر فوق العاده برای گردشگران عزیز رقم زند.
حتی تصور بازگشت به هتل و استراحت در اقامتگاهی با بهترین امکانات و دارز کشیدن بر روی تختی نرم با ملحفه تمیز، مرور خاطرات و تفریحات در طول روز بعد از یک گشت و گذار طولانی در جزیره زیبا کیش حس دلپذیری را به انسان القا میکند.

هتل میراژ کیش

لابی هتل میراژ کیش با مبلمانی شیک و لوسترهای لوکس دیزاین شده و نمایی چشم نواز را به ارمغان آورده است. این طراحی باعث شده تا محیطی آرام در عین حال خاص برای استراحت و نشستن مسافران در لابی فراهم شود. از دیگر جلوه های منحصر به فرد لابی هتل میراژ کیش می توان به مجسمه هایی زیبا شبیه به سربازان هخامنشی اشاره که کرد که جلوه ای چشم نواز را به لابی بخشیده است.

رستوران هتل پنج ستاره میراژ کیش یکی از بهترین رستوران های جزیره است. اجرای موسیقی زنده یکی از بخش های هیجان انگیز رستوران می باشد و یک مکان لوکس و دلنشین را ایجاد کرده است. با رزرو یک میز در تراس این رستوران، یک شب رویایی و خاطره ‌انگیز را برای خودتان بسازید. قرارگیری رستوران هتل میراژ کیش در نزدیکی اسکله نمایی بی‌نظیر از ساحل را در اختیار مهمانان عزیز قرار می‌دهد.

هتل میراژ کیش به دلیل نوساز بودن توانسته مجموعه ای مجهز و لوکس آبی را فراهم آورد. این مجموعه شامل استخر، سونا و جکوزی با کیفیتی می باشد. بدون شک آرامش استراحت در سونا یا لم دادن در جکوزی هتل تجربه ای است که هرگز فراموش نخواهد شد.

امکانات هتل میراژ کیش

هتل نوساز میراژ دارای 177 اتاق و سوئیت در 8 طبقه می باشد.این اتاق و سوئیت ها دارای تنوع و خصوصیات منحصر به فرد است که هر نوع سلیقه ای را پوشش می دهد. امکاناتی که توانسته نظر بیشتر مسافران را به خود جلب کند میتوان به جت اسکی، قایق سواری و غواصی، جکوزی، خدمات اسپا، و سونا استخر و بخار اشاره کرد انواع واحد های اقامتی کیش شامل: اتاق دو تخته استاندارد دبل یا توئین رو به جزیره یا دریا، اتاق 3 تخته استاندارد رو به جزیره یا دریا، سوئیت جونیور یک خوابه هفبرد یا فولبرد رو به جزیره و دریا، سوئیت لوکس دو خوابه یا سه خوابه، سوئیت رویال دو خوابه یا سه خوابه، سوئیت پرزیدنتال سه خوابه یا چهار خوابه دارای بالکن و جکوزی، سوئیت ویلا کابانا استاندارد واقع در محوطه هتل،سوئیت ویلا کابانا دوبلکس واقع در محوطه هتل می باشد.

مراکز تفریحی و مراکز خرید نزدیک به هتل میراژ کیش

هتل میراژ کیش به دلیل موقعیت مکانی عالی و دسترسی آسان مورد توجه بسیاری از تور کیش ها قرار گرفته است. این هتل به دلیل نزدیکی به دریا و دسترسی راحت به اسکله تفریحی گزینه بسیار عالی برای افرادی است که میخواهند وقت بیشتری را در کنار ساحل مرجانی کیش و خلیج نیلگون فارس سپری کنند. فاصله ی هتل لاکچری میراژ کیش تا مراکز توریستی کیش به شرح زیر می باشد:

شهر زیر زمینی 10 دقیقه پیاده روی

شهر باستانی حریره 11 دقیقه پیاده روی

کشتی یونانی 21 دقیقه پیاده روی

اسکله قدیمی 26 دقیقه پیاده روی

پلاژ آقایان و بانوان 39 دقیقه پیاده روی

پارک درخت سبز 12 دقیقه پیاده روی

پارک دلفینها 11 دقیقه پیاده روی

باغ پرندگان 10 دقیقه پیاده روی

آب انبار سنتی 12 دقیقه پیاده روی

مرکز خرید مریم 6 دقیقه پیاده روی

بازار ونوس 7 دقیقه پیاده روی

هتل کوروش کیش

هتل کوروش کیش از جمله هتل هایی با موقعیت مکانی بسیار خوب با دسترسی سریع و آسان به سواحل نیلگون خلیج‌ فارس است و همین موضوع سبب شده تا درمیان مهمان جزیره کیش محبوب شود. هتل کوروش کیش جزء بهترین و لوکس ترین هتل های کیش می باشد.<
ساختمان هتل کوروش کیش به صورت یک برج با 20 طبقه با 198 اتاق و سوییت با امکانات مدرن است. این هتل با دارا بودن سوئیت های رو به جزیره با چشم اندازی بسیار زیبا و دیدنی از جمله بهترین هتل ‌ها برای اقامت خانوادگی در کیش است. این هتل مناسب افرادی است که طرفدار مسافرت های خانوادگی هستند و می تواند شرایط یک سفر فوق العاده و خاطره انگیز را برای این عزیزان رقم بزند.

هتل کوروش کیش

هدف بسیاری از گردشگران از سفر به این جزیره زیبا استفاده از مجموعه های آبی و تفریحات آبی کیش است. این هتل با فراهم کردن مجوعه آبی پیشرفته توانسته محیطی شاد و مفرحی را برای مهمانان خود فراهم آورد و این مجموعه را در رده هتل های لوکس کیش قرار می دهد. وجود استخر، سونا و جکوزی سبب شده افراد بیشتری به سمت هتل کوروش کشیده شوند. آب استخر این هتل روزانه با دستگاه های فوق پیشرفته تصفیه آب، تمیز شده و همچنین کلر نیز باعث ضد عفونی شدن استخر می شود.

از ویژگی های مثبت رستوران هتل پنج ستاره کوروش منوی غذایی بسیار متنوع با بیش از ۱۰۰ نوع غذا، دسر و پیش غذا، کیفیت بالای غذاها، محیط آرام، برخورد خوب کارکنان و فضایی مدرن و شیک می باشد. که توانسته توجه بسیاری از مسافران را به خود جلب نماید. با اقامت در این هتل میتوانید از تخفیفات شگفت انگیز این رستوران استفاده کنید و در فضای مدرن در کنار خانواده خود یک وعده غذایی لذیذ را میل کنید.

امکانات هتل کوروش کیش

هتل کوروش از بهترین هتل های کیش است که با امکاناتی همچون سالن بدنسازی، دو استخر مجزا برای بانوان و آقایان، سونا و جكوزی، ماساژ، پارکینگ، فتوکپی و پرینت، خدمات باربری برای جا به‌ جایی چمدان، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی، خدمات لاندری، اتاق چمدان در لابی، فروشگاه، صرافی، خدمات پزشکی و... پذیرایی گرمی از مهمانان به عمل می‌آورد. همچنین این هتل دارای یک آتلیه عکاسی برای ثبت لحظات و خاطرات از سفر به کیش است. رستوران مجلل اردشیر در فضایی مدرن و لوکس آماده ی پذیرایی از شما با منویی جذاب از انواع غذاهای ایرانی و فرنگی است. انواع واحد های اقامتی هتل پنج ستاره مارینا عبارت اند از: اتاق دو تخته رو به دریا یا جزیره، اتاق دو تخته استاندارد تخت دبل یا توئین، اتاق 3 تخته رو به دریا یا جزیره، سوئیت 1 خوابه دو نفره رو به جزیره، سوئیت 2 خوابه چهار نفر رو به جزیره.

مراکز تفریحی و مراکز خرید نزدیک به هتل کوروش کیش

فاصله این هتل تا دریای خلیج فارس کمتر از 7 دقیقه می باشد.قرارگیری هتل پنج ستاره کوروش در میدان پردیس کیش باعث دسترسی آسان به امکان و تفریحات گردشگری کیش شده است. همین مزیت باعث استقبال از این هتل مجلل شده است. فاصله هتل تا اماکن تفریحی به شرح زیر می باشد:

شهر زیرزمینی کاریز 11 دقیقه پیاده روی

شهر باستانی حریره 12 دقیقه پیاده روی

کشتی یونانی 21 دقیقه پیاده روی

اسکله قدیمی 39 دقیقه پیاده روی

پلاژ بانوان 65 دقیقه پیاده روی

پلاژ آقایان 39 دقیقه پیاده روی

پارک درخت سبز 13 دقیقه پیاده روی

پارک دلفین ها 65 دقیقه پیاده روی

باغ پرندگان 65 دقیقه پیاده روی

آب انبار سنتی 12 دقیقه پیاده روی

هتل ایران کیش

هتل ایران کیش یکی از بهترین هتل های پنج ستاره در جزیره است که دارای واحد های اقامتی متنوع می باشد. هتل بین المللی ایران کیش با معماری مدرن و کم نظیر سال 1393 در قلب جزیره دیدنی کیش افتتاح شد. معماری این هتل به گونه ای است که برخی از اتاق ها مشرف به جزیره و پارک بزرگ شهر و برخی دیگر مشرف به دریا هستند و چشم انداز بی نظیری از دریا نیلگون خلیج فارس را به نمایش می گذارند و میتوان در محیطی آرام ساعت ها به تماشای امواج دریا نشست. جلو و نمای بیرونی منحصر به فرد این هتل باعث ترغیب هر فردی میشود تا اقامت در آن را حتی برای زمان کوتاه تجربه کند.<
انتخاب اتاق های دو تخته vip در هتل می تواند بهترین اقامت برای زوجین عزیز محسوب شود. هتل ایران کیش بهترین هتل کیش برای خانواده ها محسوب می شود، سوئیت های مجهز هتل گزینه بسیار مناسبی برای آن دسته از افرادی است که به صورت خانوادگی سفر می کنند و با امکانات عالی ضیافت یک اقامت فوق العاده و به یاد ماندنی را برای آن ها فراهم میکند.

هتل ایران کیش

این هتل 5 ستاره به‌ منظور ‌ایجاد محیطی آرام برای میهمانانش، بهترین واحدهای اقامتی را فراهم کرده است تا بتواند به بهترین شکل ممکن میزبان آنها باشد. در طراحی و چیدمان تمامی واحدهای اقامتی هتل ایران، خدمات رفاهی رعایت شده است تا حس خوب و سرشار از آرامش به میهمانان القا کند. همچنین داشتن فضایی دل ‌باز و چشم‌ اندازی رو به دریا مرجانی جزیره، باعث شده است تا این هتل همیشه مورد توجه مسافران قرار بگیرد.

رستوران سنترال هتل ایران کیش با فضای دنج و آرامبخش محیطی گرم و صمیمی را برای صرف یک وعده غذایی لذیذ فراهم آورده. سرو غذاهای لذیذ ایرانی و فرنگی با بهترین کیفیت نه تنها مورد استقبال میهمانان هتل قرار گرفته، بلکه میزبان میهمانان جزیره نیز است. نزدیک بودن این رستوران به مراکز خرید و جاذبه های توریستی کیش باعث شده تا گردشگران بعد از گشت و گذار در کیش، انتخاب رستوران سترال را در اولویت خود قرار دهند.

این هتل جزء بهترین هتل کیش با قیمت مناسب بشمار می آید و با خدمات و امکانات استاندارد خود میزبان بسیاری از گردشگران تور کیش و مسافرانی است که برای تفریح و یا امور کاری راهی جزیره دوست داشتنی کیش می شوند.

امکانات هتل ایران کیش

از امکانات هتل ایران می توان به سالن همایش، مجموعه مجهز ورزشی شامل استخر و سالن بدنسازی، رستوران های متنوع، سفره خانه، کافی شاپ، خشکشویی شبانه روزی، پارکینگ سرپوشیده و سالن ماساژ اشاره نمود. انواع واحد های اقامتی هتل پنج ستاره ایران کیش عبارت اند از: اتاق 2 تخته رو به دریا یا جزیره توئین یا دبل، اتاق 3 تخته رو به دریا یا جزیره، اتاق 2 تخته VIP دارای سالن نشیمن و وان حمام رو به دریا یا جزیره، اتاق 3 تخته VIP دارای سالن نشیمن و وان حمام رو به دریا یا جزیره ،سوئیت 4 نفره دارای یک اتاق خواب و سالن نشیمن رو به دریا یا جزیره، سوئیت رویال 4 نفره دارای یک اتاق خواب، سالن نشیمن و جکوزی روبه دریا یا جزیره.

مراکز تفریحی و مراکز خرید نزدیک به هتل ایران کیش

هتل پنج ستاره ایران کیش داری موقعیت جغرافی بسیار خوبی می باشد.به دلیل نزدیک بودن به مراکز خرید و همچنین جاذیه های گردشگری هرگونه دغدغه رفت و آمد و دسترسی را از مسافران دور میکند.فاصله هتل ایران کیش با جاذبه های گردش گری جزیره کیش به شرح زیر می باشد :

 • پارک شهر کیش ۲ دقیقه پیاده روی
 • پیست کارتینگ ۴ دقیقه پیاده روی
 • مرکز خرید پانیذ ۶ دقیقه پیاده روی
 • مرکز خرید مروارید ۷ دقیقه پیاده
 • مرکز خرید پردیس دو ۱۰ دقیقه پیاده روی
 • مرکز خرید پردیس یک ۱۲ دقیقه پیاده روی
 • مرکز خرید مرجان ۷ دقیقه با اتومبیل
 • بولینگ مریم ۱۵ دقیقه پیاده ۴ دقیقه با اتومبیل
 • مرکز خرید ونوس ۱۶ دقیقه پیاده ۳ دقیقه با اتومبیل
 • بازار مریم ۲۱ دقیقه پیاده ۶ دقیقه با اتومبیل
 • اسکله تفریحی کیش ۱۸ دقیقه پیاده روی و ۷ دقیقه با اتومبیل
 • کشتی یونانی ۱۸ دقیقه با اتومبیل
 • شهر افسانه ای پدیده کیش ۱۶ دقیقه با اتومبیل
 • پلاژ بانوان ۷ دقیقه با اتومبیل
 • پلاژ آقایان ۵ دقیقه با اتومبیل
 • شهر زیر زمینی کاریز ۱۲ دقیقه با اتومبیل
 • تا درخت سبز ۱۱ دقیقه با اتومبیل
 • فاصله تا بازار ماهی فروشان ۱۵ دقیقه با اتومبیل
 • فاصله تا بازار عربها ۱۲ دقیقه با اتومبیل

هتل پالاس کیش

هتل پالاس کیش به عنوان بهترین و لوکس ترین هتل کیش در سال 1401 به بهره برداری رسید.هتل پالاس از موقعیت مکانی ایده آلی برخوردار است.فاصله این هتل تا دریا حدو 1.4 کیلومتر است و میتوان در بازه زمانی بسیار کوتاه به ساحل مرجانی کیش دسترسی پیدا کرد.هتل پلاس کیش جزء جدید ترین هتل های لوکس جزیره است و کاملا مطابق با سلیقه افراد لوکس پسند می باشد. هتل 5 ستاره پالاس با امکانات رفاهی و خدماتی که ارائه می کند دوست دارد زیبایی‌های کیش را بیشتر از همیشه به گردشگران شهر القا کند و خاطرات متفاوتی برای آنها بسازد.
از جمله اماکانات خاص و منحصر به فرد این هتل پنج ستاره می توان به سوئیت های منحصر به فرد در بالاترین طبقات هتل اشاره کرد که چشم‌ اندازی باشکوه و چشم‌ نواز از دیدنی های جزیره را برای ساکنان خود فراهم می آورد. اقامت در این اتاق ها با حس و حال متفاوت، خاطره ای وصف نشدنی را برای آن ها رقم می زند. واحد های اقامتی در هتل با طراحی داخلی فوق العاده، چیدمانی شیک و امکانات رفاهی کامل می تواند اقامت چند روزه را برای مسافران تور کیش هیجان انگیزتر سازد و در کنار عزیزانشان لذت ببرند و خاطره سازی کنند.

هتل پالاس کیش

خاص ترین و خلاقانه ترین قسمت هتل پالاس کیش، استخر بی نظیر آن می باشد. این استخر در طبقه 15 و به صورت رو باز قرار دارد جالب است بدانید که این استخر به صورت سرریز ساخته شده است و لذت آبتنی را دو چندان می کند. با اقامت در این هتل می توانید از استخری شکیل و زیبا با منظره‌ی دید فوق العاده استفاده کنید و برای مدت ها چشم اندازه فوق العاده جزیره را در ذهنتان حک کنید.از دیگر قسمت های جالب هتل پنج ستاره پالاس ایران محل فرود هلیکوپتر می باشد.

امکانات هتل پالاس کیش

لابی، آسانسور، سالن کنفرانس، سالن اجتماعات، اینترنت، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی، فضای سبز، نمازخانه، پارکینگ، سونا و جکوزی، ترانسفر فرودگاه، روف گاردن، استخر روباز و مجهز، خشکشویی و... سالن سینمای اختصاصی با ظرفیت 264 نفر دارد که مسافران می توانند برای برگزاری جلسات کاری و نمایشگاه از آن استفاده کنند. هتل پالاس کیش دارای انواع اتاق و سوئیت های مختلف است که عبارت اند از: اتاق های دو تخته رو به جزیره، اتاق های دو تخته رو به دریا، اتاق های سه تخته رو به جزیره، اتاق های سه تخته رو به دریا، اتاق های سه تخته رو به باغ، اتاق های چهار تخته رو به جزیره، اتاق های کانکت پنج تخته رو به باغ تريپل و تويين، اتاق های کانکت پنج تخته رو به دريا تريپل و تويين، اتاق های کانکت پنج تخته رو به دريا تريپل و دبل

مراکز تفریحی و مراکز خرید نزدیک به هتل پالاس کیش

مهم ترین نکته ای که قبل از رزرو هتل مورد توجه مهمانان عزیز می باشد دسترسی های هتل به جاذبه های گردشگری کیش است. هتل لاکچری پالاس کیش نه تنها دسترسی خوبی به جزیره خلیج همیشه فارس دارد بلکه به راحتی می‌ تواند میهمانانش را به بازارها، مراکز خرید و کلوپ‌های تفریحی برساند. با اقامت در این هتل علاوه بر داشتن یک تجربه عالی در جزیره، می‌ توان به راحتی از برخی مراکز خرید و جاذبه‌ های تفریحی و دیدنی کیش بازدید کرد و از سفر به کیش حسابی لذت برد.

 • مرکز خرید پردیس دو ۱۰ دقیقه پیاده
 • باغ پرندگان 7 دقیقه با خودرو
 • پلاژ بانوان 8 دقیقه با خودرو
 • پلاژ آقایان 2 دقیقه با خودرو
 • پارک دلفین ها 7 دقیقه با خودرو
 • شهر زیرزمینی کاریز 13 دقیقه با خودرو
 • پارک درخت سبز 13 دقیقه با خودرو
 • بازار مرجان 4 پلاژ بانوان 8 دقیقه با خودرو
 • اسکله تفریحی 5 پلاژ بانوان 8 دقیقه با خودرو
 • بازار عرب ها ۱۵ دقیقه با خودرو
 • مرکز تجاری کیش ۳ دقیقه با خودرو
 • مرکز خرید زیتون ۴ دقیقه با خودرو

هتل امیر کبیر کیش

هتل امیر کبیر کیش با معماری سنتی جزء جدیدترین هتل های 5 ستاره کیش است و به واسطه این معماری با شکوه هر ساله توجه گردشگران زیادی را به خود جلب میکند. آنچه که باعث خاص بودن و تمایز این هتل شده در واقع طراحی داخلی به سبک سنتی است که شما را به یاد عمارت های سلطنتی در دوران ایران باستان می اندازد.برخی از اتاق های هتل به سبک معماری دوران قاجاریه طراحی شده ‌اند. داخل اتاق های هتل می ‌توانید نمادهای بسیار زیبا و چشم نواز از هنر گچ کاری و منبت کاری را به وضوح تماشا کنید.
هتل امیر کبیر کیش در محله قدیم شهر معروف به عربها و نزدیک به اسکله قدیمی کیش در سال 1401 به بهره برداری رسیده است اما این هتل تازه تاسیس از نظرامکانات می تواند دررده بهترین هتل های کیش، مانند هتل میراژ کیش یا هتل پانوراما کیش قرار گیرد.پخش موسیقی زنده در رستوران و سرو غذاهای با کیفیت هتل، اقامت رایگان برای کودکان زیر5 سال در واحد های اقامتی هتل امیر کبیر کیش آن را به یکی از بهترین هتل‌ها برای اقامت خانوادگی در کیش تبدیل نموده است.اگر به دنبال مکانی عالی برای گفتگوهای دوستانه در این هتل هستید کافی شاپ شهریار با ارائه طیف گسترده ای از دمنوش ها، نوشیدنی های سرد و گرم این فضای دنج را برای شما ایجاد خواهد کرد.

هتل امیر کبیر کیش

مطمئن باشید تماشای غروب دل انگیز خورشید به هنگام قدم زدن عصرگاهی درمحوطه سرسبز این هتل خالی از لطف نیست وتجربه این لحظات خوش، لذت سفر به این جزیره زیبا را دو چندان خواهد نمود.

گاهی برای دوری ازهیاهوی کلان شهرها، کار و فعالیت روزانه، نیاز به استراحت واقامت درهتلی احساس می شود که بتواند پاسخگوی دغدغه های اساسی سفر باشد وآرامش مورد نیاز را تامین کند؛خوشبختانه اقامت درهتل 5 ستاره امیر کبیر کیش این مهم را برای مسافران خود فراهم می کند به عنوان مثال دسترسی به اینترنت وای فای رایگان در تمامی نقاط این هتل ازمزیت های قابل توجه آن محسوب می شود که جهت رفاه هرچه بیشتر مسافران در نظر گرفته شده است.

ماساژ و شنا از بهترین راه ها برای رفع خستگی روزانه بعد از گشت و گذار در بازارهای کیش می باشد که نشاط از دست رفته را به خوبی تجدید میکنند؛بنابراین نباید ازاستخر پوشیده و چهار فصل هتل امیر کبیر کیش وهم چنین انواع فعالیت های سرگرم کننده آن مانند سونای خشک و بخار، حمام ترکی و انواع ماساژغافل شد.

دسترسی آسان و نزدیک هتل ها به مراکز خرید و تفریحات کیش یکی از مهم ترین معیارهای انتخاب اقامتگاه ایده آل در کیش برای مسافران محسوب می شود که از میزان سردرگمی و هزینه های رفت و آمد آن ها می کاهد از این رو هتل امیر کبیرکیش با توجه به موقعیت مکانی فوق العاده در جزیره کیش توانسته نظر مسافران زیادی را به خود جلب نماید.همچنین فاصله این هتل تا فرودگاه تقریبا 12 دقیقه می باشد و دارای ترانسفررایگان برای رفت و آمد به فرودگاه می باشد.

رزرو هتل امیر کبیرکیش که یکی از برترین هتل های کیش است را در پرشین هتل می توان با کمترین قیمت و بالاترین میزان تخفیف انجام داد.

امکانات هتل امیر کبیرکیش

از مهمترین امکانات هتل امیر کبیر کیش می توان به خدمات تاکسی سرویس، پارکینگ اختصاصی رستوران اختصاصی، کافی شاپ اختصاصی، استخر، خدمات آسانسور، لابی زیبا و مجهز، سالن ورزش، خدمات خشکشویی آن اشاره نمود.

همچنین این هتل جهت سلامتی پوست مسافران، یک بخش از مجموعه آبی خود را به سونای خشک و بخار و جکوزی را نیز جهت تسکین دردهای عضلانی برای رفاه میهمانان در نظر گرفته است.

هتل امیر کبیر دارای ۶ طبقه و ۵۴ اتاق و ۱۵۴ تختخواب می باشد.

انواع واحدهای اقامتی هتل امیر کبیر کیش عبارتند ازاتاق سه تخته، سوئیت لوکس دو نفره، اتاق دو تخته استاندارد، اتاق دو تخته دوبل، اتاق کانکت دو نفره.واحدهای اقامتی موجود این هتل مجلل، دارای گچ‌بری‌های زیبایی هستند و سقف‌ها و دیوارها زیبایی خاصی دارند.

اقامت رایگان برای کودکان زیر ۵ سال از دیگر مزایای این هتل لوکس بشمار می رود.در داخل اتاق‌ها خدماتی مانند مینی بار، آب رایگان، روم سرویس، کتری برقی، تلویزیون و تلفن، مبلمان، یخچال، کمد لباس و اینترنت وای فای ارائه می شود، بعلاوه تمام تجهیزات وسایل برای رفاه مسافران تور کیش در داخل اتاق ها موجود است.

طبق قوانین هتل امیر کبیرکیش، ساعت تحویل اتاق‌ها ۱۴ و ساعت تخلیه ۱۲ظهر است.

مراکز تفریحی و مراکز خرید نزدیک به هتل امیر کبیر

هتل امیر کبیر کیش در بلوار میرمهنا، خیابان شهریار، بین شمس و اقبال لاهوری قرار دارد.فاصله هتل امیر کبیر کیش تا دریا حدود 500 متر می‌‌باشد وفرد با کمی پیاده‌روی می‌تواند در هر ساعتی از شبانه ‌روز به ساحل برود.از نظرموقعیت مکانی ازپاساژهای کیش کمی فاصله دارد ودر نزدیکی مرکز خرید دیپلماتیک میرمهنا،بازار عرب‌ها،داروخانه بوعلی،مرکز خدمات جامع سلامت بوعلی،پارک دلفین‌ها، اسکله بزرگ تفریحی کیش، برج ایفل کیش واقع شده است و برای رفتن به آنجا بایستی از خودرو شخصی یا سرویس‌های هتل و یا تاکسی‌های شهری استفاده نمود.

فاصله برخی از مراکز تفریحی و مراکز خرید نزدیک به هتل امیر کبیر:

 • میدان پردیس 7 دقیقه با اتومبیل
 • فرودگاه کیش 12 دقیقه با اتومبیل
 • اسکله تفریحی 5 دقیقه با اتومبیل
 • کشتی یونانی 15 دقیقه با اتومبیل

هتل آرامیس پلاس کیش

هتل آرامیس پلاس کیش ازهتل های مجلل کیش و نوسازاین جزیره زیبا محسوب می شود که درآبان ماه سال 1399 تاسیس شده و با ارائه خدمات عالی توانسته جایگاه ویژه بین دیگر هتل های 5 ستاره کیش و همچنین گردشگران پیدا کند.
این هتل 5 ستاره ازجمله هتل های معروف کیش می باشد که با مساحت 15 هزار متر مربع زیر بنا ساخته شده و پایه گذاری آن از استحکامات بالایی برخوردار می باشد.تمام واحد های اقامتی هتل آرامیس پلاس کیش با توجه به نوساز بودن آن فضایی شیک و دلنشینی را دارا می باشند که تجربه اقامت خاطره سازی را برای گردشگران تور کیش ایجاد خواهد کرد.

هتل آرامیس پلاس کیش

هتل نوساز آرامیس پلاس کیش با 4 آسانسور میهمان، یک آسانسور پانارومای شیشه ای و حدود یک هزار متر فود کورت در لیست هتل های لاکچری کیش قرار میگیرد.

اگر تمایل دارید چشم انداز اتاق هتل شما رو به دریای نیلگون خلیج فارس، غروب خورشید و جزیره زیبای کیش باشد، اقامت دراین هتل بی نظیر را از دست ندهید.ویوی خوب سوئیت های هتل، ازمزیت های قابل توجه آن به شمار رفته که همین امر سبب شده تا قیمت اتاق های رو به دریا گران ترازاتاق های رو به جزیره باشند.

هتل آرامیس پلاس در طبقه اول خود دارای رستوران فوق العاده بزرگی می باشد که ظرفیت آن بالغ بر۵۰۰ نفر بوده و طیف متنوعی از غذاهای ایرانی و فرنگی را بسته به سلایق مختلف میهمانان خود ارائه میدهد.ساعت سرو صبحانه از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ و ناهار از ساعت ۱۳ تا ۱۵ می باشد.

یکی دیگرازامکانات ویژه در هتل آرامیس پلاس کیش که می توان به آن اشاره نمود سالن همایش در این هتل می باشد.این سالن بسیار مجهز و عالی با فضایی لوکس و مدرن و وسعت نسبتا بالا در اختیار مهمانان قرار دارد که فرصتی عالی برای آنان خواهد بود.

گردشگرانی که این هتل را برای اقامت خود در تور کیش انتخاب کرده اند، با خیالی آسوده می توانند ازسفر خود در کیش لذت ببرند و درکنار خانواده به استراحت بپردازند زیرا تمامی امکانات رفاهی این هتل به طور کامل ارائه خواهد شد تا خاطره خوشی را برای میهمانان خود خلق کنند.

سالن همایش هتل زیبای آرامیس پلاس کیش مناسب برای انواع همایش ها، کنفرانس ها، تجمعات و.. می باشد.شما می توانید برگزاری بی نقص و باشکوه ضیافت های کاری و خانوادگی خود را به هتل آرامیس پلاس بسپارید وتجربه خوشایندی را برای خود و عزیزانتان خلق کنید چراکه تجهیزات ویژه به همراه پرنسل منظم بدون شک ضیافتی آبرومند را برای شما رقم خواهند زد که رضایت کامل را احساس می کنید.

قیمت تور کیش و قیمت اقامت در اتاق های هتل آرامیس پلاس کیش بر حسب فصل های سال و شلوغی یا خلوتی تورهای مسافرتی، متفاوت است.در ایام خلوت سال می توانید تور ارزان کیش یا تور لحظه آخری کیش را رزرو کنید و در این هتل اقامت داشته باشید.

امکانات اتاق های هتل آرامیس پلاس

هتل مجلل آرامیس پلاس از برترین هتل های کیش محسوب می شود که دارای 14 طبقه می باشد که 9 طبقه اقامتی آن شامل 171 اتاق شامل 135 اتاق 3 تخته، 18 اتاق 2 تخته، و 18 سوئیت می باشد که در مجموع ظرفیت کل هتل شامل 477 نفر می شود. همانان مقیم در هتل می توانند به منظور استفاده از درمان های آبی به راحتی از مجموعه آبی این هتل استفاده کنند. بخش های مختلف در این مجموعه نظیر استخر، سونا و جکوزی، استخر کودکان، ساعت ها می تواند شما را مشغول کند.

مجموعه آبی هتل آرامیس پلاس کیش که یکی ازامکانات مهم این هتل بشمار می رود دارای متراژ وسیعی بوده و بسیار تمیز می باشد.استخردارای آب شفاف و زلال می باشد که برای تمام رده های سنی مناسب بوده و سلامت میمانان خود را تضمین می کند.

از دیگر خدمات و امکانات هتل آرامیس پلاس می توان به بوفه صبحانه، بوفه ناهار و شام همراه با موزیک زنده، اینترنت رایگان و پرسرعت، ترانسفر رایگان، شارژ آب، چای، نسکافه (رایگان) مینی بار (باهزینه) صندوق امانت. امکانات بهداشتی (حمام اختصاصی، سرویس فرهنگی، دارای سرویس ایرانی در راه رو طبقات) خدمات پارک خودرو و.. اشاره نمود.

همچنین هتل آرامیس پلاس دارای کافی شاپ 24 ساعته با امکانات رم سرویس، انواع دسر و نوشیدنی های گرم و سرد میباشد.

از تجهیزات واحد های اقامتی هتل آرامیس پلاس کیش می توان به سیستم سرمایشی، سیستم گرمایشی، سیستم تهویه مطبوع، حمام اختصاصی، سرویس فرنگی، سرویس ایرانی، تلویزیون صفحه تخت، اینترنت رایگان، مبلمان، آباژور، مینی بار، کمد، تخت، رخت آویز، صندوق امانات، تلفن، میز و صندلی، امکانات بهداشتی و دیگر امکانات رفاهی اشاره کرد.

مراکز تفریحی و مراکز خرید نزدیک به هتل :

هتل آرامیس پلاس در میدان پردیس کیش واقع شده است و از نظر موقعیت مکانی در عالی ترین نقطه ی جزیره استقرار یافته است.با اقامت درهتل آرامیس پلاس، بسیاری ازهزینه های رفت و آمد شما به مراکز خرید کاهش می یابد زیرا اکثرا فاصله ای کمتر از20 دقیقه پیاده روی تا هتل دارند.از بهترین مزایای این هتل می‌توان به دسترسی آسان به ساحل زیبای خلیج فارس و مراکز خرید از جمله پردیس ۲، کیش مال، رویا مال و کتون اشاره نمود.

 • میدان امیرکبیر 3 دقیقه با اتومبیل
 • میدان پردیس 1 دقیقه با اتومبیل
 • فرودگاه کیش 8 دقیقه با اتومبیل
 • اسکله تفریحی 4 دقیقه با اتومبیل
 • کشتی یونانی 18 دقیقه با اتومبیل

هتل ویدا کیش

هتل ویدا کیش یکی از جدیدترین هتل های پنج ستاره کیش بوده جزیره کیش است که در بلوار موج این جزیره زیبا واقع شده است وازبهترین استانداردهای روزصنعت هتلداری دنیا برخورداراست. اقامت در هتل 5 ستاره ویدا کیش می تواند شما را حتی برای مدت زمانی کوتاه از تمامی دغدغه های روزانه دور کند وسبب تجدید حس نشاط در شما میشود.هتل ویدا با پرسنل آموزش دیده و حرفه ای و مدرن ترین امکانات و اتاق های مجهز، آماده میزبانی مسافران و میهمانان عزیز میباشد.نوساز بودن، نزدیکی به مراکز مهم تجاری، نزدیکی به فرودگاه، امکانات و خدمات مطلوب از مهمترین ویژگی های آن به شمار می رود.امکانات رفاهی قابل‌ قبول وقیمت مناسب نسبت به هتل‌های 5ستاره کیش دیگرازنکاتی است که در انتخاب این هتل حائز اهمیت است.

هتل ویدا کیش

فاصله بسیار کم تا بازارمریم و پانیذ، در کنار دسترسی بی‌نظیر به اسکله تفریحی و دیگر اماکن جذاب جزیره، می‌تواند نام هتل ویدا کیش را به عنوان یکی از بهترین هتل های 5 ستاره کیش در ذهن گردشگران ماندگارسازد.

امکانات اتاق های هتل ویدا کیش

اتاق های هتل پنج ستاره ویدا کیش از سال 1396 آغاز به کار کرده است ودارای حدود 144 اتاق می باشد که این نشان از تنوع مطلوب در آن بشمار می رود.از جمله امکانات هتل ویدا کیش می‌توان به رستوران، سالن‌های همایش و سمینار، آمفی تئاتر، پارکینگ، خشکشویی، سالن بیلیارد، زمین بازی کودکان، آژانس مسافرتی، تاکسی سرویس، مجموعه ورزشی با امکاناتی نظیر استخر، سونا، جکوزی، سالن بدنسازی، سالن اسپا، ماساژ، حمام ترکی، سونا بخار و خشک، حوضچه آب سرد و سالن زیبایی اشاره کرد.

آرامش و استراحت ذهن بعد ازیک روز شلوغ در بازارهای کیش یا تسکین دردهای عضلانی را می توانید با تفریحات آبی هتل ویدا کیش تجربه نمایید.مهمانانی که علاقه مند هستند برای تفریح ساعاتی را در آب سپری کنند و یا ازدرمان های آبی استفاده نمایند می توانند نهایت لذت را از این امکانات هتل ببرند.هتل ویدا برای رفاه هرچه بیشتر میهمانان خود، استفاده از این بخش را رایگان نموده است.

مراکز تفریحی و مراکز خرید نزدیک به هتل ویدا کیش

از آن جا که خرید همیشه یکی از برنامه‌ ریزی‌ های اصلی در سفر به شمار می‌رود، مسافران در جست و جوی دسترسی آسان به مراکز خرید هستند.از این رو هتل ویدا کیش، به عنوان هتل نزدیک مراکز خرید کیش، گزینه ایده آل بسیاری از گردشگران این جزیره زیبا محسوب می شود.

فاصله برخی از مراکز تفریحی و مراکز خرید تزدیک به هتل ویدا کیش

 • میدان امیر کبیر 3 دقیقه با اتومبیل
 • میدان پردیس 5 دقیقه با اتومبیل
 • فرودگاه کیش7 دقیقه با اتومبیل
 • اسکله تفریحی 5 دقیقه با اتومبیل
 • کشتی یونانی 20 دقیقه با اتومبیل

هتل پارمیس کیش

هتل پارمیس کیش در سال 1386 در میدان پردیس واقع شده است.یکی ازمهم ترین و جذاب ترین ویژگی های هرهتلی، رستوران ها و کافه های آن می باشد.هتل پارمیس به واسطه سرآشپزان و پرسنل حرفه ای خود ازاین ویژگی برخوردارمیباشد و برای پاسخگویی انواع سلیقه ها در رستوران های این هتل غذاهای متنوع و با کیفیت، سرو می شود.
رستوران پوریا دارای معماری دوره صفویه است که با طراحی هوشمند و درست المان ها در رستوران،فضای سنتی دل انگیزی را برای صرف غذا ایجاد نموده است.رستوران دیگر این هتل خوش آوازه،خانه اسپاگتی می باشد که طرفداران بسیاری دارد ودر آن غذاهای ایتالیایی سرو میشود. هتل پارمیس علاوه بر کافی شاپ، یک باغچه باصفا نیز در فضای سبز محوطه دارد که نظر بسیاری از مسافران را به خود جلب نموده است.

هتل پارمیس کیش

سالن همایش در هتل درجه یک پارمیس کیش بهترین مکان برای برگزاری ضیافت های مهم و اجتماعات خانوادگی می باشد.در این مکان تمامی تجهیزات پیشرفته در نظر گرفته شده است و جای هیچگونه نگرانی وجود نخواهد داشت.اگر قصد دارید از سالن همایش درهتل استفاده کنید، حتما هماهنگی های لازم را با پرسنل هتل انجام دهید تا به بهترین شکل صورت گیرد.

هر ساله گردشگران بسیاری به این هتل مراجعه می کنند و با دیدن نمای زیبا و رفتار حرفه ای کارکنان اقامت در این هتل را انتخاب می کنند.

امکانات هتل پارمیس کیش

هتل پارمیس با ارائه خدمات تفریحی و رفاهی عالی توانسته مورد رضایت مسافران و گردشگران خود قرارگیرد.هم چنین وجود پرسنل حرفه ای دراین هتل باعث شده تا اقامتی پر از آرامش و لذت را برای میهمانان خود فراهم آورند.

هتل پارمیس کیش دارای حدود 170 اتاق و سوئیت با امکانات بسیار عالی می باشد.اتاق ها و سوئیت های رو به دریا ممکن است نمای دریا نداشته باشند و تنها جهت آن ها به سمت دریا باشد.اگرچه تجهیزات و خدمات دراین هتل ممکن است همانند هتل ترنج و هتل داریوش نباشد، اما با این حال رفاه و آسایش میهمانان خود را به خوبی تضمین خواهد کرد.

خدمات رایگان هتل شامل صبحانه، ترانسفر فرودگاهی، سرو آب معدنی و میوه، سرو چای و قهوه در اتاق می باشد.یکی از نقاط قابل توجه در مورد هتل پارمیس که باید دقت نمود این است که نمای دریا ندارد و منظورازاتاق های سمت دریا، جهت اتاق ها به سمت دریا می باشد.

برای تجربه یک اقامت آرام و امکانات رفاهی قابل قبول، هتل پارمیس گزینه ای بسیار مناسبی است.

در مجموعه آبی هتل 5 ستاره پارمیس کیش قسمت های متعدد از جمله سونا، جکوزی، استخر کودکان و...وجود دارد.میهمانان هتل پارمیس،برای کاهش بهم ریختگی های ذهنی ناشی از خستگی یا استفاده از درمان های آبی برای تسکین درد های عضلانی،می توانند از سونا و جکوزی این هتل استفاده کنند.

مراکز تفریحی و مراکز خرید نزدیک به هتل پارمیس کیش

دسترسی بسیارعالی هتل پارمیس به بازارپردیس و رویال مال باعث شده تا نظر بسیاری از مسافران به اقامت در این هتل جلب شود. فاصله برخی از مراکز تفریحی و مراکز خرید نزدیک به هتل پارمیس کیش

 • کشتی یونانی 19 دقیقه
 • پارک سافاری: 14 دقیقه
 • آکواریوم: 8 دقیقه
 • پارک پرندگان 8 دقیقه
 • پارک دلفین ها 7 دقیقه
 • بازار پردیس 1 و 2، 4 دقیقه
 • بازار مرجان معادل 6 دقیقه
 • بازار زیتون معادل 13 دقیقه

هتل لیلیوم کیش

هتل لیلیوم کیش یکی ازلوکس ترین هتل های کیش محسوب می شود.این هتل 4 ستاره کیش در سال 1398 افتتاح شده و دربلوار ساحل این جزیره قرار گرفته است.با اینکه درطراحی نمای بیرونی هتل از طرح‌های کلاسیک استفاده ‌شده، اما امکانات هتل به ‌روزترین امکاناتی هستند که در عرصه هتلداری استفاده می‌شود.هتل لیلیوم از نظر مکانی نیز در موقعیت خوبی قرار دارد، به ‌طوری ‌که از یک سمت به مراکز خرید و از سمت دیگر به ساحل نزدیک است و این مسئله سبب می‌شود تا مسافران دسترسی خوبی به جاذبه های گردشگری و صرفه‌جویی در وقت و هزینه داشته باشند، در این میان آنچه هتل لیلیوم را به هتلی خاص تبدیل می‌کند، پرسنل بسیار حرفه‌ای این هتل می باشد که با خوش‌رویی و برخورد مناسب اقامت در این هتل منحصر به فرد را به اقامتی خاطره ساز تبدیل می نمایند.

هتل لیلیوم کیش

لازم به ذکر است که پذیرش هتل لیلیوم به صوت ۲۴ ساعته آماده پذیرایی و پاسخگویی به میهمانان هستند، نظافت روزانه اتاق ها هم به خوبی در تمامی سوئیت های هتل انجام می شود که همین امر سبب رضایت گردشگران تور کیش از این هتل کیش شده است.

پارکینگ هتل لیلیوم نیز به‌ صورت رایگان در اختیار میهمانان هتل قرار داده می‌شود.توجه داشته باشید که این پارکینگ ظرفیت ۳۰ خودرو را دارد و مسافرانی که به وسیله ماشین شخصی سفر می‌کنند، با خیال راحت می‌توانند از این پارکینگ استفاده کنند.دسترسی به اینترنت رایگان و نامحدود از دیگر مزیت‌های هتل لیلیوم کیش به شمار می‌رود.وجود صرافی و آژانس مسافرتی از امتیازات ویژه در هتل لیلیوم کیش است، فروشگاه، مرکز خرید، کافی‌شاپ، چایخانه سنتی، کرایه اتومبیل بدون راننده در این هتل دایر شده‌اند.

خدمات باربری برای بالا بردن و پایین آوردن وسایل و چمدان‌های مسافران در این هتل وجود دارد، خدمات نظافت واحدهای اقامتی این هتل همه‌روزه به‌ صورت رایگان انجام می‌گیرد.اقامت در هتل لیلیوم کیش یک اقامت سرشار از آرامش را برای میهمانان خود به همراه می آورد چرا که برخی از پنجره اتاق های هتل لیلیوم جزیره کیش از منظره ی شگفت انگیز دریا برخوردارهستند واین چشم انداز از پنجره اتاق حس آرامشی را در هر فرد به وجود می آورد.

اکثر میهمانان به دلیل همین آرامش، ترجیح می دهند در اتاق های رو به دریا هتل لیلیوم اقامت داشته باشند.سایرپنجره های اتاق های این هتل تصویری از جزیره و ساختمان های آسمان خراش را به تصویر می کشد.

ازامکانات خاص هتل لیلیوم می توان به امکانات ویژه معلولین اشاره کرد.این هتل رمپ هایی را در قسمت ورودی هتل ساخته که معلولین با ویلچرهایشان به راحتی بتوانند وارد هتل شوند.همچنین هتل لیلیوم ویلچر هایی را برای ارائه به میهمانان ناتوان آماده کرده تا رفاه بیشتری در هنگام پذیرش داشته باشند.

هتل4 ستاره لیلیلوم کیش با خدمات دهی خوب توانسته یکی از بهترین انتخاب ها، برای رزرو هتل در کیش باشد.

امکانات هتل لیلیوم کیش

امکانات هتل لیلیوم کیش این امکان را برای مهمانان هتل فراهم می کند تا در نهایت آسایش و رفاه بتوانند اقامتی دلنشین را در این هتل سپری کنند.

اتاق‌های موجود در این هتل عبارت‌اند از اتاق دو تخته، اتاق سه تخته، اتاق چهار تخته و اتاق چهار تخته VIP. در کلیه اتاق های این هتل چیدمان و دیزاین وسایل در کنار یکدیگر به زیباترین شکل قرار گرفته اند، همین امر سبب شده تا تصویری جذاب در نظر میهمانان خود نمایش دهد. با اقامت در این هتل وعده صبحانه به‌صورت سلف‌سرویس و رایگان به میهمانان ارائه می‌شود ولی برای وعده‌های ناهار و شام باید هزینه مجزا پرداخت شود.

اتاق‌های هتل لیلیوم همگی مجهز به سیستم تهویه مطبوع هوا هستند.ساختمان این هتل دارای 14 طبقه است و در مجموع دارای 336 واحد اقامتی متنوع و مجهز با معماری و دکوراسیون شیک و مدرن می باشد که در فاز اولیه 154 واحد اقامتی به بهره برداری رسیده است.

فاصله برخی از مراکز تفریحی و مراکز خرید نزدیک به هتل لیلیوم کیش :

موقعیت مکانی هتل در بلوار رودکی واقع شده است که موجب دسترسی آسان به مراکز خرید جزیره از جمله سارینا ۲، پردیس ۱ و ۲ و پانیذ و همچنین ساحل نیلگون خلیج فارس می شود.

سوالات متداول :

با رزرو هتل کیش از سایت پرشین هتل می توانید با قیمت هایی استثنایی در هتل های کیش اقامت گزینید. ضمن این که تفریحات کیش و رنت خودرو را با تخفیف فوق العاده انجام دهید و از پشتیبانی 24 ساعته در تمامی ایام هفته (حتی روزهای تعطیل) برخوردار شوید. پرشین هتل با نظر سنجی های مداوم از مسافران در حین و بعد سفر، سعی دارد تا تجربیات گران بهای این عزیزان را با دیگر کاربران به استراک بگذارد تا در زمان رزرو هتل در کیش، مردد نباشند.
رزرو هتل کیش از پرشین هتل این امکان را به شما می دهد تا از میان هتل های متعدد کیش، بهترین هتل کیش مطابق با نظر خود را انتخاب نمایید. بدین گونه که وارد سایت رزرو هتل کیش می شوید و از قسمت فیلترینگ، ستاره، امکانات، رتبه بندی و ... را انتخاب می کنید. سپس تمامی هتل های مورد نظر شما، نمایش داده می شوند.

قیمت هتل کیش در فصول سال مختلف است، در برخی زمان ها ارزان و در برخی مواقع گران هستند. اما بهترین زمان برای رزرو هتل کیش قیمت مناسب، فصل تابستان است که نرخ هتل های کیش در این فصل کاهش می یابد. دلیل این مسئله هم گرمی هوا و رطوبت بالای جزیره است که مورد پسند بیشتر گردشگران نیست. پس اگر جزء آن دسته از گردشگرانی هستید که گرمی هوا شما را اذیت نمی کند؛رزرو هتل کیش در تابستان را از دست ندهید. اما رزرو هتل کیش در فصل پاییز و زمستان این امکان را به شما می دهد تا از زمانخود بیشترین بهره را ببرید. زیرا آب و هوای کیش بسیار مطبوع بوده و می توانید ساعات بیشتری را خارج از هتل سپری کنید و در نهایت لذت وافری از تفریحات کیش ببرید.

برای رزرو ارزان ترین هتل کیش باید به سایت رزرو هتل کیش پرشین هتل بروید، در قسمت راست گزینه های متعدد برای فیلتر کردن را مشاهده خواهید نمود که با زدن تیک روی ارزان ترین ها، هتل های ارزان کیش برای شما نمایش داده می شود. سپس برای کسب اطلاعات دقیق درباره جزئیات هتل، اتاق های هتل، امکانات هتل، آدرس هتل و نظرات کافیست بر روی هتل مورد نظر کلیک کنید تا تمامی اطلاعات را دریافت نمایید. این اتفاق به شما کمک می کند تا با آگاهی کامل تصمیم به رزرو هتل کیش با معیارهای خود بگیرید.

هلدینگ پرشین هتل با عقد قراردادهای طولانی مدت با بیشتر هتل های کیش، این امکان را برای کاربران خود فراهم نموده تا با قیمت هایی ویژه و پایین تر نسبت به رقبا، رزرو تور کیش یا هتل کیش را انجام دهند. از دیگر دلایل ارزان بودن نرخ آنلاین هتل کیش با نرخ برد، این است که وجود دست های پشت پرده و واسطه ها کم شده و کاربران می توانند هتل مورد نظر خود را از سایت پرشین هتل با قیمت واقعی رزرو کنند. پرشین هتل مفتخر است که سفری مقرون به صرفه و شیرین همراه با تفریحات را برای هموطنان گرامی رقم بزند.

مسلماً اگر بخواهید امکانات یک هتل پنج ستاره کیش را با یک هتل ارزان کیش بسنجید، کاری بسیار بیهوده انجام داده اید. زیرا تمامی هتل ها بر اساس امکانات و خدماتی که ارائه می دهند، دسته بندی می شوند و مطمئناً امکانات یک هتل 2 ستاره با یک هتل 5 ستاره قابل قیاس نیست. امکانات هتل های 5 ستاره کیش شامل ساحل خصوصی، سالن تناسب اندام، مجموعه آبی، استخر سرپوشیده، سونای خشک، سالن ماساژ، سالن بیلیارد و ... می شود در حالی که هتل های ارزان کیش تنها امکاناتی محدود نظیر آسانسور، لاندری، تاکسی سرویس، ترانسفر فرودگاهی و ... را دارند.

هتل ترنج کیش، هتل داریوش کیش، هتل مارینا پارک کیش، هتل شایان کیش و هتل پانوراما کیش در لول 5 ستاره جزء بهترین هتل های کیش هستند. هتل سورینت مریم کیش، هتل لیلیوم کیش، هتل سورینت صدف کیش، هتل فلامینگو کیش و هتل ارم کیش در دسته بهترین هتل های 4 ستاره قرار دارند. هتل رویان قائم کیش، هتل سیمرغ کیش، هتل گامبرون کیش، هتل لوتوس کیش و هتل آرامش کیش هم بهترین هتل کیش در رنج 3 ستاره می باشند. جهت رزرو هر کدام از این هتل های کیش، می توانید به سایت رزرو هتل در کیش پرشین هتل مراجعه نمایید.

در وهله اول شاید تعجب کنید و بپرسید که مگر در جزیره کیش هم هتل آپارتمان وجود دارد؟ در پاسخ به این سؤال باید بگوییم بله؛ هتل آپارتمان ها در کیش به این دلیل وجود دارند تا سفری راحت و ارزان برای تمامی هموطنان عزیز فراهم شود. از این رو همانطور که هتل های کیش متعدد هستند، هتل اپارتمان های کیش هم تعداد بالایی دارند که برخی از آن ها بی کیفیت و تعدادی دیگر کیفیت مطلوب دارند.
تفاوت هتل آپارتمان کیش با هتل کیش این است که در هتل آپارتمان ها امکان پختو پز برای گردشگران فراهم بوده که چنین امکانی در هتل های کیش وجود ندارد. دلیل دیگر برای رزرو هتل آپارتمان کیش؛ قیمت ارزان آن به نسبت هتل های گران کیش می باشد. هتل آپارتمان تعطیلات کیش و هتل آپارتمان پارسیان کیش از جمله بهترین هتل اپارتمان های کیش هستند که درجه ای 3 ستاره دارند. حال که با تمامی نکات سفر به کیش و انتخاب هتل کیش آشنا شده اید، وقت آن رسیده تا با کلیک بر روی رزرو هتل کیش اقدامات سفر خود را ازپرشین هتل انجام دهید.

021-43000020

پرشین هتل در حال جستجوی بهترین نتایج هتل برای شماست.