رزرو هتل

شهر های داخــلــی پــر طــرفــدار

رزرو هتل از پرشین هتل، به شما امکان رزرو تمامی هتل های معتبر ایران به صورت آنلاین به همراه تخفیف های باورنکردنی را می دهد.

پرفروش ترین های ایران هتل

هتل های مشهد

هتل های کیش

هتل های تهران

سایت پرشین هتل بزرگترین سایت رزور هتل در ایران می باشد که با فراهم آوردن امکان رزرو اینترنتی بهترین هتل های ایران اقامتی مطمئن و ارزان را برای مسافران و گردشگران به ارمغان آورده و موفق به دریافت گواهینامه بین المللی گردشگری و مهمان نوازی از انجمن گردشگری صلح آسیا شده است. با رزرو هتل از پرشین هتل از تخفیف ویژه رزرو هتل تا ۸۰ درصد و ده ها خدمت رایگان دیگر بهره مند شوید.

مهم ترین نکات برای انتخاب و رزرو هتل

تعداد ستاره های هتل :رتبه بندی هتل ها بر اساس تعداد ستاره ها میباشد.راهنمای مناسبی برای گردشگران تا براساس خدماتی که می خواهند دریافت کنند انتخابی آگاهانه داشته باشند.

سال ساخت هتل: به طور معمول هتل هایی که تازه ساز هستند کیفیت بهتری از هتل های قدیمی دارند اما از این نکته نباید غافل شد که هتل های قدیمی دارای مدیریت وپرسنل مجرب هستند که قطعا در انتخاب شما تاثیرگذار خواهد بود.

خدمات ویژه معلولان:در صورت نیاز حتماً امکانات و مناسب سازی هتل ویژه معلولان و افراد مسن را بررسی کنید.

موقعیت مکانی: نزدیک بودن هتل به مقاصد مورد نظر شما و ایستگاه های اتوبوس، تاکسی و مترو که شما را در زمانی کوتاه تر به مقصدتان می رساند مهم است.

برخورد کارکنان: روی گشاده و اخلاق خوب کارکنان یک هتل می تواند سفرتان را شیرین تر سازد. علاوه بر این اگر اتاقتان مشکلی داشته باشد با وجود کارکنان خوش برخورد به راحتی می توانید مشکلتان را با آنها در میان بگذارید.

فعالیت ها و تفریحات: ممکن است به دلایل متعددی مثل بد بودن آب و هوا، مهمان ها مجبور شوند ساعاتی را در هتل بگذرانند. بنابر این بهتر است هتل امکاناتی مانند استخر و دیگر امکانات سرگرمی را برای مهمان ها در نظر گرفته باشد.

قیمت: بسیاری از ما در همان ابتدا با توجه به قیمت انتخاب هایمان را محدود می کنیم، اما بهتر است تنها دلیلتان برای انتخاب هتل قیمت نباشد؛ زیرا پایین بودن قیمت می تواند اقامت بدی را برای شما رقم بزند یا ممکن است هتلی ارزان اما دور از مرکز شهر رزرو کنید و هر روز مجبور شوید هزینه بالایی برای رفت و آمد به مرکز شهر پرداخت کنید.

امنیت وحفاظت: همه ی ما می خواهیم زمانی که هتل را ترک می کنیم خیالمان بابت امنیت وسایل، مدارک و پول هایمان آسوده باشد اگر اتاق یا سوئیتتان گاو صندوق داشته باشد یا دارای بخش امانات باشد بخش عمده ای از این امنیت تامین می شود.

اینترنت رایگان: این روز ها دیگر بخش عمده ای از امور شخصی وکاری خود را با اینترنت انجام می دهیم از این رو هتل ها هم باید اینترنت رایگان مسافرانشان را تامین کنند.

قوانین ومقررات کنسلی و پرداخت: ممکن است شرایطی پیش بیاید که مجبور به لغو سفرتان شوید هتل هم باید در این شرایط پولتان را باز گرداند. اینکه هتل بخواهد مبلغی از پول را بابت جریمه کسر کند طبیعی است؛ اما مهم میزان این جریمه است.

فروشگاه: با وجود فروشگاه در هتل برای تهیه لوازم بهداشتی و ضروری نیاز نیست به بیرون ازهتل بروید همچنین جهت تهیه سوغاتی برای عزیزانتان نیاز نیست وقت زیادی را در بازارهای مختلف سر کنید.

رستوران هتل: مهم تر از شهرت و تنوع رستوران ها، موضوع سلامت غذاها مطرح است. اگر شما غذای ناسالم در رستوران میل کنید ممکن است مسموم شوید وتمام سفرتان تحت تاثیر قرار بگیرد.

نظافت و خدمات: بسیاری از افراد حاضرند هتلشان لوکس نباشد اما اتاقشان تمیز و پاکیزه باشد. ملحفه های سفید و تمیز، سرویس بهداشتی پاکیزه، پرده های مرتب و اتاقی خوشبو حال همه را خوب می کند.

چطور به اطلاعات هتل ها دسترسی پیدا کنیم؟ شما می توانید با مراجعه به سایتepersianhotl براساس امکانات وقیمت مورد نظر بین هتل ها جست وجو کنید تا بتوانید هتل ایده آل خودتان را پیدا کنید. همچنین برای اطلاعات از مواردی مانند کیفیت غذا و نظافت می توانید قسمت نظرات سایت را بررسی کنید.

هتل ها هم مثل ژنرال ها ستاره دارند:

راه های زیادی برای رتبه بندی هتل ها وجود دارد، اما در سیستم بین المللی هتل ها بر اساس خدمات و امکاناتی که به مسافران خود ارائه می دهند، مساحت و محل قرار گرفتن مجموعه و نیز امور انسانی و مدیریتی مربوط به هتل، ستاره دریافت می کند. هتل ها هرچه امکانات پیشرفته تر و خدمات بهتری ارائه کنند تعداد ستاره های بیشتری دریافت می کنند.

هتل های یک ستاره: هتل های یک ستاره معمولا هتل های کوچکی با حداقل 10 اتاق هستند که تسهیلات ابتدایی ارائه می دهد. این نوع هتل ها معمولا اتاق هایی با امکانات پایه ای و اولیه داشته و در برخی موارد حمام شان مشترک است.

هتل های دوستاره : هتل های دو ستاره معمولا دارای امکاناتی مناسب ولی محدود هستند. تعداد اتاق های این هتل ها حداقل 20 و معمولا کوچک و یا متوسط بوده و دارای امکانات پایه ای و تلویزیون رنگی هستند. همچنین معمولاً در فضای این هتل ها رستوران کوچکی وجود دارد و کارکنان به وظایف خود آشنا هستند.

هتل های سه ستاره: هتل های سه ستاره با حداقل 30 اتاق امکانات و خدمات مناسب تری داشته واتاق های بزرگ تر و تمیز تری نسبت به هتل های یک و دو ستاره دارد. این هتل ها معمولاً از رستوران هایی در حد متوسط، دربان و خدمه ای مرتب و رسمی برخوردار هستند. معمولاً تاکید بیشتری بر کیفیت وخدمات و راحتی مهمان ها نسبت به درجات پایین تر وجود دارد.

هتل های چهار ستاره: هتل های چهارستاره هتل هایی بزرگ تر با حداقل 50 اتاق هستند ونه تنها باید کلیه خدمات لازم را ارائه دهند، بلکه باید از خود هویتی داشته باشد. تامین راحتی و آسودگی میهمان ها هدف اصلی کارکنان حرفه ای ویونیفرم پوش باشد. این هتل ها علاوه بر امکانات هتل های قبلی انواع اتاق ها، رستوران، پارکینگ ،مهد مخصوص کودکان، باشگاه ورزشی وبرخی از آن ها استخر، سونا و جکوزی سالن کنفرانس و ضیافت و سرویس دهی به صورت دومرتبه در روز را دارد.

vهتل های پنج ستاره: هتل های پنج ستاره هتل های لوکسی هستند که با حداقل 100 اتاق بهترین خدمات را ارائه می کنند. این هتل ها تمامی خدمات و امکانات اشاره شده را به همراه خدمات فراوان بسیاری در خود دارند. این نوع هتل ها معمولا امکاناتی مثل سیستم صوتی و تصویری، استخر، سونا ،جکوزی؛ فوریت های پزشکی، زمین تنیس، بدمینتون، باشگاه های ورزشی استاندارد، سالن کنفرانس و اتاق مطالعه را در خود دارد. تعداد رستوران های موجود در فضای هتل های پنج ستاره نیز بیشتر بوده وانواع غذاها را میتوان در آن سرو کرد. وجود فضای سبزمفرح وسیع نیز از دیگر ویژگی های این هتل ها است. در ورودی هتل ها باید محلی برای توقف و انتظار وسایل نقلیه به منظوره پیاده یا سوارکردن مهمان ها در نظر گرفته شود .

هتل های پنج ستاره: هتل های پنج ستاره هتل های لوکسی هستند که با حداقل 100 اتاق بهترین خدمات را ارائه می کنند. این هتل ها تمامی خدمات و امکانات اشاره شده را به همراه خدمات فراوان بسیاری در خود دارند. این نوع هتل ها معمولا امکاناتی مثل سیستم صوتی و تصویری، استخر، سونا ،جکوزی؛ فوریت های پزشکی، زمین تنیس، بدمینتون، باشگاه های ورزشی استاندارد، سالن کنفرانس و اتاق مطالعه را در خود دارد. تعداد رستوران های موجود در فضای هتل های پنج ستاره نیز بیشتر بوده وانواع غذاها را میتوان در آن سرو کرد. وجود فضای سبزمفرح وسیع نیز از دیگر ویژگی های این هتل ها است. در ورودی هتل ها باید محلی برای توقف و انتظار وسایل نقلیه به منظوره پیاده یا سوارکردن مهمان ها در نظر گرفته شود .

رزرو آنلاین هتل چه مزایایی دارد؟

رزرو آنلاین هتل چند سالی هست که از رنگ و رونق خوبی برخوردار است زیرا در این شیوه نوین و خاص، به راحتی می توانید هتل مورد نظر خود را با چند کلیک ساده انجام دهید. از مهم ترین مزایای رزرو هتل به صورت آنلاین، جلوگیری از اتلاف وقت است که همین امر سبب می شود تا مردم گرایش بیشتری به این نوع رزرو داشته باشند.
از دیگر محسّنات شیوه نوین رزرو هتل، حفظ محیط زیست است، چون زمانی که شما در خانه هستید و با خودرو سفر درون شهری ندارید؛ از آلودگی هوا جلوگیری شده و همین اتفاق باعث صیانت از طبیعت می شود. علاوه بر این مورد، حذف شدن کاغذ بازی ها که آسیب زیان باری به طبیعت می رساند، از دیگر مزایای رزرو آنلاین هتل است. قیمت مناسب، دسترسی آسان، نبود دغدغه ترافیک و غیره و غیره از مزایای رزرو هتل به صورت آنلاین است.
رزرو آنلاین هتل مزیت دیگری نیز دارد که از جمله آن می توان به پایین ترین نرخ پرواز و هتل اشاره کرد. هرچه از حسن های رزرو آنلاین هتل بگوییم کم است، اما مشاهده نظرات کسانی که قبلاً در هتل اقامت داشتند، کمک فراوانی به شما می کند تا در انتخاب هتل دقت بیشتری به خرج دهید.

در رزرو هتل چه نکاتی را باید مد نظر قرار دهیم؟

رزرو هتل باید با دقت انجام شود که در ادامه پرشین هتل به ذکر چندین نکته مهم پرداخته تا انتخابی مدبّرانه داشته باشید. نکته 1- موقعیت مکانی هتل را حتماً بسنجید! این مسئله به شما کمک می کند تا با انتخاب یک موقعیت خوب بتوانید به اماکن تفریحی، تجاری و تاریخی هر شهر دسترسی داشته باشید و از هزینه های اضافی در سفر بکاهید.
رزرو هتل و نکته 2- به فاصله ی هتل تا ایستگاه راه آهن و فرودگاه دقت کنید! این مورد می تواند دسترسی شما به هتل را آسان کند پس در این حالت سریعاً به هتل مورد نظر خواهید رسید و با گرفتن دوش و نوشیدن یک فنجان قهوه؛ می توانید خستگی را از تن خود بیرون کنید.
رزرو هتل و نکته 3- خدمات و امکانات هتل را با هم مقایسه کنید! زمانی که شما می خواهید رزرو هتل را انجام دهید باید به خدمات و امکانات آن توجه کنید تا بتوانید انتخاب صحیحی داشته باشید. به عنوان مثال اگر شما فردی کم توان یا ناتوان هستید باید هتلی را انتخاب کنید که خدمات و امکانات ویژه معلولین را ارائه می دهد.
رزرو هتل و نکته 4- از دیگر نکاتی که باید در انتخاب هتل مد نظر قرار دهید، انتخاب سایتی معتبر و مورد اعتماد است. این امر با نماد اعتماد الکترونیکی در سایت ها نشان داده می شود. مجوزهای لازم (بند الف و ب) و مجوز های بین المللی همراه با سابقه از دیگر نکته های مهم رزرو هتل از سایت است. نکته ی دیگری که اهمیت دارد رضایت مندی مسافران و تلفن پشتیبانی در سایت رزرو هتل می باشد. وجود دفتر در شهر های بزرگ از دیگر نشانه های دیگر از اعتبار یک سایت است.

آیا بعد از رزرو هتل آن را فسخ کنیم هزینه پرداختی عودت می شود؟

رزرو هتل را بسیاری از گردشگران انجام می دهند اما برخی از آن ها، بنا به دلایلی ممکن است نتوانند به سفر رفته و باید آن را کنسل کنند. پس اصلا نگران نباشید! زیرا پرشین هتل این قابلیت را دارد که در صورت ابطال، مبلغ پرداختی شما را استرداد کند. البته این مسئله مشمول قوانینی است که در ادامه خواهیم گفت. استرداد وجه به قوانین داخلی هتل ها بستگی دارد به این گونه که برخی هتل ها مبلغ پرداختی را عودت می دهند و برخی دیگر هزینه 1 شب اقامت را کسر کرده و سپس مابقی هزینه را استرداد می کنند. پس توصیه می کنیم حتما به تاریخ سفر دقت کنید تا در صورت نقض هتل، خسارت کمتری گریبان گیر شما شود.

پس از رزرو هتل با چه مدرکی به هتل مورد نظر مراجعه کنیم؟

وقتی که شما رزرو آنلاین هتل را انجام دهید پس از تکمیل فرآیند خرید، می توانید واچر را به صورت آنی دریافت کنید. شاید بپرسید واچر چیست؟ معنی این کلمه همان سند اقامت است که شما با در دست داشتن آن، به هتل مورد نظر خود مراجعه کرده و به مسئول پذیرش آن را نشان می دهید تا همکاری لازم را با شما به عمل آورد.

برای سفر به کیش و رزرو هتل کیش چه زمانی مناسب است؟

بهترین وقت برای رزرو هتل کیش فصل پاییز و زمستان و اوایل بهار می باشد. زمانی که شما در فصل های یاد شده، عازم جزیره شوید می توانید از تفریحات کیش و جذابیت های این جزیره مرجانی بهترین استفاده را ببرید. در این بازه زمانی، آب و هوای فوق العاده مطبوعی بر جزیره حاکم می شود که شما می توانید تمام ساعات روز را بیرون از هتل سپری کنید.

برای رزرو هتل اصفهان نزدیک میدان نقش جهان چه انتخاب هایی دارم؟

اصفهان شهری که تاریخ و تمدن سرشاری دارد و بناهایی را در دل خود جای داده که تحسین تمام جهانیان را در پی داشته است. اگر می خواهید رزرو هتل اصفهان نزدیک به میدان نقش جهان (اصلی ترین نقطه تاریخی اصفهان) را انجام دهید تا به جاهای دیدنی دسترسی داشته باشید؛ بهترین پیشنهاد ما به شما هتل عباسی اصفهان، هتل شیخ بهایی اصفهان و هتل پارسیان کوثر اصفهان است.

چرا رزرو هتل را از پرشین هتل انجام دهیم؟

پرشین هتل در واقع یک هلدینگ بزرگ و تخصصی هتل های خارجی و هتل های داخلی است که با 30 سال سابقه درخشان و کارگذاری های مختلف خود در شهر های مشهد، کیش و تهران توانسته است اطمینان مسافران را جلب نماید. مقایسه هتل های خارجی، پشتیبانی 24 ساعته، رزرو سریع و آنی هتل به همراه سند اقامت، تخفیف های شگفت انگیز در رزرو بعدی، نظرسنجی های درست و واقعی در طول سفر و ... از جمله دلایلی هستند که باعث محبوبیت این سایت شده است. جهت رزرو هتل شمال، رزرو هتل شیراز، رزرو هتل قشم، رزرو هتل یزد، رزرو هتل تبریز و دیگر هتل های ایران با ما در ارتباط باشید.

پرشین هتل در حال جستجوی بهترین نتایج هتل برای شماست.

021-43000020