تور آنتالیا را با پرشین هتل رزرو کنید

تورهای، قبل و بعد از تاریخ جستجو شما

مرتب سازی
کمترین قیمت
پیشنهادی
پر فروش ترین
محبوب ترین
توری در این بازه موجود نیست.
فیلتر کردن تورها

پرشین هتل یکی از بزرگترین برگزارکنندگان تور آنتالیا از مبادی مشهد، تهران، شیراز، اصفهان می باشد. با پرشین هتل می توانید از بهترین تور لحظه آخری آنتالیا و بیشترین تخفیف تور آنتالیا و بهترین قیمت تور آنتالیا استفاده کنید.

تور آنتالیا را با قیمت مناسب رزرو کنید

قیمت تور آنتالیا یکی از بیشترین جست و جوها برای سفرهای آسیایی در کشور ترکیه می باشد. آنتالیا با تاریخ غنی و چشم انداز طبیعی خیره کننده خود یکی از زیباترین تابستان های جهان را دارد به همین دلیل رزرو تور آنتالیا لحظه آخری از محبوب ترین نوع سفرها به ترکیه می باشد. قیمت تور آنتالیا برای افراد زیادی اهمیت دارد تا بتوانند تعطیلات خود را در محیطی بسیار زیبا با اقلیمی متفاوت بگذرانند. بعد از شهر استانبول آنتالیا دومین مقصد ایرانیان در ترکیه می باشد که سالانه تعداد زیادی تور آنتالیا لحظه آخری را به فروش برسد!

تور آنتالیا و زیباترین مسیر پیاده روی جهان

این مسیر پیاده روی در تور آنتالیا یا ترکیه می تواند قیمت تور آنتالیا را برای شما بسیار کاهش دهد عنوان می کند که فراموش نکنید برای طی کردن این مسیر باید به شهر فتحیه سفر کنید و اگر قیمت تور آنتالیا برایتان اهمیت ندارد بهتر است مستقیما به آنتالیا سفر کنید زیرا: این مسیر پیاده روی زیبا در تور آنتالیا 540 کیلومتر (335.5 مایل( و از فتحیه به آنتالیا است.

در تور لحظه آخری آنتالیا این پیاده روی را فراموش کنید، زیرا این مسیر حدود 29 روز پیاده روی نیاز دارد. در این مسیر از تور آنتالیا نه تنها نمایش دیدنی از طبیعت را خواهید دید بلکه در امتداد ساحل در سراسر راه25 بنای تارخی متعلق به امپراتوری Lycian را مشاهده خواهید کرد.

تور آنتالیا با هتل های شگفت انگیز

خب رک بگوییم اگر عاشق هتل های لوکس ساحلی در تور آنتالیا لحظه آخری هستید انتظار کاهش قیمت تور آنتالیا را نداشته باشید. اما اگر واقع بینانه بنگریم با رزرو یک هتل کوچک یا یک هتل معمولی در سواحل دورتر یا رزرو بوتیک هتل ها می توانید تا می توانید خوش گذرانی کنید.

بوتیک هتل ها در تور آنتالیا اغلب به صورت خانوادگی اداره و ارائه خدمات می دهند از هتل ها کوچک تر هستند ولی زیبایی یک خانه فانتزی را دارند و در عین زیبایی راحت و دلچسب هستند توصیه می شود در تور آنتالیا لحظه آخری این نوع اقامت را مد نظر قرار دهید.

در تور آنتالیا آثار تاریخی را فراموش نکنیم

موزه آنتالیا، یکی از بزرگترین موزه های ترکیه است که نباید در تور دقیقه 90 آنتالیا آن را از دست داد. این موزه دارای مجموعه قابل توجهی از آثار تاریخی و هنری است. اینجا همه چیز قابل روئت است از یافته های باستان شناسی دوران پالئولیت تا مجسمه های زیبا از دوره رومی و مجسمه ها و نقاشی های سالانه نمایشگاهی که توسط هنرمندان جهان خلق شده اند. بازدید از دیدنی های تاریخی هر شهر و کشور بخش عمده سفر است و این امر در تور آنتالیا لحظه آخری صادق است.

تور لحظه آخری آنتالیا و سواحل زیبا برای عکاسی

در تور آنتالیا لحظه آخری : از آب های فیروزه ای پاتارا تا ماسه های سفید کنییالتی، یا حتی سواحل آنتالیا غرق در جمعیت همگی هیجان انگیز بوده و طبیعت این منطقه گرمسیر شما را در خود غرق می کند. پس قیمت تور آنتالیا باید هم بسیار مورد توجه قرار گیرد. بسته به انتخاب گردشگران ، اقامت در یکی از هتل های لوکس آنتالیا یا انتخاب یک بوتیک هتل آرام تر با دسترسی به ساحل می تواند قیمت تور آنتالیا را کاهش یا افزایش دهد و کیفیت سفر را تعیین نماید.

عجایب طبیعی در تور آنتالیا

آبشارها در تور لحظه آخری آنتالیا بسیار جذاب هستند این آبشارها با ختم شدن به مسیر آبهای آزاد و دریا اغلب مورد توجه گردشگران تور ارزان آنتالیا قرار دارند. آبشارهای ماناوگات آنتالیا و آبشارهای دودن آنتالیا از جذاب ترین این جاذبه های طبیعی می باشند که گردشگران در تور آنتالیا بازدید از آنها را از دست نمی دهند.

مشاوره سفر نیاز دارید؟ پشتیبان تور خانم یگانه 09198906504

پرشین هتل در حال جستجوی بهترین نتایج تور برای شماست.

021-43000020