مراکز خرید و بازارهای مشهد

لیست کامل بهترین مراکز خرید مشهد

مجتمع های تجاری مشهد و مراکز خرید مشهد از جمله تفریحات هر گردشگری است که در سفر به این شهر مذهبی انجام می دهند. از این رو متولیان مشهد سعی کرده اند با ساخت هتل های مشهد نزدیک به مراکز خرید، دسترسی زائران را هم به حرم مطهر و هم به مجتمع های تجاری مشهد آسان نمایند. به عنوان مثال هتل سی نور مشهد از جمله هتل های 5 ستاره مشهد است که هم نزدیک به آستان مقدس رضوی بوده و هم به مجتمع های تجاری 17 شهریور مشهد بسیار نزدیک است.

بازار رضا یکی از مراکز خرید مشهد نزدیک حرم 

مجتمع های تجاری مشهد یا همان مراکز خرید مشهد نزدیک به حرم امام رضا را در این مطلب گنجانده ایم تا شما زائران عزیز بتوانید در انتخاب هتل خود از پرشین هتل نهایت دقت را داشته باشید تا اقامتی به صرفه و نزدیک به مراکز خرید مشهد داشته باشید. از جمله مراکز خرید مشهد نزدیک نزدیک به حرم بازار رضا است که از قدیمی ترین بازارهای مشهد محسوب می شود. سراهای 17 شهریور نیز از دیگر مراکز خرید مشهد نزدیک حرم هستند که معماری سنتی خود را به خوبی حفظ کرده و کالاهایی با قیمت مناسب را عرضه می کند. 

بازار رضا مشهد
بازار رضا مشهد

ارزان ترین مکان برای خرید لباس مشهد چه نام دارد؟

مجتمع های تجاری مشهد از تنوع بی شماری برخوردار هستند که برخی از آن ها بسیار گران و برخی دیگر ارزان تر هستند. در این قسمت می خواهیم نام ارزان ترین مکان برای خرید لباس مشهد را ببریم تا گردشگران تور مشهد بتوانند با قیمتی مناسب لباس تهیه کنند. البته ارزان برای هرکسی تعریفی دارد، برای برخی ظاهر مناسب لباس و قیمت بسیار پایین اهمیت دارد و برای برخی کیفیت خوب و قیمت مناسب حکم ارزانی را دارد. 
مجتمع های تجاری مشهد مانند بازار رضا مشهد، الماس شرق مشهد، بازار مرکزی مشهد، پاساژ فردوسی مشهد، سراهای 17 شهریور و ... از ارزان ترین اماکن برای خرید لباس در مشهد هستند که هر نوع سلیقه ای را پوشش می دهند. عنوان هایی که در ادامه ذکر می شود به طور مختصر این مراکز خرید مشهد را شرح داده تا شما انتخابی آگاهانه داشته باشید. البته طبق نظرات گردشگران شهر مشهد یکی از ارزان ترین شهر های ایران شناخته شده است.

ارزان ترین مراکز خرید مشهد
ارزان ترین مراکز خرید مشهد

مرکز خرید تیراژه مشهد در منطقه ای بکر اما قیمت مناسب

مراکز خرید مشهد تنها منحصر به داخل شهر مشهد نیستند بلکه برخی از آن ها نیز در ییلاقات طرقبه و شاندیز قرار دارند. مرکز خرید تیراژه مشهد یکی از جدید ترین مراکز خرید مشهد است که در منطقه ی بکر طرقبه قرار دارد. با این که منطقه ییلاقی طرقبه بسیار گران است اما مرکز خرید تیراژه مشهد قیمت های مناسبی را ارائه می دهد. در این مرکز خرید انواع مولتی برندها وجود دارد که پاسخگوی هر نوع سلیقه ای است.

مرکز خرید تیراژه مشهد
مرکز خرید تیراژه مشهد

مرکز خرید آرمان مشهد، بازاری لوکس و قیمت مناسب در مشهد

برخی از مجتمع های تجاری مشهد متعلق به هتل مشهد می باشد که برای راحتی میهمانان خود دست به ساخت بازارهایی در همسایگی خود می زنند. مرکز خرید آرمان مشهد یکی از مجتمع های تجاری زیبا و خاص مشهد است که علاوه بر طراحی داخلی منحصر به فرد خود به هتل آپارتمان آرمان مشهد نیز چسبیده است. این مرکز خرید مشهد انواع لباس های بچه گانه، زنانه، مردانه، کیف و کفش و ... را عرضه می کند که از نظر کیفیت خوب بوده و از قیمت مناسبی هم برخوردار می باشند. 
مرکزخرید آرمان مشهد دارای کافی شاپ بسیار زیبایی است که در فضای سنگی و سبز طراحی شده و یک مرد سنگی متحرک در مقابل این کافی شاپ مشهد وجود دارد. لازم به ذکر است این مجسمه متحرک اولین و بزرگ ترین مجسمه سنگی متحرک در ایران است که همین امر سبب شده تا برای یک بار وارد این مجتمع تجاری مشهد شوید و با دیدن زیبایی هایش مجدداً به این مرکز خرید بازگردید.

مرکز خرید آرمان مشهد
مرکز خرید آرمان مشهد

کدام مراکز خرید مشهد خوبه؟ پاساژ الماس شرق چطوره؟

در پاسخ به سوال کدام مراکز خرید مشهد خوبه باید بگوییم که در مشهد مجتمع های تجاری بسیاری وجود دارد که بسیار لوکس و مدرن هستند اما برخی از آن ها با این که لوکس می باشند از قیمتی تقریباً منصفانه برخوردارند. مرکز خرید الماس شرق مشهد از جمله مجتمع های تجاری معروف مشهد است که یک جاذبه توریستی هم محسوب می شود. زیرا اولین مجتمعی که رقص آبنما و فواره ای بسیار بلند داشت همین الماس شرق مشهد بود که توانست در مدت کمی نام خود را ثبت کند. 
مجتمع تجاری الماس شرق مشهد کالاهایی نظیر کیف و کفش، تابلو فرش های نفیس، کالای خواب، البسه مردانه، زنانه و بچه گانه، اقلام آرایشی و بهداشتی، عطر و ادکلن و ... را عرضه می کند که در نوع خود بهترین هستند. در این مجتمع تجاری مشهد شهربازی به نام سرزمین عجایب وجود دارد که علاوه بر لذت خرید می توانید تفریح را نیز تجربه کنید. اگر می خواهید به این مرکز خرید مشهد مراجعه کنید می توانید از پایانه زکریا سوار خط 80 شوید یا اگر  در میدان بیت المقدس قرار دارید می توانید سوار خط 210 شده و در ایستگاه الماس شرق پیاده شوید.

مرکز خرید الماس شرق مشهد
مرکز خرید الماس شرق مشهد

پاساژ فردوسی مشهد مکانی تمام عیار برای خرید

از دیگر مراکز خرید مشهد که توجه بسیاری از مردم مشهد را به سمت خود معطوف کرده است پاساژ فردوسی مشهد می باشد که با طبقه های تفکیک شده خود سردرگمی مدعوین خود را از بین برده است. در این مرکز خرید مشهد یک طبقه مخصوص مانتو و البسه زنانه، یک طبقه مخصوص کیف و کفش، طبقه دیگر مخصوص البسه مردانه و کت و شلوار، طبقه زیرین برای سیسمونی، لباس بچه گانه و شال و روسری از جمله طبقات تفکیک شده این مرکز تجاری می باشد.
مجتمع تجاری فردوسی مشهد یکی از بازار طلاب مشهد است که فاز 2 آن در فاصله ی اندکی از فاز 1 قرار دارد. نا گفته نماند این پاساژ در انتهای خیابان مفتح مشهد قرار گرفته که خود خیابان مفتح اصلی ترین بازار طلاب مشهد به شمار می رود. در این خیابان انواع طلا و جواهر، پارچه، لباس عروس، آینه و شمعدان، کت و شلوار داماد و غیره نیز عرضه می شود که از نظر قیمت، منصفانه می باشند. جهت دسترسی به مرکز خرید فردوسی باید از پایانه غدیر سوار خط 1/37 شوید یا با خط 2 قطار شهری در ایستگاه مفتح پیاده شوید.

پاساژ فردوسی مشهد
پاساژ فردوسی مشهد

مجتمع تجاری آسمان یکی بازارهای لوکس مشهد 

مجتمع تجاری آسمان مشهد یکی از لوکس ترین بازارهای مشهد است که مراجعه به آن جیبی سرشاز پول می خواهد. این مجتمع تجاری مشهد در میدان 17 شهریور قرار گرفته که فاصله ی اندکی با حرم مطهر، باغ خونی و هتل سی نور مشهد دارد. پارکینگ این مجتمع تجاری مشهد بسیار وسیع بوده که بیش از هزاران خودرو را درون خود جای می دهد. از این رو دغدغه ای برای پارک خودرو نخواهید داشت.
مجتمع تجاری آسمان مشهد با عرضه انواع برندهای ایرانی و خارجی توانسته است سلیقه هر نوع گردشگر و زائری را به خوبی جوابگو باشد. طراحی داخلی این بازار مشهد بسیار زیبا بوده که از رنگ های طلایی برای دیزاین آن بهره گرفته شده است. کیف و کفش، شال و روسری، لباس های مردانه، زنانه، بچه گانه و غیره از جمله کالاهای عرضه شده در این مرکز خرید مشهد می باشند. 

مجتمع تجاری آسمان مشهد
مجتمع تجاری آسمان مشهد

مجتمع تجاری اکسون مشهد رقیب جدی مجتمع آسمان

مجتمع تجاری اکسون از دیگر مجتمع های تجاری لاکچری مشهد می باشد که در مقابل مجتمع تجاری آسمان قرار گرفته است. مجتمع اکسون یک رقیب جدی برای پاساژ آسمان محسوب می شود زیرا بسیار شیک بوده و دارای شهربازی سرپوشیده می باشد. این مرکز خرید مشهد که در خیابان 17 شهریور قرار گرفته به هتل روتانا مشهد نزدیک بوده و به رستوران سنتی باباقدرت هم دسترسی دارد.
مجتمع تجاری اکسون مشهد تنها بازار مشهد است که دارای آکواریوم آب شور بوده و همین امر باعث شده از دیگر همتایان خود متمایز باشد. در این آکواریوم ماهی های مختلف، لاک پشت های با مزه، مارماهی، ماهی های ریز و درشت و غیره دیده می شود. این مجتمع تجاری نیز طبقات خود را تفکیک کرده و هر طبقه مخصوص یک نوع کالا است. شال و روسری، کیف و کفش، لباس زنانه و مردانه، نقره جات و ... از جمله کالاهای عرضه شده در این مرکز خرید می باشند.

مرکز خرید اکسون مشهد
مرکز خرید اکسون مشهد

 بازار رضا مشهد قطب خرید سوغاتی مشهد

بازار رضا مشهد یکی از بازارهای مشهد است که قطب خرید سوغاتی مشهد می باشد. همانطور که می دانید سوغاتی مشهد نبات و زعفران است که البته از مُهر حضرت و تسبیح و جانماز آن هم نباید غافل ماند. در این بازار مشهد بیشتر غرفه ها مربوط به سوغاتی های ذکر شده است که البته کیف و کفش، لباس، زیور آلات، طلا و جواهر و ... هم در این بازار عرضه می شود. از هتل های مشهد نزدیک به بازار رضا می توان به هتل اترک مشهد اشاره کرد که از هتل های 4 ستاره مشهد می باشند.

بازار مرکزی مشهد از دیگر بازارهای ارزان مشهد

بازار مرکزی مشهد یکی دیگر از مراکز خرید مشهد است که در چهارراه شهدا واقع می باشد. این مرکز خرید مشهد انواع  اسباب بازی، زیور آلات، لوازم شعبده بازی و غیره را ارائه می دهد. این مرکز خرید مشهد از یک طرف به باغ موزه نادری، از طرف دیگر به خیابان خسروی، از یک طرف به خیابان شیرازی و از طرف دیگر به میدان شهدا نزدیک می باشد. از هتل های مشهد که نزدیک به این مرکز خرید هستند می توان به نام هتل توس مشهد و هتل مدینه الرضا مشهد اشاره کرد.

سراهای 17 شهریور مشهد بازاری به قدمت تاریخ 

سراهای 17 شهریور شاید جزئی از بازارهای لوکس و مدرن مشهد نباشد اما یکی از تاریخی ترین بازارهای مشهد است. سراهای 17 شهریور از ارزان ترین غرفه های پوشاک مشهد هستند که به صورت کلی و جزئی اجناس خود را عرضه می کنند. به جرات می توان گفت یکی از بازارهای شلوغ مشهد همین سراها می باشند که لباس های بچه گانه، روسری، جورابجات، کفش و ... را با قیمتی مناسب ارائه می کنند. سراهای 17 شهریور از یک طرف به بازار رضا و از طرف دیگر به ابتدای خیابان 17 شهریور می رسد.  

خیابان 17 شهریور مشهد
خیابان 17 شهریور مشهد

مجتمع تجاری آلتون لوکس ترین برج مشهد

برج آلتون از دیگر مراکز خرید مشهد است که البته گران ترین هم می باشد. در این مرکز خرید مشهد غرفه های چرم با برند مختلف، لوازم خانگی با برندهای خارجی، کیف و کفش، لباس، مصنوعات چوبی و ... از جمله مغازه های موجود در این برج مشهد می باشند. مرکز خرید آلتون مشهد بسیار لوکس بوده و به محض ورود جذابیت طراحی داخلی آن چشمان شما را محو خود می کند. برای دسترسی به این بازار باید در ایستگاه مترو شریعتی پیاده شوید یا از میدان شهدا سوار خط 38 شده و در ایستگاه برج آلتون پیاده شوید.
مرکز خرید آلتون مشهد در یکی از خیابان های مهم مشهد به نام دانشگاه قرار دارد که هتل شیراز مشهد نیز فاصله ای اندک با آن دارد. در خیابان دانشگاه انواع کیف و کفش با برندها و قیمت های گران عرضه می شود که هر کسی توان خرید کفش از این خیابان را ندارد. مرکز خرید آلتون مشهد در طبقه آخر خود رستورانی معروف را جای داده است که نام آن پسران کریم است. بله رستوران پسران کریم در طبقه آخر این مرکز خرید مشهد قرار دارد که برای قرارهای کاری و دوستانه بهترین مکان می باشد.

مرکز خرید ویلاژ توریست مشهد مکانی لاکچری برای خرید

مرکز خرید ویلاژ توریست مشهد از دیگر مراکز خرید در طرقبه است که از زمان افتتاح تا کنون بسیار محبوب شده است. بیشتر کالاهای عرضه شده در ویلاژ توریست لباس های زنانه و مردانه، زیورآلات  غیره می باشد که البته طبقات بالایی آن مربوط به پردیس سینمایی می شود که با به روز ترین تجهیزات صوتی و تصویری، توانسته است در مدت کم رقابت تنگاتنگی با دیگر سینماهای مشهد داشته باشد.
مرکز خرید ویلاژ توریست مشهد تا قبل از به وجود آمدن مرکز خرید تیراژه مشهد و مرکز خرید تعطیلات تنها مجتمع تجاری لوکس در طرقبه بود که اکنون یکی از لوکس ترین های این منطقه ییلاقی است. در مرکز خرید ویلاژ توریست می توانید حسابی خرید کنید و برای لذت بیشتر به پردیس سینمایی آن بروید و با دیدن یک فیلم سینمایی، لحظه های خاطره انگیزی را برای خود ثبت کنید. هتل پارک حیات طرقبه مشهد از هتل های 5 ستاره مشهد است که در منطقه طرقبه جای دارد.

مرکز خرید ویلاژ توریست مشهد
مرکز خرید ویلاژ توریست مشهد

مرکز خرید اطلس مشهد بهترین مکان تهیه جهیزیه

مرکز خرید اطلس مشهد یکی از جدید ترین بازارهای مشهد است که در میدان حافظ و در ابتدای خیابان مهدی قرار گرفته است. مرکز خرید اطلس مشهد بزرگ ترین بازار لوازم خانگی و جهیزیه در مشهد است که به جرات می توان گفت از لوکس ترین مراکز خرید لوازم خانگی مشهد است. اگر به دنبال بهترین مکان برای تهیه جهیزیه هستید پیشنهاد می کنیم این مرکز خرید لوکس را از دست ندهید.
مرکز خرید اطلس مشهد نه تنها برای تهیه جهیزیه بلکه برای تفریح هم گزینه ای خوب است. در این مرکز خرید مشهد 11 سالن سینما وجود دارد که یکی از آن ها ویژه می باشد. اگر هم بعد از تماشای فیلم گرسنه شدید نگران نباشید زیرا فودکورت وسیع و زیبای مجتمع اطلس، تمامی ذائقه ها و سلیقه ها را پوشش داده است. برای رسیدن به این مرکز خرید می توانید از پایانه غدیر سوار اتوبوس های 1/71 شوید یا این که با خودروی شخصی به این مجتمع تجاری مشهد مراجعه کنید.

لیست مراکز خرید و بازارهای مشهد

خیابان سعدی مشهد و برترین برندهای لوازم الکترونیکی
خیابان سعدی مشهد بورس لوازم صوتی و تصویری و موبایل می باشد. این خیابان یکی از خیابان های مهم شهر مشهد نزدیک حرم مطهر امام رضا علیه السلام می باشد. ...
اکرم ترشیزی اکرم ترشیزی
خیابان دانشگاه مشهد ؛ لذت گشتن در تاریخ شهر
خیابان دانشگاه مشهد یکی از خیابان های پر تردد و دوست داشتنی مشهد است. برای اینکه هتل مشهد نزدیک به این خیابان را رزرو کنید می توانید از طریق سایت ...
عاطفه بزرگ عاطفه بزرگ
خیابان خسروی نو مشهد ؛ بورس طلا و جواهر و نقره جات
خیابان خسروی نو مشهد یکی از مهم ترین خیابان های مشهد برای زوجین است. برای دسترسی راحت به خیابان خسروی می توانید رزرو هتل مشهد در این خیابان مانند هتل ...
اکرم ترشیزی اکرم ترشیزی
خیابان احمدآباد مشهد، بزرگترین بازار موبایل
خیابان احمد آباد یکی از اصلی ترین و شلوغ ترین معابر شهری در مشهد است. برای رزرو هتل مشهد در این خیابان مشهد می توانید سایت فوق را بررسی و ...
اکرم ترشیزی اکرم ترشیزی
بازار سرشور مشهد و حمام مهدی قلی بیک
 بازار سرشور مشهد تکه ای از محله بزرگ و قدیمی سرشور است که قدمت بالایی دارد. برای رزرو هتل مشهد نزدیک به این خیابان می توانید سایت لینک شده  ...
اکرم ترشیزی اکرم ترشیزی
بازار چهارسوق کوهسنگی؛ نشانگر خلاقیت هنرمندان بومی شهر مشهد
 بازارچهارسوق کوهسنگی بازارچه صنایع دستی در مشهد می باشد که در بوستان کوهسنگی مشهد قرار گرفته است. علاقه مندان به هنر و موزه می توانند با مراجعه به این ...
اکرم ترشیزی اکرم ترشیزی
بازار امین مشهد ، بازاری پر طرفدار نزدیک حرم
بازار امین یکی از ارزان ترین بازار های مشهد است . بیشتر مغازه های بازار امین مشهد عمده فروش هستند و کالا های مختلفی در این بازار به فروش می رسد. ...
اکرم ترشیزی اکرم ترشیزی
بازار مرکزی مشهد، قدیمی ترین بازار بزرگ و سنتی
به نقل از پرشین هتل، مجموعه تجاری بازار مرکزی مشهد در چهارراه شهدا واقع گردیده که به بازاری سنتی و مدرن تبدیل شده است. این بازار به هتل های بسیاری ...
اکرم ترشیزی اکرم ترشیزی
مرکز خرید وصال مشهد؛ مجتمع تجاری گردشگری
مرکز خرید وصال مشهد یکی از مجتمع های تجاری مشهد در زمینی به مساحت ۱۱۰۰۰ مترمربع و با زیربنایی به مساحت حدود ۴۸۰۰۰ مترمربع و در ۶ طبقه ساخته شده ...
اکرم ترشیزی اکرم ترشیزی
برج تجاری اداری آلتون مشهد، خریدی بی نظیر در برجی لوکس
مجتمع تجاری اداری آلتون مشهد برجی لوکس و گران قیمت در مشهد است. این مجتمع تجاری،یکی از بلندترین و عظیم ترین ساختمان های مشهد و کشور می باشد. این برج ...
اکرم ترشیزی اکرم ترشیزی
مجتمع تجاری مجد مشهد، بورس انواع لوازم آرایشی
مجتمع تجاری مجد مشهد در اصل یک گروه ساختمانی است که 3 برج به نام های مختلف را بنا کرده است. مجتمع تجاری مجد مشهد یکی از برج های ساختمانی ...
اکرم ترشیزی اکرم ترشیزی
مجتمع تجاری کیان سنتر 2 مشهد؛ لوکس ترین مرکز تجاری برای خاص پسندان
به گزارش پرشین هتل مجتمع کیان سنتر 2 مشهد در زمینی به وسعت 2500 متر مربع و با زیر بنای تقریبی 32000 متر مربع بنا شده است. برای دسترسی راحت ...
اکرم ترشیزی اکرم ترشیزی
مجتمع تجاری زیست خاور مشهد، محبوب ترین پاساژ خرید در مرکز شهر
مجتمع تجاری زیست خاور مشهورترین مرکز خرید مشهد است. این مجتمع تجاری از قدیمی ترین مجتمع های تجاری لوکس مشهد می باشد. برای دسترسی راحت می توانید هتل مشهد نزدیک ...
اکرم ترشیزی اکرم ترشیزی
مجتمع تجاری خورشید مشهد، بهشتی برای خرید
مجتمع تجاری خورشید مشهد از شیک ترین مجتمع های تجاری مشهد است که در خیابان احمد آباد قرار گرفته است. این بازار لوکس طوری طراحی شده که ۴۹ واحد تجـاری ...
اکرم ترشیزی اکرم ترشیزی
مجتمع تجاری تک مشهد، اولین مرکز تخصصی کامپیوتر با بهترین قیمت
مجتمع تجاری تک مشهد بزرگ ترین مرکز خرید انواع لپ تاپ، تبلت، موبایل، کامپیوتر و لوازم جانبی می باشد. امروزه در شهر های بزرگ پیشرفت تکنولوژی بسیار چشم گیر است. ...
عاطفه بزرگ عاطفه بزرگ
مجتمع تجاری پروما مشهد؛ شهر شیشه‌ای برای خرید
احداث مجتمع تجاری پروما در سال 1379 با زیر بنایی در حدود 25000 متر مربع در شهر مشهد آغاز و در سال 1383 به بهره برداری رسید. برای دسترسی راحت ...
اکرم ترشیزی اکرم ترشیزی
مجتمع تجاری الماس شرق، معروف ترین مرکز خرید مشهد
مجتمع تجاری الماس شرق معروف ترین مرکز خرید مشهد و اولین مجتمع در مشهد بود که بسیار مورد توجه قرار گرفت. برای دسترسی راحت به این مکان می توانید هتل ...
اکرم ترشیزی اکرم ترشیزی
مجتمع تجاری آسمان مشهد و بزرگ ترین پارکینگ طبقاتی در ایران
به گزارش پرشین هتل، مجتمع تجاری آسمان مشهد با بیش از ۷۰۰ واحد تجاری یکی از لوکس ترین مجتمع های تجاری مشهد است. این مجتمع دارای پارکینگی عمومی با زیر ...
اکرم ترشیزی اکرم ترشیزی
بازار جنت مشهد، مرکز خرید قدیمی با مغازه های رنگارنگ
بازار جنت مشهد بازاری قدیمی و یکی از مهم ترین بازار های مشهد است. این بازار شباهتی شبیه پاساژ های لوکس ندارد. همین دلیل باعث شده بسیار خاص و منحصر ...
اکرم ترشیزی اکرم ترشیزی
بازار مولوی مشهد و معماری سنتی زیبا
بازار مولوی مشهد یکی از سنتی ترین بازار های مشهد به شمار می رود. این بازار دارای 2 نبش و 2 نما و سه بدنه شهری است. درست است که ...
اکرم ترشیزی اکرم ترشیزی
بازار گوهرشاد مشهد و لوکس ترین اکسسوری آشپزخانه
به گزارش پرشین هتل بازار گوهرشاد از لوکس ترین بازار های چینی در مشهد است. برای دسترسی راحت به این مکان می توانید از طریق سایت فوق هتل مشهد را ...
عاطفه بیدرنگ عاطفه بیدرنگ
بازار قسطنطنیه مشهد ، مرکز خریدی زیبا با معماری ایرانی
بازار قسطنطنیه مشهد یکی از بهترین و قدیمی ترین بازار های مشهد است. برای دسترسی راحت به این مرکز خرید مهم می توانید از طریق سایت فوق هتل مشهد نزدیک ...
اکرم ترشیزی اکرم ترشیزی
بازار حکیم مشهد و اجناس روسی
بازار حکیم یا (بازار روسها) در یکی از شلوغ ترین خیابان های مشهد قرار دارد. بازار حکیم یکی از بزرگترین مراکز خرید مشهد می باشد که با توجه به گوناگونی ...
اکرم ترشیزی اکرم ترشیزی
ویلاژ توریست مجتمع تجاری مدرن در مشهد
مجتمع تفریحی و توریستی ویلاژ توریست مشهد در یکی از بهترین ییلاقات مشهد یعنی طرقبه جای دارد. ویلاژ توریست در میان دیگر مراکز خرید لوکس مشهد، جایگاه ویژه ای داشته ...
اکرم ترشیزی اکرم ترشیزی
بازار رضا مشهد، اطلاعات کامل درباره بازار رضا
ساعات کار بازار رضا مشهد ساعت کاری این بازار از 9 صبح تا 22 شب می باشد که همه روزه به غیر از ایام تعطیل آماده ارائه خدمت به زائران ...
اکرم ترشیزی اکرم ترشیزی
مجتمع تجاری آسمان مشهد کجاست؟
مجتمع آسمان مشهد با بیش از ۷۰۰ واحد تجاری یکی از لوکس ترین بازار های مشهد است. این مجتمع دارای پارکینگی عمومی با زیر بنای ۴۹۲۱۳ متر مربع می باشد. ...
اکرم ترشیزی اکرم ترشیزی
شلوغ بازار مشهد
شلوغ بازار مشهد، بازار زاهدانی ها و بلوچ ها با لباس های رنگی و خالکوبی های خاص خود، بازار بندری ها با چادرهای رنگی حریر، بازار یهودی ها، محله کردها ...
اکرم ترشیزی اکرم ترشیزی
بازار اسباب بازی فروش های مشهد و قیمت هایی ارزان
به نقل از پرشین هتل، بازار اسباب بازی فروش های مشهد، راسته بازاری در مشهد است که پر از رنگ و صدای اسباب بازی های کوکی است. کودکانی که با ...
اکرم ترشیزی اکرم ترشیزی

تور مشهد