رستوران حسین شیشلیکی شاندیز یکی از بهترین شیشلیکی های شهر مشهد می باشد. این رستوران با داشتن فضایی باز سرو غذا را بسیار دلپذیر تر می کند. آلاچیق های موجود در رستوران حسین، به طور خاصی طراحی شده تا میهمانان این رستوران آرامش بیشتری داشته باشند. جدا از آلاچیق های این رستوران، سالنی با ظرفیت 400 نفر برای مدعوین در نظر گرفته شده است.

مشخصاتی کامل درباره رستوران اکبر جوجه مشهد

رستوران حسین شیشلیکی مشهد
رستوران حسین شیشلیکی مشهد

بسیاری از زائران مشهد به شاندیز می روند تا غذای شیشلیک را نوش جان کنند. وقتی که وارد رستوران حسین شیشلیکی می شوید درختان سبز و استخر کوچک آب چشم و گوش شما را نوازش می دهند. تمیزی و نظافت این رستوران زبانزد است. با ورود به این مکان مطمئنا از مناظر آن لذت خواهید برد. مدیریت و پرسنل این رستوران با لباس هایی مرتب و تمیز خدمتگذار میهمانان هستند. در ادامه با منو متنوع این رستوران آشنا شوید.

مجموعه رستوران های رضایی مشهد در یک نگاه

رزرو هتل بزرگ پارک حیات با تخفیف ویژه

رستوران حسین شیشلیکی مشهد
رستوران حسین شیشلیکی مشهد

رستوران حسین شیشلیکی و منویی متنوع

در منو رستوران می توان غذاهای خوشمزه ای را دید که از لب و دهان شما آب جاری می شود. غذاهایی مانند شیشلیک، چلو ماهیچه، چلو کباب بختیاری، چلو کباب برگ،جوجه کباب و … از جمله غذاهای منو هستند. این مکان از معدود رستوران هایی است که غذایی با کیفیت همراه با سرویس دهی مطلوب ارائه می کند. پیشنهاد می کنم اگر در کنار غذاهای لذیذ ایرانی به مرغ نیز علاقه مند هستید، سری به مرغ بریان افشین مشهد نیز بزنید.

رستوران معین درباری مشهد را بیشتر بشناسید

رستوران حسین شیشلیکی مشهد
رستوران حسین شیشلیکی مشهد

رستوران حسین شیشلیکی رقیب های بسیاری جدی دارد که نمیتوان به سادگی از آنان گذشت. رستوران ارم شاندیز، رستوران ملل شاندیز، رستوران پدیده شاندیز از جمله این رستوران ها هستند. لازم به ذکر است اگر به دنبال هتل در مشهد می گردید که به شاندیز و این رستوران نزدیک باشد پیشنهادی داریم.

آشنایی با رستوران راستگو در شهر مقدس مشهد

هتل بزرگ پارک حیات طرقبه مشهد
هتل بزرگ پارک حیات طرقبه مشهد

هتل پارک حیات (طرقبه) مشهد و هتل ثامن مشهد از هتل های پنج ستاره و 4 ستاره این شهر محسوب می شوند. از این رو با کلیک کردن بر روی آن ها اطلاعات آن هتل ها برای شما نمایش داده می شود.

کلیک کنید و با مجموعه رستوران های سدروس مشهد آشنا شوید

آدرس رستوران حسین شیشلیکی

جاده شاندیز – قبل از میدان سوم روبروی رستوران پدیده شاندیز

بیشتر بخوانید :
منابع :