هتل آپارتمان مشهد

مرتب سازی :
پیشنهادی
کمترین قیمت
پر فروش ترین
بیشترین قیمت

لیست هتل آپارتمان مشهد :

قیمت‌ها برای 1 بزرگسال و 1 اتاق محاسبه شده است.

هتل آپارتمان دوستان مشهد

2.7
متوسط
11 نظر
آدرس : خیابان امام رضا 5 ، خیابان چهنو 4
نزدیک به حرم
1,176,000 17%
قیمت 1 شب 980,000 تومان

هتل آپارتمان شباهنگ مشهد

3.3
خوب
41 نظر
آدرس : ابتدای خیابان امام رضا ۵
نزدیک به حرم
25,700,000 92%
قیمت 1 شب 2,067,000 تومان

هتل آپارتمان یلدا مشهد

3.3
خوب
153 نظر
آدرس : امام رضا 16 ، بین عنصری 11 و 13
ترانسفر حرم رایگان
پارکینگ رایگان
گشت شهری رایگان
پذیرایی در بدو ورود
996,000 17%
قیمت 1 شب 830,000 تومان

هتل آپارتمان مارین مشهد

3.5
خوب
41 نظر
آدرس : امام رضا 5 - سرشور 28
1,080,000 17%
قیمت 1 شب 900,000 تومان

هتل آپارتمان اخوان مشهد

3.4
خوب
39 نظر
آدرس : خیابان امام رضا، امام رضا 1
نزدیک به حرم
1,560,000 17%
قیمت 1 شب 1,300,000 تومان

هتل آپارتمان رزطلایی مشهد

3.1
خوب
34 نظر
آدرس : میدان بیت المقدس، شیخ طوسی 9
پذیرایی در بدو ورود
1,560,000 17%
قیمت 1 شب 1,300,000 تومان

هتل آپارتمان ایزد مشهد

3.3
خوب
62 نظر
آدرس : طبرسی، اول خیابان شارستان
نزدیک به حرم
2,160,000 17%
قیمت 1 شب 1,800,000 تومان

هتل آپارتمان زمرد مشهد

5
عالی
1 نظر
آدرس : امام رضا ۶، کوچه شهید توکلی
40,000,000 96%
قیمت 1 شب 1,697,000 تومان

هتل آپارتمان نور النجف مشهد

3.6
خوب
90 نظر
آدرس : اندرزگو 17، رو به روی درب باب الهادی
نزدیک به حرم
1,680,000 17%
قیمت 1 شب 1,400,000 تومان

هتل آپارتمان آرین مشهد

4
خوب
23 نظر
آدرس : خیابان امام رضا، ابتدای امام رضا 3
نزدیک به حرم
2,880,000 17%
قیمت 1 شب 2,400,000 تومان

هتل آپارتمان نخل فردوس مشهد

3.1
خوب
7 نظر
آدرس : ابتدا امام رضا 11
1,560,000 17%
قیمت 1 شب 1,300,000 تومان

هتل آپارتمان رواق مشهد

3.8
خوب
6 نظر
آدرس : خیابان امام رضا، امام رضا دهم، تقاطع اول، سمت راست.
نزدیک به حرم
14,000,000 92%
قیمت 1 شب 1,220,000 تومان

هتل آپارتمان سروش مشهد

4.2
خیلی خوب
12 نظر
آدرس : خیابان نواب صفوی نبش 12
دید حرم
گشت شهری رایگان
نزدیک به حرم
پذیرایی در بدو ورود
3,072,000 17%
قیمت 1 شب 2,560,000 تومان

هتل آپارتمان ترنم مشهد

3.3
خوب
11 نظر
آدرس : میدان بیت المقدس، ورودی باب الرضا
نزدیک به حرم
دید حرم
30,000,000 94%
قیمت 1 شب 2,067,000 تومان

هتل آپارتمان آلتون مشهد

2.4
متوسط
4 نظر
آدرس : خیابان شیرازی 21
1,152,000 17%
قیمت 1 شب 960,000 تومان
مشاهده هتل های بیشتر

پرشین هتل با داشتن هتل آپارتمان در مشهد و روابط بسیار خوب با تمامی هتل آپارتمان های مشهد توانایی رزرو هتل آپارتمان با تخفیف بهترین ، قیمت معرفی امکانات ، تلفن رزرو و ارزان ترین نرخ در مشهد می باشد. پرشین هتل با داشتن اتاق های گارانتی و اشراف کامل به هتل آپارتمان های لوکس مشهد مثل هتل آرمان مشهد ، هتل حیات شرق مشهد ، هتل بشری مشهد می تواند بهترین رزرو با بالاترین امکانات و پایین ترین نرخ را در هتل آپارتمان مشهد برای شما به ارمغان بیاورد.

تفاوت هتل آپارتمان مشهد با هتل در این شهر چیست؟⭐

هتل آپارتمان مشهد یکی از گزینه‌های انتخابی گردشگران تور مشهد است. شاید برخی فکر کنند اقامت در هتل آپارتمان های مشهد، ارزان تر از اقامت در هتل مشهد است. یا این که فکر می کنند با اقامت در هتل آپارتمان های مشهد نزدیک حرم، خدمات و امکانات کمی را نسبت به هتل های مشهد دریافت خواهند کرد. اما باید بگوییم که این فکری باطل است، زیرا بهترین هتل آپارتمان های مشهد مانند هتل آپارتمان آرمان، دست کمی از هتل های 5 ستاره مشهد ندارد.
هتل آپارتمان مشهد تفاوت محسوسی با هتل‌های مشهد ندارد، اما از نظر برخی ویژگی‌ها مانند ابعاد اتاق‌ها و امکانات داخل آن باهم تفاوت دارند. به عنوان مثال در اتاق هتل آپارتمان های مشهد امکاناتی همچون: اجاق گاز، یخچال، لوازم آشپزی، ظروف غذاخوری و ... موجود است که امکانات ذکر شده در اتاق‌های هتل مشهد وجود ندارد.
هتل آپارتمان در مشهد تفاوت دیگری نیز با هتل مشهد دارد که آن هم متراژ اتاق‌ها می باشد. همانگونه که از نام هتل آپارتمان پیدا است، شما یک آپارتمان دریافت خواهید کرد که دارای اتاق خواب، فضای پذیرایی (هال)، آشپزخانه مجهز و .... می باشد. اما با اقامت در هتل مشهد تنها یک اتاق دریافت خواهید کرد که دارای تخت خواب و امکاناتی برای رفع احتیاجات است.
هتل آپارتمانهای مشهد یک تفاوت مهم دیگر با هتل های مشهد نیز دارد. آن هم نبود خدماتی مانند: مجوعه آبی، روم سرویس و .... می باشد. البته نا گفته نماند برخی هتل آپارتمان های مشهد همچون هتل آپارتمان آرمان، تمامی امکانات یک هتل 5 ستاره را دارا می باشد. از دیگر هتل آپارتمان های لوکس مشهد می توان هتل آپارتمان حیات شرق ( سارا سابق ) را نام برد. این هتل آپارتمان، از نظر امکانات رفاهی با یک هتل 4 ستاره در مشهد برابری می کند.

هتل آپارتمان مشهد چگونه به وجود آمدند؟⭐

هتل آپارتمان های مشهد چگونه بوجود آمدند، سوالی است که ذهن بسیاری از گردشگران تور مشهد را درگیر خود کرده است. اما در این بخش از مقاله، چگونگی بوجود آمدن هتل آپارتمان های مشهد را توضیح می دهیم. از زمان‌های گذشته تا به حال هتل، هتل آپارتمان، پانسیون و متل وجود داشته است. اما جدیدا، تابلوهایی به عنوان خانه مسافر یا مهمانپذیر به چشم می خورند که در ادامه مطلب آن‌ها را بیان کرده ایم.
هتل آپارتمان مشهد به دلیل این که امکان پخت و پز و مدت اقامت طولانی را به زائران می دهند، مخصوصا برای زائران خارجی، محبوب تر هستند. محبوبیت هتل آپارتمان مشهد به این سبب است که گردشگران خارجی می توانند غذایی باب طبع خود را پخته و میل نمایند. یکی دیگر از محاسن هتل آپارتمان مشهد این است که خانواده های پرجمعیت می توانند در این آپارتمان‌ها اقامت داشته باشند.
اما در ایام شلوغی مشهد مانند فصل بهار و تابستان که بیشتر هتل های مشهد و هتل آپارتمان های مشهد، سرشار از زائر می شده است، برخی خانه‌های خود را به زائران اجاره می داده اند. ولی اجاره دادن این خانه‌ها به زائران باعث شد تا درگیری‌هایی میان صاحبخانه و زائر ایجاد شود. کمبود امکانات، فشار کم آب، تمیز نبودن محیط و .... از جمله نابسامانی‌های موجود در این خانه‌ها بود.
به دلیل ازدیاد این گونه خانه‌ها، سازمان میراث فرهنگی گردشگری، تصمیم گرفت آن‌ها را سازماندهی کرده و مجوزی با عنوان خانه مسافر برای این خانه‌ها صادر کند. اما این مجوز شرایطی داشت که فقط باید در ایام خاص، خانه های خود را اجاره می داده اند. اما برخی سوء استفاده کرده و در دیگر ایام سال هم خانه‌های خود را به مسافران واگذار می کرده اند.
همین اتفاق سبب شد تا سازمان میراث فرهنگی و گردشگری برای خانه های مذکور، مجوزی به نام هتل آپارتمان را صادر کند. برخی از ساختمان هایی که متراژ مناسبی داشته و اصول مهندسی را رعایت کرده بودند موفق به دریافت مجوز هتل آپارتمان مشهد شدند، مانند ( هتل آپارتمان آرمان).
اما آن دسته دیگر که اصول سازمان میراث فرهنگی را رعایت نکرده بودند، مجوزی به نام خانه مسافر یا مهمانپذیر را دریافت کردند، مانند (خانه مسافر کمیل که هتل آپارتمان ضعیف) گفته می شود. لازم به ذکر است مهمان پذیر‌های نزدیک حرم به دلیل ارزان بودن، مسافران خاص خود را دارند.

هتل آپارتمان های قیمت مناسب مشهد نزدیک حرم چه نام دارند؟⭐

هتل آپارتمان در مشهد بسیار فراوان است که هرکدام درجه بندی‌های مختلفی دارند. به عنوان مثال هتل آپارتمان یلدا مشهد که یک هتل آپارتمان 1 ستاره در مشهد است، از کیفیت خوبی برخوردار بوده و خدمات مطلوبی را به میهمانان ارائه می دهد. هتل آپارتمان یلدا، یکی از هتل آپارتمان های مشهد نزدیک حرم است. هتل آپارتمان مشهد مذکور در خیابان عنصری، بین عنصری 11 و 13 قرار دارد.
از نزدیک ترین هتل آپارتمان های مشهد به حرم امام رضا می توان به هتل آپارتمان رز طلایی اشاره کرد. هتل آپارتمان رز طلایی دارای کیفیت مناسبی بوده که فاصله ی 3 دقیقه ای تا حرم مطهر و باب الرضا دارد. به محض ورود از باب الرضا به صحن جامع رضوی قدم خواهید گذاشت. این هتل آپارتمان مشهد در میدان بیت المقدس، شیخ طوسی 9 واقع شده است.
یکی دیگر از هتل آپارتمان های ارزان مشهد هتل آپارتمان الجواد می باشد. این هتل آپارتمان مشهد از نظر قیمت ارزان بوده و خدمات مناسبی را به میهمانان خود ارائه می دهد. هتل آپارتمان مشهد مذکور در میدان بیت المقدس، شیخ طوسی 11 قرار گرفته است و 3 دقیقه تا حرم مطهر مسافت دارد.

هتل آپارتمان های مشهد در چه خیابان‌های مشهد جای گرفته اند؟⭐

در این بخش از مقاله به معرفی خیابان‌های منتهی به حرم و هتل آپارتمان های مشهد در این خیابان‌ها پرداخته ایم. خیابان امام رضا که یکی از شلوغ ترین خیابان های حرم است تعداد بسیاری هتل آپارتمان مشهد را در خود جای داده است. خیابان مذکور به چهارراه دانش، میدان بسیج، میدان 15 خرداد و پایانه مسافربری ختم می شود. با اقامت در هتل آپارتمان های خیابان امام رضا مشهد مانند هتل آپارتمان اخوان و هتل آپارتمان نور، ورودی باب الرضا و صحن جامع رضوی پیش روی شما خواهد بود.
هتل آپارتمان های مشهد در خیابان نواب صفوی، دسترسی شما به بازار‌های مشهد را آسان تر می کند. خیابان نواب صفوی یا پایین خیابان مجتمع‌های تجاری مناسبی همچون: مجتمع ضامن، مجتمع آرمان و ... را در خود جای داده است. البته مجتمع های تجاری 17 شهریور نیز به این خیابان نزدیک می باشند. از هتل آپارتمان های مشهد در این خیابان می توان به هتل آپارتمان آرمان مشهد اشاره کرد. با انتخاب هتل آپارتمان های خیابان نواب صفوی مشهد به بست نواب صفوی و صحن آزادی دسترسی خواهید داشت.
خیابان شیرازی یا بالا خیابان از دیگر خیابان‌های شلوغ مشهد است که تعدادی از هتل آپارتمان های ارزان مشهد در خود قرار داده است. از مزایای دیگر اقامت در هتل آپارتمان های این خیابان مشهد، نزدیک بودن به باغ موزه نادری، بازار مرکزی، میدان شهدا و ... است. هتل آپارتمان آلتون و هتل آپارتمان سام، از جمله هتل آپارتمان های مشهد در خیابان شیرازی هستند. برای ورود به حرم مطهر باید به بست شیخ طوسی مراجعه کنید. سپس صحن جمهوری در مقابل شما خواهد بود.
هتل آپارتمان های مشهد که در خیابان طبرسی جای گرفته اند به مکان‌های گوناگونی از مشهد دسترسی دارند. این هتل آپارتمان‌ها علاوه بر نزدیکی به حرم مطهر به آرامگاه امامزاده سید محمد نیز نزدیک می باشند. امامزاده سید محمد از نوادگان موسی ابن جعفر است. خیابان طبرسی به راه آهن مشهد، بازار ایثار ( بازار مانتو مشهد )، پاساژ فردوسی و .... دسترسی آسانی دارد. برای ورود به حرم مطهر باید از بست شیخ طبرسی وارد شوید و به صحن انقلاب که به صحن کهنه معروف است قدم بگذارید.

لوکس‌ترین هتل آپارتمان های مشهد نزدیک به حرم چه نام دارند؟⭐

لوکس‌ترین هتل آپارتمان مشهد در حال حاضر هتل آپارتمان آرمان است. این هتل آپارتمان مشهد، خدمات یک هتل 5 ستاره را به میهمانان خود ارائه می دهد. هتل آپارتمان آرمان دارای استخر، سونا، جکوزی، سالن ماساژ و .... است که نظیر آن در هتل های لوکس مشهد پیدا می شود. این هتل آپارتمان مشهد در ابتدای خیابان نواب صفوی جای گرفته است.
هتل آپارتمان بشری مشهد یکی از بهترین هتل آپارتمان های مشهد می باشد که در خیابان اندرزگو قرار دارد. این هتل آپارتمان از نظر کیفیت و خدمات مطلوب بوده و از قیمت مناسبی نیز برخوردار می باشد. برای ورود به حرم از این هتل آپارتمان مشهد، باید به باب الجواد که درب ورودی حرم از خیابان اندرزگو می باشد وارد شده و بعد داخل صحن جامع رضوی شوید.
هتل آپارتمان حیات شرق مشهد( سارا سابق ) یکی دیگر از لوکس‌ترین هتل آپارتمان های مشهد می باشد که در خیابان امیرالمومنین (ع) جای گرفته است. از نظر کیفیت و خدمات این هتل آپارتمان مشهد هم سطح هتل های 4 ستاره می باشد. جهت تشرف به حرم ثامن الحجج (ع) باید از بست نواب صفوی مراجعه کرده و وارد صحن انقلاب شوید.

مزایای رزرو هتل آپارتمان مشهد از پرشین هتل چیست؟⭐

پرشین هتل یکی از سایت های خوشنام ایران است که هتل آپارتمان های مشهد را با اطلاعاتی صادقانه به شما عزیزان ارائه می دهد که مزیتی مهم به شمار می رود. دلیل این اطلاعات صحیح و واقعی، بازدید دوره ای کارشناسان پرشین هتل از هتل آپارتمان مشهد می باشد.
یکی دیگر از مزایای رزرو هتل آپارتمان های مشهد از این سایت، رزرو هتل آپارتمان های ارزان مشهد نزدیک حرم با تخفیف های واقعی است. کارشناسان مجرب پرشین هتل به‌صورت 24 ساعته، پاسخ گوی شما عزیزان هستند تا هتل آپارتمان های بسیاری را به شما معرفی کنند. همین امر سبب می شود تا ارزان‌ترین و نزدیک‌ترین هتل آپارتمان های مشهد به حرم مطهر را بشناسید.

021-43000020

پرشین هتل در حال جستجوی بهترین نتایج هتل برای شماست.