1. خانه
 2. هتل آپارتمان مشهد
 3. هتل آپارتمان حیات مشهد
 • اطلاعات
 • نقشه
 • لیست اتاق ها
 • نظرات

تخفیف تا

٪۴۵

هتل آپارتمان حیات مشهد

آپارتمان عالی

۰۵۱۳۸۰۹۶

تصویر نقشه هتل آپارتمان حیات مشهد
آدرس : مشهد، خیابان نواب صفوی، بین نواب صفوی ۱۰ و ۱۲
۴.۸ از ۵ عالی ۴ نظر
آرامش محیط
نظافت
ارزش خرید
قابلیت دسترسی
کیفیت غذا
۵ از ۵ بیشترین امتیاز قابلیت دسترسی
ثبت نظر مشاهده نظرات
امکانات هتل آپارتمان حیات مشهد
مشاهده کامل
 • پارکینگ در هتل
 • سرویس فرنگی
 • اینترنت در اتاق
 • اینترنت در لابی
 • سرویس ایرانی
 • صندوق امانات
 • رستوران
 • کافی شاپ

رزرو تور هتل آپارتمان حیات مشهد

معرفی هتل آپارتمان حیات مشهد

هتل آپارتمان حیات شرق مشهد یکی از بهترین هتل آپارتمان های مشهد محسوب می شود که در سال 1395 افتتاح گردید. این هتل با امکانات مرفه و تنوع بالا در اتاق های خود بدون شک می تواند یک انتخاب مناسب و بی نظیر برای شما عزیزان به حساب آید. شما می توانید پس از سفر به شهر مقدس مشهد این هتل را در لیست انتخاب های خود قرار دهید. هتل آپارتمان حیات شرق مشهد در خیابان نواب صفوی قرار گرفته است. این هتل به دلیل نزدیکی بسیار زیاد به بارگاه امام هشتم و موقعیت مکانی مناسب مورد توجه بسیاری از زائرین شهر مقدس مشهد قرار دارد. مهمانان می توانند با اقامت در این هتل هر زمان از شبانه روز در کمترین زمان و به راحتی به حرم مطهر دسترسی پیدا کنند. ...

توضیحات تکمیلی

قیمت اتاق های آپارتمان حیات مشهد
آپارتمان یکخوابه یک تخته | اقامت با صبحانه %۴۵ تخفیف

آپارتمان یکخوابه یک تخته
۱ نفر صبحانه نفر اضافه
۱ شب ۳۷۸,۰۰۰ ۲۱۰,۰۰۰ تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

آپارتمان یکخوابه دو تخته | اقامت با صبحانه %۴۵ تخفیف

آپارتمان یکخوابه دو تخته
۲ نفر صبحانه نفر اضافه
۱ شب ۳۷۸,۰۰۰ ۲۱۰,۰۰۰ تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

سوئیت دوتخته | اقامت با صبحانه %۷۳ تخفیف

سوئیت دوتخته
۲ نفر صبحانه نفر اضافه
۱ شب ۷۵۶,۰۰۰ ۲۱۰,۰۰۰ تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

آپارتمان یکخوابه دو تخته | اقامت با صبحانه، ناهار، شام (منو انتخابی) %۲۹ تخفیف

آپارتمان یکخوابه دو تخته
۲ نفر صبحانه، ناهار و شام نفر اضافه
۱ شب ۵۲۰,۰۰۰ ۳۷۰,۰۰۰ تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

سوئیت دوتخته | اقامت با صبحانه، ناهار، شام (منو انتخابی) %۲۹ تخفیف

سوئیت دوتخته
۲ نفر صبحانه، ناهار و شام نفر اضافه
۱ شب ۵۲۰,۰۰۰ ۳۷۰,۰۰۰ تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

آپارتمان دوخوابه چهارتخته | اقامت با صبحانه %۶۳ تخفیف

آپارتمان دوخوابه چهارتخته
۴ نفر صبحانه نفر اضافه
۱ شب ۱,۱۳۴,۰۰۰ ۴۲۰,۰۰۰ تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

آپارتمان سه خوابه شش تخته | اقامت با صبحانه %۴۸ تخفیف

آپارتمان سه خوابه شش تخته
۶ نفر صبحانه نفر اضافه
۱ شب ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۶۳۰,۰۰۰ تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

آپارتمان دوخوابه چهارتخته | اقامت با صبحانه، ناهار، شام (منو انتخابی) %۱۸ تخفیف

آپارتمان دوخوابه چهارتخته
۴ نفر صبحانه، ناهار و شام نفر اضافه
۱ شب ۹۰۰,۰۰۰ ۷۴۰,۰۰۰ تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

آپارتمان سه خوابه شش تخته | اقامت با صبحانه، ناهار، شام (منو انتخابی) %۶۱ تخفیف

آپارتمان سه خوابه شش تخته
۶ نفر صبحانه، ناهار و شام نفر اضافه
۱ شب ۲,۸۰۴,۰۰۰ ۱,۱۱۰,۰۰۰ تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

درباره هتل آپارتمان حیات مشهد

هتل آپارتمان حیات شرق مشهد یکی از بهترین هتل آپارتمان های مشهد محسوب می شود که در سال 1395 افتتاح گردید. این هتل با امکانات مرفه و تنوع بالا در اتاق های خود بدون شک می تواند یک انتخاب مناسب و بی نظیر برای شما عزیزان به حساب آید. شما می توانید پس از سفر به شهر مقدس مشهد این هتل را در لیست انتخاب های خود قرار دهید.

هتل آپارتمان حیات شرق مشهد در خیابان نواب صفوی قرار گرفته است. این هتل به دلیل نزدیکی بسیار زیاد به بارگاه امام هشتم و موقعیت مکانی مناسب مورد توجه بسیاری از زائرین شهر مقدس مشهد قرار دارد. مهمانان می توانند با اقامت در این هتل هر زمان از شبانه روز در کمترین زمان و به راحتی به حرم مطهر دسترسی پیدا کنند.

اتاق های هتل آپارتمان حیات شرق مشهد، ساده و شیک

هتل آپارتمان زیبای حیات شرق مشهد دارای 332 باب اتاق و واحد اقامتی می باشد. تمامی این واحد های اقامتی به صورت مجزا در هشت طبقه ساختمانی جای داده شده اند. تنوع بالا در این اتاق ها سبب می شود تا مهمانان برای انتخاب اتاق مد نظر خود دچار مشکل نشوند.

اتاق های هتل آپارتمان جذاب شرق مشهد شامل آپارتمان های یک خوابه، دو خوابه و سه خوابه می شود و سوئیت می شود. آن دسته از مهمانانی که به همراه خانواده و یا جمعی از دوستان به مشهد سفر کرده اند می توانند با توجه به تعداد نفرات هر یک از این آپارتمان ها را در هتل رزرو نمایند. 

سوئیت های هتل آپارتمان درجه یک حیات شرق مشهد با متراژی باالا و فضایی فوق العاده می تواند بهترین انتخاب شما در این هتل محسوب شود. این واحد های اقامتی با طراحی ساده اما شیک اقامتی بی نظیر را برای شما رقم خواهند زد. مبلمان راحتی به رنگ تم سبز، کف سرامیک، فرش های زیبا به همراه نور پردازی فوق العاده زیبایی این سوئیت ها را چند برابر کرده اند.

تمامی اتاق های هتل آپارتمان بی نظیر حیات شرق مشهد همانند سوئیت های این هتل از دکوراسیون زیبا و چیدمان بی نظیر برخوردار می باشند. این اتاق ها علاوه بر زیبایی دارای امکاناتی نظیر سیستم تهویه مطبوع، آشپزخانه، تلویزیون، حمام، چای ساز، سرویس چای خوری، صندوق امانات، صبحانه بوفه، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی و... می باشند. بدون شک با وجود این امکانات در اتاق ها اقامتی دلنشین را بدون دغدغه سپری خواهید کرد.

رستوران هتل آپارتمان حیات شرق مشهد، فضای زیبا و راحت

هتل آپارتمان فوق االعاده حیات شرق مشهد داری یک رستوران اصلی می باشد. این رستوران در فضایی بسیار زیبا و مدرن ایجاد شده و حسی دلنشین را در هنگام میل غذا به مهمانان منتقل می کند. شما می توانید با مراجعه به این رستوران حیات در هتل بدون نیاز به خارج شدن از هتل غذاهای لذیذ را صرف کنید.

رستوران هتل آپارتمان حیات شرق در مشهد ظرفیتی بالغ بر 300 نفر را پاسخگو می باشد. بنابراین مهمانان این هتل می توانند به همراه خانواده و عزیزان خود به این رستوران در هتل مراجعه کنند. لازم به ذکر است برای استفاده از فضای دلنشین و غذاهای بی نظیر این رستوران کافی است به بلوک 2 هتل مراجعه کنید.

ناگفته نماند رستوران هتل آپارتمان حیات شرق مشهد منوی خود را به صورت سلف سرویس به مهمانان خود ارائه می دهند. تمامی غذاهایی که در داخل منوی این رستوران وجود دارد، توسط سرآشپزان حرفه و با تجربه طبخ می شود که طعمی فوق العاده و تازه را به همراه دارند.

رستوران هتل آپارتمان حیات شرق مشهد این امکان را برای مهمانان این هتل فراهم کرده تا بتوانند در وقت و هزینه های خود صرفه جویی به عمل آورند. شما می توانید انواع غذاهای فرنگی و ایرانی را از منوی این رستوران سفارش دهید و در هنگام میل غذا از فضای دلنشین نهایت لذت را کسب نمایید.

امکانات هتل آپارتمان حیات شرق مشهد، اقامتی آرامبخش

هتل آپارتمان حیات شرق مشهد دارای امکانات رفاهی و خدمات دهی عالی می باشد. بدون شک وجود این امکانات به خوبی نشانگر این است که مدیریت این هتل سعی بر جلب رضایت و خشنودی تمامی مهمانان خود دارد. همین امکانات نیز یکی دیگر از دلایل مهم برای جذب زائرین و مهمانان عزیز به سمت این هتل شده است.

هتل آپارتمان حیات شرق مشهد دارای امکانات و خدمات عمومی نظیر خدمات تور، خدمات خشکشویی، آسانسور، دستگاه واکس کفش، خدمات باربری، خدمات تهیه بلیط، اتاق چمدان، تاکسی سرویس، خدمات خانه داری، لابی و....می باشد. پرسنل این هتل تمام خدمات لازمه را با برخوردی مناسب و بهترین شکل به شما عزیزان ارائه می دهند. 

هتل آپارتمان حیات شرق مشهد علاوه بر خدمات ذکر شده امکاناتی را نیز در اختیار مهمانان خود قرار می دهد. امکانات و خدمات برای معلولین از جمله ویژگی های امکانات این هتل می باشد. بنابراین اگر همراهی با ناتوانی جسمی و معلولیت دارید می توانید بون هیچگونه نگرانی در این هتل اقامت داشته باشید.

فروشگاه و دیگر امکانات هتل حیات مشهد

هتل آپارتمان حیات شرق مشهد در خود دارای فروشگاه های اختصاصی نیز می باشد. مهمانان هتل می توانند با مراجعه به این فروشگاه ها در داخل هتل سوقاتی های مد نظر خود را خریداری نمایند. همچنین آتلیه زیبای هتل ایمن امکان را برای شما فراهم می کند تا لحظات زیبای خود را ثبت کنید.

پارکینگ هتل آپارتمان حیات شرق مشهد با ظرفیت بسیار بالا مناسب در اختیار شما عزیزان قرار دارد. آن دسته از مهمانانی که با خودروی شخصی به شهر مقدس مشهد سفر کرده اند می توانند به راحتی پ از اقامت در این هتل از پارکینگ اختصاصی بهره مند شوند.

از جمله امکانات دیگر در هتل آپارتمان حیات شرق مشهد می توان به پذیرش 24 ساعته، ترانسفر فرودگاهی با هزینه، رستوران و کافی، صندوق امانات و و.... اشاره کرد. پذیرش 24 ساعته این هتل به صورت شبانه روز آماده رسیدگی به درخواست ها شما عزیزان می باشد.

هتل های مشهد پیشنهادی کاربران
نظرات آپارتمان حیات مشهد

برای ثبت نظر و امتیازدادن به این هتل روی دکمه زیر کلیک کنید

۴.۸ از ۵
نظافت۴/۵
قابلیت دسترسی۵/۵
آرامش محیط۵/۵
کیفیت غذا۵/۵
ارزش خرید۵/۵
۱۷ آذر ۱۳۹۸

هتل واقعا در حد هتل 4 ستاره بود

۵ از ۵
نظافت۵/۵
قابلیت دسترسی۵/۵
آرامش محیط۵/۵
کیفیت غذا۵/۵
ارزش خرید۵/۵
۲۴ آذر ۱۳۹۸

برخورد پرسنل هتل مورد قبول بود.اتاق ها رو به موقع به ما تحویل دادن .کیفت غداها مناسب بود و رضایت داشتیم و موقعیت مکانی هتل نسبت به حرم نزدیک بود .

۴.۲ از ۵
نظافت۴/۵
قابلیت دسترسی۵/۵
آرامش محیط۴/۵
کیفیت غذا۴/۵
ارزش خرید۴/۵
۲ شهریور ۱۳۹۸

هتل آپارتمان حیات شرق مشهد رو خانم هاتف بهم معرفی کردن و من ازشون ممنونم که این هتل مشهد برای من رزرو کردن. این هتل مشهد همه چی تموم بود عاااالی

۴ از ۵
نظافت۴/۵
قابلیت دسترسی۴/۵
آرامش محیط۴/۵
کیفیت غذا۴/۵
ارزش خرید۴/۵
۱ دی ۱۳۹۸

هتل حیات شرق مشهد خیلی اتاق های شیک و تمیزی داشت از همه نظر عالی بود.

۰۵۱-۳۸۰۹۶