به گزارش پرشین هتل مجموعه تفریحی ورزشی، پارک ساحلی آفتاب در یکی ازمهم ترین قسمتهای جغرافیایی مشهد واقع شده است. برای رزرو هتل مشهد می توانید از طریق سایت پرشین هتل و یا تماس با 05138096 اقدام کنید. پارک ساحلی آفتاب مشهد در مجاورت مرکز خرید مشهد مثل بازار بین‌المللی سپاد و مجتمع تجاری الماس شرق قرار دارد که نزدیک ترین هتل به آن هتل هما 2 مشهد است.

قیمت بلیت سانس بانوان تمام‌ وقت  28,000 تومان
قیمت بلیت سانس آقایان تمام‌ وقت 35,000 تومان
قیمت بلیت سانس آقایان نیمه‌ وقت 25,000 تومان

این پارک ساحلی بالغ بر 15000 متر مربع مساحت دارد. یکی از پر جاذبه ترین مکان های توریستی و تفریحی برای مجاوران و مسافران این پارک می باشد. زائران عزیز بارگاه ملکوتی حضرت ثامن الحجج(ع) می توانند لحظات خوشی را در این مجموعه سپری کنند.

پارک ساحلی آفتاب مشهد
پارک ساحلی آفتاب مشهد

رودخانه وسرسره های پارک ساحلی آفتاب مشهد

رودخانه خروشان یکی دیگر ازاجزای  پارک ساحلی آفتاب مشهد است. این پارک آبی دارای سرسره هایی مهیج و متنوع می باشد. سرسره‌ سرعت، سرسره‌ های دو قلو، سرسره پیچ و ۶ حلقه پیچ عظیم و سرسره رو باز از جمله آن‌ها هستند. چاله فضایی از جمله جاذبه های مهیج این مجموعه ی آبی می باشد.

دیگر امکانات پارک ساحلی آفتاب مشهد

سونای خشک، سونای بخار از جمله سوناهای این مجموعه می باشد. حمام سونای ماسه یکی دیگر از سوناهای مفید برای پوست می باشد. فواید سونا ماسه(مفید جهت بیماری‌های جلدی و پوستی، آرتروز، دیسک کمر و تقویت و شادابی پوست) حمام آفتاب این مجموعه هم برای برنزه کردن پوست بسیار عالی می باشد. امکانات جانبی دیگری مانند یوگا، ایروبیک، ماساژ، ورزش در آب، اتاق نگهداری کودک در دسترس می باشد. فست فود، کافی شاپ و سالن بدن سازی از دیگر امکانات هستند.

سونای بخار
سونای بخار پارک ساحلی مشهد

استخر استاندارد و برگزاری مسابقه در پارک ساحلی مشهد

استخر استاندارد این مجموعه ی آبی جهت برگزاری مسابقات انجام می شود. همین امر دلیلی بر با کیفیت بودن این استخر است. استخر آموزشی این پارک ویژه غواصی هم دارد. در این استخر که عمقی ۱۲ متری دارد می توان آموزش های غواصی را یاد گرفت. سپس با صدور کارت بین المللی CMES می‌توانید خود را غواصی حرفه ای معرفی کنید.

منابع :