سفر به کیش امروزه به یکی از محبوب ترین سفرهای داخلی تبدیل شده است که جنبه تفریحی دارد و اکثر گردشگران به منظور تفریح و گذراندن اوقات فراغت خود به جزیره کیش سفر می کنند. در مرحله اول سفر به کیش، قیمت تور کیش بیش از هر مورد دیگری اهمیت دارد که حتی گاهی با هزینه های متغیر، باعث منصرف شدن افراد و یا ترغیب بیشتر برای سفر به کیش خواهد شد. 

قیمت سفر به کیش به عوامل مختلفی بستگی دارد که باعث می شود تور کیش ارزان قیمت یا گران قیمت شود. از این رو نمی توان قیمت دقیقی برای رزرو اعلام کرد، اما با این وجود شما می توانید با شناخت عوامل تاثیر گذار در این امر و برنامه ریزی برای سفر به کیش با قیمتی دلخواه سفر به این جزیره را انجام دهید. پرشین هتل در ادامه این مقاله به توضیح کامل و جامع در این باره پرداخته است.

با یک کلیک راهنمای مسافر کیش را بشناسید

انتخاب هتل؛ نکته مهم سفر به کیش

اولین موضوعی که در سفر به کیش با آن مواجه می شوید انتخاب هتل کیش و محلی برای اقامت در این جزیره می باشد که نه تنها در کیفیت سفر شما بسیار تاثیر گذار است، بلکه مهم ترین عامل تغییر قیمت ها در تور کیش نیز محسوب می شود. از این رو اگر می خواهید با هزینه دلخواه به جزیره کیش سفر کنید، باید در انتخاب هتل مورد نظر دقت بیشتری داشته باشید. 

سفر به کیش
جزیره زیبای کیش

در سفر به کیش، هتل های مختلفی به شما پیشنهاد خواهد شد که برخی از آن ها به عنوان بهترین هتل ها در سطح کشور و خاورمیانه نیز شناخته می شوند. البته این هتل ها با توجه به جایگاه و کیفیتی که دارند، دارای قیمتی بالا نیز هستند که می توانند تور کیش را به یک تور گران قیمت تبدیل کنند. هتلی مانند هتل ترنج کیش، که قیمت آن با یک سفر خارجی برابری می کند.

سواحل کیش + عکس، آدرس و امکانات

با انتخاب چه هتلی، سفر به کیش با هزینه پایین امکان پذیر می شود؟

سفر به جزیره مرجانی کیش می تواند به یک سفر مقرون به صرفه و ارزان قیمت تبدیل شود، در صورتی که گردشگران از انتظارات بالای خود بکاهند و هتل هایی با کیفیت متوسط را برای اقامت مورد انتخاب قرار دهند. به عنوان مثال هتل های سه ستاره و جزیره کیش و یا برخی از هتل های دو ستاره، در کنار کیفیت رضایت بخش، هزینه پایین را طلبد می کنند که قطعا تور کیش را با قیمت دلخواه برای شما عزیزان رقم خواهند زد. 

سفر به کیش
نمایی از ساختمان ها و هتل های جزیره کیش

سفر به کیش زمینی بهتر یا هوایی؟

سفر به کیش به دو صورت زمینی و هوایی قابل انجام است که اغلب گردشگران تور های هوایی را برای دسترسی به این جزیره مرجانی انتخاب می کنند. البته سفر های زمینی اکثرا قیمتی پایین تر دارند و می توانند نیمی از هزینه های احتمالی را کاهش دهند که البته دارای معایب خاص به خود هستند و اغلب نیز مورد انتخاب از سمت گردشگران قرار نمی گیرند. 

آشنایی با رنت خودرو در کیش

اگر قصد سفر به جزیره  را دارید و می خواهید کمترین هزینه ممکن را صرف کنید و در عین حلال به صورت هوایی این امر را انجام دهید، می توانید کلاس پروازی های ارزان قیمت را مورد انتخاب قرار دهید. به عنوان مثال در اکثر اوقات، کلاس پروازی هواپیمایی آسمان از دیگر هواپیمایی ها قیمت ارزان تری دارد. شما می توانید کلاس پروازی اکونومی در هواپیمایی آسمان را مورد انتخاب قرار دهید تا با هزینه پایین دسترسی به جزیره کیش داشته باشید. 

سفر به کیش
سفر به کیش به صورت زمینی

در سفر به کیش حتما این تفریحات را انجام دهید؟

آن دسته از گردشگرانی که سفر به کیش را به منظور تفریح انتخاب کرده اند قطعا رزرو تفریحات در این جزیره را اولویت خود پس از انتخاب هتل و کلاس پروازی قرار خواهند داد. از این رو می توان گفت رزرو تفریحات مختلف در جزیره کیش و خرید بلیط آن ها نیز تاثیر بالایی در قیمت های تور کیش دارد.

افسانه ننه باغو و داستانی از روستای باغو کیش

در سفر تفریحی به کیش شما با تفریحات مختلفی آشنا خواهید شد که رزرو تمامی آن ها، وقت و هزینه ای بالا را می طلبد. از این رو پیشنهاد می شود در ابتدا تفریحات لیست تفریحات کیش را مورد مشاهده قرار دهید و در بین آن ها به دنبال تفریحات مورد علاقه خود باشید. البته راه های دیگری نیز وجود دارد که می توانید حتی در صورت خرید بلیط تمامی آن ها، هزینه ای مقرون به صرفه را برای شما عزیزان رقم زند. در پایان مقاله این روش ها را به شما معرفی خواهیم کرد.

سفر به کیش
تفریحات در سفر به کیش

در سفر به کیش چه وسایلی باید به همراه داشته باشیم؟

اگر می خواهید کمترین هزینه برای سفر هیجان انگیز به کیش را صرف کنید، باید تمامی وسایل مورد نیاز در طول سفر را به همراه داشته باشید تا نیاز به خرید لوازم اضافه در سفر را پیدا نکنید. به عنوان مثال با توجه به قرار گیری جزیره کیش در جنوب کشور، هوای این جزیره بسیار گرم می باشد، از این رو چمدان خود را با لباس های گرم پر نکنید و در عوض، لباس های خنک و تابستانی به همراه داشته باشید.

اطلاعات فرودگاه کیش و هرآنچه که باید بدانید

همچنین لوازم تفریحی و خوراکی نیز در سفر به کیش لازم خواهد شد که شما می توانید آن ها را به همراه داشته باشید. داشتن شناسنامه و یا کارت ملی نیز از مهم ترین مدارک لازم برای سفر به کیش است که حتما باید از زمان ورود به فرودگاه تا زمان بازگشت همراه شما باشد؛ بنابراین حتما به یاد داشته باشید تا این موارد را در سفر به کیش فراموش نکنید.

هزینه تور چارتر کیش به چه صورت است؟

یکی از روش هایی که می توانید در سفر به کیش به کار ببرید، رزرو تور به صورت چارتر و یا لحظه آخری است که هزینه ای بسیار پایین تر نسبت به تور های معمولی دارد. البته تور چارتر نیز دارای ریسک بالایی است که اغلب مورد انتخاب گردشگران قرار نمی گیرد. زیرا در این تور امکان انتخاب هتل و کلاس پروازی توسط مسافر وجود نخواهد داشت.

سفر به کیش
ساحل دریا در جزیره کیش

 اطلاعاتی درباره اجاره ماشین در کیش

با رزرو تور کیش به صورت چارتر، امکان کنسلی وجود ندارد و در صورت این امر، هیچگونه هزینه ای بازگردانده نمی شود. اما با این حال تور چارتر برای گردشگرانی که می خواهند با پایین ترین نرخ ممکن و کیفیت مناسب به جزیره کیش سفر کنند بهترین گزینه به حساب می آید. 

ارزانترین فصل سفر به کیش

در برخی از فصل های سال، سفر به کیش با نرخی پایین تر نسبت به ایام پیک ارائه می شود که این به دلیل آب و هوای جزیره و کمبود مسافر خواهد بود. به عنوان مثال جزیره کیش در فصل تابستان به اوج گرمای خود خواهد رسید و کمی طاقت فرسا می شود. از این رو کمتر کسی ماه های تیر و مرداد را برای سفر خود انتخاب می کنند. 

با توجه به این موضوع، هتل های کیش با ظرفیت خالی مواجه می شوند و نرخ های پایین تری را به گردشگران ارائه می دهد. فصل های پاییز و یا بهار، بهترین زمان برای سفر به کیش است و قیمت های آن به اوج خود می رسد. بنابراین اگر می خواهید با کمترین نرخ ممکن به جزیره کیش سفر کنید، تابستان و یا زمستان را به عنوان زمانی برای سفر خود انتخاب کنید. 

سفر به کیش
کیش در تابستان

آیا رزرو تور کیش از پرشین هتل تاثیری در قیمت ها دارد؟

یکی از رایج ترین پیشنهاد هایی که برای رزرو تور کیش و سفر به این جزیره دوست داشتنی با آن مواجه می شوید، انتخاب سایت پرشین هتل می باشد. زیرا این سایت یکی از بهترین سایت های ارائه دهنده تور های کیش است که مزیت های بسیاری را در اختیار گردشگران قرار می دهد و کمتر مسافری پس از انتخاب با نا رضایتی مواجه خواهد شد.

سایت پرشین هتل همچنین علاوه بر تمامی مزیت هایی که در سفر عالی به کیش ارائه می دهد، تاثیر بالایی در قیمت تور کیش نیز دارد. زیرا این سایت یکی از اصلی ترین گارانتی کننده های هتل های کیش است که به همین دلیل، نرخ های بسیار پایین تر نسبت به دیگر سایت های موجود را ارائه می دهد.

سفر به کیش
تفریحات هیجان انگیز در سفر به کیش

تخفیفات پرشین هتل برای سفر به کیش

یکی از بهترین و محبوب ترین مزیت های سایت پرشین هتل، تخفیفات ویژه ای است که در اختیار گردشگران و متقاضیان عزیز قرار می دهد. با وجود این تخفیفات می توان علاوه بر استفاده از پایین ترین نرخ خای ممکن در رزرو تور، تفریحات، کلاس پروازی و ...، هزینه ای ارزان را نیز صرف کرد که قطعا قیمت های نجومی تور کیش را به هزینه هایی مقرون به صرفه تبدیل می کند. 

شما می توانید به صورت آنلاین رزرو تور کیش را از سایت پرشین هتل انجام دهید و بدون نیاز به صرف هزینه های اضافه و اتلاف وقت، سفر به جزیره کیش را انجاک دهید. البته بیشترین تخفیفات این سایت در رزرو به صورت تلفنی توسط متخصصان در اختیار گردشگران قرار می گیرد که پیشنهاد می شود برای اطمینان بیشتر، به صورت تلفنی رزرو خود را انجام دهید.

سفر به کیش
نمایی از دریای زیبای جزیره کیش در کنار ساحل

شما می توانید مشورت های لازمه برای سفر به کیش را از متخصصان حرفه ای در پشتیبانی 24 ساعته این سایت دریافت کنید و با اطمینان خاطر بیشتر، رزرو تور کیش را مطابق با بودجه و علایق خود به انجام رسانید. بنابراین اگر قصد سفر به جزیره کیش را دارید، حتما شتاب کنید تا بتوانید با پایین ترین نرخ رزرو خود را انجام دهید.

بیشتر بخوانید :
منابع :