سواحل کیش یکی از زیباترین و کم‌خطرترین سواحل جهان هستند که گردشگران و توریست‌های زیادی را هر ساله مسافر تور کیش می‌کنند. سواحل شنی سفید، سواحل مرجانی، سواحل صخره‌ای کیش هر کدام جذابیت بی نظیری برای پیاده‌روی، تفریح و گردش دارند. شنا، آب تنی، غواصی و تفریحات پرهیجان آبی سواحل هم در جذب توریست‌ها برای رزرو هتل‌ های کیش مؤثرند. اگر به دنبال کشف زیبایی ساحل های کیش هستید و دلتان می‌خواهد برای تفریح و گشت و گذار اطلاعات کافی از سواحل کیش داشته باشید این نوشتار برای شما است.

آشنایی با سواحل کیش

در جزیره کیش سواحل زیادی وجود دارد که هر کدام زیبایی‌ها و ویژگی‌های خاص خود را دارد. هر کسی مطابق میل و سلیقه خود می‌تواند یکی از آنها را برای گردش و تفریح انتخاب کند. با سواحل کیش آشنا شوید:

 1. ساحل میرمهنا؛ از معروف‌ترین ساحل های کیش
 2. ساحل مرجان با آب‌های زلال و تماشای جانوران زیر آب
 3. ساحل کلبه هور، آرامش بخش ترین ساحل کیش
 4. ساحل سیمرغ کیش
 5. ساحل مرد ماهیگیر؛ از نمادین‌ترین سواحل کیش
 6. ساحل درختان نارگیل کیش
 7. ساحل اسکله تفریحی کیش
 8. ساحل اختصاصی مارینا پارک کیش

هرآنچه که باید از راهنمای سفر به کیش بدانید

ساحل میر مهنا از بهترین سواحل کیش همراه موسیقی زنده

ساحل میرمهنا کیش، یکی از سواحل شمالی کیش است که به خاطر غروب‌های رؤیایی‌اش معروف است، ضمن آن که نورپردازی جذاب این اسکله آن را تبدیل به یکی از بهترین جاهای دیدنی کیش در شب کرده است. ساحل میرمهنا به وسیله اسکله ماهیگیری به دو فاز اصلی تقسیم شده است.

فاز یک ساحل میرمهنا با 4,100 متر مربع دارای مسیرهای پیاده روی، آلاچیق، نمازخانه ساحلی، بازار عرب‌ها، کتابخانه، بازار ماهی فروش‌ها،مسیر دوچرخه سواری و غیره است. فاز دو ساحل میرمهنا که بزرگتر از فاز یک و در مساحت 50,000 ساخته شده است، دارای زمین بازی برای کودکان و محل‌هایی برای تماشای دریا، پلکان برای سوار قایق،  موسیقی زنده، اسکله ماهیگیری و غیره است.

در این ساحل می‌توانید جانوران و پرنده‌های مختلفی از طبیعت کیش را ببینید، گونه‌های از مرغ ماهی خوار، لک لک و لاک پشتهای مخصوص خلیج فارس در این ساحل کیش هستند که بهتر است مزاحمشان نشوید و سهم آنها را از طبیعت اشغال نکنید. 

انواع مرجان‌ها، صدف‌ها، حلزون‌ها و سنگ‌های زیبای دریایی هم در ساحل میرمهنا فراوان به چشم می‌خورد. راستی اگر به دنبال آدرس ساحل میرمهنا هستید باید بدانید این ساحل در بلوار دریا یکی از بلوارهای اصلی جزیره کیش قرار دارد که از مسجد خاتم الانبیا تا میدان جاسک ادامه پیدا می‌کند. ساحل میرمهنا نزدیک محله عرب‌ها است.

تفریحات ساحل میرمهنا:

 1. اسکله ماهیگیری
 2. دوچرخه سواری
 3. زمین بازی کودکان
 4. اسکله تفریحی

آدرس: بلوار دریا، حد فاصل مسجد خاتم الانبیا و میدان جاسک

ساحل مرجان کیش از بهترین سواحل کیش برای شب گردی

ساحل مرجان کیش در بخش جنوب شرقی جزیره واقع شده و به جرأت می‌توان گفت یکی از زیباترین سواحل کیش است. در ساحل مرجان به خاطر تمیزی آب می‌توانید هر موجود متحرکی که زیر آب در حال حرکت است ببینید. شقایق‌های دریایی، سنگ‌های دریایی، ماهی‌های ژله‌ای حلزون و مرجان‌های زیر آب، حلزون، صدف دریایی و غیره زیبایی‌های این جزیره برای مسافران تور کیش است.. نورپردازی ساحل مرجان در شب، این ساحل را تبدیل به یکی از بهترین مکان‌های کیش برای شب گردی کرده است.

می دانید چرا به این ساحل کیش، ساحل مرجانی می‌گویند؟ چون مرجان‌های این ساحل، پس از مرگ به حالت اسفنج‌هایی با شکاف‌های ریز و سفید رنگ درآمده که زیبایی غروب‌های این ساحل را چندین برابر می‌کنند. از دیگر دلایل محبوبیت ساحل مرجان کیش وجود پارک ساحلی و بازار مرجان است که برای مسافران تور کیش جذابیت زیادی دارد.

تندیس معروف مرد ساحلی که در ساحل مرجان کیش جاخوش کرده است نیز نماد این جزیره و دلیل دیگر اقبال مسافران برای گشت و گذار در این ساحل از سواحل کیش است. مردی که فارغ از گرفتاری‌های دنیا در حلقه‌ای رو به دریا نشسته و مشغول نواختن نی است.

معرفی فرودگاه بین المللی کیش

تفریحات ساحل مرجان کیش:

 1. تفریحات آبی ساحل مرجان شامل فلای بورد، جت اسکی، کایت، قایق تفریحی، مانند بنانا، پاراسل، شاتل، غواصی
 2. دوچرخه سواری در ساحل
 3. تفریح در آلاچیق و فضای سبز ساحل با امکانات باربیکیو
 4. قایق‌های کف شیشه‌ای 
 5. کشتی یونانی کیش
 6. مرکز خرید کوروش کیش یا فروشگاه زیلان

آدرس ساحل مرجان کیش: استان هرمزگان، جزیره کیش، خیابان جهان، میدان مرجان

ساحل کلبه هور کیش، آرامش بخش ترین سواحل کیش

ساحل کلبه هور در غربی‌ترین دماغه جزیره کیش واقع شده است. دلیل نامگذاری این ساحل کیش به نام کلبه هور به خاطر استراحتگاه‌های کلبه مانندی بوده که در گذشته برای ماهیگیران ساخته شده بود. مهم‌ترین دلیل محبوبیت این ساحل در میان سواحل کیش، آرامشی است که در این منطقه نصیبتان می‌شود. انرژی فوق العاده ای که از صدای برخورد امواج دریا با صخره‌ها می‌شنوید، بهترین آهنگی است که موجبات آرامش خاطر و تسکین روح و روانتان می‌شود.

سکوت شب‌های این جزیره هم حکایت دلنشینی دارد. راستی نام کلبه هور در میان مردم محلی معروف است ولی در میان گردشگران و توریست این ساحل، به نام ساحل صخره‌ای کیش معروف است.ساحل کلبه هور کیش تنها ساحلی است که صخره‌ای بوده و شما در این مکان شاهد جدال سخت امواج دریا با صخره‌ها خواهید بود. تماشای لنج به گل نشسته و نورپردازی خیره کننده آن هم جزو آرامش بخش ترین منظره‌هایی است که در شب‌های جزیره می‌توانید شاهدش باشید.

یکی از متفاوت‌ترین صنعتی که در ساحل کلبه هور که یکی از خاص‌ترین سواحل کیش است می‌بینید، تأمین آب آشامیدنی و شیرین توسط باد و انرژی خورشید و اجاق‌هایی است که با آب گرمکن خورشیدی کار می‌کنند. علاوه بر آن در ساحل کلبه هور مجسمه مرد فانوس به دست 16 متری را می‌بینید که یکی از نمادهای جزیره محسوب می‌شود. 

تفریحات و امکانات ساحل کلبه هور کیش:

 1. آلاچیق‌های چوبی زیبا
 2. باربیکیو
 3. نیمکت‌های متعدد
 4. نور افکن‌ها
 5. اجاق‌های خورشیدی
 6. غواصی در سایت غواصی کلبه هور
 7. کرایه دوچرخه
 8. ماهیگیری در ساحل
 9. اسب سواری

آدرس: استان هرمزگان، کیش، دماغه غربی جزیره

روستای باغو کیش کجاست؟

ساحل سیمرغ از بهترین سواحل کیش برای تفریحات خانوادگی

ساحل سیمرغ کیش یکی از سواحل جنوبی جزیره است که در کنار جاده جهان قرار گرفته است. این جزیره در فاصله نزدیکی با هتل مارینا و سیمرغ قرار دارد. اگر با خانواده مسافر جزیره کیش شده‌اید، پارک ساحلی سیمرغ بهترین مکان برای خانواده‌ها است. آلاچیق‌های ساحل سیمرغ به اضافه زمین بازی و امکاناتی مانند اسکیت، پینگ پونگ، بدمینتون و فضای دوچرخه سواری است که این ساحل را در میان سواحل کیش برای خانواده‌ها محبوب کرده است. 

یکی از مزیت‌های دیگر ساحل سیمرغ برای مسافران خانوادگی تور کیش که در کمتر سواحل کیش موجود است، امکان شنا کردن در این پارک است. این پارک چون تماماً شنی است، می‌توانید روی شن‌های نرم ساحل شنا و آب تنی کنید. 
علاوه بر آب تنی می‌توانید در مسیرهای زیبای پیاده روی شنی در کنار درختان بزرگ نخل کاکتوس بنجامین اکالیپتوس و انجیر عکس‌های یادگاری زیادی بگیرید.

ساحل سیمرغ کیش دارای پارکی با مساحتی 15000 متر مربع است که مجسمه سردیس بزرگی که بعضی‌های می گویند عطار نیشابوری است با ریش و موهای بلند سفید رقصان در باد شکوه و جلوه خاصی به آن داده است. این مجسمه تنها نماد ساحل سیمرغ نیست و مجسمه‌های کودکانه مخصوص دیگری هم در  پارک سیمرغ می‌بینید.

جاذبه‌های تفریحی و امکانات تفریحی اطراف ساحل سیمرغ:

 1. پارک دلفین‌ها
 2. باغ پرندگان
 3. شاتل
 4. پاراسل
 5. قایق موتوری
 6. بنانا
 7. جت اسکی و غیره
 8. آلاچیق‌های زیبا
 9. پیست دوچرخه سواری
 10. پارک لوله
 11. زمین‌های تنیس و پینگ پونگ
 12. پیست اسکیت
 13. مسیرهای زیبا برای پیاده روی
 14. زمین مخصوص بازی کودکان

آدرس: استان هرمزگان ضلع جنوب شرقی جزیره کیش بلوار مرجان، مرجان 11 مجاور هتل مارینا و هتل سیمرغ

ساحل مرد ماهیگیر با نورپردازی فوق العاده

ساحل مرد ماهیگیر یکی از سواحل کیش است که وسعتی معادل 4000 متر مربع دارد. مهم‌ترین ویژگی ساحل مرد ماهیگیر مجسمه نمادینی است که شهرت زیادی به آن داده است. مجسمه 12 متری مرد ماهیگیر از جنس فایبرگلاس جلوه زیبایی به این ساحل زیبای کیش داده است. این مجسمه نماد تلاش و سخت کوشی مردم جزیره کیش و رکورددار بزرگ‌ترین مجسمه فیگوراتیو کشور است.

مهم‌ترین تفریح ساحل مرد ماهیگیر در کیش قلعه و مجسمه‌های شنی است که بچه‌ها در ساحل مشغول ساخت آن هستند. دو آب نما در دو جهت شرقی و غربی ساحل مرد ماهیگیر است که به وسیله جوی آب به طول صد متر به هم متصل شده‌اند. نورپردازی‌های شبانه در کنار این آبنما جلوه‌ای زیبا برای عکاسی و شب گردی به این ساحل داده است. ساحل مرد ماهیگیر به خاطر نورپردازی فوق العاده زیبایی که دارد یکی از بهترین نقاط کیش برای شب گردی است. 

تفریحات و امکانات ساحل مرد ماهیگیر:

 1. آلاچیق و سایه بان های متعدد
 2. آبنمای زیبای ساحل
 3. دوچرخه سواری
 4. ساحل شنی برای ساخت قلعه
 5. کافه و رستوران 24 ساعته

آدرس ساحل مرد ماهیگیر: استان هرمزگان، جزیره کیش، ضلع شرقی جزیره خیابان سنایی بلوار ساحل

ساحل درختان نارگیل کیش، یادآور خاطرات کشورهای استوایی

نظرتان با گردش در ساحلی که همه جایش با درختان نارگیل پوشیده شده چیست؟ در ساحل درختان نارگیل کیش شاهد فضایی با مساحت 20،000 متری خواهید بود که سرتاسرش با درختان نارگیل پوشیده شده است. این ساحل در قسمت شرقی جزیره قرار دارد.

دیدن 2500 تا 3000 درخت نارگیل در این ساحل ضمن هیجان زده کردن شما را به یاد مناطق استوایی مثل مالزی می‌اندازد. نامگذاری این مکان به نام ساحل درختان نارگیل هم به خاطر وجود درختان نارگیل است. ویژگی ممتاز درختان نارگیل برگ‌های بزرگی است که به عنوان سایه بان هم می‌تواند قابل استفاده باشد. تا می‌توانید در این ساحل با درختان زیبای نارگیل که سایه بان شما خواهند شد عکس‌های یادگاری بگیرید. 

امکانات تفریحی ساحل درختان نارگیل

 1. جت اسکی
 2. قایق پارویی
 3. ماهیگیری
 4. قایق کف شیشه‌ای
 5. غواصی
 6. قایق پدالی
 7. سه چرخه آبی

آدرس: استان هرمزگان شرق جزیره کیش

گردشی فراموش نشدنی در ساحل اسکله تفریحی کیش

قرار است در ساحل اسکله تفریحی کیش شاهد یکی از شگفتی‌های معماری باشید. این اسکله چوبی با ستون‌های فلزی در سال 2007 ساخته شد. این اسکله که با روش شمع زنی ساخته شده دارای مساحت 437 متری است. ضمن لذت بردن از امکانات ساحل اسکله تفریحی کیش می‌توانید از جاذبه‌های اطراف آن مانند مجتمع گردشگری کشتی ایرانی، بولینگ مریم و پیست دوچرخه سواری استفاده کنید. 
امکانات و تفریحات ساحل اسکله کیش:

 1. غواصی
 2. دوچرخه سواری
 3. قایق سواری
 4. بالن سواری
 5. فلای بورد
 6. غذا دادن به ماهی‌ها

آدرس: استان هرمزگان، جزیره کیش، انتهای خیابان دریا

ساحل اختصاصی مارینا پارک کیش

یکی از سواحل کیش برای خوشگذرانی و تفریح، اسکله اختصاصی مارینا پارک است. این ساحل در شرقی‌ترین بخش جزیره کیش واقع شده و مساحتی کوچک‌تر از بندر دارد. این ساحل اختصاصی در سال 1392 افتتاح شد و از همان زمان تبدیل به مکانی برای پهلو گرفتن شناورهای لوکس و کوچک شده است. 
امکانات تفریحی متنوعی که در ساحل مارینا انتظارتان را می‌کشد از این قرار است:

 1. فضای سبز
 2. کلوپ تفریحی
 3. مدرسه بادبانی
 4. کلوپ غواصی
 5. رستوران‌های متنوع
 6. سالن ماساژ
 7. پارک بادی
 8. استخر آب شیرین
 9. پیست دوچرخه سواری
 10. پارک اتومبیل سواری
 11. تفریحات آبی هیجان‌انگیز

آدرس: بلوار مرجان، انتهای مرجان ۷، کنار برج‌های دوقلو

بهترین سواحل کیش برای شنا

اگر در میان سواحل کیش به دنبال جایی برای شنا کردن هستند، باید بدانید همه سواحل کیش از نظر عمق مناسب شنا کردن نیستند. از سوی دیگر شنا کردن در برخی سواحل ممنوع است. برای همین اگر قصد حمام آفتاب دارید یا دلتان یک آب تنی جانانه می‌خواهد باید به سراغ پلاژهایی بروید که به طور اختصاصی برای شنا کردن در نظر گرفته شده است. مزیت پلاژهای کیش برای شنا این است که می‌توانید از خدمات سولاریوم و فود کورت استفاده کنید. سواحل کیش برای شنا را می‌توان به 2 دسته تقسیم کرد:

پلاژ بانوان کیش

در پلاژ بانوان که منطقه‌ای حفاظت شده است، بدون هیچ نگرانی می‌توانید از حمام آفتاب، ماساژورهای حرفه‌ای و سولاریم استفاده کنید و یک بعد ازظهر دل انگیز را سپری کنید. خوب است بدانید پلاژ بانوان کیش مساحت 20,000 متری دارد و دارای دیوارهای بلندی است که امنیت آن را تأمین می‌کند. در این منطقه پروازها هواپیما و هلیکوپتر نیز ممنوع است و بانوان می‌توانند با خیال راحت از تأمین امنیت آن در فضای مناسب و حفاظت شده شنا و آب تنی کنند. 

آدرس پلاژ بانوان: استان هرمزگان، جزیره کیش، شمال شرقی جزیره

پلاژ آقایان کیش

در پلاژ آقایان کیش می‌توانید علاوه بر شنا و آب تنی از ورزش‌های دسته جمعی مانند فوتبال و والیبال بهره مند شوید. در پلاژ آقایان هر ساله مسابفات والیبال ساحلی برگزار می‌شود که یکی از هیجان انگیز ترین ورزش‌های جهانی است. در پلاژ مخصوص آقایان می‌توانید از خدماتی زیر استفاده کنید:

 1. خدمات پذیرایی
 2. سرویس بهداشتی
 3. زمین فوتبال
 4. والیبال ساحلی
 5. هندبال ساحلی
 6. رختکن
 7. سکوی ماساژ
 8. بخش دوش و بوفه
 9. اسکی
 10. قایق پارویی
 11. قایق بادبانی
 12. غواصی

آدرس پلاژ آقایان: استان هرمزگان، ، خیابان فردوسی، انتهای بلوار هنر

پارک های آبی سواحل کیش

شاید آب تنی را دوست داشته باشید ولی نه در ساحل، ما برایتان پیشنهاد بهتری داریم. می‌توانید به جای گردش در سواحل کیش به سراغ تفریحاتی بروید که خطر کمتری نسبت به شنا کردن در ساحل دارند؛ ضمن آن که با هیجان و تفریح بیشتری همراه هستند. با تفریحات آبی سواحل کیش آشنا شوید:

پارک آبی اوشن کیش

پارک آبی اوشن کیش با سرسره‌های هیجان انگیز و بازی‌های لذت بخش یکی از تفریحاتی آبی محبوب جزیره کیش است. در این پارک آبی می‌توانید در استخرهای آبان، آبتین، رابو و دینگو شنا کنید. 

آدرس پارک آبی اوشن کیش: استان هرمزگان، جزیره کیش، جاده جهان، تم پارک آبی اوشن کیش

پارک آبی بادی مارینا کیش

پارک بادی کیش تنها پارک شناور روی دریا در ایران است که هیجان و تفریح زیادی به دنبال دارد. در این پارک تمام تجهیزات بادی استاندارد و ایمن بر روی آب شناور هستند. این پارک بادی هیجان انگیز توسط شرکت مکین دریا و به نمایندگی شرکت ویبیت  در جزیره کیش ساخته شده است. این پارک در نزدیکی ساحل هتل مارینا است که مخصوص آقایان بوده و تنها دختران زیر 11 سال اجازه استفاده از آن را دارند. 

رستوران‌های ساحلی کیش

اگر به دنبال رستوران‌های ساحلی در کیش هستید و دلتان می‌خواهد غذایتان را با شنیدن صدای دلنواز امواج دریا میل کنید، باید به سراغ رستوران‌های ساحلی کیش بروید. با رستوران‌های سواحل کیش آشنا شوید:

رستوران میر مهنا کیش یکی از قدیمی‌ترین و لوکس‌ترین رستوران‌های سواحل کیش است که در خیابان پروین اعتصامی روبه روی هتل آبادگران و در محوطهٔ اسکله تفریحی کیش واقع شده است.

رستوران توتی فروتی کیش در محوطه ساحل اسکله تفریحی کیش قرار دارد و از رستوران‌های خوب سواحل کیش برای مسافران است.

رستوران فود لند کیش در اطراف ساحل مرجان، رستوران شاندیز صفدری و رستوران سالود کیش در نزدیکی ساحل کلبه هور و رستوران پدیده شاندیز کیش و رستوران نهنگ سفید کیش نیز در اطراف اسکله تفریحی کیش قرار گرفته اند.

هتل‌های ساحلی کیش

سفر به جزیره کیش وقتی با رزرو هتل‌های کیش آن هم از نوع هتل‌های ساحلی کیش باشد دیگر هیچ کم و کسری برای سفری لوکس و فراموش نشدنی ندارد. هتل‌های ساحلی شاید کمی گران‌تر از بقیه هتل های کیش باشند ولی ویوی رو به دریا  و امکانات فوق العاده آن ارزش هزینه کردن دارند. هتل‌های ساحلی کیش از این قرارند:

هتل ترنج کیش

یکی از هتل‌های ساحلی کیش که بر روی آب‌های نیلگون خلیج فارس بنا شده است، هتل ترنج کیش است. در این هتل 5 ستاره می‌توانید اتاق‌های کف شیشه‌ای را برای اقامتی فراموش نشدنی انتخاب کنید. تماشای حرکت ماهی‌ها و لاک پشت‌ها در حالی که توی اتاق خود دراز کشیده‌اید تجربه‌ای تکرار نشدنی است که تنها در هتل ترنج کیش نصیبتان می‌شود. رستوران هتل ترنج کیش هم مثل اتاق‌هایش کف شیشه‌ای هستند و مسافران تور کیش می‌توانند غذایشان را با تماشای ماهی‌ها و مرجان‌ها و عروس‌های دریایی نوش جان کنند.

هتل داریوش کیش

یکی از هتل‌های ساحلی کیش که با معماری هخامنشی و دکوراسیون متفاوت نوید اقامتی در دل تاریخ را به شما می‌دهند هتل داریوش کیش است. در رستوران آپادانا در هتل داریوش کیش با دکوراسیون خاص و تابلوهایی اصیل مربوط به دوران هخامنشی می‌توانید از غذا خوردن لذت ببرید.

هتل مارینا پارک کیش

یکی از هتل‌های 5 ستاره کیش که در دو طرف آن ساحل مرجانی کیش را خواهید دید هتل مارینا پارک کیش است. با رزرو هتل مارینا می‌توانید از بندرگاه و ساحل اختصاصی این هتل لاکچری و باغ اختصاصی آن با منظره‌ای زیبا و دیدنی استفاده کنید.

هتل سیمرغ کیش

یکی دیگر از هتل های جزیره که در سواحل کیش قرار دارد، هتل سیمرغ کیش است. هتل سیمرغ کیش 3 ستاره بوده و از نظر تمیزی و کیفیت غذایی توانسته رتبه قابل قبولی داشته باشد. همچنین قیمت بسیار مناسب همراه با ساحلی بودن آن موجب شده تا همواره مورد توجه آن دسته از گردشرانی باشد که با قیمت کم اقدام به سفر می کنند.

کدام ساحل کیش صدف دارد؟

در همه سواحل کیش می‌توانید صدف پیدا کنید ولی اگر به دنبال صدف‌های خاص هستید ساحل مرجان یکی از سواحل کیش است که می‌توانید صدف‌های زیبایی آنجا پیدا کنید.

بهترین ساحل کیش برای عکاسی چیست؟

هر چند سوژه‌های عکاسی در تمام سواحل کیش فراوانند ولی ساحل سیمرغ و ساحل درختان نارگیل بهترین سواحل کیش برای عکاسی هستند

بهترین سواحل کیش برای غواصی چه ساحلی است؟

برای غواصی در سواحل کیش می‌توانید به ساحل اسکله کیش که هم آموزش غواصی و هم پلاژ مخصوص بانوان دارد بروید. در ساحل سیمرغ سایت غواصی بیگ کورال و ژوراسیک پارک، مکان مناسبی برای غواصی هستند. در ساحل کلبه هور نیز سایت غواصی هیجان انگیزی وجود دارد

در کدام یک از سواحل کیش می‌توان شنا کرد؟

اگر اهل غواصی نیستید و فقط دلتان کمی آب تنی می‌خواهد، بهتر است بدانید بهترین سواحل کیش برای شنا و آب تنی ساحل سیمرغ، و نارگیل یا پلاژهای مخصوص بانوان و آقایان هستند

بهترین سواحل کیش در شب کدام است؟

ساحل مرجانی کیش و ساحل کلبه هور دو تا از زیباترین سواحل کیش برای پیاده روی شبانه است. نورپردازی ساحل مرد ماهیگیر و تماشای غروب این ساحل نیز یکی از زیباتریم صحنه‌هایی است که هرگز فراموش نخواهید کرد

بهترین سواحل کیش در روز کدام است؟

اگر می‌خواهید لیست بهترین سواحل کیش در روز برای آفتاب گرفتن را بدانید باید به سراغ ساحل میرمهنا، درختان نارگیل، ساحل مرد ماهیگیر بروید

در میان سواحل کیش خلوت‌ترین و آرام‌ترین ساحل کدام است؟

اگر به دنبال سواحل آرام کیش هستید که خبری از موسیقی و جنگ شبانه نباشد تا بتوانید برای چند ساعتی مدیتیشین و ریلکس کنید می‌توانید به این سواحل بروید: ساحل مرد ماهیگیر؛ ساحل میرمهنا، ساحل کلبه هور یا ساحل صخره‌ای

بهترین سواحل کیش برای تفریح خانوادگی کدام است؟

ساحل مرجان و مرد ماهیگیر با امکانات تفریحی بی نظیر، بهترین مکان برای کسانی است که به صورت خانوادگی مسافر جزیره کیش شده‌اند.

بیشتر بخوانید :
منابع :