رستوران و کافی شاپ کیش

رستوران های کیش از جاذبه های خوردنی و خوشمزه جزیره نیلگون کیش

تازه ترین رستوران های کیش و معرفی 10 رستوران کیش
رستوران و کافی شاپ ۰ ۵ دقیقه مطالعه
رستوران باراکودا کیش
رستوران باراکودا کیش جدید ترین رستوران موزیکال در جزیره مرجانی کیش است که با ارائه غذاهایی با کیفیت و سرویس دهی فوق العاده، توانسته است جایگاه خوبی را در میان ...
اکرم ترشیزی اکرم ترشیزی
رستوران و کافی شاپ ۰ ۵ دقیقه مطالعه
رستوران کوه نور کیش، رستورانی در دل صخره
رستوران کوه نور کیش در دل کوهی به ارتفاع 30 متر  قرار گرفته که دارای درب سنگی بسیار بزرگی می باشد. این در به وسیله تجهیزات برقی باز و ...
اکرم ترشیزی اکرم ترشیزی
رستوران و کافی شاپ ۱ ۵ دقیقه مطالعه
رستوران شاندیز صفدری کیش
رستوران شاندیز صفدری کیش، رستورانی فوق العاده زیبا و مدرن است که با بهره گیری از پرسنلی مجرب توانسته به یکی از بهترین رستوران های کیش تبدیل شود. در این ...
اکرم ترشیزی اکرم ترشیزی

تور کیش

با 10 تا از برترین رستوران های کیش آشنا شوید

رستوران های جزیره کیش از جاذبه های خوردنی و خوشمزه جزیره کیش محسوب می شوند که هر گردشگری می خواهد به بهترین رستوران های جزیره برود و غذاهای آن را بچشد. از این رو قصد داریم شما را با  10 تا از بهترین رستوران های جزیره کیش آشنا کنیم تا اطلاعات شما در زمینه ی رستوران های جزیره کیش و هتل های کیش تکمیل شود. اگر می خواهید بهترین صبحانه در کیش را نوش جان کنید توصیه پرشین هتل به شما، صبحانه هتل ترنج کیش است که آن را از دست ندهید.
رستوران های جزیره کیش برای شاد کردن محیط رستوران خود، موزیک های زنده را پخش می کنند که توسط بند های معروف یا نوپا انجام می شود. در رستوران های جزیره کیش شما می توانید انواع غذاهای بین المللی، ایرانی و جنوبی را نوش جان کنید که کیفیت بالایی هم دارند. رستوران پدیده شاندیز، رستوران شاندیز صفدری کیش، رستوران کوه نور کیش و رستوران کرال کیش از جمله لوکس ترین ها و بهترین رستوران های جزیره می باشند.

رستوران شاندیز صفدری کیش، درجه یک ترین رستوران کیش

رستوران های کیش را اگر در یک کفه ترازو بگذاریم و رستوران شاندیز صفدری کیش را در کفه دیگر، درخواهید یافت که هیچکدام از آن ها به رستوران شاندیز صفدری کیش نمی رسد. این رستوران کیش در کنار ساحل مرجانی خلیج فارس قرار دارد و چشم اندازی بسیار دیدنی دارد. این رستوران کیش از خوشنام ترین و درجه یک ترین رستوران جزیره است که مخاطبان بسیاری هم دارد.
رستوران صفدری کیش با طبخ لذیذ ترین کباب ها و شیشلیک ها و مدیریتی قوی، توانسته است رضایت میهمانان خود را به خوبی جلب کند. در این رستوران کیش موزیک زنده توسط یک بند معروف نواخته می شود که لذت صرف غذا را در این مکان چند برابر می کند. از دیگر محاسن رستوران شاندیز صفدری کیش نزدیک بودن آن به اسکله تفریحی است که می توانید بعد از صرف غذا مشغول تفریحات آبی شوید.

رستوران صفدری کیش
رستوران صفدری کیش

رستوران کوه نور کیش، خاص ترین رستوران جزیره

رستوران کوه نور کیش از جالب ترین و خاص ترین رستوران های کیش است که به شما احساس یک غار نشین مجلل را می دهد. بله تعجب نکنید این رستوران در دل صخره ای قرار دارد که همین امر باعث خاص بودن آن شده است. از مهم ترین نکته های این رستوران کیش، درب ورودی رستوران می باشد که مانند یک سنگ بزرگ بوده و با کمک های برقی باز و بسته می شود.
منو رستوران کوه نور کیش از تنوع خوبی برخوردار بوده که غذاهای فرنگی، دریایی و ایرانی از جمله غذاهای داخل منو می باشند. این رستوران کیش هم مانند رستوران شاندیز صفدری گروه موزیک داشته که تراک های مختلفی از آهنگ های قدیمی و جدید را می نوازند. رستوران کوه نور در بلوار دانش، رو به روی دانشگاه کیش قرار دارد. هتل لوتوس کیش و هتل عالی قاپو کیش از جمله هتل های نزدیک به این رستوران کیش هستند.

رستوران کوه نور کیش
رستوران کوه نور کیش

رستوران باراکودا کیش، شادترین رستوران کیش

رستوران باراکودا کیش یکی از رستوران های کیش است که تازه تاسیس می باشد. شادترین رستوران کیش همین رستوران باراکودا کیش است که با یک استیج حرفه ای و نواختن موسیقی های پاپ، فضایی فوق العاده شاد و جذاب را برای مدعوین خود ایجاد کرده است. پرسنل این رستوران کیش بسیار مجرب بوده و با طبخ لذیذ ترین غذاهای ایرانی و جنوبی از بهترین مراکز خوردنی در کیش محسوب می شود.
رستوران باراکودا کیش سالاد بار بسیار خوشمزه ای را مهیا کرده تا میهمانان از انواع  دسرها، نوشیدنی ها، ترشی ها، سوپ ها، سالاد ها و ... میل کنند و زبان به تحسین این رستوران کیش بگشایند. از دیگر برنامه های شادی که در این رستوران کیش برگزار می شود استند آپ کمدی آن است که باعث می شود از شدت خنده دل درد شوید. از هتل های کیش نزدیک به رستوران باراکودا، هتل آبادگران کیش است که از هتل های 3 ستاره جزیره بوده و نزدیک به ساحل قرار دارد.

رستوران باراکودا کیش
رستوران باراکودا کیش

لذت میل کردن غذا در رستوران پدیده شاندیز کیش

رستوران پدیده شاندیز کیش از رستوران های وسیع و سرپوشیده خاورمیانه است که طبق گفته هایی در کتاب رکوردهای گینس ثبت شده است. 6500 متر مربع مساحت این رستوران کیش می باشد که طراحی درب ورودی آن از دروازه شهر بابل گرفته شده و نزدیک به 2000 نفر میهمان را پذیرش می کند. این رستوران کیش برای راحتی مدعوین خود ترانسفر رایگانی را در نظر گرفته است. لذت میل کردن غذا در این رستوران به قدری بالا است که شاید دیگر رستوران های جزیره را نروید.
رستوران پدیده شاندیز کیش از دیگر رستوران های مطرح کیش است که انواع غذاهای کبابی و ایرانی را با کیفیت خوب عرضه می کند. در این رستوران کیش فضای بسیار زیبایی تعبیه شده که شما را یاد شهر شاندیز مشهد می اندازد. جوی آب، آبنمای زیبا، فضای سرسبز، لمکده و غیره از اجزای این رستوران کیش است. همین عوامل سبب شده تا رستوران پدیده شاندیز از دیگر رستوران های کیش متفاوت باشد. ماهیچه و شیشلیک رستوران پدیده کیش را از دست ندهید تا طعم واقعی کباب را بچشید. غذاهای دریایی، ایرانی اصیل، کبابی و ... از دیگر غذاهای داخل منو می باشند که هر سلیقه ای را پاسخگو است.

رستوران پدیده شاندیز کیش
رستوران پدیده شاندیز کیش

رستوران میر مهنا کیش، سرگرم کننده ترین رستوران کیش 

رستوران میر مهنا کیش از رستوران های ساحلی و جذاب جزیره کیش است که همسایه هتل تاپ رز کیش می باشد. مکان فعلی رستوران میر مهنا کیش در گذشته مربوط به رستوران شاندیز وی آی پی بوده که بعد از مدتی تعطیل شد و اکنون این رستوران کیش آن را مدیریت می کند. رستوران میر مهنا کیش از سرگرم کننده ترین رستوران های جزیره است که در آن دلقک بامزه ای وجود دارد تا فرزندان شما عزیزان لحظه های ماندگاری را تجربه کنند. 
رستوران میر مهنا کیش در منوی خود انواع غذاهای دریایی، ایرانی و فرنگی را گنجانده است تا میهمانان با هر ذائقه ای بتوانند غذا سفارش دهند. نزدیک بودن این رستوران کیش به اسکله تفریحی سبب شده تا محبوبیت آن دو چندان شود. بند موسیقی حرفه ای موجود در رستوران میر مهنا هر نوع موسیقی را می نوازند و فضایی شاد را برای میهمانان ایجاد می کنند. اگر می خواهید مراسم تولد و میهمانی بگیرید پیشنهاد می کنیم حتما از این رستوران کیش بهره ببرید.

رستوران میر مهنا کیش
رستوران میر مهنا کیش

رستوران کرال کیش، مرواریدی نهفته در دل صدف

از دیگر رستوران های کیش، رستوران کرال است که مانند مرواریدی پنهان در دل برج صدف جای گرفته است. این رستوران کیش با این که تازه تاسیس است اما توانسته به خوبی رضایت میهمانان خود را جلب کند. منوی غذایی رستوران کرال کیش به صورت منو بوفه است. سالادبار نیز برای مدعوین این رستوران کیش در نظر گرفته شده تا بتوانند از دسرها و نوشیدنی های موجود بهره لازم را ببرند.
رستوران کرال کیش هم مانند دیگر همتایان خود از گروه ارکستری برخوردار می باشد که به اجرای انواع موسیقی زنده نظیر سنتی، هیپ هاپ، پاپ و ... می پردازند. رستوران کرال کیش در خیابان جهان قرار دارد و به حاشیه ساحل خلیج فارس فوق العاده نزدیک است. اگر در این رستوران کیش مشغول صرف غذا هستید و صدای موسیقی شنیدید تعجب نکنید زیرا در رستوران کرال هم یک گروه موسیقی وجود دارد.

رستوران کرال کیش
رستوران کرال کیش

رستوران پایاب کیش همجوار مجموعه المپیک کیش

رستوران پایاب کیش از دیگر رستوران های خوب جزیره است که در همسایگی مجموعه المپیک کیش قرار دارد. البته این رستوران کیش یکی از اجزای تاریخی پایاب کیش (مکانی زیر زمینی که پای آب نام داشته، تامین کننده آب شرب بومیان کیش بوده است) به شمار می رود که از جاذبه های توریستی جزیره هم محسوب می شود. آب نماهای زیبا، جوی آب روان، منوی غذای ایرانی و ... سبب شده تا مکانی عالی برای نوستالژیک پسندان ایجاد شود.
رستوران پایاب کیش 300 نفر ظرفیت داشته و از یک بند موسیقی حرفه ای نیز برخوردار می باشد. از دیگر نکته های مهم درباره رستوران پایاب کیش چایخانه سنتی آن است که بهترین چای ها و دمنوش های گیاهی در آن سرو می شود. بیشترین تمرکز این رستوران کیش، بر روی غذاهای اصیل مانند قرمه سبزی، آبگوشت، انواع کباب ها، کوفته و غیره است تا با کیفیتی عالی به میهمانان عرضه شود. زمین بازی کودکان، پارکینگ اختصاصی، اینترنت رایگان، سرو صبحانه و ... از جمله خدمات موجود در این رستوران کیش است.

رستوران پایاب کیش
رستوران پایاب کیش

رستوران هواری کیش بهترین رستوران دریایی کیش

رستوران هواری کیش یکی از رستوران های کیش است که در منوی خود انواع غذاهای دریایی را جا داده که البته فست فودهایی هم در منوی این رستوران دریایی وجود دارد. رستوران هواری کیش با بهره گیری از سرآشپزهای ماهر توانسته است در مدت کم، مشتریان پر و پا قرصی برای خود جمع کند تا در دفعه های بعد هم این رستوران کیش را انتخاب کنند. رستوران هواری کیش در شهرک صدف، رو به روی مسجد امام حسن (ع) قرار گرفته است. 

رستوران هواری کیش
رستوران هواری کیش

بهترین کافه رستوران های کیش چه نام دارند؟

همانطور که می دانید جزیره کیش، جزیره متفاوت ها است که در رابطه با غذا هم همینگونه است. در جزیره کیش رستوران هایی وجود دارد که عجیب و غریب به نظر می رسند اما از نظر خدمات دهی و کیفیت بسیار مطلوب بوده و برای گردشگران تور کیش جالب هستند. فود کورت فودلند (سرزمین غذا) یکی از بهترین کافه رستوران های کیش است که با 2000 متر مربع مساحت یکی از بزرگ ترین فودکورت های جزیره می باشد. 
فود کورت فودلند از طراخی داخلی مجلل و شیکی برخوردار بوده که در وهله اول تصور خواهید کرد پا به لابی یکی از هتل های کیش گذاشته اید. فضای آرام و خاص و دلنشین فولند سبب شده تا با افزایش روز افزون مشتریان رو به رو گردد. این سرزمین غذا در کنار مرکز خرید مرجان کیش قرار دارد که از بهترین مراکز خرید کیش که بعد از صرف غذا می توانید به بازار مرجان بروید و از خرید کردن لذت ببرید. از دیگر مزیت های این کافه رستوران ارائه رایگان اینترنت می باشد.
فودلند دارای 2 کافی شاپ مجزا است که هرکدام طراحی منحصر به خود را داشته و نوشیدنی های مختلفی را سرو می کنند. یکی از این کافی شاپ ها مخصوص نوشیدنی های سرد و گرم و دیگری کافی شاپ لیالی است که مراکشی بوده و به سرو قلیان می پردازد. یکی از هدف های اصلی این رستوران عرضه غذاهای باکیفیت است تا گردشگران تور کیش تجربه ای خوشمزه از سفر خود داشته باشند. به جرات می توان گفت منوی غذایی فودلند در کل ایران منحصر به فرد است زیرا بیش از 100 نوغ غذا، پیش غذا، دسر و سالاد را نیز ارائه می دهد.

کافه یخی کیش، کافه ای منحصر به فرد

شاید بیشتر گردشگران با شنیدن نام کافه یخی کیش تعجب کنند زیرا در آب و هوای گرم جزیره کیش چنین کافه ای نمی توان دوام بیاورد. از این رو قصد داریم تا توضیحاتی درباره این کافه رستوران یخی بازگو کنیم تا شما هم با این کافی شاپ کیش آشنا شوید. کافه یخی کیش با دستگاه های مخصوصی خنک نگه داشته می شود تا طراحی یخی آن آسیبی نبیند. میز و صندلی های موجود در این کافی شاپ کیش از جنس یخ هستند و با نشستن بر روی این صندلی ها، احساسی متفاوت را تجربه خواهید کرد.
کافه رستوران یخی کیش با این که از منوی غذایی خاصی برخوردار نمی باشد اما می توانید غذاهای سنتی مانند آش، سوپ، لوبیای داغ و ... را سفارش داده و نوش جان کنید. از دیگر جذابیت های کافه یخی کیش یک بخش از آن است که سرمای موجود در آن منفی 10 درجه است. از این رو وقتی به قسمت کافه سلیوس کیش بروید کاپشن به شما داده می شود تا سرما نخورید. در طبقه زیرین کافه یخی کیش می توانید انواع نوشیدنی های گرم و داغ را همراه با قلیان سفارش دهید تا با هزینه ای کم، خاطره ای شیرین را برای خود رقم بزنید.

کافه یخی کیش
کافه یخی کیش

سخن آخر درباره رستوران و کافی شاپ های کیش

توصیه می کنیم با دقت رستوران کیش را انتخاب کنید تا مطابق با هزینه ای که پرداخت می کنید خدمات دریافت نمایید. در این مطلب به بهترین رستوران ها و کافی شاپ های جزیره کیش اشاره کردیم و نام تعدادی از هتل های کیش را ذکر کردیم تا با اقامت در هر یک از هتل های کیش حق انتخابی آزادانه داشته باشید. آرزوی پرشین هتل برای شما سفری خاطره انگیز همراه با بهترین قیمت است.