پارک دلفین کیش از دیگر مجموعه های تفریحی جزیره زیبای کیش محسوب می شود. این مکان تفریحی از پر طرفدار ترین تفریحات آبی کیش در بین گردشگران می باشد. این مجموعه دارای چند بخش است که شامل: پارک دلفین ها، دلفیناریوم ( نمایش شیرهای دریایی و ...)، باغ پرندگان (در مطلبی جدا گانه توضیح داده شده است)، باغ گیاهان، کلاسیک شو پارک دلفین کیش، آکواریوم آب شور و تونل خزندگان می شود.

پارک دلفین کیش دارای مساحت 100 هکتاری بوده که در قسمت جنوب شرقی جزیره کیش قرار گرفته است. در این پارک استخر هایی با 18000 متر مکعب آب وجود دارد که 21 نوع پستاندار دریایی در عمق این استخر ها زیست دارند. همه این 21 نوع حیوان آبی با آموزش های لازمه مربیان نمایش اجرا می کنند. هین حالا با یک کلیک تفریحات کیش تخفیف خورده را رزرو کنید.

پارک دلفین کیش افراد زیادی از سرتاسر ایران و کشور های خارجی را به سمت خود جذب می کند تا از نمایش حیوانات باهوش دلفیناریوم جزیره کیش لذت ببرند. تماشای دلفین ها و دیگر پستاندار های دریایی از نزدیک بی نظیر است و موجب می شود هیجان زیادی در شما ایجاد گردد.

آیا باغ پرندگان کیش در مجموعه دلفیناریوم است؟

نمایش دلفین ها در کیش در پارک دلفین کیش

در پارک دلفین کیش دلفین های بامزه ای وجود دارند که سعی در خنداندن شما دارند و تلاش می کنند آموزش هایی که دیده اند را به درستی انجام دهند. دلفین ها جزء باهوش ترین حیوانات به شمار می روند و خیلی خوب حرکاتی که باید را، یاد می گیرند. این واقعاً بی نظیر است!!!

پارک دلفین های کیش یکی از بزرگ ترین پارک دلفیناریوم خاورمیانه نیز می باشد. در این مجموعه تفریحی انواع حیوانات دریایی گرد آوری شده اند. از این حیوانات می توان به : گرازهای دریایی، شیرهای دریایی شمالی، شیرهای دریایی جنوبی، گربه های دریایی، پنگوئن ها و دلفین های باهوش اشاره کرد.

در پارک دلفین های کیش، نمایش دلفین ها در کیش شامل انواح حرکات موزون و جذاب می شود که آموزش دیده اند تا لحظات فوق العاده ای را برای گردشگران به ارمغان آورند. دلفین ها، این حیوانات دوست داشتنی و باهوش به طور منظم همزمان با هم حرکات موزونی همراه با توپ را انجام می دهند. مربیان این مجموعه، عاشقانه دلفین های تحت تعلیمشان را دوست دارند و با آن ها بازی می کنند.

از دیگر نمایش دلفین ها در کیش پرش های بلند در آب و حرکات رمانتیک آن ها در پایان اجرا می باشد که برنامه شان را فوق العاده تر می کند. دیدن این صحنه ها توسط گردشگران بسیار جذاب و شگفت انگیز است. تصور کنید در جایگاه پارک دلفین ها نشسته اید و درحال تماشایشان هستید. آن ها از زیر آب بیرون آمده و با یک پرش همزمان شوقی وافر را در شما ایجاد می کنند.

همچنین اینکه با جست وخیز در آب، توپ هایی که مربی هایشان به درون آب می اندازند را با باله هایشان بغل می کنند و با یک پرش دیگر به دست مربی شان می دهند. با ادامه این حرکات به صورت متنوع شما را مجبور می کنند تا تشویقشان کنید و در پایان با یک حرکت جالب علاقه شان را به شما نشان خواهند داد. مطمئن باشید در پارک دلفین ها شادی و نشاط زیادی را تجربه خواهید کرد.

تم پارک آبی اوشن کیش و لذت یک روز شاد و پر هیجان

اسم دلفین های کیش چیست و حیوانات آن از کجا آمده اند؟

اسم دلفین های کیش متاسفانه تنها یک کلمه است که در گوگل سرچ می شود و نامی از این حیوانات بامزه در دسترس نیست. این حیوانات دریایی از کشور ژاپن با هواپیما به ایران آورده شده اند و مربیان قابل ایرانی، آن ها را تحت آموزش های خود در آورده اند. یکی دیگر از مزایای پارک دلفین ها موقعیت مکانی عالی آن می باشد. مجتمع تجاری مرجان کیش که از بهترین مراکز خرید کیش محسوب می شود، در نزدیکی پارک دلفین ها واقع شده است.

پارک دلفین های کیش چه قسمت هایی دارد؟

در این مجموعه تفریحی و گردشگری جزیره کیش قسمت های مختلفی وجود دارد که در متن های بالاتر ذکر شد. اما در این بخش می خواهیم به قسمت های مختلف این مجموعه بپردازیم تا آگاهی شما از این قسمت ها بیشتر شود تا در صورت مراجعه به دلفیناریوم بتوانید لحظه هایی خوش را رقم بزنید.

گونه های زیبای گیاه در باغ گیاهان

وجود فضای سبز در پارک دلفین های کیش با گونه های مختلف گیاهی فوق العاده دیدنی است. این پوشش شامل: بنجامین های بزرگ، اوکالیپتوس، مورد، گل ختمی، تکوما، کندکارپوس، شیشه شور، کهور، درختان نخل، آکاسیا، سیاه نوفیلد، 25 گونه کاکتوس و درختان لور می شود.

این گونه های گیاهی به قدری چشم نواز است که چشم های شما را محو خود کرده و زبان شما را مجبور به تحسین و ستایش می کند. از دیگر ویژگی های منحصر به فرد پارک دلفین ها، وجود کوه آتشفشان، باغ گل های ارکیده، باغ پروانه ها، جنگل های بارانی مصنوعی و رستوران های مجلل است که در حال ساخت می باشند.

هاپ آن و هاپ آف کیش یا اتوبوس های روباز

کلاسیک شو پارک دلفین کیش، نمایشی هیجان انگیز

کلاسیک شو پارک دلفین کیش نیز از دیگر مکان های تفریحی در دلفیناریوم است. در این مکان انواع شعبده بازی و نمایش های هیجان انگیزی برگزار می گردد. همین امر سبب شده تا مجموعه کلاسیک شو از محبوبیت خاصی در بین گردشگران برخوردار باشد. هنرمندان مشهوری در کلاسیک شو فعالیت می کنند. دیدن حرکات نمایشی، بازی با نور همراه با موزیک زنده شاد هیجان زدتان می کند. امکان ندارد به پارک دلفین ها قدم بگذارید اما از مجموعه کلاسیک شو دیدن نکنید. 

آکواریوم آب شور نمایی از زیبایی ماهی ها

در این مکان دو آکواریوم بزرگ وجود دارد. در یکی از آن ها ماهی های بزرگ مثل کوسه، اره ماهی، سفره ماهی و دیگر ماهی های بزرگ وجود دارد که دیدن از آن ها بی نظیر است. در آکواریوم دیگر، انواع ماهی های کوچک و رنگارنگ در حال شنا را مشاهده می کنید که ریزی آن ها شما را شگفت زده خواهد کرد. دیدن حرکات منظم و گروهی آن ها سبب آرامش در وجود شما خواهد شد.

خزندگان ترسناک در تونل خزندگان

در تونل خزندگان دلفیناریوم کیش انواع کروکدیل، تمساح، مارهای افعی خطرناک، مارهای سمی، آفتاب پرست و ... نگه داری می شود. دیدن از این مکان می تواند بسیار جذاب باشد. چرا که وجود خزندگان ترسناک در نزدیکی شما آدرنالین در خون شما ترشح می کند و شاید هم از برخی آن ها بترسید. آدرنالین سبب افزایش ضربان قلب و پمپاژ بیشتر خون می شود.

رستوران وکافی شاپ پارک دلفین ها 

بعد از بازدید کامل از همه نقاط پارک دلفین ها می توانید به رستوران ها و کافی شاپ های این پارک مراجعه نمایید تا گرسنگی و تشنگی خود را رفع کنید. در رستوران و کافی شاپ دلفیناریوم کیش می توانید انواع غذاهای لذیذ و خوشمزه یا نوشیدنی های خنک و دسرهای مطلوب را سفارش دهید و نوش جان نمایید.

چگونگی حمل و نقل در دلفیناریوم کیش

مجموعه دلفیناریوم در جزیره کیش برای راحتی گردشگران تور کیش سرویس های حمل و نقلی را درون خود تعبیه کرده است. پارک دلفین های کیش، اتوبوس قطاری جهت حمل و نقل آسان افراد وجود دارد تا بدون هیچ مشکلی بتوانند از پارک دلفین ها به باغ پرندگان، تونل خزندگان، آکواریوم آب شور و مجموعه کلاسیک شو بروند. ناگفته نماند استفاده از این خدمات در داخل مجموعه به صورت رایگان انجام می شود.

ساعات بازدید پارک دلفین کیش

مدیریت پارک دلفین ها در جزیره کیش ساعات خاصی را برای بازدید از همه قسمت های این مکان مشخص نموده تا برنامه ریزی میهمانان به صورت دقیق انجام شود. در این قسمت از مطلب شما با ساعت های مختلف این مجموعه آشنا خواهید شد تا در صورت لزوم دچار مشکل نشوید.

برای بازدید از باغ پرندگان فقط طبق ساعات 16:30 الی 18:30 انجام می شود.

جهت دیدن نمایش های کلاسیک شو باید در ساعات 18:45 الی 19:45 به این مکان مراجعه نمایید.
برنامه های نمایشی دلفین ها تنها از ساعت 19:45 الی 20:45 اجرا می شود.

قوانین پارک دلفین ها در جزیره کیش

برای مراجعه به پارک دلفین ها حتما باید به قوانین و مقرراتی که مخصوص به آن است توجه کرد. این پارک طبق مقررات خاصی به گردشگران اجازه ورود می دهد. پس حتما قبل از مراجعه به پارک دلفین ها به نکات زیر توجه کنید تا دچار مشکل در زمان ورو نشوید.

نکته اول: در صورت کنسلی  پارک دلفین ها، هیچ مبلغی برگردانده نمی شود. 

نکته دوم: همراه داشتن بلیت پارک دلفین ها چه به صورت فایل پی دی اف یا پرینت آن برای هر فرد الزامی است.

نکته سوم: استفاده از بلیت پارک دلفین ها فقط طبق تاریخ درج شده روی آن امکان پذیر می باشد و در صورت انقضاء آن، استفاده از بلیت ممکن نیست.

نکته چهارم: در صورت به همراه داشتن نوزاد (زیر 2سال) ، فقط با ارائه شناسنامه به طور رایگان اجازه ورود داده می شود.

نکته پنجم: حتما برای کودکان 2 تا 4 سال بلیت پارک دلفین ها الزامی می باشد که حتما برای تهیه آن باید به سایت تفریحات پرشین هتل مراجعه نمایید.

نکته ششم: گردشگران به خاطر داشته باشند، همراه داشتن هرگونه دوربین عکاسی و هرگونه دوربین فیلمبرداری به پارک دلفین ها ممنوع است. 

نکته هفتم: متاسفانه از ورود کالسکه در این مجموعه جلوگیری می شود.

پارک دلفین کیش نظرات خوبی دارد یا بد؟

طبق نظر سنجی ها پارک دلفین کیش نظرات قابل توجهی از گردشگران را به خود جلب کرده که شامل نظراتی مثبت و نظراتی منفی می شود. اما در بیشتر این نظرات دریافته ایم خدماتی که در این مجموعه تفریحی کیش ارائه می شود به قدری بالا است که تمامی گردشگران از خرید بلیط پارک دلفین کیش سال 98 راضی بوده اند. حال در سال 99 به دلیل کرونا ویروس تعداد نظرات کم شده اما این دلفیناریوم در جزیره کیش همچنان برقرار است.

عکس، فیلم و آدرس پارک دلفین کیش

عکس، فیلم و آدرس پارک دلفین کیش هم در این مطلب و هم در صفحه اصلی سایت برای شما به نمایش درآمده تا با زوایای این مجموعه گردشگری بیشتر آشنا شوید. عکس پارک دلفین در کیش به شما کمک می کند با بصیرت بیشتری آن را ببینید. فیلم پارک دلفین کیش زاویه های دقیق تر و اجرای نمایش دلفین ها در کیش را به طور واضح نشان می دهد. آدرس پارک دلفین در جزیره کیش انتهای ساحل سیمرغ، مجموعه دلفین های کیش است.

قیمت بلیط پارک دلفین کیش با تخفیف چقدر است؟

برای رزرو کردن بلیط پارک دلفین کیش با تخفیف ویژه می توانید به سایت پرشین هتل مراجعه کرده و روی قسمت تفریحات کلیک کنید. پس از انتخاب این تفریح می توانید به درگاه واریز رفته و بلیط خود را به صورت آنلاین رزرو کنید. علاوه بر این تفریح، دیگر تفریحات کیش تخفیف خورده در دسترس شما می باشد.

منابع :