پارک دلفین کیش یکی از تفریحات سرگرم کننده در جزیره کیش است که بسیاری از گردشگران جهت بازدید از دلفیناریوم کیش رزرو تور کیش را انجام می دهند. اما پارک دلفین کیش با داشتن قسمت های دیگری همچون باغ پرندگان کیش، جنگ شبانه و ... توانسته یک مجموعه کامل تفریحی و گردشگری به شمار رود.

پارک دلفین کیش از محبوب ترین مکان های تفریحی و گردشگری جزیره زیبای کیش محسوب می‌شود. این مکان تفریحی از پر طرفدار ترین تفریحات آبی کیش در بین گردشگران می‌باشد. دلفیناریوم دارای چند بخش است که شامل: پارک دلفین‌ها، دلفیناریوم ( نمایش شیرهای دریایی و ...)، باغ پرندگان (در مطلبی جدا گانه توضیح داده شده است)، باغ گیاهان، کلاسیک شو پارک دلفین کیش، آکواریوم آب شور و تونل خزندگان می‌شود.

مساحت پارک دلفین کیش

پارک دلفین کیش دارای مساحت 100 هکتاری بوده که در قسمت جنوب شرقی جزیره کیش قرار گرفته است. در این پارک استخرهایی با 18000 متر مکعب آب وجود دارد که 21 نوع پستاندار دریایی در عمق این استخر ها زیست دارند. همه این 21 نوع حیوان آبی با آموزش‌های داده شده تسط مربیان، نمایش اجرا می‌کنند. هین حالا با یک کلیک تفریحات کیش تخفیف خورده را رزرو کنید.

پارک دلفین کیش
پارک دلفین کیش

پارک دلفین کیش افراد زیادی از سرتاسر ایران و کشورهای خارجی را به سمت خود جذب می‌کند تا از نمایش حیوانات باهوشی همچون دلفین‌ها نهایت لذت را ببرند. تماشای دلفین‌ها و دیگر پستاندارهای دریایی از نزدیک بی‌نظیر است و موجب می‌شود هیجان زیادی در شما ایجاد گردد. در ادامه با پرشین هتل ( سایت رسمی رزرو تور کیش و هتل کیش )همراه شوید تا اطلاعات دقیقی از پارک دلفین کیش به دست آورید.

آیا باغ پرندگان کیش در مجموعه دلفیناریوم است؟

نمایش دلفین‌ها درپارک دلفین کیش

در پارک دلفین کیش دلفین‌های بامزه‌ای وجود دارند که سعی در خنداندن شما دارند و تلاش می‌کنند آموزش‌هایی که دیده‌اند را به درستی انجام دهند. دلفین‌ها جزء باهوش ترین حیوانات به شمار می‌روند و خیلی خوب حرکاتی که باید را، یاد می گیرند. این واقعاً بی نظیر است!!!

پارک دلفین کیش یکی از بزرگ ترین پارک دلفیناریوم خاورمیانه نیز می‌باشد. در این مجموعه تفریحی انواع حیوانات دریایی گرد آوری شده‌اند. از این حیوانات می توان به : گرازهای دریایی، شیرهای دریایی شمالی، شیرهای دریایی جنوبی، گربه‌های دریایی، پنگوئن‌ها و دلفین‌های باهوش اشاره کرد.

پارک دلفین کیش
نمایش دلفین های آموزش دیده

نمایش دلفین‌ها در این مجموعه تفریحی کیش شامل انواع حرکات موزون و جذاب می‌شود که آموزش دیده‌اند تا لحظات فوق العاده‌ای را برای گردشگران به ارمغان بیاورند. دلفین‌ها، این حیوانات دوست داشتنی و باهوش به طور منظم همزمان با هم حرکات موزونی همراه با توپ را انجام می‌دهند. مربیان این مجموعه، عاشقانه دلفین‌های تحت تعلیمشان را دوست دارند و با آن‌ها بازی می‌کنند.

از دیگر نمایش دلفین‌ها در کیش پرش‌های بلند در آب و حرکات رمانتیک آن‌ها در پایان اجرا می‌باشد که برنامه‌شان را فوق العاده‌تر می‌کند. دیدن این صحنه‌ها توسط گردشگران بسیار جذاب و شگفت انگیز است. تصور کنید در جایگاه پارک دلفین‌ها نشسته اید و درحال تماشای آن‌ها هستید که به ناگاه از زیر آب بیرون آمده و با یک پرش همزمان، نمایشی ایده‌آل و مهیج را نشان می‌دهند.

همچنین با جست وخیز در آب، توپ‌هایی که مربی‌هایشان به درون آب می‌اندازند را با باله هایشان بغل می‌کنند و با یک پرش دیگر به دست مربی می‌دهند. با ادامه این حرکات به صورت متنوع شما را مجبور می‌کنند تا تشویقشان کنید و در پایان با یک حرکت جالب علاقه‌شان را به شما نشان خواهند داد. مطمئن باشید در پارک دلفین کیش شادی و نشاط زیادی را تجربه خواهید کرد.

پارک آبی اوشن کیش و لذت یک روز شاد و پر هیجان

پارک دلفین کیش
تربیت دلفین ها توسط مربیان مجرب

حیوانات پارک دلفین کیش

اسم دلفین‌های کیش متاسفانه تنها یک کلمه است که در گوگل سرچ می شود و نامی از این حیوانات بامزه در دسترس نیست. این حیوانات دریایی از کشور ژاپن با هواپیما به ایران آورده شده‌اند و مربیان قابل ایرانی، آن‌ها را تحت آموزش‌های خود در آورده‌اند. یکی دیگر از مزایای پارک دلفین‌ها موقعیت مکانی عالی آن می‌باشد. مرکز خرید مرجان کیش که از بهترین مراکز خرید کیش محسوب می‌شود، در نزدیکی پارک دلفین‌ها واقع شده است.

قسمت های مختلف پارک دلفین کیش

در این مجموعه تفریحی و گردشگری کیش قسمت‌های مختلفی وجود دارد که در متن‌های بالاتر ذکر شد. اما در این بخش می‌خواهیم به قسمت‌های مختلف این مجموعه بپردازیم تا آگاهی شما از این قسمت‌ها بیشتر شود تا در صورت مراجعه به دلفیناریوم کیش بتوانید لحظه‌هایی خوش را رقم بزنید.

گونه های زیبای گیاه در باغ گیاهان

وجود فضای سبز در پارک دلفین کیش با گونه‌های مختلف گیاهی فوق العاده دیدنی است. این پوشش شامل: بنجامین‌های بزرگ، اوکالیپتوس، مورد، گل ختمی، تکوما، کندکارپوس، شیشه شور، کهور، درختان نخل، آکاسیا، سیاه نوفیلد، 25 گونه کاکتوس و درختان لور می‌شود.

پارک دلفین کیش
باغ پرندگان بخشی از پارک دلفین کیش

این گونه‌های گیاهی به قدری چشم نواز هستند که چشم‌های شما را محو خود کرده و زبان شما را مجبور به تحسین و ستایش می‌کند. از دیگر ویژگی‌های منحصربه فرد پارک دلفین‌ها، وجود کوه آتشفشان، باغ گل‌های ارکیده، باغ پروانه‌ها، جنگل‌های بارانی مصنوعی و رستوران‌های مجلل است که در حال ساخت می‌باشند.

هاپ آن و هاپ آف کیش یا اتوبوس های روباز

کلاسیک شو پارک دلفین کیش، نمایشی هیجان انگیز

کلاسیک شو پارک دلفین کیش نیز از دیگر مکان های تفریحی در دلفیناریوم است. در این مکان انواع شعبده بازی و نمایش های هیجان انگیزی برگزار می گردد. همین امر سبب شده تا مجموعه کلاسیک شو از محبوبیت خاصی در بین گردشگران برخوردار باشد. هنرمندان مشهوری در کلاسیک شو فعالیت می کنند. دیدن حرکات نمایشی، بازی با نور همراه با موزیک زنده شاد هیجان زدتان می کند. امکان ندارد به پارک دلفین ها قدم بگذارید اما از مجموعه کلاسیک شو دیدن نکنید.

پارک دلفین کیش
نمای دیگر از گونه های پرندگان در پارک دلفین کیش

آکواریوم آب شور نمایی از زیبایی ماهی‌ها

در این مکان دو آکواریوم بزرگ وجود دارد. در یکی از آن ها ماهی های بزرگ مثل کوسه، اره ماهی، سفره ماهی و دیگر ماهی های بزرگ وجود دارد که دیدن از آن ها بی نظیر است. در آکواریوم دیگر، انواع ماهی های کوچک و رنگارنگ در حال شنا را مشاهده می کنید که ریزی آن ها شما را شگفت زده خواهد کرد. دیدن حرکات منظم و گروهی آن ها سبب آرامش در وجود شما خواهد شد.

خزندگان ترسناک در تونل خزندگان

در تونل خزندگان پارک دلفین کیش انواع کروکدیل، تمساح، مارهای افعی خطرناک، مارهای سمی، آفتاب پرست و ... نگه داری می‌شود. دیدن از این مکان می‌تواند بسیار جذاب باشد. چرا که وجود خزندگان ترسناک در نزدیکی شما آدرنالین در خون شما ترشح می‌کند و شاید هم از برخی آن‌ها بترسید. آدرنالین سبب افزایش ضربان قلب و پمپاژ بیشتر خون می‌شود.

رستوران وکافی شاپ پارک دلفین‌ کیش 

بعد از بازدید کامل از همه نقاط پارک دلفین‌ها می توانید به رستوران ها و کافی شاپ های این پارک مراجعه نمایید تا گرسنگی و تشنگی خود را رفع کنید. در رستوران و کافی شاپ دلفیناریوم کیش می توانید انواع غذاهای لذیذ و خوشمزه یا نوشیدنی های خنک و دسرهای مطلوب را سفارش دهید و نوش جان نمایید.

پارک دلفین کیش
دلفین های با نمک در پارک دلفین کیش

چگونگی حمل و نقل در دلفیناریوم کیش

مجموعه دلفیناریوم در جزیره کیش برای راحتی گردشگران تور کیش سرویس های حمل و نقلی را درون خود تعبیه کرده است. پارک دلفین های کیش، اتوبوس قطاری جهت حمل و نقل آسان افراد وجود دارد تا بدون هیچ مشکلی بتوانند از پارک دلفین‌ها به باغ پرندگان، تونل خزندگان، آکواریوم آب شور و مجموعه کلاسیک شو بروند. ناگفته نماند استفاده از این خدمات در داخل مجموعه به صورت رایگان انجام می‌شود.

ساعات بازدید پارک دلفین کیش

مدیریت پارک دلفین‌ها در جزیره کیش ساعات خاصی را برای بازدید از همه قسمت‌های این مکان مشخص نموده تا برنامه ریزی میهمانان به صورت دقیق انجام شود. در این قسمت از مطلب مجله گردشگری پرشین هتل شما با ساعت های مختلف این مجموعه آشنا خواهید شد تا در صورت لزوم دچار مشکل نشوید.

برای بازدید از باغ پرندگان فقط طبق ساعات 16:30 الی 18:30 انجام می شود.

جهت دیدن نمایش‌های کلاسیک شو باید در ساعات 18:45 الی 19:45 به این مکان مراجعه نمایید.

برنامه های نمایشی دلفین‌ها تنها از ساعت 19:45 الی 20:45 اجرا می شود.

قوانین پارک دلفین کیش

برای مراجعه به پارک دلفین ها حتما باید به قوانین و مقرراتی که مخصوص به آن است توجه کرد. این پارک طبق مقررات خاصی به گردشگران اجازه ورود می دهد. پس حتما قبل از مراجعه به پارک دلفین ها به نکات زیر توجه کنید تا دچار مشکل در زمان ورو نشوید.

نکته اول: در صورت کنسلی  پارک دلفین ها، هیچ مبلغی برگردانده نمی شود. 

نکته دوم: همراه داشتن بلیت پارک دلفین ها چه به صورت فایل پی دی اف یا پرینت آن برای هر فرد الزامی است.

نکته سوم: استفاده از بلیت پارک دلفین ها فقط طبق تاریخ درج شده روی آن امکان پذیر می باشد و در صورت انقضاء آن، استفاده از بلیت ممکن نیست.

نکته چهارم: در صورت به همراه داشتن نوزاد (زیر 2سال) ، فقط با ارائه شناسنامه به طور رایگان اجازه ورود داده می شود.

نکته پنجم: حتما برای کودکان 2 تا 4 سال بلیت پارک دلفین ها الزامی می باشد که حتما برای تهیه آن باید به سایت تفریحات پرشین هتل مراجعه نمایید.

نکته ششم: گردشگران به خاطر داشته باشند، همراه داشتن هرگونه دوربین عکاسی و هرگونه دوربین فیلمبرداری به پارک دلفین ها ممنوع است. 

نکته هفتم: متاسفانه از ورود کالسکه در این مجموعه جلوگیری می شود.

پارک دلفین کیش نظرات خوبی دارد یا بد؟

طبق نظر سنجی ها پارک دلفین کیش نظرات قابل توجهی از گردشگران را به خود جلب کرده که شامل نظراتی مثبت و نظراتی منفی می شود. اما در بیشتر این نظرات دریافته ایم خدماتی که در این مجموعه تفریحی کیش ارائه می شود به قدری بالا است که تمامی گردشگران از خرید بلیط پارک دلفین کیش سال 98 راضی بوده اند. حال در سال 99 به دلیل کرونا ویروس تعداد نظرات کم شده اما این دلفیناریوم در جزیره کیش همچنان برقرار است.

عکس، فیلم و آدرس پارک دلفین کیش

عکس، فیلم و آدرس پارک دلفین کیش هم در این مطلب و هم در صفحه اصلی سایت برای شما به نمایش درآمده تا با زوایای این مجموعه گردشگری بیشتر آشنا شوید. عکس پارک دلفین در کیش به شما کمک می کند با بصیرت بیشتری آن را ببینید. فیلم پارک دلفین کیش زاویه های دقیق تر و اجرای نمایش دلفین ها در کیش را به طور واضح نشان می دهد. آدرس پارک دلفین در جزیره کیش انتهای ساحل سیمرغ، مجموعه دلفین های کیش است.

قیمت بلیط پارک دلفین کیش با تخفیف چقدر است؟

برای خرید بلیط پارک دلفین کیش با تخفیف ویژه می توانید به سایت پرشین هتل مراجعه کرده و روی قسمت تفریحات کلیک کنید. پس از انتخاب این تفریح می توانید به درگاه واریز رفته و بلیط خود را به صورت آنلاین رزرو کنید. علاوه بر این تفریح، دیگر تفریحات کیش تخفیف خورده در دسترس شما می باشد.

هتل های کیش نزدیک پارک دلفین کیش

اگر دسترسی راحت دلفیناریوم کیش برای شما اهمیت دارد، بهتر است که هتل داریوش کیش را مورد رزرو قرار دهید. هتل داریوش کیش یک هتل 5 ستاره مجلل است که خدماتی بی نظیر را ارائه می دهد. هتل داریوش کیش دارای مجموعه آبی، استخر روباز و سالن بدنسازی است.

پارک دلفین کیش کجاست؟

پارک دلفین کیش در نزدیکی پلاژ اقایان و میدان داریوش قرار گرفته که از هتل های نزدیک به آن می توان به اسم هتل داریوش کیش اشاره کرد

قیمت بلیط پارک دلفین کیش چقدر است؟

قیمت بلیط پارک دلفین کیش در بازه های زمانی مختلف تغییر می کند که قیمت دقیقی را نمی توان برای آن در نظر گرفت

منابع :