ساحل درختان نارگیل کیش از جمله سواحل محبوب و بسیار زیبا در جزیره مرجانی کیش است. این ساحل جذاب به دلیل وجود درخت های نارگیل فراوان چنین نامی به خود گرفته است. همانطور که آگاه هستید در جزیره کیش سواحل متعددی وجود دارد که شرح آن ها در راهنمای سفر به کیش داده شده است. اما ساحل درختان نارگیل کیش مکانی عالی برای برای ریلکسیشن می باشد که در این مطلب از مجله گردشگری با آن آشنا خواهید شد.

ساحل درختان نارگیل برای آن دسته از گردشگرانی خوب است که قصد شان از خرید تور کیش، آرام نمودن افکار می باشد. از این رو می توانید در ساعات اولیه صبح یا واپسین لحظه های غروب و شبگردی در کیش به این ساحل زیبای کیش مراجعه کنید. زیرا در این ساعات مخصوصاً ساعات اولیه صبح، ساحل درختان نارگیل بسیار خلوت و آرامش بخش است.

ساحل درختان نارگیل
ساحل درختان نارگیل کیش کجاست؟

ساحل درختان نارگیل کیش چه متراژی دارد؟

ساحل درختان نارگیل کیش متراژی بالغ بر 20 هزار متر مربع دارد. در این ساحل شما با بیش از 2500 اصله درخت نارگیل مواجه خواهید شد که زیبایی خیره کننده ای دارند. همانطور که آگاه هستید، درخت نارگیل نماد منطقه ای استوایی می باشد. زیرا در غیر این مناطق درخت نارگیل رشد نمی کند. از این رو حضور درختان نارگیل در این ساحل سبب سمبل شدن جزیره استوایی کیش شده است.

با مراکز تفریحی و گردشگری کیش بیشتر آشنا شوید

درختان نارگیل دارای برگ هایی به رنگ سبز روشن می باشند که یک تناقض رنگی در طیف این ساحل ایجاد می کند. مرجانی بودن ساحل و درخشش آن ها زیر نور آفتاب، آبی بودن دریای خلیج فارس و این برگ های سبز، شگفتی بسیار زیبایی را خلق نموده اند. وقتی به این منظره از بالا بنگرید، زبان از وصفش قاصر می ماند.

ساحل درختان نارگیل
استراحت کردن در زیر درختان نارگیل

آدرس ساحل درختان نارگیل کیش کجاست؟

این ساحل استوایی و جذاب در قسمت شرقی جزیره واقع می باشد. آدرس دقیق آن به این شرح می باشد : 

تقاطع بلوار ساحل و فردوسی، خیابان فردوسی، سمت راست

سواحل کیش + عکس و آدرس و هرآنچه که باید بدانید

ساحل درختان نارگیل
میوه ای بسیار مفید به نام نارگیل

جاهای دیدنی نزدیک ساحل درختان نارگیل کیش

از مکان هایی که در نزدیکی این ساحل قرار گرفته اند می توان به سالن همایش های بین المللی جزیره کیش اشاره کرد. البته فاصله این ساحل تا مرکز جزیره هم به 15 دقیقه می رسد. پارک هنگام هم از دیگر جاهای دیدنی کیش است که فاصله ای بسیار کم تا ساحل درختان نارگیل دارد. این ساحل به پردیس بین المللی دانشگاه صنعتی شریف نیز دسترسی دارد.

 

ساحل درختان نارگیل
سپری کردن لحظاتی آرام در ساحل درختان نارگیل کیش

معرفی کامل خانه بومیان کیش

از دیگر مکان هایی که در نزدیکی این ساحل زیبا قرار گرفته اند، می توان به مراکز خرید کیش اشاره نمود. این مراکز خرید شامل بازار مریم 2، بازار تجاری کیش، رویا مال، مرکز خرید پردیس 2 و ... می شود. این موقعیت مکانی امکان استراحت بعد از خرید را فراهم کرده و شما می توانید با مراجعه به این ساحل کمی خستگی خرید را از تن بیرون کنید.

امکانات ساحل درختان نارگیل چیست؟

با این که امکانات رفاهی بسیار بالایی در این ساحل وجود ندارد، اما وجود آلاچیق های زیبا و متعدد امکان نشستن را برای شما فراهم می کنند. وجود سرویس بهداشتی نیز از امکانات آن به شمار می رود. مکانی برای دوچرخه سواری نیز درون ساحل در نظر گرفته شده است.

ساحل درختان نارگیل
چه امکاناتی در ساحل درختان نارگیل وجود دارد؟

البته به دلیل دسترسی راحت ساحل درختان نارگیل کیش به پلاژ آقایان می توانید از والیبال ساحلی لذت ببرید. یا این که با کمی قدم زدن به اسکله تفریحی کیش برسید و از تفریحات آبی کیش نظیر پاراسل، شاتل، بنانا، کیبل اسکی، فلای بورد، پدل بورد، جت اسکی و ... استفاده نمایید.

موقعیت مکانی این ساحل به گونه ای است که از سر و صدا وش لوغی داخل جزیره دور هستید و همین امر سبب آرامش این ساحل می شود. پس اگر در لحظه غروب آفتاب به این مکان مراجعه کنید، می توانید از آرامشی بی مثال برخوردار شوید. ضمنا، دوربین عکاسی هم به همراه داشته باشید تا خاطره هایی ماندگار و جذاب را بای خود به ثبت برسانید.

از روستای باغو کیش چه می دانید؟

ساحل درختان نارگیل
در کدام ماه ها به این ساحل برویم؟

در چه فصلی به ساحل درختان نارگیل برویم؟

اگر بخواهیم در مجموع نگاهی به آب و هوای کیش بی اندازیم، درخواهید یافت که همواره گرم و مرطوب است. اما در برخی از فصول و ماه ها، آب و هوای جزیره مطبوع شده و می توان بهترین استفاده را از زمان سفر به کیش برد. به این مسئله توجه داشته باشید که در زمان طوفان تمامی تفریحات کیش بسته خواهد شد، کشتی ها به سمت اسکله نخواهند رفت و نمی توان ورزش ها و تفریحات ساحلی را انجام داد.

فصل بهار بهترین زمان سفر به جزیره کیش است. چون هم آب و هوای جزیره مطبوع است و هم می توان تمامی تفریحات را انجام داد. اما در فصل تابستان هوا فوق العاده گرم و مرطوب بوده و سبب کلافگی گردشگران و در نهایت، لذت نبردن از سفر می شود.

فصل پاییز هم به دلیل بارش ها ساحلی مواج دارد که نمی توان به تفریحات پرداخت. فصل زمستان هم جزئی از بهترین فواصل برای مراجعه به ساحل درختان نارگیل است. چون آب و هوایی مطبوع در جزیره حاکم می شود. اما ممکن است با باران های پی در پی در ساحل نیز مواجه شوید.

ساحل درختان نارگیل
رقصیدن برگ درختان نارگیل در ساحل

درخت نارگیل چه میوه ای دارد؟

ساحل درختان نارگیل که مملو از این درخت استوایی است، دارای میوه ای به همین نام می باشد. نارگیل یک میوه بسیار لذیذ، پرفایده و البته سفت است. از این میوه روغن نارگیل به دست می آید که مزیت های بیماری برای پوست و مو، سلامت جسمانی و ... دارد. آب نارگیل (شیری که در خود میوه وجود دارد) بهترین نوشیدنی در فصل تابستان است، چون هم عطش بدن را دفع نموده و هم بسیار لذیذ و خوشمزه است.

هرآنچه که باید از شهر حریره کیش بدانید

اگر به ساحل درختان نارگیل کیش مراجعه کردید و زیر برگ های فراخ آن که باعث سایه شده اند؛ دراز کشیده اید مواظب باشید. زیرا ممکن است یک نارگیل به طور ناخودآگاه بر روی سر شما بی افتد. وزن نارگیل بسیار زیاد بوده و دارای پوستی فوق العاده سخت می باشد. این میوه از نظر قیمت نیز گران است.

کدام هتل های کیش به ساحل نارگیل نزدیک تر هستند؟

به دلیل موقعیت مکانی خوب این ساحل کیش، بسیاری از هتل های کیش در مجاورت و نزدیکی آن واقع می باشند. این هتل ها شامل هتل داریوش کیش، هتل ستاره کیش، هتل پارسیان کیش، هتل سارا کیش و هتل آرامیس کیش می شوند. البته برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 021،43000020 در ارتباط باشید تا کارشناسان پرشین هتل شما را راهنمایی کنند.

بیشتر بخوانید :
منابع :