بازار مریم کیش به عنوان یکی از مراکز خرید معروف جزیره کیش شناخته می شود که می توان گفت امروزه تاثیر بسزایی بر رونق اقتصاد جزیره ایفا می کند. بازدید از مراکز خرید در این جزیره یکی از دغدغه هایی محسوب می شود که برخی گردشگران تنها به همین منظور راهی جزیره کیش می شوند.

بازار مریم کیش پیشنهادی عالی در بین دیگر مراکز خرید جزیره می باشد که می تواند ساعاتی از زمان شما را پر کند. این مرکز تجاری سال 1369  به صورت بازارچه روباز افتتاح گردید و نسبتا از بازار های قدیمی در جزیره مرجانی کیش به حساب می آید. مطالعه این مطلب از مجله گردشگری پرشین هتل به شما کمک می کند تا در زمان مراجعه به این بازار کیش گمراه نشوید.

آشنایی با مراکز خرید کیش

در بازار مریم کیش چند غرفه وجود دارد؟

بازار زیبای مریم کیش در مساحتی بالغ بر 6 هزار متر مربع بنا شده است که تمامی غرفه ها و مغازه های آن به صورت هم کف در کنار هم ایجاد شده اند. در این مرکز خرید حدود 52 غرفه وجود دارد که انواع اجناس ارزان قیمت را با کیفیت خوب به گردشگران عزیز عرضه می کنند. 

در زمان اقامت در هتل های کیش مانند هتل بین المللی کیش در بلوار سنایی و یا گذر از خیابان سنایی یکی از بازارچه های کوچک جزیره به نام بازار مریم به چشم شما خواهد خورد که قطعا برای مراجعه با آن وسوسه می شوید. پس از ورود به بازارچه فضای سبز و زیبا شما را مجذوب خود می کند؛ همچنین در کنار لذت بردن از اجناس موجود غرفه ها می توانید حس دلنشین را از نمایی سنتی در خود احساس کنید. 

مطالبی درباره مراکز خرید پردیس کیش

چه اجناسی با چه قیمت در غرفه های بازار مریم کیش ارائه می شود؟

در غرفه های بازار محبوب مریم کیش شما می توانید کالاهای متعددی را خریداری کنید. اما با این وجود اجناسی که این مرکز خرید را معروف کرده است شامل پوشاک مردانه، زنانه و بچه گانه، چمدان مسافرتی، کیف و کفش و .... می شوند. کیفیت کالاها با توجه به قیمت بسیار مناسب عالی در نظر گرفته شده اند که شما را از خرید خود راضی خواهند کرد.

تور کیش را با کمترین قیمت رزرو کنید

در بازار مریم کیش چه امکاناتی وجود دارد؟

در بازار مریم کیش شما می توانید از امکاناتی مانند نور پردازی عالی، کافی شاپ، گل کاری، برنامه های شادی در شب و .... نهایت بهره را ببرید. در هنگام گشت در این بازار کافی است هنگام رسیدن به کافی شاپ توقف کنید و در کنار خانواده و عزیزان به صرف نوشیدنی های متنوع و دسر های خوشمزه بپردازید. 

مرکز خرید رویا مال کیش را بشناسید

میز و صندلی های چوبی در کافی شاپ بازار مریم در کیش با چیدمان عالی و گل کاری های زیبا اوقات فراغتی به یادماندنی را برای شما رقم می زند. اگر در هنگام شب به مرکز خرید مریم کیش مراجعه کنید، می توانید از برنامه های سرگرم کننده و نشاط آور نیز لذت ببرید. پیشنهاد می کنم در زمان سفر به جزیره کیش بازدید از این مرکز خرید را از دست ندهید.

بیشتر بخوانید :
منابع :