شهربازی ویالند استانبول از دیگر مکان های تفریحی و گردشگری استانبول است که در محله ایوپ و در نزدیکی شاخ طلایی استانبول (گلدن هورن) واقع می باشد. این شهربازی وسعنی بالغ بر 100 زمین فوتبال دارد که همین وسعت باعث شده تا جزئی از برترین پارک های اروپایی باشد.

ویالند
مجسمه های موجود در شهربازی و عکس خاطره انگیز

شهربازی ویالند استانبول که در حال حاضر به شهربازی اسفانبول نیز خوانده می شود، دارای قسمت های مختلف تفریح و سرگرمی است. توصیه می کنیم اگر به یک روز هیجانی فکر می کنید، حتماً بلیط ورودی شهربازی ویالند استانبول با تخفیف را نیز از پرشین هتل دریافت کنید.

ویالند
شهربازی ویالند استانبول

شهربازی ویالند استانبول چه تفریحاتی دارد؟

در شهربازی ویالند استانبول تفریحات و بازی های مهیجی برگزار می شود که برای تمام سنین مناسب می باشد. اما یکی از محبوب ترین تفریحاتی که برای تمام سنین مناسب است، قطار خانوادگی ویالند بوده که سراسر این پارک زیبای استانبول را به شما نشان می دهد. سرعت قطار بسیار پایین بوده و گردشگران می توانند بدون هیچ دغدغه ای از آن استفاده کنند.

ویالند
تونل وحشت در ویالند استانبول

شهربازی ویالند یک بازی مهیج دارد که نام آن Rollercoaster Breath Taker می باشد. در این بازی شما می توانید آدرنالین بالا را تجربه کنید و از هیجانی وصف ناپذیر لذت ببرید. بر روی دستگاه غلتک، قدرت اعصاب خود را امتحان کنید و یک سفر دریایی بسیار آرام در رودخانه را تجربه نمایید.

ویالند
نمایی از ورودی شهربازی ویالند قسطنطنیه

تفریحات کودکانه در شهربازی ویالند استانبول

شهربازی ویالند قدیم شهر استانبول برای کودکان نیز تفریحاتی مناب آن ها را در نظر گرفته تا از سفر خود با خانواده در تور استانبول نهات لذت را ببرند. چرخ و فلک کودک، ماشین برقی، ماشین کوبنده، اسب سواری بچه گانه، قطار کودک و ... تنها بخش کوچکی از تفریحات کودکانه در این شهربازی استانبول می باشند.

ویالند
ترن هوایی در شهربازی اسفانبول

در شهربازی اسفانبول (ویالند قدیم) کودکان می توانند همراه خانواده خود به غرفه های جایزه دار بروند و از بازی های رایانه ای نهایت لذت را ببرند. اگر هم احساس گرسنگی و تشنگی کردید، نگران نباشید، زیرا در این شهربازی امکانات بسیار گسترده ای برای رفاه گردشگران تور استانبول در نظر گرفته شده است.

ویالند
قسمتی از تفریحات ویالند استانبول

شهربازی ویالند استانبول چه امکاناتی دارد؟

علاوه بر بازی و تفریح، می توانید در شهربازی ویالند استانبول از غرفه های پوشاک، لباس و اسباب بازی تهیه کنید. در غرفه های این شهربازی برندهایی همچون Tommy Hilfiger، H&M و Armani وجود دارد که از برترین برندهای مُد هستند. سالن بولینگ نیز برای آن دسته از گردشگرانی که علاقه مند به تمرکز هستند، فوق العاده می باشد.

ویالند
ویالند شهربازی قدیمی با نام جدید اسفانبول

سالن مولتی پلکس شهربازی ویالند، انواع فیلم های مهیج و موضوعی را نشان می دهد که برخی از آن ها ترسناک بوده و دارای محدودیت های سنی می باشد. فودکورت نیز برای رفع گرسنگی و تشنگی بازدیدکنندگان، مکانی عالی می باشد که انواع غذاهای خوشمزه محلی و بین المللی را ارائه می دهد. نمازخانه نیز در این شهربازی برای نمازگزاران تعبیه شده است.

ویالند
تراموا رایگان به شهربازی اسفانبول

هزینه ورودی و آدرس دقیق شهربازی اسفانبول (ویالند سابق)

جهت ورود به این شهربازی مهیج استانبول باید هزینه ای را پرداخت کنید تا بتوانید داخل آن شوید. هزینه ورود بزرگسالان (15 تا 59 سال) 99 لیر، هزینه برای مراجعه کنندگان بالای 60 سال 89 لیر، هزینه ورود کودکان 3 تا 14 سال 89 لیر و هزینه برای کودکان زیر 3 سال رایگان می باشد.

ویالند
شهربازی ویالند استانبول

این شهربازی در محله ایوپ، خیابان گیرنه، منطقه یشیلپینار قرار گرفته است. محله ایوب در قسمت اروپایی استانبول قرار گرفته و بسیاری از هتل های استانبول نیز در این منطقه قرار گرفته اند. جهت اطلاعات بیشتر درباره هتل های استانبول می توانید بر روی آن کلیک کرده یا با شماره 021،43000020 تماس حاصل فرمایید.

بیشتر بخوانید :
منابع :