رستوران ایاض بابا استانبول از دیگر رستوران ها و کافه های استانبول است که در امر پذیرایی از گردشگرانی که رزرو هتل یا رزرو تور را انجام داده اند بسیار تبحر دارد. این رستوران که قدمتی بسیار بالا دارد از ارزان ترین رستوران های استانبول به شمار می رود که تمامی غذاهای خود را به صورت حلال سرو می کند. دسترسی آسان به ایستگاه مترو، اتوبوس و تراموا از جمله مزایای این رستوران دوست داشتنی استانبول است.

رستوران ایاض بابا استانبول با این که مکانی لوکس و مجلل در شهر استانبول نیست اما برای بسیاری از شهروندان استانبول یا حتی گردشگران تور استانبول خاطره انگیز است. محیطی ساده و دنج یا پرسنلی مودب و دوست داشتنی که هر آنچه در منو وجود داشته باشد را با عشقی خاص برای شما مهیا می کنند. وجود گل های زیبا و طبیعی در رستوران علاوه بر دادن جلوه ای زیبا به رستوران، فضا را همواره خوشبو نگه می دارند.

رستوران ایاض بابا استانبول
غذای بورک خوشمزه در رستوران ایاض بابا استانبول

منوی غذایی رستوران دنج ایاض بابا استانبول

رستوران سنتی ایاض بابا استانبول منوی غذایی متنوعی ندارد اما از بهترین غذاهای سنتی موجود در منوی این رستوران استانبول می توان به بورک، کوفته کباب و ... اشاره کرد. مهم ترین نکته ای که باعث شده این رستوران بسیار محبوب گردشگران تور استانبول باشد، سرو غذاهای فست فودی حلال آن است. این رستوران در تهیه سوسیس و کالباس خود از گوشت های حلال مانند گوسفند و گوساله استفاده می نماید.

رستوران ایاض بابا استانبول
لذیذ ترین اسکندر کباب در ایاض بابا


رستوران زیبای ایاض بابا استانبول غذاهای گوشتی مانند اسکندر کباب، دونر کباب و کباب ترکی را با کیفیتی بسیار بالا عرضه می کند که لذیذ بودن این غذاها به تجربه این رستوران بر می گردد. از دیگر دلایل محبوبیت رستوران ایاض بابای استانبول موقعیت مکانی آن می باشد که به مسجد سلطان احمد نگین آبی استانبول و مسجد ایا صوفیه نزدیک می باشد.

زیرا رستوران ذکر شده در منطقه فاتح استانبول، محله سلطان احمد قرار گرفته و علاوه بر مواردی که ذکر شد به کاخ توپکاپی نماد تمدن عثمانی ها هم می باشد دسترسی دارد. اگر به دنبال هتلی در نزدیکی این رستوران استانبول هستید می توانید رزرو هتل استانبول مانند هتل فور سیزن سلطان احمد استانبول را انتخاب نمایید.

بیشتر بدانید: منطقه فاتح تاریخی ترین نقطه استانبول

رستوران ایاض بابا استانبول
کوفته کباب های خوشمزه در رستوران زیبا و دنج ایاض بابا قسطنطنیه
بیشتر بخوانید :
منابع :