شهربازی سرزمین ستاره ها یزد یکی از جاذبه های تفریحی و گردشگری در این شهر محسوب می شود. گردشگرانی که به شهر یزد سفر می کنند اکثر نام این شهر بازی را بارها شنیده اند. شهربازی سرپوشیده با بهترین وسایل بازی برای تمام سنین، قطعا شما را برای تفریح در آن ترغیب می کند. 

شهربازی سرزمین ستاره ها در یزد، یک مکان عالی برای ساعاتی تفریح و هیجان محسوب می شود. گاهی حتی آن دسته از گردشگرانی که به منظور کار به یزد سفر می کنند، به کمی تفریح و هیجان نیاز دارند. این شهربازی می تواند ساعاتی شما را دور از هر دغدغه ای به بازی های هیجان انگیز دعوت کند.

ما با ایجاد این مقاله در سایت پرشین هتل سعی داریم تا به شما کمک کنیم، بهترین سفر را در شهر یزد برای خود و عزیزانتان رقم زنید. در ادامه مطلب به معرفی جامع درباره این شهربازی خواهیم پرداخت.

آشنایی بیشتر با مراکز تفریحی و گردشگری یزد

مدیریت سرزمین شهربازی سرزمین ستاره ها یزد چه شخصی است؟

شهربازی هیجان انگیز سرزمین ستاره ها یزد توسط شخصی به نام آقای قادی افتتاح گردید که همین شخص نیز اکنون مدیریت این مجموعه را بر عهده گرفته است. این شهربازی به عنوان تنها شهربازی سرپوشیده در یزد شناخته می شود که به همین دلیل سالانه تعداد زیادی از گردشگران را به سمت خود جذب می کند. 

شهربازی سرپوشیده سرزمین ستاره ها یزد در مساحتی بالغ بر 2000 متر مربع بنا شده است. فضای بزرگ این شهربازی موجب شده تا شما بتوانید به همراه خانواده و عزیزان از بازی های هیجان انگیز و بی نظیر در آن نهایت لذت را ببرید. در این شهربازی انواع بازی های سرگرم کننده، پر هیجان و دوست داشتنی قرار دارد که در ادامه مطلب به آن ها اشاره خواهیم کرد. 

مقاله مرتبط: پینت بال یزد

چه بازی هایی در شهربازی سزمین ستاره ها یزد ایجاد شده است؟

شهربازی بی نظیر سرزمین ستاره ها یزد سرشار از بازی های مختلف برای رده های سنی متفاوت می باشد. از این رو گردشگران می توانند به همراه خانواده خود از دستگاه های بازی در این مجموعه به راحتی استفاده کنند. بی شک بازی در کناره عزیزان در مجموعه سرزمین ستاره ها، خاطره ای وصف نشدنی را برای شما به یادگار خواهد گذاشت.

در شهربازی سرزمین ستاره ها یزد بازی های سرگرمی از جمله ماشین های کوبنده مکانیکی، جنگی، الکترونیکی، بادی، کامپیوتری، ایرهاکی و .... وجود دارد. تمامی این دستگاه های بازی با ایمنی کامل و بهترین کیفیت در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت که جای هیچگونه نگرانی از هر لحاظ را باقی نمی گذارد.

مراکز تفریحی و گردشگری یزد را بیشتر بشناسیم

شهربازی سرزمین ستاره های یزد علاوه بر موارد ذکر شده دارای بخش های دیگری نیز می باشد. این شهربازی در فضای خود سالن تولد و جشن تکلیف، سینما 5 بعدی، غرفه گریم صورت، پارینگ و.... جای داده است. وجود همین بخش ها موجب شده تا شهربازی سرزمین ستاره ها همیشه رونق خود را داشته باشد و افراد زیادی را به سمت خود جذب کند. 

کادر مجرب و با تجربه در شهربازی سرزمین ستاره ها یزد

شهربازی سرزمین ستاره ها یزد دارای کادر مجرب و با تجربه ای می باشد که در هر زمان مراجعه به این شهر بازی پاسخگوی شما خواهند بود. شما می توانید برای استفاده از بازی مورد علاقه خود، از کارکنان این شهربازی کمک بگیرید و نهایت لذت و هیجان را در یک روز دلنشین در مجموعه سرزمین ستاره ها کسب کنید.
 

بیشتر بخوانید :
منابع :