پیست کارتینگ شیراز جزء برترین  و پر هیجان ترین پیست های کارتینگ ایران است و می توان آخر سرعت وهیجان را در این مکان تجربه کرد. پیست کارتینگ شهر زیبای شیراز جهت رفاه و جذب گردشگران امکانات رفاهی را فراهم کرده که بتوانند بعد از مسابقه ای پر استرس خستگی از تن بیرون کنند.

پیست کارتینگ شیراز بهترین مکان برای تخلیه انرژی های منفی و دریافت انرژی های مثبت است. امروزه با توجه به نوع تنش های فکری یا گرفتاری ها، هر فرد احتیاج به برنامه ریزی تفریحی سالم و هیجان انگیز دارد. این امر می تواند به خوبی در مکان های تفریحی شیراز انجام شود. از این رو با مراجعه به این مکان تفریحی می توانید لحظه هایی سرشار از شور و هیجان را برای خود رقم بزنید.

پیست کارتینگ شیراز
ماشین کارتینگ

امکانات رفاهی پیست کارتینگ شیراز

گردشگران در کافی شاپ پیست کارتینگ شیراز با نوشیدنی های خنک یا انواع نوشیدنی های داغ می توانند از خود پذیرایی کنند. همچنین در صورت گرسنگی می توانید به رستوران پیست کارتینگ شیراز مراجعه کرده وغذایی گرم و خوش طعم را میل نمایید. در صورت نیاز به پارک ماشین خود نگران جا نباشید، زیرا پارکینگ وسیع مجموعه در دسترس شما خواهد بود.

شهربازی گاندو شیراز مناسب تمام فصل ها

کارتینگ تفریح است یا ورزش؟

به کارتینگ مسابقه ورزشی  از نوع موتوری می گویند که با خودروهای چرخ باز که به کارت معروف است انجام می شود. با کارتینگ می توانید حسابی سرگرم شوید و به هیچ چیز جز خوش گذرانی فکر نکنید. به کارتینگ  هم می توان به چشم تفریحی سالم نگاه کرد و هم می توان به چشم ورزشی سرگرم کننده دید.

پیست کارتینگ شیراز
مسابقه کارتینگ

کارتینگ خودرو هایی با اندازه های کوچک هستند که فقط جای یک سرنشین دارد. چهار چرخ آن ها در بیرون خودرو قرار گرفته است. با این خودروها کوچک می توان در مسابقات سرعت 180 کیلومتر را از سر بگذرانید و احساس سرعتی تکرار نشدنی در یک زندگی معمولی را تجربه کنید. حس سرعت بالا در ماشین های کارتینگ حسی ناب و فراموش نشدنی است.

لباس و تجهیزات مخصوص کارتینگ

برای راندن ماشین های کارتینگ حتما باید از لباس وتجهیزات مخصوص این حرفه برای امنیت بیشتر استفاده کرد. این لوازم بسیار ضروری می باشد که می توان به کلاه ریس، لباس زیر ریس، لباس ریس، دست کش ریس، کفش ریس، محافظ بدن، کپسول آتش نشانی و ... اشاره کرد. ورزشکاران موظف هستند حتما از این تجهیزات برای حفظ ایمنی خود استفاده کنند.

پیست کارتینگ شیراز
ملزومات کارتینگ سواری

پیست کارتینگ شیراز مسیر های ایمنی را  برای راندن ماشین های کارتینگ مشخص کرده تا حس امنیت را برای گردشگران به ارمغان آورد. در ادامه این بخش پرشین هتل سایت رزرو هتل می خواهد شما را با پیست های مختلف کارتینگ در شهر شیراز آشنا کند که معتبر بوده و تمامی موارد احتیاط را رعایت می کنند.
1-پیست کارتینگ شهر شیراز واقع در شهرک گلستان جنب نمایشگاه بین المللی شیرازپ
2-پیست کارتینگ تپه کاج شیراز در خیابان صدرا، فاز 2 صدرا، روبروی باغ شهر 
3-پیست کارتینگ شهید حسن گودرزی شیراز اطراف میدان ارتش، بعد از استادیوم شهدای ارتش 
4- پیست کارتینگ سلطان سرگرمی شیراز در شهرک بزین روبروی آفرینش، کوچه شهید قرائتی

بیشتر بخوانید :
منابع :