شهر شیراز  یکی از قطب های گردشگری ایران است که سالیانه توریست های بسیاری به این شهر مراجعه می کنند. شهربازی گاندو شیراز یکی از مراکز تفریحی و گردشگری در این شهر دوست داشتنی و پر جاذبه می باشد. اگر قصد سفر به شهر شیراز را دارید و یا حتی به این شهر سفر کرده اید، بازی و سرگرمی در یکی از اماکن تفریحی این شهر می تواند یک روز پر از هیجان و شادی را برای شما رقم زند.

شهربازی گاندو شیراز یکی از همان مراکز تفریحی پر از هیجان و سرگرمی محسوب می شود. این شهربازی سال 1391 در طبقه آخر مرکز خرید زیتون فارس افتتاح شد که به گونه می توان گفت از شهربازی های نوساز به حساب می آید. ما با ایجاد این مقاله سعی داریم تا گردشگران را با امکانات و مزیت های این شهربازی آشنا کنیم.

مراکز تفریحی و گردشگری شیراز را بشناسیم

فضای شهربازی گاندو شیراز و مساحت آن

شهربازی هیجان انگیز گاندو شیراز به عنوان اولین شهربازی سرپوشیده در کلان شهر شیراز شناخته می شود. این شهربازی وسعتی بالغ بر 400 متر مربع را دارا می باشد که به بهترین تجهیزات بازی مجهز شده است. فضای بزرگ این شهربازی سبب شده تا گردشگران بتوانند به همراه خانواده و عزیزان خود به این مجموعه مراجعه کنند و یک روز پر از نشاط و هیجان را برای خود رقم زنند.

شهربازی دوست داشتنی گاندو شیراز در فضایی بسیار مفرح و پر نشاط طراحی شده است. شما در همان ابتدای ورود به این شهربازی مجذوب فضای هیجان انگیز و شاداب آن خواهید شد؛ به گونه ای که برای استفاده از تمام بازی های شهربازی گاندو ترغیب می شوید. در ادامه این مطلب نام بازی های موجود در این شهربازی را بیان خواهیم کرد، گردشگران می توانند با توجه به علایق خود به بازی و سرگرمی در این مجموعه بپردازند. 

در شهربازی گاندو شیراز چه وسایل بازی وجود دارد؟

در شهربازی سرپوشیده گاندو شیراز وسایلی مهیج و بی نظیر قرار داده شده است. شما می توانید با هر رده ی سنی اعم از کودک و جوان از لوازم بازی در این شهربازی نهایت لذت را ببرید. بی شک بازی در تمام بخش های این شهربازی ساعاتی از اوقات فراغت شما را اشغال خواهد کرد که البته بسیار دلنشین و خاطره انگیز برای شما و عزیزانتان خواهد بود.

پیست کارتینگ شیراز، تفریحی مهیج 

وسایل بازی در شهربازی گاندو شیراز شامل بازی های مسابقه ای، دستگاه قدرت سنج، دستگاه شبیه ساز رانندگی، وسایل بازی هدف گیری، دستگاه های جایزه ای و ... می شود. همچنین از دیگر سرگرمی های این مجموعه می توان به 2 لاین بولینگ، ایرهاکی، قطار کودک، ماشین برقی، چرخ و فلک کودک و .... اشاره داشت. 

چه امکاناتی در شهربازی گاندو شیراز وجود دارد؟

شهربازی گاندو شیراز به نوعی یک فودکورت نیز گفته می شود. زیرا در این شهربازی فودرکورت، کافی شاپ، رستوران، فست فودی و .... ایجاد شده است و افراد می توانند پس از بازی های بسیار به این تجهیزات مجهز در شهربازی مراجعه کنند. 

با تنگه هرایرز شیراز آشنا شوید

رستوران در شهربازی گاندو شیراز یکی از بهترین رستوران های این شهر به حساب می آید که افراد زیادی به منظور صرف غذا در این رستوران، با این شهربازی آشنا می شوند. از دیگر امکانات در این مجموعه می توان از اتاق کودک، سالن جشن تولد و ... نام برد. بدون شک با مراجعه به شهربازی گاندو می توانید خاطره ای به یادماندنی را از سفر شیراز به یادگار گذارید.

از آنجایی که این شهربازی در مرکز خرید زیتون شیراز، چهارراه پارامونت قرار گرفته به هتل های شیراز نزدیک نمی باشد. اما نزدیک ترین هتل شیراز به شهربازی گاندو، هتل نیایش شیراز است که با قیمت مناسب می توانید رزرو کنید.

بیشتر بخوانید :
منابع :