تور یک روزه مشهد تنها جهت سفرهای کاری مورد رزرو قرار می گیرد. مسلماً تور یک روزه مشهد باید با هواپیما انجام شود. چون به دلیل ذیق وقت، نمی توان تور مشهد قطار یا تور مشهد با اتوبوس را انتخاب کرد. برای رزرو تور یک روزه مشهد باید به ساعات پرواز دقت بسیاری کرد تا بیشترین بهره را از سفر به مشهد برد.

سفر یک روزه به معنی تهیه بلیط رفت و برگشت هواپیما و تور 1 روزه به معنی رزرو هتل و پرواز رفت و برگشت است. اگر کمی بیاندیشیم درخواهیم یافت تور یک روزه مشهد (رزرو هتل مشهد+بلیط رفت+بلیط برگشت) هزینه مناسب تری خواهد داشت تا سفر یک روزه مشهد (بلیط رفت+بلیط برگشت).

شاید بپرسید چگونه می شود سفر یک روزه مشهد هزینه ای برابر با تور یک روزه مشهد دارد؟ در پاسخ به آن باید بگوییم ممکن است برخی از ساعات پروازی در شب هزینه ای گران تر به نسبت ساعات پروازی روز بعد داشته باشد. ضمن این که می توانید بیشتر از جاهای دیدنی و مراکز تفریحی مشهد و پابوسی زیارت حضرت علی بن موسی الرضا (ع) بهره مند شوید.

تور یک روزه مشهد را در چه ساعتی انتخاب کنیم؟

برای تور یک روزه مشهد شما باید ساعات پروازی را به گونه ای انتخاب کنید که مطابق با قرارهای شما باشد. به عنوان مثال اگر شما می خواهید برای ساعت 9 صبح یا 12 ظهر به جلسه یا قرار ملاقاتی برسید، باید بلیط هواپیما را از ساعت 4 صبح تا 7 صبح رزرو کنید تا قبل از رسیدن زمان مقرر، به فرودگاه مشهد برسید.

قیمت سفر به مشهد چقدر است؟

تور یک روزه مشهد با قیمتی لوکس یا به صرفه؟

تور یک روزه مشهد را می توانید هم به صورت لوکس و هم به صورت اکونومی خریداری کنید. اما در زمان رزرو تور مشهد به نوع کلاس پروازی و شرکت هواپیمایی دقت نمایید. چون برخی شرکت های هواپیمایی قیمتی گران تر از دیگر ایرلاین ها داشته یا ممکن است کلاس پروازی های لوکسی را عرضه کنند.

هزینه تور یک روزه مشهد با کلاس پروازی فرست کلاس و بیزینس کلاس بسیار گران می شود و در نتیجه سفر لوکس به مشهد را برای شما رقم می زند. زیرا در چنین کلاس پروازی هایی شما از آپشن هایی نظیر مینی بار نامحدود، مهماندار اختصاصی، صندلی های تخت شو یا تخت خواب برخوردار خواهید شد.

سفر لوکس به مشهد را چگونه انجام دهیم؟

هزینه تور یک روزه مشهد با کلاس پروازی اکونومی و انتخاب شرکت هواپیمایی آسمان یا تابان، می تواند گزینه ی خوبی برای سفری اقتصادی باشد. اما در این نوع کلاس پروازی مینی بار محدود، صندلی های 3 نفره در کنار هم و چند مهماندار وجود دارند. حال تفاوت تور یک روزه مشهد با گشت 1 روزه مشهد چیست؟ در ادامه به شرح آن هم پرداخته شده است.

تفاوت تور یک روزه مشهد با گشت 1 روزه مشهد در چیست؟

برخی از افراد تصور می کنند تور یکروزه مشهد همان گشت 1 روزه مشهد است.اما این تصوری کاملا اشتباه بوده و  برخی در زمان سرچ کردن کلمات، دچار مشکل می شوند. باید بدانید که تفاوت گشت 1 روزه مشهد با تور یک روزه مشهد قیمت و مکان های آن می باشد. به طور مثال در گشت یکروزه مشهد شما به مکان هایی همچون آرامگاه فردوسی، طرقبه یا شاندیز، موزه های مشهد و ... بُرده می شوید.

اما در تور یک روزه مشهد از مبادی مختلف مانند تور مشهد از اصفهان یا تور مشهد از شیراز، شما باید با هواپیما از شهر مبدا به شهر مقصد بروید. اما به این نکته هم توجه داشته باشید که تور 1 روزه اطراف مشهد نیز بسیار جذاب بوده و یک مکمل عالی برای سفری شیرین تر به شمار می رود.

تور 1 روزه اطراف مشهد

خب حالا اگر بعد از زیارت حرم امام رضا (ع) می خواهید گشتی به اطراف مشهد بزنید، توصیه می کنیم از جاهای دیدنی اطراف مشهد غافل نشوید. گشت 1 روزه اطراف مشهد شامل آبشار اخلمد؛ آبشار آبگرم، ارتکند، سد کارده و ... می شود. قیمت هرکدام از این تور های 1 روزه مشهد با هم متفاوت می باشد.

تور 1 روزه مشهد می تواند تلفیقی از چند مکان باشد. بدین گونه که در گشت 1 روزه مشهد شما به مکان هایی همچون طرقبه، جاغرق، پارک وکیل آباد، امامزاده ها یاسر و ناصر (ع) و ... خواهید رفت. یا این که در گشت 1 روزه به اماکن مذهبی مشهد نظیر امامزاده غیاث الدین محمد، گنبد سبز، مسجد هفتاد و دوتن، موزه آستان قدس و ... بُرده می شوید. حال که با تفاوت گشت 1 روزه و تور یکروزه مشهد آشنا شده اید، وقت آن رسیده تا با شماره های 051،38095 و 05138096 درباره تور مشهد تماس حاصل فرمایید.

بیشتر بخوانید :
منابع :