برترین قطار تهران مشهد، خلاصه به شرکت خاصی نمی شود. زیرا در ایران شرکت های ریلی بسیاری مانند شرکت حمل و نقل ریلی رجاء، شرکت حمل و نقل ریلی فدک، شرکت قطار های بن ریل و نور الرضا فعالیت دارند. اما به راستی برترین قطار تهران مشهد کدام است؟ چگونه می توانیم برای سفر به مشهد انتخابی آگاهانه برای تور مشهد با قطار داشته باشیم؟ اگر به دنبال پاسخ این پرسش ها هستید در ادامه همراه ما باشید.

برترین قطار تهران مشهد به نام فدک

برترین قطار تهران مشهد را به جرات می توان مختص قطار های 5 ستاره فدک دانست. شهر مشهد به دلیل وجود حرم امام رضا (ع) همواره مملو از زائر می باشد. همین امر می طلبد تا تور مشهد قطار از مبادی مختلف مخصوصاً تهران، بسیار مورد توجه خانواده ها باشد. اما در مورد قطار های فدک باید بگوییم 2 نوع 5 ستاره طلایی و نقره ای وجود دارد که خدمات متفاوتی را عرضه می کنند. ضمناً انتخاب قطار های لوکس بهترین گزینه برای افرادی است که فوبیای پرواز دارند.

قطار 5 ستاره طلایی فدک، برترین قطار تهران مشهد به نسبت 5 ستاره نقره ای به شمار می رود. در قطار 5 ستاره طلایی یک فرش قرمز برای مسافران پهن می شود. در زمان صرف نهار و شام، غذاها در ظرف های چینی سرو می شوند. ارائه نوشیدنی به صورت نامحدود می باشد. به طور خلاصه تمامی خدماتی که در هواپیما عرضه می شود در این قطار دیده می شود.

برترین قطار تهران مشهد
پذیرایی در قطار فدک

در قطار 5 ستاره طلایی فدک که برترین قطار تهران مشهد به شمار می رود، اینترنت نامحدود رایگان خواهید داشت. سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی در داخل واگن وجود دارد. کوپه های این قطار از سیستم سرمایش و گرمایش به صورت اختصاصی؛ سیستم مانیتورینگ پیشرفته و ... برخوردار هستند. هندزفری به صورت رایگان ارائه می شود. ضمن این که پک خواب (روبالش و پتو) یک بار مصرف نیز در دسترس مسافران خواهد بود. توجه داشته باشید که قیمت بلیط قطار فدک تهران مشهد 5 ستاره طلایی گران است و شما می توانید با رزرو هتل قصر طلایی مشهد سفری لاکچری و خاص را تجربه نمایید.

بهترین قطار تهران مشهد به نام زندگی

در مطلب انواع قطار های رجاء به شرح قطار های آن پرداخته ایم که قطار زندگی برترین قطار این شرکت ریلی است. گزافه نیست اگر قطار زندگی را بهترین قطار تهران مشهد بدانیم. قطار 5 ستاره زندگی را اگر انتخاب کردید، بدانید که سفر لوکس مشهد را تجربه خواهید کرد. چون در این قطار شرکت رجاء، علاوه بر خدماتی لوکس، راحتی سفر نیز وجود دارد.

در بهترین قطار تهران مشهد به نام زندگی، یک جفت دمپایی در دسترس مسافران خواهد بود؛ تا افراد به راحتی بتوانند در داخل کوپه یا راهرو قطار تردد کنند. برای سپری کردن اوقات فراغت نیز می توانید از روزنامه و مجله های داخل قطار بهره مند شوید. اینترنت رایگان، روبالش، پتو به صورت یک بار مصرف در داخل قطار وجود دارد.

بهترین قطار تهران مشهد زندگی 2 رستوران مجلل دارد که غذاهایی با کیفیت بالا را عرضه می کنند. دسر های مختلف همراه نوشیدنی هم در دسترس می باشد. سیستم سرمایش و گرمایش اختصاصیة، صفحه نمایش های 18 اینچی و ... در داخل کوپه های قطار زندگی تعبیه شده است. اگر هم اهل مطالعه باشید، کتابخانه قطار زندگی بهترین مکان خواهد بود. قیمت بلیط قطار زندگی تهران مشهد نیز مانند قطار فدک گران است که با رزرو هتل ارغوان مشهد کمی قیمت این تور کاهش می یابد.

قطار نورالرضا تهران مشهد

قطار نور الرضا تهران مشهد را می توان از بهترین قطار های تهران مشهد دانست. قطار نور الرضا که زیر مجموعه شرکت حمل و نقل ریلی نو.ر فعالیت می کند، از واگن هایی مجهز برخوردار می باشد. در قطار های نور الرضا vip شما می توانید از مایکروویو در سالن، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی در واگن ها، اینترنت رایگان نامحدود برخوردار شوید.

تور یک روزه مشهد برای کار یا درمان؟

در قطار نور الرضا تهران مشهد همه کوپه ها 4 تخته هستند و یک میز به صورت تاشو تعبیه شده است. زمانی که شما وارد کوپه های قطار شوید، مهمانداران از شما پذیرایی به عمل می آورند. ضمن این که می توانید در زمان صرف نهار یا شام به رستوران با کیفیت این قطار تهران مشهد مراجعه کنید.

برترین قطار تهران مشهد
قطار نورالرضا

قیمت بلیط قطار تهران مشهد با قطار نور الرضا به نسبت فدک و زندگی ارزان تر بوده، اما امکاناتی در لول قطار های نامبرده را عرضه می کند. توجه داشته باشید که واگن های قطار نور الرضا به طور مستقیم از چین وارد شده و مجهز به ترمز های آلمانی، سیستم تهویه مطبوع آلمانی و ... می باشند. با رزرو هتل کیانا مشهد شما می توانید از هزینه های سفر با قطار نور الرضا بکاهید و در هتلی با کیفیت اقامت نمایید.

بهترین قطار 4 ستاره تهران مشهد

سفر به مشهد با بهترین قطار 4 ستاره می تواند قیمت سفر به مشهد را کاهش و کیفیت سفر را افزایش دهد. قطار های 4 ستاره مسلماً قیمت ارزان تری به نسبت قطار های 5 ستاره دارند. از آنجایی که بلیط قطار تهران مشهد با قیمت های مختلفی در دسترس می باشد، باید به نوع قطار و انتخاب آن دقت کرد.

قطار سیمرغ تهران مشهد

یکی از بهترین قطار های 4 ستاره تهران مشهد، قطار سیمرغ نام دارد. قطار سیمرغ از کوپه های 4 تخته برخوردار بوده و مجهز به سیستم سرمایش و گرمایش می باشند. قطار سیمرغ، زیر مجموعه شرکت رجا بوده و یکی از با کیفیت ترین قطار 4 ستاره تهران مشهد به شمار می رود. در این قطار تهران مشهد اینترنت به صورت محدود، پک خواب و ... ارائه می شود. می توانید با تهیه بلیط این قطار، رزرو هتل عماد مشهد را انجام دهید تا سفری اقتصادی و با کیفیت داشته باشید.

برترین قطار تهران مشهد
قطار غدیر

قطار 4 ستاره غدیر

یکی از بهترین قطار های 4 ستاره تهران مشهد، غدیر نام دارد. قطار غدیر که زیر مجموعه شرکت ریل ترابر سبا می باشد پیشرفته ترین امکانات را داشته و قیمتی بسیار مناسب دارد. زمانی که شما این قطار 4 ستاره تهران مشهد را انتخاب می کنید، بیشتر حس یک هتل را خواهید داشت تا یک قطار مسارفربری. زیرا تمامی خدمه آن حرفه ای بوده و بهترین پذیرایی را از میهمانان به عمل می آورند.

فرودگاه مشهد را بیشتر بشناسید

نبود سر و صدا و لرزش در داخل قطار، ترمز های پیشرفته آلمانی، سیستم سرمایش و گرمایش، سیستم تهویه مطبوع، سیستم صوتی و تصویری به صورت اختصاصی در هر کوپه از ویژگی های این قطار 4 ستاره مشهد تهران است. ضمن این که این قطار به نسبت دیگر قطار های 4 ستاره، سرعتی بیشتر  داشته و شما سریع تر به پابوسی امام هشتم مشرف خواهید شد.

قطار غزال تهران مشهد

یکی دیگر از بهترین قطار های 4 ستاره تهران مشهد، قطار غزال می باشد. قطار غزال قیمت بلیط قطار تهران مشهد را کاهش می دهد. زیرا خدماتی به نسبت مطلوب را ارائه می کند. در قطار غزال تهران مشهد کوپه ها 4 تخته هستند. سیستم تهویه مطبوع و صفحه نمایشگر نیز در کوپه ها تعبیه شده است. پک خواب نیز در دسترس مسافران قرار می گیرد.

چه تعداد قطار قزوین به مشهد وجود دارد؟

برترین قطار تهران مشهد
قطار سریع سیر تهران مشهد

قطار سریع السیر تهران مشهد

قطار سریع السیر تهران مشهد تنها مختص به یک قطار تندرو می شود که آن هم پردیس نام دارد. قطار سریع سیر 4 ستاره پردیس که زیر مجموعه شرکت رجاء می باشد از نظر امکانات نیز مطلوب می باشد. این قطار سریع السیر، در مدت زمان 8 ساعت مسافران را از مقصد تهران به مشهد می رساند.

قطار سریع السیر تهران مشهد پردیس یک وعده غذایی رایگان همراه میان وعده سرو می شود. تمامی این قطار با عایق های صوتی پوشیده شده که از آلودگی صوتی داخل قطار جلوگیری می کنند. صندلی های قطار سریع السیر تهران مشهد هواپیمایی بوده و راحتی کاملی را دارا می باشند. سیستم صوتی و تصویری مجهز هم در این قطار اتوبوسی رجاء وجود دارد.

چگونه قیمت تور مشهد قطار را کاهش دهیم؟

تا بدین جای مطلب با بهترین قطار تهران مشهد از لول 4 ستاره تا اتوبوسی آشنا شده اید. حال وقت آن رسیده تا با انتخاب یک هتل در مشهد با قیمت مناسب، هزینه تور مشهد قطار را به کمترین قیمت برسانید. جهت اطلاع از تور های مشهد قطار با کمترین نرخ، همین الان با شماره 051،38096 و 051،38095 تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید :
منابع :