کافه رستوران حرم استانبول درفضایی بسیار آرام از میهمانان خود پذیرایی می کند. محیط آرام وصمیمی این کافه رستوران استانبول زبانزد خاص وعام شده و یکی از دلایلی که به معروفیت آن افزوده، محیط آرامش بخش همراه با پخش موسیقی ترکی می باشد. همانطور که آگاه هستید شهر استانبول به غذاهای معروفش نیز زبانزد است و هر غذایی میل داشته باشید، در رستوران فوق الذکر موجود است. جهت رزرو هتل و رزرو تور در شهر دیدنی استانبول، تنها یک کلیک کافیست.

کافه رستوران حرم استانبول هر روز با پیشنهاد های فوق العاده سرآشپز، میهمانان خود را سورپرایز کرده و با طعم هایی دلچسب، لذت صرف غذا را برای میهمانان خود دوچندان می کند. این رستوران استانبول دارای پرسنل مجربی است که درگرفتن سفارش میهمان امکان اشتباه  ندارند و طبق خواسته میهمان غذایشان را سرو می کنند.

کافه رستوران حرم استانبول
اسکندرکباب لذیذ در رستوران حرم استانبول

بیشتر بدانید: کافی شاپ و رستوران های استانبول

کافه رستوران تمیز حرم استانبول ویژگی های خاصی دارد که مهم ترین آن مدیریت کافه است که آن را نسبت به دیگر کافه رستوران های استانبول متمایز کرده تا در میان گردشگران تور استانبول منحصر به فرد باشد. مهم تر این مدیریت کافه رستوران، سرآشپز نیز هست که همین امر سبب می شود تمامی غذهایش را با کیفیتی عالی طبخ کند تا میهمانان از کافه رستورانش ناراضی نباشند.

کافه رستوران حرم استانبول، در لیست برترین رستوران های دریایی

کافه رستوران جذاب حرم استانبول به دلیل طبخ غذاهای لذیذ و متنوع در بین 10 رستوران برتر استانبول قرار دارد و به خاطر سرو خوش طعم ترین غذاهای دریایی در لیست برترین رستوران های دریایی جای گرفته است. زمانی که منوی رستوران در مقابل شما قرار می گیرد با کلمه ی Hosgeldoniz مواجه می شوید که در زبان ترکی به معنی خوشآمدگویی می باشد.

کافه رستوران حرم استانبول
صبحانه های لذیذ در کافه حرم استانبول

کافه رستوران عالی حرم استانبول با مواد اولیه تازه و با کیفیت، غذاهای رنگارنگ خود را طبخ کرده و با لذیذ ترین کباب های ترکی و غذاهای محلی از میهمانان خود پذیرایی می کند. انواع غذاهای گوشتی و گیاهی نیز در رستوران تهیه می شود که برای میهمانان گیاه خوار نیز حائز اهمیت است. از دیگر ویژگی های این کافه رستوران، موقعیت مکانی آن می باشد که در ادامه ذکر می شود.

موقعیت مکانی کافه رستوران دیدنی حرم

کافه رستوران محبوب حرم استانبول واقع در منطقه فاتح، تاریخی ترین نقطه استانبول قرار گرفته که بسیاری از هتل های استانبول نیز در مجاورت آن قرار دارند. همانطور که می دانید در منطقه فاتح مکان های دیدنی بسیاری نظیر مسجد ایاصوفیه، کاخ توپکاپی، مسجد سلطان احمد، موزه هنر های اسلامی و ... جای گرفته اند. شما عزیزان می توانید بعد از دیدن این ابنیه ها، به رستوران مذکور مراجعه کرده و دلی از عَذا دربیاورند.

مورد پسند شما خواهد بود: کاخ توپکاپی نماد تمدن عثمانی ها

کافه رستوران حرم استانبول
بورک خوشمزه و دوست داشتنی
بیشتر بخوانید :
منابع :