هتل پارسیان انقلاب تهران در خود سه رستوران مجزا با تنوع بسیار بی نظیر ایجاد کرده است. این رستوران ها به نام های رستوران گردان، رستوران نارون و رستوران پارسه شناخته می شوند. شما می توانید با توجه به ذائقه خود هرکدام از این رستوران ها را برای صرف غذا در کنار عزیزانتان انتخاب کنید.

رستوران های هتل پارسیان انقلاب تهران با زیبا ترین دکوراسیون ها چیده شده اند تا میهمانان مقیم در هتل بتوانند مطابق با سلیقه خود از فضای رستوران ها نهایت لذت را ببرند. در تمام این رستوران ها پرسنلی حرفه ای و سرآشپز های مجرب مشغول به کار هستند تا بهترین غذاها را ارائه دهند.

رستوران گردان، نگین رستوران های پارسیان انقلاب تهران

رستوران گردان هتل پارسیان انقلاب تهران یکی از بهترین رستوران های گردان در ایران و شهر تهران می باشد. این رستوران فوق العاده زیبا و دیدنی در طبقه 16 این هتل تهران قرار گرفته است. رستوران ذکر شده گنجایشی بالغ بر 180 نفر را دارا می باشد و بهترین گزینه برای برگزاری مراسم ها می باشد.

رستوران گردان این هتل تهران، نگین رستوران های هتل پارسیان انقلاب تهران به شمار می رود. شما می توانید با مراجعه به این رستوران در هنگام صرف غذاهای بی نظیر و فوق العاده در کنار عزیزانتان، از چشم انداز زیبای شهر تهران نهایت لذت را برده و خاطره هایی ماندگار را برای خود رقم بزنید.

رستوران گردان هتل پارسیان انقلاب تهران از منوی متفاوتی برخوردار است که شامل متنوع ترین غذاهای ایرانی و فرنگی می شود. این غذاها با کیفیتی بالا و بهترین مواد اولیه طبخ می گردند و به میهمانان عزیز هتل پارسیان انقلاب تهران ارائه می شوند. پیشنهاد می کنیم حتماً یک وعده غذا در این رستوران را از دست ندهید.

خواهید پسندید: اطلاعات جامع هتل پارسیان انقلاب تهران

رستوران نارون (رستوران پارسه قدیم) مکانی دنج و راحت

رستوران نارون یا همان رستوران پارسه قدیم بهترین مکان برای انجام ضیافت های مهم خانوادگی شما عزیزان می باشد. این رستوران فوق العاده با ظرفیتی حدود 200 نفر آماده پذیرایی از مهمانان گرامی در هتل می باشد. رستوران ناورن از دکوراسیون بسیار شیک و مدرنی برخوردار می باشد.

بیشتر بخوانید: امکانات هتل پارسیان انقلاب تهران

تزئینات و چیدمان عالی میز و صندلی ها به همراه دیزاین و رنگ های شاد به کار رفته در رستوران زیبایی منحصر به فردی را به چشم می کشد. شما می توانید در هنگام میل غذا از فضایی زیبا و دنج این رستوران لذت ببرید. منوی رستوران نارون از تنوع بالایی برخوردار است که میهمانان عزیز می توانند با توجه به ذائقه خود سفارش دهند. این غذاها نیز با کیفیت عالی توسط سرآشپزان با تجربه سرو می شود که طعمی بی نظیر دارند.

رستوران پارسه، لذیذ ترین پیش غذاهای بین المللی

رستوران پارسه از دیگر رستوران های هتل پارسیان انقلاب تهران می باشد که با فضایی نسبتا بزرگ و بسیار زیبا آماده پذیرایی از مهمانان این هتل به صورت 24 ساعته می باشد. شما می توانید برای صرف غذا در وعده های صبحانه، ناهار و شام به طبقه همکف این هتل مراجعه کنید.

مقاله مرتبط: اناق های دلباز هتل پارسیان انقلاب تهران

رستوران پارسه ظرفیتی حدود 120 نفر را دارا می باشد که تمامی پرسنل این رستوران با ارائه خدمات بی نظیر به مهمانان سعی بر جلب رضایت آن ها دارند. این رستوران به صورت بوفه برای پیش غذای میهمانان غذاهای بین المللی را در نظر گرفته است. مهمانان عزیز رستوران پارسه می توانند در این رستوران انواع غذاهای محلی متنوع را با بهترین کیفیت و لذیذ ترین طعم ها صرف کنند.

بیشتر بخوانید :
منابع :