هتل انقلاب تهران یکی از محبوب ترین هتل های 4 ستاره در شهر تهران می باشد. این هتل دارای 18 طبقه و 248 واحد اقامتی است که با بهترین امکانات روز آراسته شده اند. این هتل تهران برای آسایش میهمانان و احترام به سلیقه آن ها در انتخاب، تنوع بالایی را در نوع طراحی اتاق ها ایجاد کرده تا هنگام رزرو، اتاق مورد پسند خود را برای اقامت انتخاب کنند. 

اتاق های هتل پارسیان انقلاب تهران با طراحی ها و معماری های بسیار شیک و مجلل ساخته شده اند تا هنگام ورود میهمانان به اتاق های هتل شگفت زده شوند و از اقامتشان در طول سفر لذت ببرند. این هتل می کوشد تا شرایط خاص و ویژه ای را برای مهمانان خود به وجود آورد تا در سفرهای بعدی نیز الویت آن ها برای اقامت باشد.

با رزرو اتاق های هتل پارسیان انقلاب تهران لحظات شاد و به یاد ماندنی را برای خود و خانواده تان رقم بزنید. چرا که این مجموعه همواره زمینه رفاه گردشگران را به وجود می آورد. تصور کنید یکی از اتاق های زیبای این هتل را رزرو کرده اید و اتاق انتخابی تان را تحویل گرفتید؛ مطمئنا اولین چیزی که به ذهنتان می آید، این است که چه خوب شد این هتل را برای اقامت در نظرگرفتید و هیچ هزینه ای را هدر نداده اید.

مقاله مرتبط: رستوران های هتل پارسیان انقلاب تهران

چیدمان مدرن و شیک وسایل اتاق های هتل پارسیان انقلاب تهران سبب شده تا لحظات تکرار نشدنی را در کنار همراهانتان سپری کنید. اتاق های خاص این هتل تهران به دو بخش عادی و وی آی پی تقسیم می شوند. این اتاق ها شامل اتاق های عادی، اتاق دو تخته، سوئیت 2 تخته، سوئیت بزرگ دو تخته و ... می شود.

اتاق های وی آی پی هتل پارسیان انقلاب تهران و اقامتی خاص

اتاق های وی آی پی این هتل تهران یکی از خاص ترین اتاق های هتل پارسیان انقلاب تهران می باشد. این اتاق های وی آی پی، با این که 2 تخته هستند اما برای اقامت 1 نفر نیز مناسب می باشند. اتاق های دو تخته وی آی پی نیز برای زوج های جوان بهترین گزینه است. اما سوئیت های بزرگ وی آی پی این هتل برای آن کسانی مناسب است که می خواهند اقامتی لاکچری و مدرن را تجربه کنند.

اتاق های هتل پارسیان انقلاب تهران مخصوصاً وی آی پی ها، با امکاناتی بسیار مدرن تجهیز شده تا رفاه میهمانان به خوبی تامین شود. همچنین ترکیب رنگ های متفاوت و دلنشین سرتاسر اتاق موجب شده تا فضایی آرامش بخش بر جو اتاق حاکم شود تا رضایت بیشتر میهمانان جلب شود.

آگاه شوید: امکانات هتل پارسیان انقلاب تهران را بیشتر بشناسید

تجهیزات رفاهی اتاق های هتل پارسیان انقلاب تهران

اتاق های این هتل دارای تجهیزاتی مثل: سیستم سرمایشی، سیستم گرمایشی، سیستم های امنیتی پیشرفته، حمام اختصاصی، سرویس فرنگی، سرویس ایرانی، کمد دیواری، تخت، امکانات بهداشتی، آباژور، وای فای رایگان، مبلمان، میز، تلویزیون صفحه تخت با کانال های ماهواره ای، چای ساز، قهوه ساز، بالکن با چشم انداز بسیار زیبا از شهر تهران و دیگر امکانات رفاهی است.

این تجهیزات به گونه ای طراحی شده که هتل 4 ستاره پارسیان انقلاب در رده هتل های 5 ستاره قرار می گیرد. امکاناتی لوکس، همراه با خدماتی ویژه باعث شده تا اتاق های این هتل بیش از پیش مورد توجه میهمانان قرار گیرد. شاید بپرسید تفاوت اتاق های عادی با وی آی پی چیست؟ عنوان ذیل پاسخ شما را می دهد.

آگاه تر شوید: اطلاعات جامع هتل پارسیان انقلاب تهران

توضیحاتی درباره اتاق های عادی و وی آی پی این هتل تهران

اتاق های عادی این هتل دارای تجهیزات نسبتا معمولی می باشد و همچنین به مهمانانی که اتاق های عادی هتل انقلاب تهران را برای اقامت انتخاب می کنند سرویس دهی معمولی تری  نیز ارائه می شود. اتاق های وی آی پی هتل نیز از تجهیزات و وسایل لوکس تر، مجلل تر، پیشرفته تری تشکیل می شود.

همچنین سرویس دهی خاص تر و ویژه تری نسبت به اتاق های معولی ارائه می شود. سوئیت های این هتل آپشن های بیشتری مثل آشپزخانه و تجهیزات آن را دارا می باشند و سوئیت های بزرگ هتل پارسیان انقلاب از ابعاد بیشتری در مساحت اتاق برخوردار هستند. در این سوئیت ها شرایط راحت تری برای مهمانانی که اتاق های این هتل تهران را رزرو می کنند فراهم می شود، چرا که فضای باز تری دارند. 

بیشتر بخوانید :
منابع :