شهربازی رویال تبریز یکی دیگر از مکان های تفریحی و گردشگری در شهر تبریز است که در یک مرکز خرید تجاری قرار گرفته است. در این شهربازی سرپوشیده شما می توانید همراه خانواده چه کوچک و چه بزرگ، مشغول تفریحی و سرگرمی شوید. در ادامه همراه پرشین هتل باشید تا با این شهربازی دیدنی بیشتر آشنا شوید.

مراکز تفریحی و گردشگری تبریز را بشناسید

شهربازی رویال تبریز در طبقات بالای مرکز خرید رویال تبریز قرار گرفته تا مدعوین این مجتمع تجاری بتوانند بعد از خرید کردن، کمی هم به تفریح بپردازند. شهر بازی رویال نیز همانند دیگر شهربازی ها در سراسر ایران، دارای امکانات و دستگاه های بازی مشابهی است که در ادامه ذکر می گردد.

دستگاه های بازی در شهربازی رویال تبریز

شهربازی رویال تبریز دارای یک سینما هفت بعدی است که انواع فیلم های هیجان انگیز و ترسناک را به نمایش در می آورد. در این نوع سینما، به طور همزمان با توجه به صدای پخش شده فیلم صندلی ها تکان می خورد. سپس صدا به صورت 3 بعدی پخش شده که گویی در گوش شما نجوا می کند. باد و طوفان های مصنوعی و دیگر عوامل سبب می شود تا شما خود را درون فیلم تصور کنید.

پارک آبی تبریز، مکانی برای تفریحات آبی

کشتی صبا از دیگر دستگاه های بازی در این شهربازی است که خانوادگی بوده و کودکان نیز می توانند از آن استفاده کنند. این کشتی که شکلی همانند اژدها دارد، با جک های کمکی به سمت عقب و جلو کشیده می شود و سرعت می گیرد. ماشین برقی نیز که محبوب کودکان و نوجوانان بوده در این شهر بازی نیز وجود دارد.

امکانات شهربازی رویال تبریز

در شهر بازی رویال تبریز امکاناتی همچون یک کافی شاپ در نظر گرفته شده تا میان وعده های سبک و انواع نوشیدنی های سرد و گرم را ارائه دهد. سرویس بهداشتی، سیستم تهویه مطبوع، سیستم های سرمایشی و گرمایشی و ... از جمله امکانات موجود در این شهربازی هستند. این شهربازی از ساعت 10 صبح تا 10 شب آماده سرویس دهی می باشد.

بیشتر بخوانید :
منابع :