دانستنی های هتل تبریز

معرفی هتل های تبریز به همراه آدرس و اماکن نزدیک به آنها

دانستنی هتل های  تبریز از هتل لاله تبریز تا هتل آپارتمان خانواده تبریز

تبریز یکی از شهرهای منحصر به فرد ایران است که در فصل گرما بهترین انتخاب برای سفر است. پس چه خوب می شود زمانی که به این سفر می رویم با هتل های تبریز آشنا شویم و بدانیم به کدام یک از اماکن مذهبی یا تاریخی این شهر مراجعه کنیم. پرشین هتل در این مطلب سعی کرده است هتل های تبریز به همراه آدرس و اماکن نزدیک را معرفی کند تا شما عزیزان در رفاه و آسایش بیشتری باشید. به عنوان مثال هتل کایا لاله تبریز که مشهور به هتل لاله تبریز است در نزدیکی آرامگاه و کوه عینالی تبریز قرار گرفته است.
هتل تبریز را بسیاری از گردشگران به گونه ای انتخاب می کنند که اماکن تاریخی یا مراکز تفریحی تبریز در نزدیکی آن ها باشد. همین امر سبب شده تا هتل پارس ائل گلی تبریز بهترین انتخاب برای گردشگران باشد. چون این هتل تبریز به بوستان ائل گلی تبریز که یکی از مراکز تفریحی تبریز به شمار می رود نزدیک می باشد. اگر می خواهید به مراکز خرید تبریز برای سیسمونی نزدیک باشید توصیه می کنیم هتل شهریار تبریز را انتخاب نمایید.

هتل لاله پارک تبریز و پارک جنگلی باغمیشه

هتل لاله تبریز یکی از بهترین هتل های تبریز است که از زیر مجموعه هتل های کایا ترکیه بوده و بسیار لوکس و مدرن است. این هتل تبریز در عین زیبایی به اماکن تفریحی تجاری و تاریخی تبریز هم نزدیک می باشد. جنگل باغمیشه یکی از مراکز تفریحی تبریز است که همجوار هتل کایا لاله پارک تبریز می باشد. هتل لاله تبریز از بهترین و لوکس ترین امکانات برخوردار بوده که هر گردشگری در سفر بعدی خود باز هم به این هتل تبریز مراجعه می کند.
هتل لاله تبریز یا همان هتل کایا لاله پارک تبریز از قیمتی بسیار بالا برخوردار است که ارائه خدمات این هتل تبریز منصفانه بوده و نسبت به هزینه پرداختی منصفانه می باشد. از دیگر مزایایی که این هتل تبریز دارد نزدیک بودن آن به ارگ علیشاه است که یکی از آثار تاریخی تبریز به شمار می رود. ارگ علیشاه که مربوط به دوره ایلخانیان بوده که در حال حاضر تبدیل به مصلی و مسجدی زیبا شده است. 

هتل لاله تبریز
هتل لاله تبریز یکی از بهترین هتل های تبریز

هتل پارس ائل گلی تبریز همسایه جنگلی سبز

هتل پارس ائل گلی تبریز یکی از زیبا ترین هتل های تبریز است که همسایه جنگل سبز ائل گلی قرار دارد. این هتل تبریز در سال 1380 افتتاح شده و خدماتی در خور شان یک هتل 5 ستاره را ارائه می دهد. این هتل تبریز از لابی زیبا، مجموعه آبی و خدمات تشریفاتی بسیار عالی برخوردار بوده که نظر هر گردشگری را به خود جلب می کند. هتل پارس تبریز 178 اتاق داشته که بر طبق سلیقه های مختلف طراحی و ساخته شده تا سلیقه هر نوع میهمانی را پوشش دهد.
هتل پارس ائل گلی تبریز تنها هتل در این شهر است که دارای رستوران گردان بوده و غذاهایی لذیذ را ارائه می دهد. چشم انداز فوق العاده زیبای رستوران این هتل تبریز سبب شده تا میهمانان در هنگام صرف غذا لذت بیشتری ببرند. از دیگر اماکنی که به این هتل تبریز نزدیک باشند می توان به جنگل علی میرزا، ایستگاه های مترو و اتوبوس، اردوگاه کوثر و ... اشاره کرد. از نظر هزینه این هتل تبریز گران می باشد. 

هتل پارس ائل گلی تبریز
هتل پارس ائل گلی تبریز

هتل آزادی تبریز، هتلی تازه تاسیس در تبریز

هتل آزادی تبریز از بهترین هتل های 4 ستاره این شهر است که خطوط بی آر تی اتوبوس مقابل این هتل تبریز قرار دارند که برای گردشگران بدون خودرو بهرین انتخاب هتل در تبریز است. این هتل تبریز در سال 1397 پا به عرصه هتلداری نهاده و در این مدت کم توانسته است مخاطبان و گردشگران بسیاری را به سمت خود جذب کند. هتل آزادی تبریز تمامی امکانات رفاهی مناسب را برای میهمانان فراهم کرده است.
هتل آزادی تبریز به مکان های تاریخی و دیدنی این شهر بسیار نزدیک است که از جمله آن اماکن می توان به موزه کاریکاتور تبریز، پارک گلستان تبریز، ارگ علیشاه و ... اشاره کرد. هتل آزادی تبریز را به آن دسته از گردشگرانی توصیه می کنیم که می خواهند اقامتی مدرن به همراه قیمتی منصفانه در تبریز داشته باشند. از دیگر مزایای هتل آزادی تبریز وجود پارکینگ است که این دغدغه میهمانان هتل را نیز برطرف می کند.

هتل آزادی تبریز
هتل آزادی تبریز

هتل ایران تبریز، هتلی ارزان و مقرون به صرفه 

هتل ایران تبریز یکی از قیمت مناسب ترین هتل های تبریز است که در سال 60 فعالیت خود را آغاز نموده است. هتل ایران تبریز در خیابان راه آهن قرار دارد. این هتل تبریز به دلیل قیمت منصفانه و خدمات کیفی مناسب خود، یکی از محبوب ترین هتل های تبریز نزد گردشگران به شمار می رود که به ساختمان راه آهن تبریز هم نزدیک می باشد. مدیریت این هتل را آقای رسوایی بر عهده دارند.
هتل ایران تبریز شاید امکانات بسیار گسترده ای نداشته باشد اما بسیار دنج و راحت بوده و با اقامت در این هتل تبریز احساس آرامش خواهید کرد. البته باید این نکته را بگوییم که هتل ایران تبریز فاقد رستوران است و تنها یک سالن صبحانه خوری برای صرف صبحانه در این هتل تبریز وجود دارد. اگر در این هتل اقامت دارید یا می خواهید آن را رزرو کنید، دسترسی آسانی به خانه مشروطه، ارگ تبریز و مسجد جامع تبریز خواهید داشت.

هتل ایران تبریز
هتل ایران تبریز

هتل ارک تبریز یا هتل ارگ تبریز؟

هتل ارک تبریز همان هتل ارگ تبریز است که سهواً به صورت غلط املایی نوشته می شود. هتل ارک تبریز یا همان هتل ارگ، یکی از هتل های 2 ستاره9 تبریز است ککه نسبت به قیمت خود خدماتی منصفانه را ارائه می دهد. این هتل تبریز در مرکز شهر تبریز قرار دارد که 20 دقیقه تا فرودگاه و 5 دقیقه تا مرکز شهر فاصله دارد. هتل ارک تبریز اتاق های تمیزی داشته و از رستوران زیبایی هم برخوردار می باشد. این هتل تبریز بسیار قیمت ارزانی دارد و برای سفرهای کاری یا دانشجویی بهترین گزینه انتخابی است. آدرس این هتل در خیابان امام خمینی خیابان ارگ می باشد.

هتل ارگ تبریز
هتل ارگ تبریز

هتل فرید تبریز، هتلی نوپا در شهر فرش و چرم

 هتل فرید تبریز از دیگر هتل های تبریز است که در فروردین 98 پا به عرصه هتلداری در تبریز گذاشته و یکی از بهترین هتل های 3 ستاره می باشد. هتل فرید تبریز به دلیل موقعیت مکانی خوبی که دارد دسترسی شما را با خودرو به کاخ شهرداری، ارگ علیشاه و ... نزدیک می کند. رستوران این هتل تبریز بسیار شیک و مدرن بوده و انواع غذاهای ایرانی و فرنگی را ارائه می دهد. هتل فرید تبریز در خیابان وایمان تبریز قرار گرفته است. نا گفته نماند این هتل 3 ستاره تبریز از نظر قیمت هم بسیار منصفانه عمل می کند.

هتل فرید تبریز
هتل فرید تبریز

هتل آپارتمان خانواده تبریز، اقامتگاهی دنج و زیبا

هتل آپارتمان خانواده تبریز یکی از هتل آپارتمان های این شهر است که در منطقه ای به نام باغمیشه قرار دارد. باغمیشه در زمان گذشته، بیشه ای سرشار از درخت بوده که اکنون تبدیل به یک پارک زیبا شده است. هتل آپارتمان خانواده تبریز 12 واحد اقامتی دارد که نقلی و دنج هستند و به امکانات رفاهی اولیه مجهز می باشند. هتل آپارتمان خانواده تبریز بهترین انتخاب برای خانواده ها در سفر نوروزی به این شهر است زیرا هم قیمت مناسبی داشته و هم به اماکن دیدنی نزدیک است.
هتل آپارتمان خانواده تبریز متاسفانه فاقد پارکینگ است اما برای آن دسته از میهمانانی که با خودروی شخصی سفر کرده اند یک پارکینگ در اطراف این هتل آپارتمان تبریز وجود دارد که می توانید در آن خودروی خود را پارک نمایید. این هتل آپارتمان تبریز دارای سوئیت های 1 تخته و 2 تخته است که برای خانواده های پر جمعیت نیز اتاق 4 تخته با امکانات رفاهی کامل در دسترس می باشد.
 از امکاناتی که در این هتل آپارتمان تبریز وجود دارد می توان به آشپزخانه، مبل، ملزومات رفاهی اولیه، حمام و سرویس بهداشتی و ... اشاره کرد. خانه مشروطه تبریز که یاد آور جلسه های مهم دوران مشروطیت است در فاصله ی اندکی از هتل آپارتمان خانواده تبریز قرار گرفته است. موزه قاجار که به نام خانه امیر نظام گروسی هم مشهور است در چند قدمی این هتل آپارتمان تبریز قرار دارد.

هتل بین المللی تبریز

هتل بین المللی تبریز از هتل های 4 ستاره تبریز است که در سال 51 افتتاح شده است. این هتل تبریز بین المللی بوده و چهره های بسیاری، در این هتل تبریز اقامت گزیدند. هتل 4 ستاره بین المللی تبریز 133 اتاق دارد که هرکدام به سبک زیبایی طراحی شده و برای هر نوع سلیقه ای اتاق وجود دارد. اتاق های این هتل وسیع، نورگیر و با امکانات رفاهی بالا می باشند که در نوع خود یکی از بهترین هتل های تبریز محسوب می شود.
هتل بین المللی تبریز  دارای یک رستوران لوکس ایت که انواع غذاهای لذیذ ایرانی، گیاهی، سنتی، فست فود، دریایی و بین المللی را با کیفیتی بالا ارائه می دهد و سرو غذا در این هتل تبریز به صورت بوفه سلف سرویس  است. این هتل تبریز از موقعیت مکانی خوبی برخوردار بوده که به اماکنی نظیر دانشگاه صدا و سیما، خانه شهریار، موزه مشروطه، دانشگاه پزشکی، دانشگاه تبریز و ... نزدیک می باشد. اگر به دنبال اقامتگاهی مناسب برای آرامش بیشتر در شهر تبریز هستید پیشنهاد ما به شما هتل بین المللی تبریز است.

هتل بین المللی تبریز
هتل بین المللی تبریز

هتل صخره ای لاله کندوان تبریز و دومین هتل خاص ایران

هتل صخره ای لاله کندوان تبریز از بهترین هتل های 5 ستاره تبریز است که در دل کوه های اسکو قرار دارد. به جرات می توان گفت این هتل دومین هتل خاص ایران بعد از هتل ترنج کیش است. دلیل این مسئله هم امکانات لوکس داخل اتاق های سنگی هتل است که باعث حیرت هر گردشگری می شود. در ساختار این هتل به سنگ های کوه دست نخورده و بخشی که مربوط به ساخت و ساز بوده شبیه سازی شده است.
هتل صخره ای 5 ستاره لاله کندوان تبریز 16 اتاق دارد که فقط سوئیت های ویژه و خاص آن دارای وان جکوزی هستند.  چشم انداز اتاق های هتل رو به جنگل کندوان و رودخانه ای زیبا است که لذت اقامت را چندین برابر می کند.، سکوت و آرامش، خدمات رفاهی بالا، برخورد حرفه ای پرسنل و ... از محاسن این هتل تبریز هستند که برای هر گردشگری اهمیت ویژه دارد. در رستوران سنگی و زیبای این هتل صخره ای تبریز انواع غذاهای ایرانی و فرنگی با کیفیت بالا سرو می شود.
هتل صخره ای تورال کندوان تبریز در واقع یک اقامتگاه بومگردی است که تنها یک سوئیت داشته که در دل کوه های زیبا و پر صلابت کندوان واقع شده است. این اقامتگاه بومگردی برای خانواده ها و یا گروه های چند نفره خوب بوده که می توانند به صورت صمیمی در کنار یکدیگر اقامت کنند.

هتل صخره ای لاله کندوان تبریز
هتل صخره ای لاله کندوان تبریز

هتل تورال کندوان تبریز یا اقامتگاه بومگردی؟

در مطلب های بالا با بسیاری از هتل های تبریز آشنا شده اید اما هتل تورال کندوان تبریز در واقع یک اقامتگاه بومگردی در روستای کندوان تبریز است که فقط 2 اتاق دارد که همین اتاق ها دارای فضایی زیبا و منحصر به فرد هستند. روستای کندوان از توابع شهر اسکو است که البته هتل صخره ای لاله کندوان تبریز نیز در نزدیکی این اقامتگاه بومگردی قرار گرفته است. جالب اینجا است که مساحت این اقامتگاه بومگردی 70 متر می باشد و 1 اتاق برای گروه ها و اتاق دیگر برای یک زوج مناسب می باشند. 
در داخل 2 اتاق اقامتگاه تورال کندوان تبریز سیستم گرمایشی، تشک سنتی، متکا، پتو، لحاف و ... تعبیه شده تا میهمانان سبک زندگی سنتی را به خوبی حس کنند. شاید با خود بگویید چرا این اقامتگاه تبریز سیستم سرمایشی ندارد و ما در جواب خواهیم گفت، اقلیم و آب و هوای جوی این منطقه تبریز به گونه ای است که در فصل تابستان هم هوا خنک بوده و در برخی اوقات باید لباس ضخیم تر نسبت به تی شرت بپوشید تا سرما نخورید.

هتل تورال کندوان تبریز
هتل تورال کندوان تبریز

سخن پایانی درباره هتل های تبریز

تبریز شهری که سرشار از جاذبه ها و دیدنی های مهم است که از سوغاتی های گران قیمتی نیز برخوردار است. تابلو فرش، گلیم، فرش دستباف، چرم و ... از جمله مهم ترین سوغاتی های تبریز هستند که از قیمتی گران نیز برخوردارند. لازم به ذکر است هتل کوثر تبریز یک هتل در تبریز است که هنوز احداث نشده است اما این کلمه در گوگل بسیار سرچ می شود. در این مطلب پرشین هتل سعی کرده است شما را با مهم ترین نکته های دانستنی درباره هتل تبریز آشنا کند تا مطابق با بودجه و دسترسی به مکان مورد نظر، اقدام به رزرو هتل تبریز کنید. 

لیست دانستنی های هتل تبریز

دانستنی های هتل ۰ ۵ دقیقه مطالعه
تجربه خوشمزه در رستوران های هتل گسترش تبریز
رستوران های هتل گسترش تبریز نمای داخلی و بیرونی خود را از معماری و طراحی های بی همتایی ساخته تا هنگام ورود میهمانان رضایت آن ها را داشته باشد. چرا ...
اکرم ترشیزی اکرم ترشیزی
دانستنی های هتل ۰ ۵ دقیقه مطالعه
رستوران های هتل پارس ائل گلی تبریز و طعم متفاوتی از غذا
هتل پارس ائل گلی تبریز دارای رستوران های بسیار شیک و مدرنی در خود می باشد. وجود این رستوران ها در هتل با تنوع بالا باعث شده است تا مهمانان ...
اکرم ترشیزی اکرم ترشیزی
دانستنی های هتل ۰ ۵ دقیقه مطالعه
رستوران هتل لاله پارک تبریز و کافی شاپ های مجلل
رستوران هتل لاله پارک تبریز یکی از بهترین رستوران های شهر تبریز است که فوق العاده خاص و لوکس می باشد. این رستوران شیک و تمیز با به روز ترین ...
اکرم ترشیزی اکرم ترشیزی
دانستنی های هتل ۰ ۵ دقیقه مطالعه
هتل های زنجیره ای کایا و هتل کایا لاله تبریز
هتل های زنجیره ای کایا ترکیه یکی از بهترین هتل های جهان در کل دنیا محسوب میشود که هتل  کایا لاله تبریز یکی از زیر مجموعه های این هتل ترکیه ...
میلاد قدوسی میلاد قدوسی