مراکز خرید و بازارهای تبریز

معرفی مهم ترین مرکز خریدهای تبریز از لوکس ترین تا تاریخی ترین

مرکز خرید های تبریز از لاله پارک تا بازار سنتی تبریز

مرکز خرید های تبریز از جمله مکان هایی هستند که هر گردشگری برای تهیه سوغاتی و سپری کردن اوقات فراغت خود به این مراکز خرید مراجعه می کند. پرشین هتل در این مطلب قصد دارد شما را با مرکز خرید زعفرانیه تبریز، مرکز خرید جواهر تبریز و مرکز خرید والمان تبریز آشنا کند و نزدیک ترین هتل های تبریز به مرکز خرید ها را معرفی کند. به طور مثال هتل کایا لاله پارک تبریز همجوار مرکز خرید لاله تبریز است که یکی از مراکز خرید مدرن و لوکس تبریز محسوب می شود.
مراکز خرید قیمت مناسب تبریز کم نبوده و بسیاری از بازارهای این شهر زیبا سنتی هستند. یکی از این بازارها که طولانی ترین بازارجهان نیز هست بازار بزرگ تبریز نام دارد که از نظر قدمت هم پیشینه ای طولانی دارد. از این رو قصد داریم به معرفی مهم ترین مرکز خرید های تبریز از لوکس ترین تا تاریخی ترین آن ها اشاره کنیم. همین امر سبب می شود برای خرید سوغاتی شهر تبریز راهنمای خوبی همراه داشته باشید.

مرکز خرید جواهر تبریز، یک پل پاساژ در ایران!!!

مرکز خرید جواهر تبریز از دیگر مراکز خرید تبریز است که در میان مردم بسیار محبوب بوده و بیشتر غرفه های آن به عرضه طلا و جواهر مشغول هستند. از همه مهم تر جلوه ی زیبای این پاساژ می باشد که آن را از دیگر بازارهای تبریز متمایز نموده است. معماری این مرکز خرید تبریز مانند یک پل است! بله تعجب نکنید ساختمان و معماری مرکز خرید جواهر به گونه ای است که شما فکر خواهید در بالای پل مشغول به خرید کردن هستید.
مرکز خرید جواهر تبریز میان دو بلوار استاد شهریار و 29 بهمن قرار دارد که به امکانات تفریحی نیز مجهز می باشد. شهر بازی، کافی شاپ، رستوران های متعدد، هایپر مارکت و ... از جمله امکانات تفریحی این مرکز خرید تبریز می باشند. اگر می خواهید به این مرکز خرید تبریز بروید باید به ابتدای بلوار شهریار مراجعه کنید. از ساعت 10 صبح تا 21 شب این مکان دایر بوده و می توانید خرید های مقرون به صرفه ای انجام دهید.

مرکز خرید جواهر تبریز
مرکز خرید جواهر تبریز

مرکز خرید لاله پارک تبریز، همسایه کوه عینالی 

مرکز خرید لاله پارک تبریز، یکی از لوکس ترین و مدرن ترین بازارهای تبریز است که همسایه کوه عینالی می باشد. در این کوه آرامگاه 2 امامزاده وجود دارد که سبب برکت به این مرکز خرید و منطقه شده است. از مهم ترین نکته ها درباره این مرکز خرید تبریز، همجواری آن با هتل کایا لاله پارک تبریز است که از برترین هتل های تبریز می باشد. همانطور که هتل لاله تبریز نمونه است مرکز خرید لاله پارک هم فوق العاده منحصر به فرد است، زیرا برترین برندهای جهانی را می توانید در غرفه های این مرکز خرید پیدا کنید.
مرکز خرید لاله پارک تبریز 6 طبقه دارد که 120 فروشگاه در این بازار تبریز جای گرفته اند. برندهای محبوب ترکی مانند دیفکتو، ال سی وایکیکی، کوتون و ... سهم بیشتری در غرفه های مجتمع تجاری لاله پارک دارند و البته قیمت آن ها به نسبت دیگر برندهای جهانی مانند تراست، منگو، فندی، گوچی و ... مناسب تر است. این مرکز خرید تبریز را می توان یک مجتمع تفریحی تمام عیار نیز خطاب کرد. 
مرکز خرید لاله پارک تبریز علاوه بر امکان خرید، امکانات خوبی برای تفریح و سرگرمی را نیز فراهم کرده است. وجود شهربازی سرپوشیده در این مرکز خرید سبب شده تا کوچک و بزرگ مشغول تفریح شوند و از بازی های آن لذت ببرند. سینما هم از دیگر اجزای این مرکز خرید است که با پیشرفته ترین سیستم صوتی و تصویری روز مجهز گردیده تا شان نام مرکز خرید لاله پارک بیش از پیش بالا رود.
اگر در مرکز خرید لاله پارک تبریز احساس گرسنگی یا تشنگی کردید اصلا نگران نباشید زیرا فود کورت، رستوران های متنوع و کافی شاپ های این مرکز خرید تبریز شما را از هر نظر تامین می کنند. غذاهای سنتی، ملل مختلف، فست فود و ... از جمله غذاهایی هستند که در فودکورت سرو می شوند. جهت دسترسی به این مرکز خرید تبریز باید به میدان فهمیده، بزرگراه پاسداران مراجعه نمایید.

مرکز خرید لاله پارک تبریز
مرکز خرید لاله پارک تبریز

والمان زیبا و جذاب ترین مرکز خرید تبریز

مرکز خرید والمان تبریز یکی از مراکز لوکس برای خرید کردن در شهر تبریز است که می توانید زیبا ترین اجناس را از این بازار خریداری کنید. این مرکز خرید تبریز به گونه ای ساخته شده که زیرزمینی بوده و از معماری جالبی برخوردار است. مرکز خرید والمان تبریز 400 واحد تجاری دارد که توانسته است خود را در میان بزرگ ترین مراکز خرید تبریز جای دهد و بسیار محبوب باشد.
مرکز خرید والمان تبریز علاوه بر غرفه های تجاری امکانات دیگری مانند هایپر مارکت، رستوران، فودکورت، کافی نت، کتابخانه و ...  علاوه‌ بر مغازه‌هایی با اجناس متنوع و زیبا، امکاناتی مثل هایپرمارکت، رستوران، کافی‌شاپ، کافی‌نت، کتابخانه و... نیز دارد. این مرکز خرید تبریز کارهای فرهنگی مانند احداث کتابخانه هم انجام می دهد و شما می توانید به این مکان فرهنگی نیز مراجعه کنید.

والمان یکی از مراکز خرید لوکس
والمان یکی از مراکز خرید لوکس

مرکز خرید ستاره باران تبریز، از بازارهای قیمت مناسب تبریز

مرکز خرید ستاره باران تبریز یکی از بازارهای تبریز قیمت مناسب است که می توانید انواع کالاها را نیز در آن خریداری کنید. این مجتمع تجاری کوچک 3 طبقه دارد که 1 طبقه آن مخصوص هایپر مارکت بوده و و 1 طبقه دیگر مشمول رستوران و کافی شاپ می شود. از جالب ترین نکات درباره ی این مرکز خرید تبریز می توان به طبقه ی مادر و کودک اشاره کرد که شامل سیسمونی نوزاد، پوشاک کودک و وسایل مربوطه می شود.
مرکز خرید ستاره باران تبریز دارای آتلیه کودک، شهربازی سرپوشیده، آتلیه کودک و ... است که برای سپری کردن ساعاتی آرام و تفریح کردن کودکان مکانی بی نظیر است. مرکز خرید ستاره باران تبریز تقریبا یک مکان همه چیز تمام و قیمت مناسب است که می توانید لذت خرید و تفریح را با هم تجربه کنید. مرکز خرید ستاره باران تبریز در چهارراه نصف راه، بلوار 22 بهمن قرار گرفته است. 

مرکز خرید اطلس برجی تمام عیار

مرکز خرید اطلس تبریز از دیگر مراکز خرید تبریز است که بازار مانتو تبریز هم محسوب می شود. مرکز خرید اطلس یک برج تمام عیار است که 18 طبقه داشته که 9 طبقه آن مخصوص تجاری است. 160 غرفه در این 8 طبقه جای گرفته اند که عرضه کننده برترین برندهای جهانی هستند. البته برخی از برندهای ترکی مانند ال سی وایکیکی، کوتون و ... در غرفه های این مرکز خرید تبریز به چشم می خورد. 
مرکز خرید اطلس تبریز برای آن دسته از گردشگرانی که برندباز هستند بهترین گزینه بوده و امکاناتی بسیار عالی برای مدعوین این بازار در نظر گرفته شده است. فود کورت، هایپر مارکت، کافی شاپ، شهربازی، سالن برگزاری مراسم و میهمانی و ... از جمله امکاناتی هستند که در این مرکز خرید تبریز وجود دارد. مرکز خرید اطلس در خیابان ولیعصر، هما فر غربی، میدان اطلس قرار دارد.

مرکز خرید اطلس تبریز
مرکز خرید اطلس تبریز

مرکز خرید پردیس تبریز، بازار مانتو تبریز و پوشاک

مرکز خرید پردیس تبریز یکی از بازارهای تبریز قیمت مناسب است که در پیاده راه تربیت قرار گرفته است. این مرکز خرید تبریز به نوعی بازار مانتو تبریز و پوشاک مردانه، زنانه و ... محسوب می شود. مجتمع تجاری پردیس تبریز 3 طبقه دارد که 55 فروشگاه و غرفه در این مجتمع تجاری وجود دارد که انواع البسه های مورد نیاز را به مدعوین خود هدیه می دهد. شیک ترین مانتوهای زنانه را می توانید در این بازار مانتو تبریز پیدا کرده و با قیمتی بسیار مناسب خریداری کنید. قدم زدن در این بازار و لذت بردن از هوای تمیز را حتما تجربه کنید.

مرکز خرید رویال تبریز بهترین مکان عاشقان بولینگ

مرکز خرید رویال تبریز از دیگر مراکز خرید تبریز است که یکی از بازارهای کفش تبریز هم محسوب می شود. البته در غرفه های این مرکز خرید انواع پوشاک زنانه و مردانه، وسایل کادویی و تزئینی، محصولات آرایشی و بهداشتی و ... نیز ارائه می شود که در نوع خود بهترین هستند. این مرکز خرید تبریز امکانات دیگری هم دارد که این مکان را به محلی برای عاشقان بولینگ تبدیل کرده است.
مرکز خرید رویال تبریز دارای سالن های بسیار وسیع و زیبای بولینگ است که بهترین لحظه ها را می توان در این قسمت بازار تجربه کرد. شهربازی هم از دیگر امکانات تفریحی این مرکز خرید تبریز است که کودکان و بزرگسالان می توانند با هم وقت بگذرانند. اگر در حین خرید کردن یا تفریح احساس گرسنگی کردید نگران نباشید زیرا می توانید به فود کورت و کافی شاپ های این مرکز خرید مراجعه کنید. مرکز خرید رویال تبریز در قسمت جنوبی میدان جهاد قرار دارد.

مرکز خریدی مخصوص عاشقان بولینگ
مرکز خریدی مخصوص عاشقان بولینگ

مرکز خرید ولیعصر تبریز یا مراکز خرید ولیعصر؟

مرکز خرید ولیعصر تبریز واژه مناسبی برای میدان و خیابان ولیعصر تبریز نیست، زیرا در میدان ولیعصر مراکز خرید بسیاری وجود دارد که دیگر این سوال برای شما پیش نخواهد آمد که از کجا خرید کنیم؟ زیرا در اطراف همین میدان بازارهای متعددی وجود دارد که نیاز شما را از هرگونه خرید برطرف می کند. آبنمای زیبای میدان ولیعصر هم که زیبایی خاصی به این منطقه داده و جلوه ای تماشایی دارد. البته پیاده راه ولیعصر نه تنها برای خرید، بلکه برای گشت و گذار هم مناسب است.

برجی بلوری یا مرکز خرید بلور ؟

برج بلور تبریز از دیگر برج های تبریز است 25 طبقه اداری و تجاری در این برج جای گرفته اند. این برج از مراکز خرید لوکس تبریز است که رستوران گردان دارد و از کیفیتی بسیار بالا برخوردار است. 3 طبقه این برج تبریز اختصاص به غرفه های تجاری دارد که برترین برندهای حهانی را می توانید در این مرکز خرید پیدا کنید. انواع لباس های زنانه، مردانه، بچه گانه، زیور آلات، کیف و کفش و ... از جمله کالاهای عرضه شده در این برج هستند. برج و مرکز خرید بلور تبریز در خیابان آبرسان، فلکه دانشگاه قرار گرفته است.

مرکز خرید بلور تبریز
مرکز خرید بلور تبریز

مارپیچ ترین خرید در برج شهر تبریز

اگر می خواهید یک خرید مارپیچی را تجربه کنید پیشنهاد می کنیم به برج شهر تبریز بروید. تعجب نکنید این مرکز خرید به صورت مارپیچ طراحی شده و همین معماری منحصر به فرد، سبب شده تا بسیاری از گردشگران و شهروندان به این مرکز خرید بیایند و خرید های خود را انجام دهند. زمانی که شما با دیدن غرفه های این مغازه به انتها می رسید نخواهید فهمید چگونه به آخرین طبقه رسیده اید که مزیت همان طراحی مارپیچ است.
برج شهر تبریز زیبا ترین اجناس را در غرفه های خود ارائه می دهد که گردشگران را مجذوب خود می کند و آنان را ترغیب به خرید می کند. از دیگر مزایایی که این برج و مرکز خرید تبریز دارد، وجود رستوران و کافی شاپ است که شما را از هر نظر بی نیاز می کند. از دیگر محاسن این برج تبریز باز بودن غرفه های آن به صورت 24 ساعته است که البته فقط در روز های یک شنبه، سه شنبه، چهارشنبه و پنج شنبه این امر میسر است. اگر می خواهید در روزهای شنبه و دوشنبه به این بازار بروید باید از 8 صبح تا 12 ظهر مراجعه کنید.

 مرکز خرید برج شهر تبریز
 مرکز خرید برج شهر تبریز

بازار سنتی تبریز، قدیمی اما استوار

بازار سنتی تبریز یا همان بازار بزرگ تبریز از بارز ترین نمونه های تاریخی در جهان است. این بازار تبریز لقب طولانی ترین بازار جهان را به دوش می کشد که از قدمت بالایی هم برخوردار است. معماری منحصر به فرد و زیبای بازار سنتی تبریز باعث شده تا در سال 89 به ثبت اثار جهانی یونسکو برسد و میراثی برای آیندگان باشد. مساحت این بازار تبریز 1 کیلومتر مربع است که سبب شده کنیه بزرگ ترین بازار سرپوشیده جهان را نیز بگیرد.
بازار سنتی تبریز دارای طاق ها و گنبد های آجری است که تیمچه های مختلفی نظیر بازار حلاج ها، بازار مشیر، راسته کهنه، بازار کفش فروش ها، بازار حاج محمد حسن و ... از جمله بازارچه های موجود در این بازار بزرگ می باشند. از جالب ترین طراحی دکان های این بازار تبریز 3 طبقه بودن آن است که طبقه زیرین به عنوان انبار، طبقه وسط به عنوان تجارت خانه و طبقه سوم برای استراحت شاگرد استفاده می شده است.
بازار سنتی تبریز در واقع قلب بازارهای تبریز محسوب می شود که از انواع فرش و تابلو فرش های نفیس هم برخوردار می باشد. اگر سوالی دارید که شامل بهترین چرم تبریز از کجا بخریم است، باید بگوییم بهترین چرم تبریز و کفش و کیف تبریز را می توان در بازار سنتی پیدا کرد. اکنون که با محبوب ترین بازارهای تبریز آشنا شده اید می توانید با خیال راحت رزرو هتل تبریز نزدیک به این مکان ها را انجام دهید و از سفر خود به شهر تبریز لذت بیشتری ببرید. 

لیست مراکز خرید و بازارهای تبریز

مرکز خرید لاله پارک تبریز
مرکز خرید لاله پارک تبریز از بزرگ ترین مجتمع های تجاری این شهر است. مرکز خرید لاله واقع در شمال غربی شهر تبریز بوده و بسیار شیک و مدرن می ...
اکرم ترشیزی اکرم ترشیزی
مرکز خرید جواهر تبریز یا پل پاساژ تبریز؟
مرکز خرید جواهر تبریز، نگینی بسیار زیبا که می توان تنها پل پاساژ تبریز و ایران نام برد. بله دوستان عزیز این مرکز خرید تبریز مانند یک پل طراحی شده ...
اکرم ترشیزی اکرم ترشیزی