به گزارش پرشین هتل، پارک آبی شهر رویایی پدیده شاندیز مشهد در حال احداث می باشد. پارک آبی این مجموعه بزرگ ترین پارک آبی سرپوشیده در دنیا خواهد شد که بسیار هیجان انگیز و یکی از بهترین مراکز تفریحی مشهد می باشد.

پارک آبی پدیده با مساحتی بالغ بر 20000 متر مربع در دست احداث می باشد. در طرح و نقشه ی پارک آبی شهر رویایی پدیده دو قسمت مختلف در نظر گرفته شده است. از هتل های مشهد نزدیک به شهر رویایی پدیده شاندیز می توان به هتل پارک حیات طرقبه مشهد و هتل ثامن مشهد اشاره کرد.

پارک آبی ایرانیان و قیمتی بسیار مناسب

امکانات پارک آبی پدیده شاندیز مشهد

از امکانات پارک آبی شهر رویایی پدیده مشهد می توان به سالن هیدرو تراپی ( آب درمانی ) و قسمت وی آی پی آن اشاره کرد. زیر بنای پارک آبی شهر رویایی پدیده با متراژ 73 هزار متر مربع در دست ساخت می باشد. شکل بنا این پارک آبی شبیه شده از آناتومی اندام آبزیانی مانند کوسه الهام گرفته شده است. همین دلیلی بر خاص بودن پارک آبی شهر رویایی پدیده شاندیز می باشد.

مجموعه وی آی پی پارک آبی پدیده 2 ورودی مجزا دارد

این ورودی ها بسیار خاص و مجذوب کننده خواهند بود. بخش ذکر شده به تنهایی مجموعه ی کاملی از سونا های مختلف را دارا می باشد. ( سونا خشک، سونا بخار، سالن ماساژ) کسانی که از قسمت وی آی پی پارک آبی پدیده استفاده می کنند همزمان می توانند از هیدرو تراپی آن هم بهره مند شوند.

پارک ساحلی آفتاب را بیشتر بشناسید

پارک آبی شهر رویایی پدیده مشهد
پارک آبی شهر رویایی پدیده مشهد

سازه پارک آبی پدیده شاندیز مشهد

سازه مجموعه پارک آبی پدیده شاندیز ترکیبی از اسکلت بتنی و فضاکار بنا شده است. برای پوشش فضا از ترکیب ساندویچ پنل جهت عایق نمودن مجموعه استفاده شده است. همچنین کامپوزیت جهت زیبا سازی فضای بیرونی پارک آبی پدیده در نظر گرفته شده است. نمای اصلی با هارمونی از شیشه های رنگی سند پلاست در شهر رویایی پدیده می درخشد. این پارک نه تنها بزرگ ترین بلکه خاص ترین پارک آبی جهان محسوب می شود.

سرزمین موج های خروشان مشهد، لذت خرید و تفریح همزمان

پارک آبی شهر رویایی پدیده مشهد و اقدامات منحصر به فرد آن

اقدامات منحصر به فردی برای اولین بار در این مجموعه انجام شده است. مستر بلسترها در پارک آبی پدیده جایگزین هرگونه ارتباط عمودی (پله، آسانسور و …) شده اند. حرکتی دائم و بدون توقف در ترازهای مختلف ارتفاعی و تجربه بارها و بارها چرخش چقدر هیجان انگیز است. در پارک آبی پدیده بدون تکرار از سرسره ها و حوضچه ها و برج ها لذت فراوان خواهید برد.

سرزمین موج های آبی مشهد، مهیج و ایمن

جکوزی، فضاهای متنوع اسپا،حوضچه نمک، غارنمک، حمام آفتاب و … از دیگر مجوعه های آن می باشند. لازم به ذکر است که پارک آبی پدیده و خدمات هیدرو تراپی اش از نظر امکانات و  وسعت برترین در خاورمیانه خواهدشد. برای رزرو هتل مشهد و بازدید از این سازه می توانید با شماره های 05138096 و 09198906502 تماس حاصل فرمایید.

بیشتر بخوانید :
منابع :