مجتمع تجاری زیست خاور مشهورترین مرکز خرید مشهد است. این مجتمع تجاری از قدیمی ترین مجتمع های تجاری لوکس مشهد می باشد. برای دسترسی راحت می توانید هتل مشهد نزدیک به این مرکز تجاری را از طریق سایت پرشین هتل و یا تماس با شماره 05138096 رزرو کنید.

مجتمع تجاری زیست خاور مشهور ترین مرکز خرید مشهد در ابتدای خیابان کوهسنگی واقع گردیده است. امروزه یکی از مراکز مهم خرید در شهر مشهد محسوب می‌ شود. زیست خاور در زمینی به مساحت ده هزار مترمربع بنا گردید. این مجتمع دارای 17 طبقه و با ارتفاع 68 متر دارای 75 هزار مترمربع زیر بنا می‌ باشد.

معرفی کلی مجتمع تجاری زیست خاور مشهد

مجتمع تجاری زیست خاور مشهور ترین مرکز خرید مشهد یکی از عظیم‌ ترین بناهای تجاری و مسکونی در ایران است. مجتمع زیست خاور دارای 700 واحد تجاری می باشد. این واحدها در چهار طبقه مختلف جای گرفته اند. پارکینگ این مجتمع با ظرفیت 250 خودرو در چهار طبقه ساخته شده است. 198 واحد مسکونی این مجتمع از بهترین آپارتمان های مسکونی در مشهد به شمار می روند.

این مجتمع مسکونی و تجاری تاسیساتی از قبیل شش دستگاه آسانسور مسافری و باربری، برق اضطراری دارد. مدرن‌ ترین تجهیزات سرمایشی و گرمایشی و بسیاری دیگر از امکانات در زیست خاور وجود دارد. ساختمانی به این وسعت و امکانات در خاورمیانه کم‌ نظیر است.

مجتمع تجاری زیست خاور مشهد
مجتمع تجاری زیست خاور مشهد

موقعیت مکانی مجتمع تجاری زیست خاور مشهد

موقعیت مکانی مجتمع تجاری و مسکونی زیست خاور به نحوی است که تمام نقاط شهر را پوشش می دهد. زیرا ایستگاه  شریعتی قطار شهری مشهد، همجوار با این مجتمع است. یکی دیگر از محاسن این مجتمع عبور خط 2 مترو از ایستگاه شریعتی است.

به گونه ای که گردشگران می توانند بعد خرید از این مکان، سوار مترو شده و به وکیل آباد بروند. شاید هم ترجیح می دهند با خط 2 مترو به سمت بازار فردوسی مشهد و خیابان ایثار بروند. سینما آفریقا مشهد از آن جمله مکان هایی است که مخاطبان خود را دارد.

این سینما در مجاورت زیست خاور بوده که همین دلیل باعث محبوبیت این مجتمع شده است. از بیمارستان های نزدیک به مجتمع زیست، می توان به بیمارستان امام رضا مشهد اشاره کرد. این بیمارستان از مجهز ترین بیمارستان های مشهد به شمار می رود. هتل لاله مشهد و هتل هما 1 مشهد از جمله هتل های نزدیک به این مکان می باشد.

مجتمع تجاری زیست خاور مشهد
مجتمع تجاری زیست خاور مشهد
بیشتر بخوانید :
منابع :