مجتمع تجاری خورشید مشهد از شیک ترین مجتمع های تجاری مشهد است که در خیابان احمد آباد قرار گرفته است. این بازار لوکس طوری طراحی شده که ۴۹ واحد تجـاری در طبقات ۱ – تا طـبقه دوم را درون خود جای داده است. ضمن این که 33 واحد اداری در طـبـقات سـوم تـا پنجم مجتمع خورشید مشهد وجود دارد.

برج تجاری آلتون مشهد؛ مخصوص لوکس پسندان

پـارکـینگ های مـوجود در طبقات منفی ۲ و۳ از مشخـصات عمـومی این پـروژه می‌ باشند. از مزیت‌های مجتمع تجاری خورشید شهر مشهد می‌ توان به موارد ذیل اشاره کرد. موقعیت چشمگیر در خیابان احمد آباد، اعتبار شرکت سازنده با استفاده از مصالح و تجهیزات مرغوب از نقاط قوت آن می باشد. یکی دیگر از مزیت های مجتمع تجاری خورشید دسـتـرسی آسـان به تمام نقاط شـهر است.

مجتمع تجاری کیان سنتر 2 مشهد کجاست؟

مجتمع تجاری خورشید مشهد
مجتمع تجاری خورشید مشهد

مجتمع تجاری خورشید شیک ترین مرکز خرید مشهد

مجتمع تجاری خورشید از تنوع متراژی خوبی برخوردار است. همین امر باعث می شود امکان ایجاد ویترین‌های بزرگ فراهم شود. استحکام مجتمع خورشید در کنار نمایی زیبا شرایط مناسبی را برای تفریح فراهم آورده است. همچنین مجتمع تجاری خورشید فاصله کمی با هتل ناهید مشهد دارد و میتوانید برای رزرو این هتل به سایت پرشین هتل مراجعه کنید.

مجتمع تجاری آسمان مشهد و بزرگ ترین پارکینگ طبقاتی

 مشخصات فنی مجتمع خورشید مشهد

زیر بنای کل مجتمع:۱۰۵۰۰ مترمربع می باشد. نوع پنجره و شیشه ها: پنجره آلومینیوم با شیشه دو جداره. پوشش سقف در واحدهای تجاری کمپوزیت و در واحدهای اداری آرمسترانگ و گچ برگ به کار رفته است. نوع و تعداد آسانسورهای مجتمع خورشید کم نظیر است. آسانسور مسافربر اداری ۱۳ نفره، یک عدد آسانسور مسافربر و حمل بار تجاری ۱۳ نفره، یک عدد آسانسور پانارومیک ۶ نفره، 6 عدد پله برقی در طبقات تجاری دارد.

مرکز خرید پروما مشهد و کالاهایی لوکس

مجتمع تجاری خورشید مشهد
مجتمع تجاری خورشید مشهد

سیستم اطفای حریق، سیستم صوتی، آمپلی فایر و بلندگوی سقفی تمامی مورد های ذکر شده از ملزومات بکار برده شده در این مجتمع تجاری می باشد. مجتمع خورشید مانند اسمش در خیابان احمدآباد خودنمایی می کند. آدرس این مجتمع به شرح زیر می باشد.

مجتمع تجاری مجد مشهد، بازار مخصوص خرازی

آدرس: خیابان احمدآباد، بین بلوار ابوذرغفاری و بلوار رضا

بیشتر بخوانید :
منابع :