مجتمع آسمان مشهد با بیش از ۷۰۰ واحد تجاری یکی از لوکس ترین بازار های مشهد است. این مجتمع دارای پارکینگی عمومی با زیر بنای ۴۹۲۱۳ متر مربع می باشد. پارکینگ مجتمع آسمان ظرفیت ۲۱۰۰ خودرو، ۱۳۰ جایگاه پارک موتور سیکلت دارد. پارکینگ آسمان یکی از وسیع ترین پارکینگ های شهر مشهد نیز هم به شمار می رود. پارکینگ در طبقات دوم تا یازدهم  می باشد که از طریق راهروهای رمپی به هم ارتباط پیدا می کنند.

مجتمع تجاری آسمان
مجتمع تجاری آسمان

از هتل های مشهد نزدیک به این بازار می توان به هتل سی نور مشهد اشاره کرد. هتل سی نور مشهد یکی از هتل های 5 ستاره مشهد است که در زمره بهترین هتل های مشهد قرار دارد. در این پارکینگ علاوه بر پارک وسایط نقلیه ، ۶۶۱ متر مربع جهت پارک معلول ، ۵۰۷ متر مربع پارک موتور سیکلت ،۲۲۹ متر مربع جک اتومبیل و ۳۰۸ متر مربع پارک خودروی نقص فنی در نظر گرفته شده است.

پارکینگ مجتمع تجاری آسمان مشهد
پارکینگ مجتمع تجاری آسمان مشهد

طبقات منهای یک، همکف و اول مجتمع تجاری آسمان، کاربری تجاری دارد. طبقه یازدهم این مجموعه نیز جهت احداث مرکز تفریحی و شهربازی در نظر گرفته شده است . جمع زیر بناهای تجاری و تفریحی مورد اشاره ۱۹۳۵۰ متر مربع می باشد.

مجتمع آسمان مشهد و ورودی هایش

مجتمع تجاری آسمان دارای ۳ ورودی اصلی از خیابان های شهید شیرودی،شهید صدر و میدان ۱۷ شهریور می باشد. در این مجتمع انواع لباس های زنانه، مردانه، بچه گانه، نقره جات و …. وجود دارد. بعضی از فروشگاه های مجتمع آسمان برند بوده و قیمت هایی سر به فلک زده دارند.

آن دسته از گردشگرانی که به این مجتمع مراجعه می کنند باید جیبی پر از پول به همراه داشته باشند. زیرا با خرید کردن از این مجتمع، بسیاری از کارت های شما خالی خواهد شد.

رزرو سریع و آسان هتل سی نور مشهد

واحد های تجاری مجتمع تجاری آسمان مشهد
واحد های تجاری مجتمع تجاری آسمان مشهد

چگونه به مجتمع آسمان برسیم؟

برای رسیدن به این مجتمع تجاری مدرن 2 راه پیش روی شماست.1- سوار بر قطار شهری مشهد شده و در ایستگاه 17 شهریور پیاده شوید. سپس با یک تاکسی کمتر از 5 دقیقه به این مجتمع خواهید رسید. 2- از پایانه امام رضا سوار خط 83 شده و رو به روی مجتمع آسمان پیاده شوید. برای رزرو هتل مشهد و کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 05138096 و 09198906502 تماس حاصل فرمایید. کارشناسان پرشین هتل منتظر شنیدن صدای گرم شما هستند.

بیشتر بخوانید :
منابع :