1. خانه
 2. هتل مشهد
 3. هتل سی نور مشهد
 • اطلاعات
 • نقشه
 • لیست اتاق ها
 • نظرات

تخفیف تا

٪۵۲

هتل سی نور مشهد

۰۵۱۳۸۰۹۶

تصویر نقشه هتل سی نور مشهد
آدرس : مشهد، میدان هفده شهریور، نبش دانش شرقی
۴.۴ از ۵ عالی ۱۲ نظر
آرامش محیط
نظافت
ارزش خرید
قابلیت دسترسی
کیفیت غذا
۵ از ۵ بیشترین امتیاز نظافت
ثبت نظر مشاهده نظرات
امکانات هتل سی نور مشهد
مشاهده کامل
 • رستوران
 • سونا
 • مناسب معلولین
 • کافی شاپ
 • سرویس حرم
 • سرویس فرنگی
 • اینترنت در اتاق
 • ترانسفر
 • سرویس ایرانی
 • استقبال و بدرقه

رزرو تور هتل سی نور مشهد

معرفی هتل سی نور مشهد

هتل سی نور مشهد در مرکزی ترین خیابان شهر مشهد قرار دارد. این هتل مشهد به مجتمع های تجاری، بیمارستان شهید کامیاب ( امدادی ) و حرم مطهر رضوی بسیار نزدیک می باشد. برای رزرو هتل سی نور و دیگر هتل های مشهد با تخفیف، همراه با تور مشهد می توانید به سایت پرشین هتل مراجعه کنید. هتل بزرگ سی نور در سال 1391 ساخته و به بهره برداری رسیده است. این هتل مشهد از نظر کیفیت خدمات و نظافت اتاق ها، در لیست بهترین هتل های مشهد قرار دارد. هتل بزرگ پنج ستاره سی‌نور مشهد دارای 22 طبقه ساختمانی بوده که در خیابان 17 شهریور بلند ترین ساختمان محسوب می شود. هتل سی نور پنج ستاره 268 اتاق دارد که هر کدام کاربردی متفاوت و دیزاینی مخصوص به خود ...

توضیحات تکمیلی

قیمت اتاق های سی نور مشهد
اتاق دو تخته برای یک نفر | اقامت با صبحانه %۵۲ تخفیف

اتاق دو تخته برای یک نفر
۱ نفر صبحانه نفر اضافه
۱ شب ۵۴۵,۰۰۰ ۲۶۳,۰۰۰ تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

اتاق دو تخته | اقامت با صبحانه %۴۷ تخفیف

اتاق دو تخته
۲ نفر صبحانه نفر اضافه
۱ شب ۶۱۳,۶۷۰ ۳۳۱,۰۰۰ تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

دو تخته برای یک نفر | اقامت با صبحانه، ناهار، شام (منو انتخابی) %۲۳ تخفیف

دو تخته برای یک نفر
۱ نفر صبحانه، ناهار و شام نفر اضافه
۱ شب ۵۴۵,۰۰۰ ۴۲۳,۰۰۰ تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

اتاق سه تخته | اقامت با صبحانه %۳۷ تخفیف

اتاق سه تخته
۳ نفر صبحانه نفر اضافه
۱ شب ۷۷۷,۱۷۰ ۴۹۵,۰۰۰ تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

سوئیت رضوی | اقامت با صبحانه %۳۸ تخفیف

سوئیت رضوی
۲ نفر صبحانه نفر اضافه
۱ شب ۸۷۸,۵۴۰ ۵۴۵,۰۰۰ تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

اتاق دو تخته | اقامت با صبحانه، ناهار، شام (منو انتخابی) %-۶ تخفیف

اتاق دو تخته
۲ نفر صبحانه، ناهار و شام نفر اضافه
۱ شب ۶۱۳,۰۰۰ ۶۵۰,۰۰۰ تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

سوئیت سلام | اقامت با صبحانه %۳۷ تخفیف

سوئیت سلام
۲ نفر صبحانه نفر اضافه
۱ شب ۱,۰۹۰,۰۰۰ ۶۹۲,۰۰۰ تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

سوئیت دو تخته پرنسس | اقامت با صبحانه %۴۵ تخفیف

سوئیت دو تخته پرنسس
۲ نفر صبحانه نفر اضافه
۱ شب ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۸۲۵,۰۰۰ تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

سوئیت دو تخته امپریال | اقامت با صبحانه %۴۵ تخفیف

سوئیت دو تخته امپریال
۲ نفر صبحانه نفر اضافه
۱ شب ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۸۲۵,۰۰۰ تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

سوئیت رضوی | اقامت با صبحانه، ناهار، شام (منو انتخابی) %۲ تخفیف

سوئیت رضوی
۲ نفر صبحانه، ناهار و شام نفر اضافه
۱ شب ۸۷۸,۰۰۰ ۸۶۴,۰۰۰ تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

سوئیت رضوی با دو سرویس اضافه | اقامت با صبحانه %۲۳ تخفیف

سوئیت رضوی با دو سرویس اضافه
۴ نفر صبحانه نفر اضافه
۱ شب ۱,۱۶۸,۰۰۰ ۹۰۳,۰۰۰ تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

اتاق سه تخته | اقامت با صبحانه، ناهار، شام (منو انتخابی) %۱۰ تخفیف

اتاق سه تخته
۳ نفر صبحانه، ناهار و شام نفر اضافه
۱ شب ۱,۰۷۷,۰۰۰ ۹۷۵,۰۰۰ تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

سوئیت سلام | اقامت با صبحانه، ناهار، شام (منو انتخابی) %۸ تخفیف

سوئیت سلام
۲ نفر صبحانه، ناهار و شام نفر اضافه
۱ شب ۱,۰۹۰,۰۰۰ ۱,۰۱۲,۰۰۰ تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

سوئیت رضوی با دو سرویس اضافه | اقامت با صبحانه، ناهار، شام (منو انتخابی) %-۲۹ تخفیف

سوئیت رضوی با دو سرویس اضافه
۴ نفر صبحانه، ناهار و شام نفر اضافه
۱ شب ۱,۱۶۸,۰۰۰ ۱,۵۱۴,۰۰۰ تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

سوئیت پرزیدنت | اقامت با صبحانه %۲۵ تخفیف

سوئیت پرزیدنت
۲ نفر صبحانه نفر اضافه
۱ شب ۲,۱۸۰,۰۰۰ ۱,۶۳۵,۰۰۰ تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

درباره هتل سی نور مشهد

هتل سی نور مشهد در مرکزی ترین خیابان شهر مشهد قرار دارد. این هتل مشهد به مجتمع های تجاری، بیمارستان شهید کامیاب ( امدادی ) و حرم مطهر رضوی بسیار نزدیک می باشد. برای رزرو هتل سی نور و دیگر هتل های مشهد با تخفیف، همراه با تور مشهد می توانید به سایت پرشین هتل مراجعه کنید.

هتل بزرگ سی نور در سال 1391 ساخته و به بهره برداری رسیده است. این هتل مشهد از نظر کیفیت خدمات و نظافت اتاق ها، در لیست بهترین هتل های مشهد قرار دارد. هتل بزرگ پنج ستاره سی‌نور مشهد دارای 22 طبقه ساختمانی بوده که در خیابان 17 شهریور بلند ترین ساختمان محسوب می شود.

هتل سی نور پنج ستاره 268 اتاق دارد که هر کدام کاربردی متفاوت و دیزاینی مخصوص به خود را دارا می باشد. علاوه بر این اتاق ها، پارکینگ بزرگ این هتل مشهد ظرفیت پذیرش 100 خودرو را نیز دارد. زیرا در خیابان هفده شهریور و چهارراه عنصری، به سختی می توان جای پارک خودرو پیدا کرد.

هتل سی نور مشهد با ایجاد یک مجموعه آبی در هتل خود؛ باعث شده تا میهمانان هتل سی نور آسایش و راحتی بیشتری را تجربه کنند. استخر، سونا و جکوزی این هتل مشهد، با طراحی مدرن و جذابی ساخته شده است. لازم به ذکر است اتاق مخصوص بازی کودکان نیز در این هتل مشهد وجود دارد. در ادامه همراه پرشین هتل باشید تا در رابطه با هرکدام از قسمت های هتل سی نور توضیحاتی را مشاهده نمایید.

رزرو هتل سی نور مشهد با تخفیف ویژه

هتل بزرگ سی نور مشهد و تنوع اتاق ها

هتل سی نور مشهد اتاق های متنوعی را برای میهمانان خود در نظر گرفته است تا هر سلیقه ای را پوشش دهد. اتاق های این هتل مشهد متراژ های مختلفی دارد که سوئیت های رویال؛ هتل سی نور بالاترین متراژ را به خود اختصاص داده اند. سوئیت های رویال شامل سوئیت پریزیدنت و سوئیت پرنسس می شود. لازم به ذکر است سوئیت های مذکور، گران ترین اتاق های هتل سی‌نور هستند.

هتل بزرگ سی‌نور در سوئیت های رویال خود امکانات فراوانی را در اختیار میهمانان قرار داده است. سیستم تهویه مطبوع، حمام و سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی، ملزومات بهداشتی و … از جمله این امکانات هستند. از دیگر امکانات داخل اتاق می توان به تخت هایی نرم، تلویزیون صفحه تخت و … اشاره کرد. سوئیت ها با جدید ترین متد روز طراحی شده اند.

دیگر سوئیت های موجود در هتل بزرگ سی نور مشهد

در هتل سی نور سوئیت های دیگری مانند سوئیت رضوی و سوئیت سلام وجود دارد؛ که از قیمت مناسب تری نسبت به سوئیت های رویال برخوردار هستند. در سوئیت رضوی و سوئیت سلام امکانات مطلوبی فراهم شده است که میهمانان احساس راحتی و آرامش کنند.اتاق های 3 تخته و اتاق های سینگل و دبل از دیگر اتاق های هتل بزرگ سی‌نور مشهد هستند که قیمت مناسبی دارند. تمامی اتاق های هتل سی‌نور خدمات روم سرویس و اینترنت رایگان را به میهمانان این هتل مشهد ارائه می دهند.

لابی زیبا و شیک هتل پنج ستاره سی نور مشهد همراه خدمات

هتل سی نور مشهد، لابی زیبا و بزرگی دارد که قابلیت پذیرش 100 نفر میهمان را دارا می باشد. مسئول پذیرش و مهمانداران این هتل مشهد بسیار خوش برخورد و مجرب هستند. در بدو ورود به هتل بزرگ سی‌نور، با 2 مهماندار که مسئول خوش آمد گویی هستند رو به رو می شوید. سپس با تکمیل اطلاعات در قسمت پذیرش لابی اتاق مربوطه به شما تحویل داده می شود.

هتل بزرگ سی نور مشهد خدماتی را به میهمانان خود از قبیل سرویس رایگان به حرم مطهر رضوی، ترانسفر با هزینه و …. را ارائه می دهد. از دیگر خدمات این هتل مشهد می توان به لاندری، واکسر کفش، اتاق چمدان و … اشاره کرد. هتل سی نور مشهد بعد از هتل های قصر طلایی، هتل الماس 2، هتل مجلل درویشی و هتل مدینه الرضا بهترین هتل در مشهد به شمار می رود.

هتل بزرگ سی نور مشهد و مرکز خرید آن

هتل سی‌نور مشهد با این که به مراکز تجاری بسیاری نزدیک می باشد؛ اما یک مرکز خرید به نام سی نور را در کنار خود تاسیس کرده است. مرکز خرید سی نور دارای غرفه های متعددی است؛ که بیشتر این غرفه ها مربوط به آجیل، زعفران و خشکبار می باشد. در این مرکز تجاری غرفه های پوشاک فراوانی هم وجود دارد؛ که مشغول به فروش البسه زنانه، مردانه و بچه گانه می باشند.

مرکز خرید سی نور، به نسبت دیگر مجتمع های تجاری در میدان 17 شهریور، کوچک تر است. از بزرگ ترین مجتمع های تجاری نزدیک هتل سی نور مشهد می توان به مجتمع تجاری آسمان، مجتمع تجاری اکسون و … نیز اشاره کرد. شما عزیزان با اقامت در هتل پنج ستاره سی‌نور دسترسی اندکی به مجتمع های تجاری ذکر شده خواهید داشت.

مجموعه آبی هتل پنج ستاره سی نور مشهد

هتل سی‌نور مانند دیگر هتل های 5 ستاره در مشهد مجموعه آبی منحصر به خود را دارد. مجموعه آبی هتل بزرگ سی نور شامل استخر سونا و جکوزی می شود. این مجموعه آبی با طراحی به روز و مدرن ساخته شده تا هتل سی‌نور‌مشهد هیچ کمبودی نداشته باشد.استخر موجود در این هتل مشهد به گونه ای طراحی شده که 3 عمق متفاوت دارد. کم عمق، عمق متوسط، عمق زیاد از جمله آن ها می باشد. سونا هتل سی‌نور صندلی های بسیار راحتی را در اتاق سونا تعبیه کرده تا میهمانان این هتل مشهد در رفاه باشند. لازم به ذکر است که سونا برای پاکسازی پوست، دفع سموم بدن و … بسیار مفید و موثر می باشد.

جکوزی هم خواص فراوانی برای گرفتگی عضلات، ریلکس کردن جسم و درد مفاصل دارد؛ که در مجموعه آبی هتل سی‌نور جکوزی بسیار مدرنی طراحی و ساخته شده است. در مجموعه آبی خدمات دیگری هم ارائه می شود که در ادامه به شرح آن ها می پردازیم.

وجود کافی شاپ و میز پینگ پنگ در مجموعه آبی هتل بزرگ 5 ستاره سی نور

از خدمات موجود در مجموعه آبی هتل سی‌نور می توان به کافی شاپ آن اشاره کرد. در این کافی شاپ متنوع ترین نوشیدنی های سرد و گرم، غذاهای فست فودی و …. سرو می شود. کافی شاپ مجموعه آبی هتل سی نور طراحی بسیار جذابی دارد که لذت سرو نوشیدنی را دو چندان می کند.یکی دیگر از مزایای مجموعه آبی هتل بزرگ پنج ستاره سی‌نور مشهد وجود میز پینگ پنگ است. همین امر موجب می شود تا علاوه بر استفاده از استخر، سونا جکوزی به تفریح و سرگرمی نیز مشغول شوند. پینگ پنگ یک سرگرمی 2 نفره است که راکت های چوبی یا پلاستیکی داشته و همراه با یک توپ سفید کوچک بازی می شود.

رستوران هتل سی نور مشهد و کافی شاپ این هتل مشهد

هتل بزرگ سی نور مشهد رستوران خود را در طبقه 16 قرار داده تا چشم انداز بسیار خوبی از شهر مشهد داشته باشد. از این رو میهمانان با صرف غذا در رستوران هتل پنج ستاره سی نور لذت بیشتری خواهند برد. در این رستوران غذا به صورت بوفه سرو می شود.

رستوران هتل‌سی نور با بهره گیری از سرآشپز های مجرب توانسته است لذیذ ترین غذاهای ایرانی را طبخ کند. از نظر کیفیت غذایی، رستوران این هتل مشهد در میان 10 رستوران برتر هتل های مشهد جای دارد. سبک طراحی و دیزاین میز و صندلی ها به صورت مدرن انجام شده و هیچگونه عیب و ایرادی ندارد.

رستوران هتل سی‌نور میز سالاد بار دارد که انواع سالاد ها، ترشی ها، دسر ها، سوپ و …. را بر روی آن چیده است. این امر موجب می شود تا شما عزیزان در کنار لذت بردن از غذای اصلی، مشغول به میل کردن ترشی و سالاد هم شوید.

یکی دیگر از رستوران های هتل سی‌نور مشهد رستوران روف گاردن می باشد که در محیط باز قرار گرفته است. این رستوران فوق العاده زیبا در میان میهمانان هتل از محبوبیت خاص تری برخوردار است. طراحی و دیزاین این رستوران کمی با رستوران اصلی هتل‌سی نور فرق دارد.

کافی شاپ هتل سی نور مشهد در طبقه اول قرار گرفته است که از نظر فضا و نورپردازی بسیار عالی می باشد. فضای دنج همراه با پخش موسیقی سبب شده تا فضایی رمانتیک و عاشقانه را ایجاد کند. در کافی شاپ هتل بزرگ پنج ستاره سی نور، انواع نوشیدنی های سرد و گرم همراه با دسر های خوشمزه سرو می شود.

هتل سی نور مشهد و نزدیک ترین اماکن تجاری و تاریخی مشهد

هتل سی‌نور به دلیل موقعیت مکانی خوبی که دارد به بسیاری از اماکن تاریخی و تجاری مشهد دسترسی دارد. خانه توکلی مشهد، خانه داروغه، باغ خونی و … در همسایگی این هتل مشهد قرار گرفته اند. قدمت تمامی مکان های ذکر شده به دوره قاجاریان باز می گردد.

هتل بزرگ پنج ستاره سی‌نور مشهد علاوه بر این که مجتمع تجاری منحصر به خود را دارد؛ به مجتمع تجاری آسمان نیز نزدیک می باشد. مجتمع تجاری آسمان یکی از بزرگ ترین مجتمع های تجاری در مشهد است که پارکینگ طبقاتی بزرگی دارد. برند های خاص پوشاک مردانه و زنانه در این مجتمع تجاری فعالیت می کنند.

اگر موقع اقامت در هتل سی‌نور مشهد یک مشکل پزشکی برای شما پیش آمد نگران نباشید. زیرا بیمارستان شهید کامیاب ( امدادی ) فاصله ای 5 دقیقه ای با این هتل مشهد دارد. بیمارستان شهید کامیاب مشهد مخصوص سوانح بوده و از نظر کادر پزشکی، بهترین ها را در اختیار دارد.

تلفن هتل سی نور مشهد همراه با آدرس آن

تلفن هتل سی‌نور می تواند برای زائران بسیار کار آمد باشد، زیرا در مواقعی که مشکلی پیش می آید؛ می توان به پذیرش هتل بزرگ سی‌نور تلفن کرد تا شما را راهنمایی کنند. تلفن این هتل مشهد در برخی مواقع برای رزرو تلفنی هم استفاده می شود. البته با به روی کار آمدن اینترنت و رزرو هتل به صورت آنلاین، رزرو تلفنی هتل، دیگر جایگاهی ندارد.

آدرس هتل سی‌نور مشهد از تلفن این هتل مشهد کار آمد تر است. زیرا با یادداشت کردن آدرس هتل، می توانید در موقع مفقود شدن به آسانی این هتل مشهد را پیدا کنید. آدرس هتل سی‌نور مشهد به این شرح می باشد خیابان هفده شهریور، بعد از تقاطع عنصری، هتل سی‌نور.

چگونه خود را به هتل بزرگ سی نور برسانیم؟

برای رسیدن به هتل سی نور چند راه در پیش روی شما قرار دارد. راه اول- اگر در پایانه مسافربری مشهد هستید می توانید با سوار شدن خط 83 و 84؛ در ایستگاه هفده شهریور پیاده شوید و به این هتل مشهد برسید.

راه دوم- چنانچه شما عزیزان در فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد قرار دارید بسیار سریع تر به هتل سی نور خواهید رسید. به این گونه که سوار مترو شده و در ایستگاه هفده شهریور پیاده شوید. سپس با یک تاکسی کمتر از 5 دقیقه ( بدون احتساب ترافیک ) به این هتل در مشهد خواهید رسید.

راه سوم- اگر شما زائران عزیز در راه آهن مشهد قرار دارید می توانید سوار خط 2 قطار شهری مشهد شده و در ایستگاه شریعتی پیاده شوید. بعد با خط 1 قطار شهری مشهد در ایستگاه 17 شهریور پیاده شده و با یک تاکسی کمتر از 5 دقیقه به هتل بزرگ پنج ستاره سی‌نور خواهید رسید.

آیا هتل سی نور ترانسفر رایگان دارد؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم که متاسفانه هتل بزرگ سی‌نور ترانسفر فرودگاهی رایگان ندارد. اما با اندکی هزینه در زمان رزرو هتل از سایت پرشین هتل؛ که یک سایت جامع و تخصصی در زمینه رزرو هتل و تور مشهد است؛ می توانید درخواست ترانسفر با تخفیف را داشته باشید.

البته لازم به ذکر است که هتل سی‌نور مشهد ترانسفر رایگان به حرم مطهر رضوی را در اختیار میهمانان خود گذاشته است. همین امر سبب می شود تا رفت و آمد زائران کهنسال به سمت حرم مطهر، بسیار آسان باشد. با رزرو هتل بزرگ سی نور مشهد مسلما از اقامت خود در این هتل مشهد راضی خواهید بود.

رزرو هتل سی نور از سایت پرشین هتل

همانطور که ذکر کردیم پرشین هتل، یک پرتال تخصصی در امر رزرو هتل مشهد و تور مشهد است. اما این سایت معتبر علاوه بر خدماتی که ارائه می دهد پشتیبانی 24 ساعته ای نیز دارد. کارشناسان مجرب و متعهد پرشین هتل، با آگاهی کامل از تمامی هتل های مشهد؛ مخصوصا هتل سی‌نورشما را به نحو احسن راهنمایی خواهند کرد.

شماره های ۳۸۰۹۶ - ۰۵۱ و ۴۳۰۰۰۰۲۰ - ۰۲۱ در اختیار شما عزیزان است که جهت کسب اطلاعات از هتل های مشهد ارتباط برقرار کنید. از این که همراه ما بودید بسیار خرسندیم.

هتل مشهد پیشنهادی کاربران پرشین هتل
نظرات سی نور مشهد

برای ثبت نظر و امتیازدادن به این هتل روی دکمه زیر کلیک کنید

۴.۴ از ۵
نظافت۵/۵
قابلیت دسترسی۵/۵
آرامش محیط۴/۵
کیفیت غذا۴/۵
ارزش خرید۴/۵
۱۷ آذر ۱۳۹۸

هتل سینور تازه 5 ستاره شده هتل خیلی بزرگیه صبحانه خوریش خیلی خوبه ولی از حرم دوره

۳.۸ از ۵
نظافت۴/۵
قابلیت دسترسی۴/۵
آرامش محیط۳/۵
کیفیت غذا۴/۵
ارزش خرید۴/۵
۲ مهر ۱۳۹۸

هتل سی نور مشهد از همه نظر خوبه ولی سر و صدای ماشین ها خیلی زیاده کمی اذیت شدیم اما از کیفیت غذایی و خدمات عالی بود

۴ از ۵
نظافت۴/۵
قابلیت دسترسی۴/۵
آرامش محیط۴/۵
کیفیت غذا۴/۵
ارزش خرید۴/۵
۹ مهر ۱۳۹۸

هتل سی نور مشهد از همه نظر خوب بود و من و خانواده ام خیلی راضی بودیم.

۴ از ۵
نظافت۴/۵
قابلیت دسترسی۴/۵
آرامش محیط۴/۵
کیفیت غذا۴/۵
ارزش خرید۴/۵
۹ مهر ۱۳۹۸

هتل سی نور مشهد بهترین اقامت رو داشتم چون دسترسی خیلی خوبی به مراکز خرید داشت. تنوع و کیفیت صبحانه و غذا هم خوب بود.

۴ از ۵
نظافت۴/۵
قابلیت دسترسی۴/۵
آرامش محیط۴/۵
کیفیت غذا۴/۵
ارزش خرید۴/۵
۹ مهر ۱۳۹۸

هتل سی نور مشهد رفت و آمد تا حرم خوب بود در کل از هتل راضی بودم. بهتون پیشنهاد می کنم.

۳ از ۵
نظافت۳/۵
قابلیت دسترسی۳/۵
آرامش محیط۳/۵
کیفیت غذا۳/۵
ارزش خرید۳/۵
۱ مهر ۱۳۹۸

هتل سی نور مشهد اتاق های زیبا و دلبازی داشت. خدماتی عالی رو ارائه می دادن. این هتل مشهد دارای پارکینگ بود من که خیلی راضیم

۴ از ۵
نظافت۴/۵
قابلیت دسترسی۴/۵
آرامش محیط۴/۵
کیفیت غذا۴/۵
ارزش خرید۴/۵
۹ مهر ۱۳۹۸

هتل سی نور مشهد لابی دنج و راحتی داشت غذاهاشم خوب بود.

۴ از ۵
نظافت۴/۵
قابلیت دسترسی۴/۵
آرامش محیط۴/۵
کیفیت غذا۴/۵
ارزش خرید۴/۵
۶ مهر ۱۳۹۸

هتل سی نور مشهد هرسال که من میام همین هتل رو انتخاب میکنم از همه نظر عالیه.

۴ از ۵
نظافت۴/۵
قابلیت دسترسی۴/۵
آرامش محیط۴/۵
کیفیت غذا۴/۵
ارزش خرید۴/۵
۱۱ شهریور ۱۳۹۸

هتل سی نور مشهد انتخاب خوبی بود که توسط کارشناس سایت به من معرفی شد. این هتل مشهد رو به همه توصیه می کنم.

۴ از ۵
نظافت۴/۵
قابلیت دسترسی۴/۵
آرامش محیط۴/۵
کیفیت غذا۴/۵
ارزش خرید۴/۵
۳ مهر ۱۳۹۸

هتل سی نور مشهد خیلی عالیه. یک هتل 5 ستاره تو مشهد که به بازارها خیلی نزدیکه به همه پیشنهاد می کنم این هتل مشهد انتخاب کنند.

۴ از ۵
نظافت۴/۵
قابلیت دسترسی۴/۵
آرامش محیط۴/۵
کیفیت غذا۴/۵
ارزش خرید۴/۵
۹ مهر ۱۳۹۸

هتل سی نور مشهد رفت و آمد تا حرم خوب بود در کل از هتل راضی بودم. بهتون پیشنهاد می کنم.

۴ از ۵
نظافت۴/۵
قابلیت دسترسی۴/۵
آرامش محیط۴/۵
کیفیت غذا۴/۵
ارزش خرید۴/۵
۴ مهر ۱۳۹۸

هتل سی نور از همه نظر عالی بود. یک هتل 5 ستاره که بازار هایی 17 شهریور نزدیک ما بودن. بازار رضا هم همینطور

۰۵۱-۳۸۰۹۶