1. خانه
 2. هتل مشهد
 3. هتل بین المللی قصر مشهد
 • اطلاعات
 • نقشه
 • لیست اتاق ها
 • نظرات

تخفیف تا

٪۴۸

هتل بین المللی قصر مشهد

۰۵۱۳۸۰۹۶

تصویر نقشه هتل بین المللی قصر مشهد
آدرس : مشهد، خیابان امام رضا بین 16 و 14
۴.۶ از ۵ عالی ۱۱ نظر
آرامش محیط
نظافت
ارزش خرید
قابلیت دسترسی
کیفیت غذا
۵ از ۵ بیشترین امتیاز نظافت
ثبت نظر مشاهده نظرات
امکانات هتل بین المللی قصر مشهد
مشاهده کامل
 • رستوران
 • سونا
 • سرویس فرنگی
 • کافی شاپ
 • سرویس ایرانی
 • اینترنت در اتاق
 • ترانسفر
 • مناسب معلولین
 • استقبال و بدرقه
 • پارکینگ در هتل

رزرو تور هتل بین المللی قصر مشهد

معرفی هتل بین المللی قصر مشهد

هتل بین المللی قصر مشهد یکی از هتل های پنج ستاره بی نظیر در مشهد می باشد. این هتل در سال 1356 افتتاح گردید که فاصله ی 800 متری از حرم مطهر امام رضا (ع) قرار گرفته و در خیابان امام رضا جای دارد. البته پس از آن در سال 1393 مورد بازسازی کامل قرار گرفت و در سال 1394 به عنوان واحد نمونه شناخته شد.  هتل بین المللی قصر مشهد دارای لابی زیبا و بی نظیر می باشد. زائران تور دقیقه 90 مشهد با ورود به لابی هتل قصر مشهد، لحظاتی محو تماشای معماری زیبا این هتل مشهد خواهند شد. بدون شک شما با دیدن این لابی پس از ورود به هتل، در همان ابتدا رضایت و خشنودی را از انتخاب این هتل احساس خواهید کرد. اتاق های هتل ...

توضیحات تکمیلی

قیمت اتاق های بین المللی قصر مشهد
یک تخته | اقامت با صبحانه %۴۸ تخفیف

یک تخته
۱ نفر صبحانه نفر اضافه
۱ شب ۷۵۰,۰۰۰ ۳۹۴,۰۰۰ تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

دو تخته | اقامت با صبحانه %۳۲ تخفیف

دو تخته
۲ نفر صبحانه نفر اضافه
۱ شب ۸۰۰,۰۰۰ ۵۴۶,۰۰۰ تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

دبل کلاسیک | اقامت با صبحانه %۳۵ تخفیف

دبل کلاسیک
۲ نفر صبحانه نفر اضافه
۱ شب ۸۹۹,۹۰۰ ۵۸۸,۰۰۰ تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

آپارتمان یکخوابه دوتخته | اقامت با صبحانه %۳۶ تخفیف

آپارتمان یکخوابه دوتخته
۲ نفر صبحانه نفر اضافه
۱ شب ۱,۰۴۹,۰۰۰ ۶۷۲,۰۰۰ تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

دبل لاکچری | اقامت با صبحانه %۳۶ تخفیف

دبل لاکچری
۲ نفر صبحانه نفر اضافه
۱ شب ۱,۰۴۹,۹۰۰ ۶۷۲,۰۰۰ تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

سوئیت معمولی | اقامت با صبحانه %۳۰ تخفیف

سوئیت معمولی
۲ نفر صبحانه نفر اضافه
۱ شب ۹۵۰,۰۰۰ ۶۷۲,۰۰۰ تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

پرنسس روم | اقامت با صبحانه %۳۶ تخفیف

پرنسس روم
۲ نفر صبحانه نفر اضافه
۱ شب ۱,۱۰۰,۰۰۰ ۷۱۴,۰۰۰ تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

هانی مون | اقامت با صبحانه %۳۷ تخفیف

هانی مون
۲ نفر صبحانه نفر اضافه
۱ شب ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۷۵۶,۰۰۰ تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

دبل کلاسیک با سرویس اضافه | اقامت با صبحانه %۲۹ تخفیف

دبل کلاسیک با سرویس اضافه
۳ نفر صبحانه نفر اضافه
۱ شب ۱,۰۹۹,۹۰۰ ۷۸۸,۰۰۰ تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

دبل هخامنش | اقامت با صبحانه %۳۴ تخفیف

دبل هخامنش
۲ نفر صبحانه نفر اضافه
۱ شب ۱,۴۰۰,۰۰۰ ۹۲۴,۰۰۰ تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

پرزیدنت | اقامت با صبحانه %۳۹ تخفیف

پرزیدنت
۲ نفر صبحانه نفر اضافه
۱ شب ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۹۲۴,۰۰۰ تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

دبل قاجار | اقامت با صبحانه %۳۴ تخفیف

دبل قاجار
۲ نفر صبحانه نفر اضافه
۱ شب ۱,۴۰۰,۰۰۰ ۹۲۴,۰۰۰ تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

پرزیدنت ویژه | اقامت با صبحانه %۶۴ تخفیف

پرزیدنت ویژه
۲ نفر صبحانه نفر اضافه
۱ شب ۲,۹۰۰,۰۰۰ ۱,۰۵۰,۰۰۰ تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

کانکت | اقامت با صبحانه %۲۵ تخفیف

کانکت
۴ نفر صبحانه نفر اضافه
۱ شب ۱,۴۵۰,۰۰۰ ۱,۰۹۲,۰۰۰ تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

آپارتمان دو خوابه چهار تخته | اقامت با صبحانه %۳۶ تخفیف

آپارتمان دو خوابه چهار تخته
۴ نفر صبحانه نفر اضافه
۱ شب ۱,۷۰۰,۰۰۰ ۱,۰۹۲,۰۰۰ تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

آپارتمان دو خوابه امپریال چهارتخته | اقامت با صبحانه %۱۰ تخفیف

آپارتمان دو خوابه امپریال چهارتخته
۴ نفر صبحانه نفر اضافه
۱ شب ۱,۸۴۹,۹۰۰ ۱,۶۷۹,۰۰۰ تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

دبل رویال لاکچری | اقامت با صبحانه %۳ تخفیف

دبل رویال لاکچری
۲ نفر صبحانه نفر اضافه
۱ شب ۲,۴۱۰,۰۰۰ ۲,۳۵۲,۰۰۰ تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

پرزیدنت رویال | اقامت با صبحانه %۱۶ تخفیف

پرزیدنت رویال
۲ نفر صبحانه نفر اضافه
۱ شب ۳,۲۹۹,۹۰۰ ۲,۷۷۲,۰۰۰ تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

درباره هتل بین المللی قصر مشهد

هتل بین المللی قصر مشهد یکی از هتل های پنج ستاره بی نظیر در مشهد می باشد. این هتل در سال 1356 افتتاح گردید که فاصله ی 800 متری از حرم مطهر امام رضا (ع) قرار گرفته و در خیابان امام رضا جای دارد. البته پس از آن در سال 1393 مورد بازسازی کامل قرار گرفت و در سال 1394 به عنوان واحد نمونه شناخته شد. 

هتل بین المللی قصر مشهد دارای لابی زیبا و بی نظیر می باشد. زائران تور دقیقه 90 مشهد با ورود به لابی هتل قصر مشهد، لحظاتی محو تماشای معماری زیبا این هتل مشهد خواهند شد. بدون شک شما با دیدن این لابی پس از ورود به هتل، در همان ابتدا رضایت و خشنودی را از انتخاب این هتل احساس خواهید کرد.

اتاق های هتل بین المللی قصر، تنوع در حق انتخاب شما

هتل بین المللی قصر مشهد دارای 219 باب اتاق و واحد اقامتی می باشد که در 11 طبقه ساختمانی  طراحی و ساخته شده اند. مهمانان پس از انتخاب این هتل می توانند با توجه به سلیقه و یا تعداد نفرات هرکدام از اتاق های این هتل را رزرو نمایند. تمامی اتاق های هتل با رعایت پروتکل های بهداشتی به میهمانان تحویل داده می شوند.

هتل بین المللی قصر مشهد برای آسایش بیشتر میهمانان اتاق های مدرن  با طراحی و معماری خاص مهیا نموده است. برای آن دسته از مهمانانی که به صورت یک نفره سفر کرده اند اتاق های سینگل در هتل موجود می باشد. در این اتاق ها امکاناتی نظیر آی پی تی وی، میزآرایش، مینی بار، حمام مجهز به تلوزیون و اینترنت پرسرعت در اختیار مهمانان قرار دارد.

اتاق های دو تخته هتل بین المللی قصر مشهد دارای یک تخت دو نفره بزرگ و یا دو تخت یک نفره  می باشد. این اتاق ها برای مهمانانی که دو نفره به سفر آمده اند مخصوصا زوج های  جوان مناسب است. در این اتاق ها نیز امکاناتی از جمله مینی بار، اینترنت پرسرعت، حمام مجهز به  تلویزیون، صندوق امانات و ... وجود دارد.

اتاق های پرزیدنت هتل بین المللی قصر با طراحی بسیار زیبا و مدرن می باشد. اگر می خواهید شاهد عظمت و زیبایی پایتخت معنوی ایران باشید می توانید از اتاق پرزیدنت هتل قصر در طبقه 10 و 11 هتل استفاده نمایید. این واحد های اقامتی دارای امکانات رفاهی مانند یک تخت دو نفره بزرگ، میزآرایش، چای ساز، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی، سشوار، صندوق امانات و ... می باشد.

کدام از اتاق های هتل بین المللی قصر مشهد مناسب برای زوج های جوان است؟

هتل 5 ستاره بین المللی قصر مشهد برای زوج های جوانی که برای ماه عسل به مشهد سفر می کنند اتاق های پرزیدنت با دکوراسیون رویال را در نظر گرفته است. این دسته از عزیزان می توانند با رزرو این اتاق ها در هتل اقامتی رویایی و خاطره انگیز را رقم زنند. یکی دیگر از اتاق های خاص و زیبا هتل بین المللی قصر مشهد اتاق های پرنسس می باشد.

اتاق پرنسس با طراحی زیبا و منحصر به فرد می تواند خاطرات زیبا از یک سفر به یاد ماندی را برای شما رقم زند. در این اتاق ها امکانات و خدماتی نظیر تزئینات اطراف تخت، میز آرایش، سیستم ماهواره، صندوق امانات، مینی بار، حمام مجهز به تلویزیون و تلفن و ... به مهمانان ارائه می شود. هتل زیبای قصر مشهد برای مهمانانی که 4 نفرهستند اتاق های کانکت را در نظر گرفته است. اتاق های کانکت هتل قصر از دو اتاق دوتخته مجزا تشکیل شده که با یک درب به هم متصل می شوند. هر کدام از اتاق های دارای یک تخت دبل و یک تخت سینگل می باشند.

هتل قصر مشهد دارای سوئیت های لوکس و زیبا با یک سالن پذیرایی بزرگ مشرف به حرم و مبله می باشد. این واحد های اقامتی دارای یک تخت دونفره و یا دو تخت یک نفره هستند. شما می توانید در کنار یک اقامت آرام از چشم انداز فوق العاده نیز لذت ببرید. اتاق های قاجاریه و هخامنش هتل بین المللی قصر نیز برگفته از معماری زیبا دوران هخامنش و قاجار می باشد.

رستوران های هتل مجلل بین المللی قصر و لذت صرف غذاهای تازه

صبحانه خوری هتل قصر مشهد در طبقه منفی یک هتل طراحی شده است که ظرفیتی بالغ بر 1000 نفر را دارا می باشد. پرسنل و کارکنان این سالن پذیرایی همه روزه از ساعت 7 صبح تا 10 به صورت منو بوفه سلف سرویس آماده پذیرایی از میهمانان مقیم در این هتل مشهد هستند.

هتل قصر مشهد دارای یک رستوران عالی می باشد که در محیطی زیبا و مدرن ایجاد شده است. این رستوران با سرو انواع غذاهای ایرانی، فرنگی لذیذ پذیرایی بی نظیری را از مهمانان این هتل به عمل می آورد. شما می توانید در وعده های ناهار و شام بدون نیاز به خارج شدن از هتل به این رستوران فوق العاده در هتل مراجعه کنید.

رستوران مرسده هتل بین المللی قصر مشهد در طبقه همکف این هتل قرار دارد که اصلی ترین رستوران هتل محسوب می شود. منوی غذایی این رستوران انواع غذاهای لذیذ ایرانی و فرنگی را با بهترین کیفیت و طعمی فوق العاده در اختیار مهمانان این هتل قرار می دهد. هتل بین المللی قصر شهر مشهد برای آن دسته از مهمانانی که علاقه مند به غذاهای فست فودی هستند رستوران ملودی را ایجاد کرده است.

این رستوران همه روزه از ساعت 16 الی 24 آماده پذیرای شما مهمانان ارجمند در هتل می باشد. فضای زیبا در کنار میل غذاهای خوشمزه بدون شک لذتی فوق العاده را به شما هدیه می دهد. رستوران سنتی رز از دیگر رستوران های هتل بین المللی قصر می باشد. اگر علاقه مند به صرف غذاهای سنتی و اصیل در یک فضای کاملا سنتی هستید می توانید به این رستوران در هتل مراجعه کنید. این رستوران همه روزه از ساعت 18 الی 3 بامداد پذیرای میهمانان عزیز می باشد.

کافی شاپ زیبا هتل بین المللی قصر مشهد در طبقه همکف این هتل قرار دارد. شما می توانید با مراجعه به این کافی شاپ در فضایی آرام و دنج اوقات خوشی را در کنار دوستان و عزیزان سپری کنید. این کافی شاپ با سرو انواع نوشیدنی های سرد و گرم، دسر های متنوع، عصرانه های سبک پذیرای شما عزیزان در هتل است.

امکانات هتل بین المللی قصر مشهد

هتل قصر الماس مشهد برای تکمیل شدن سفر شما امکانات بسیار بی نظیری را در خود ایجاد کرده است. از جمله این امکانات می توان به مجموعه آبی بزرگ و مجهز اشاره داشت. مهمانان می توانند از بخش های مختلف این مجموعه آبی هتل نظیر سونا، استخر، جکوزی و ... به راحتی استفاده کنند. 

هتل بین المللی قصر مشهد دارای سالن کنفرانس و سالن اجتماعات نیز می باشد که از جمله امکانات مهم در این هتل محسوب می شوند. این سالن ها در هتل با مجهز ترین امکانات مکانی مناسب برای برگزاری جلسات و کنفرانس های سازمانی است. از جمله دیگر امکانات هتل بین المللی قصر مشهد می توان از لاندری ( خشکشویی )، صرافی، سالن بیلیارد، اسنوکر، بازی های یارانه ای، اتاق بازی کودکان، سالن آرایش بانوان و آقایان، تاکسی سرویس، ترانسفر فرودگاهی، پذیرش 24 ساعته و .... نام برد.

تمامی این امکانات سبب می شوند تا شما بتوانید اقامتی فوق العاده را تجربه کنید. از دیگر هتل های نزدیک به حرم هتل پارسیس مشهد است که 5 ستاره بوده و به بلوار مصلی مرکز تجاری آرمان نزدیک می باشد. اما از هتل هایی که آرامش در آن حکم فرما بوده و  به بازار گل مشهد نزدیک می باشد، هتل هما 2 مشهد نام دارد.

هتل های مشهد پیشنهادی کاربران
نظرات بین المللی قصر مشهد

برای ثبت نظر و امتیازدادن به این هتل روی دکمه زیر کلیک کنید

۴.۶ از ۵
نظافت۵/۵
قابلیت دسترسی۴/۵
آرامش محیط۵/۵
کیفیت غذا۵/۵
ارزش خرید۴/۵
۱۷ آذر ۱۳۹۸

هتل بسیار لوکس و چشم نواز بود اقامت این هتل بسیار دلپذیر بود

۴ از ۵
نظافت۴/۵
قابلیت دسترسی۴/۵
آرامش محیط۴/۵
کیفیت غذا۴/۵
ارزش خرید۴/۵
۲۴ مهر ۱۳۹۸

هتل بین المللی قصر (قصر الماس) از همه نظر عالی بهتون پیشنهاد میکنم این هتلو. همچنین غذاهای خوشمزشو

۳ از ۵
نظافت۳/۵
قابلیت دسترسی۳/۵
آرامش محیط۳/۵
کیفیت غذا۳/۵
ارزش خرید۳/۵
۲۴ شهریور ۱۳۹۸

هتل بین المللی قصر مشهد به نظر من خوب نیست. اونجوری که تعریف می کردن توجه من جلب نکرد. اما بازهم این هتل مشهد جایگاه خودش داره

۵ از ۵
نظافت۵/۵
قابلیت دسترسی۵/۵
آرامش محیط۵/۵
کیفیت غذا۵/۵
ارزش خرید۵/۵
۱۱ شهریور ۱۳۹۸

هتل بین المللی قصر مشهد فوق العادس. لابی شیک و بزرگ، غذاهای با کیفیت همه چی تموم هیچ ایرادی نمیشه از این هتل مشهد گرفت

۴ از ۵
نظافت۴/۵
قابلیت دسترسی۴/۵
آرامش محیط۴/۵
کیفیت غذا۴/۵
ارزش خرید۴/۵
۲۱ مهر ۱۳۹۸

هتل بین المللی قصر مشهد هیچ ایرادی نداره فقط طرح ترافیک مشهد تنها عیب این هتل مشهد محسوب میشه

۴ از ۵
نظافت۴/۵
قابلیت دسترسی۴/۵
آرامش محیط۴/۵
کیفیت غذا۴/۵
ارزش خرید۴/۵
۲۸ آبان ۱۳۹۸

من و همسرم برای سفر ماه عسلمون هتل بین المللی قصر رو رزرو کردیم که واقعا از همه نظر عالی بود و از اقامتمون راضی بودیم.

۴ از ۵
نظافت۴/۵
قابلیت دسترسی۴/۵
آرامش محیط۴/۵
کیفیت غذا۴/۵
ارزش خرید۴/۵
۲۵ شهریور ۱۳۹۸

هتل بین المللی قصر مشهد واقعا عالیه. هیچ ایرادی نمیشه از این هتل مشهد گرفت

۴ از ۵
نظافت۴/۵
قابلیت دسترسی۴/۵
آرامش محیط۴/۵
کیفیت غذا۴/۵
ارزش خرید۴/۵
۱۰ آذر ۱۳۹۸

هتل قصر الماس مشهد بهترین هتلی بود که تو این چندسال که میام زیارت رفته بودم از همه نظر عالی بود.

۴ از ۵
نظافت۴/۵
قابلیت دسترسی۴/۵
آرامش محیط۴/۵
کیفیت غذا۴/۵
ارزش خرید۴/۵
۲۸ آبان ۱۳۹۸

هتل قصر الماس مشهد نمای هتل خیلی قشنگ بود. اتاق ها تمیز و مرتب و غذاهای با کیفیت و خوشمزه ای داشت.

۴.۲ از ۵
نظافت۴/۵
قابلیت دسترسی۴/۵
آرامش محیط۴/۵
کیفیت غذا۵/۵
ارزش خرید۴/۵
۷ مهر ۱۳۹۸

هتل بین المللی قصر مشهد خیلی خدمات خوبی داشت. به نظرم این هتل مشهد بهترین هتل در مشهد هست

۴.۲ از ۵
نظافت۴/۵
قابلیت دسترسی۴/۵
آرامش محیط۴/۵
کیفیت غذا۵/۵
ارزش خرید۴/۵
۱ مهر ۱۳۹۸

هتل بین المللی قصر مشهد امکانات و خدمات عالی. هیچ نکته منفی نمیشه برای این هتل مشهد گرفت. ممنونم از خانم هاتف که بهم این هتل معرفی کردن

۰۵۱-۳۸۰۹۶