قیمت سفر به مشهد با توجه به عوامل مختلف سنجیده می شود که می تواند مسبب تور مشهد با قیمتی ارزان یا سفری لوکس به مشهد باشد. در این مقاله قصد داریم در ابتدا سفر به مشهد در ایام کرونا بپردازیم و سپس هزینه سفر به مشهد با خودروی شخصی، هزینه سفر به مشهد با اتوبوس، هزینه سفر به مشهد با قطار و هواپیما و هزینه سفر به مشهد با انتخاب و رزرو هتل را بیان کنیم.

قیمت سفر به مشهد در ایام کرونا

هزینه سفر به مشهد در ایام کرونا، مسلماً ارزان تر از زمان هایی است که این ویروس منحوس، همه گیر نبود. اما در حال حاضر وضعیت سفر به مشهد در ایام کرونا آنچنان خطرناک نیست. چون در تمامی هتل های مشهد پروتکل های بهداشتی و ضد عفونی کردن وسایل اتاق به خوبی رعایت می شود. ضمن این که اگر با قطار یا هواپیما راهی شهر مشهد شوید، تمامی صندلی ها و فضای وسیله نقلیه به خوبی ضدعفونی می شوند.

اطلاعات ضروری که در تور مشهد باید بدانید

هزینه سفر به مشهد با خودروی شخصی

هزینه سفر به مشهد با خودروی شخصی مسلماً بسیار مقرون به صرفه است. چون شما می توانید با پرداخت هزینه برای بنزین خودرو،  مسیری طولانی را سپری کنید. در سفر به مشهد با خودروی شخصی، مطمئن هستید که هیچ فرد آلوده ای همراه شما نیست. علاوه بر این که می توانید از تفرجگاه ها، مکان های دیدنی و ... هر شهر دیدن کنید.

قیمت سفر به مشهد با خودروی شخصی شاید در وهله اول، کم هزینه محاسبه شود. اما ممکن است لذتی آنچنان که باید، از سفر به مشهد نبرید. چون در در این نوع سفر خستگی طولانی مدت، خستگی چشم دوختن به جاده، حوادث ناگوار و گاهاً جانی در جاده ها به وضوح قابل مشاهده است. پس با این تفاسیر درخواهید یافت هزینه سفر به مشهد با خودروی شخصی ارزان ولی پر خطر است.

هزینه سفر به مشهد با قطار

قیمت سفر به مشهد با قطار هم متفاوت می باشد. به گونه ای که با انتخاب یک قطار می توان هزینه تور مشهد با قطار را کاهش یا افزایش داد. همانطور که آگاه هستید با به روی کارآمدن قطار های 5 ستاره یا وی آی پی، کیفیت تور مشهد قطار افزایش یافته و بیشتر افراد به دلیل ایمن بودن این نوع وسیله نقلیه، رغبت بیشتری برای سفر دارند.

هزینه سفر به مشهد با قطار 5 ستاره

قیمت سفر به مشهد با قطار فدک هزینه ای بالا خواهد داشت. البته این هزینه بالا به دلیل ارائه خدماتی با کیفیت تر و امکانات، بیشتر است. زمانی که شما تور مشهد قطار فدک را رزرو می کنید، یک فرش قرمز برای شما پهن خواهد شد. به طور 24 ساعته مینی بار رایگان سرو و اینترنت رایگان عرضه می گردد. وعده های غذایی تنوع بیشتری داشته و در ظروف چینی سرو می شود.

قیمت سفر به مشهد با قطار زندگی نیز کیفیت بالا داشته که لذت سفر را برای خانواده ها دوچندان می کند. قطار 5 ستاره زندگی غذاهایی متنوع در منوی غذایی داشته و در ظروف شیک سرو می کند. سرو چای، قهوه، میان وعده، آب معدنی و ... به طور نامحدود در دسترس می باشد. قطار زندگی تمامی پروتکل های بهداشتی را به طور مداوم انجام می دهد.

هزینه سفر به مشهد با اتوبوس

قیمت سفر به مشهد با اتوبوس مقرون به صرفه تر از هواپیما و قطار است. البته اتوبوس های مختلفی برای سفر به مشهد وجود دارد که نوع وی آی پی آن بهترین می باشد. اما باز هم این نوع سفر به مشهد با اتوبوس خطراتی را به همراه دارد که یکی از آن ها ازدحام جمعیت و دیگری تصادفات جاده ای است.

قیمت سفر به مشهد با هواپیما

قیمت سفر به شهر مشهد با هواپیما مسلماً از تمامی وسایل نقلیه گران تر است. این امر هم به دلیل سریع رسیدن به مقصد است. به عنوان مثال در تور مشهد قطار شما 12 ساعت در راه هستید که این مسافت با تور مشهد هوایی به 1 ساعت می رسد. ضمن این که راحتی بیشتری برای مسافران فراهم خواهد شد. اما سفر با هواپیما هم انواع مختلفی دارد که نقش مهمی در قیمت تور مشهد با هواپیما ایفاء می کنند.

قیمت سفر به مشهد با کلاس پروازی مختلف

قیمت سفر به شهر بهشت با کلاس پروازی فرست کلاس، لاکچری ترین نوع سفر را برای افراد رقم می زند. در این نوع کلاس پروازی یک مهماندار شخصی، مینی بار به طور نامحدود، تخت خواب، حمام و سرویس بهداشتی مجزا و ... در دسترس می باشد. البته این نوع کلاس پروازی برای سفرهای خارجی که ساعات زیادی را در هوا هستید، بهتر است.

قیمت سفر به مشهد با کلاس بیزینس کمی ارزان تر از فرست کلاس می باشد. زیرا در این نوع کلاس پروازی افراد محدودی بین 6 تا 8 نفر همراه شما خواهند بود و یک میهماندار خدمت رسانی می کند. البته مینی بار به طور نامحدود سرو شده و صندلی های آن به صورت تخت خواب شو هستند.

قیمت سفر به مشهد با انتخاب هتل

یکی دیگر از عواملی که هزینه سفر به مشهد را کاهش می دهد، انتخاب هتل مشهد است. بله شما با انتخاب یک هتل 5 ستاره مشهد همچون هتل قصر طلایی مشهد یا هتل ارغوان مشهد، هزینه سفر به مشهد را افزایش خواهید داد. چون امکانات رفاهی کاملی را دریافت خواهید کرد. اما انتخاب یک اقامتگاه 3 ستاره یا 4 ستاره نظیر هتل کیانا مشهد، هتل الماس مشهد یا هتل عماد مشهد می تواند قیمت سفر به مشهد را کاهش دهد.

البته رزرو هتل های 3 ستاره به معنی بی کیفیت بودن هتل نیست، بلکه ممکن است از امکانات خوبی برخوردار باشد ولی در کوچه های اطراف حرم واقع شده باشد. توجه داشته باشید که انتخاب هتل در حاشیه خیابان امام رضا نیز هزینه سفر به شهر بهشت را افزایش می دهد.

اما با انتخاب هتل در خیابان طبرسی، نواب صفوی یا شیرازی می توانید هزینه های سفر را کاهش دهید. البته باز هم برای کسب اطلاعات بیشتر توصیه می کنیم با شماره های 051،38096 و 051،38095 تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان پرشین هتل شما را راهنمایی کنند.

بیشتر بخوانید :
منابع :