سفره خانه سنتی ترنج مشهد یکی از محبوب ترین سفره خانه های مشهد است. این لمکده به قدری زیباست که احساس خوش آیندی را تجربه خواهید کرد. از نکته های مهم در سفره خانه دیوار های آن است ؛ بر دیوار های این سفره خانه نقاشی های زیبایی وجود دارد. در یکی از دیوار ها نقش مردی شبیه خواجه حافظ شیرازی را مشاهده خواهید نمود.

سفره خانه سنتی ترنج مشهد رستورانی سنتی با غذاهای لذیذ

شعر با مصمایی هم بر روی دیوار سفره خانه سنتی حک شده است. تخت هایی سنتی همراه با پشتی های نرم  باعث صمیمیت بیشتری می شود. قلیان های این سفره خانه سنتی بسیار کوک و خوش صدا هستند. آب نماهای به کار رفته در این سفره خانه باعث شده تا صدای دلنشین آب هم طراوتی خاص ایجاد کند.

سفره خانه سنتی ترنج مشهد
سفره خانه سنتی ترنج مشهد

پخش موسیقی در سفره خانه ترنج مشهد

پخش موسیقی سنتی در این مجموعه هم لذتی وصف نشدنی دارد. لازم به ذکر است این سفره خانه سنتی انواع غذاهای سنتی مانند آبگوشت،قرمه و …. را در منو خود دارد از این رو با فضایی دلنشین و دلباز همراه با منوی غذا های سنتی و محلی بهترین گزینه است.

زیرا می توانید قرار های دوستانه خود را به بهترین شکل انجام دهید. سفره خانه سنتی ترنج از جمله سفره خانه های متمایز در مشهد است. این سفره خانه سنتی در نوع خود بهترین در مشهد و شهرستان های اطراف می باشد. سفره خانه سنتی در یکی از بلوار های زیبا و لوکس مشهد جای گرفته است.

سفره خانه سنتی ترنج مشهد
سفره خانه سنتی ترنج مشهد

آدرس سفره خانه سنتی ترنج مشهد

مشهد خیابان فرامرز عباسی، بین فرامرز عباسی ۱و۳، طبقه ۱- ، پاساژ آناهیتا ؛ از جمله هتل های نزدیک به این سفره خانه سنتی هتل صبا مشهد و هتل ارس مشهد می باشد. این هتل های مشهد از جمله هتل های سه ستاره می باشند. خدمات و امکانات ارائه شده در آن ها بسیار مطلوب است.

سفره خانه سنتی ترنج مشهد
سفره خانه سنتی ترنج مشهد
بیشتر بخوانید :
منابع :