با پرشین هتل همراه باشید تا با یکی از خوشمزه ترین ساندویچی های مشهد آشنا شوید. ساندویچ صدف مشهد با نام تجاری ساتگین صدف شناخته می شود.

اولین شعبه ساندویچ سرد صدف مشهد کجاست؟

شعبه احمدآباد ساندویچ صدف با ارایه کیفیت برتر در انواع ساندویج های سرد و خدمت رسانی به موقع و موثر، توانست به سرعت به جایگاه بسیار خوبی برسد. بنابراین در تیرماه 1389 به عنوان واحد نمونه صنایع غذایی و محصوات بهداشتی استان خراسان رضوی برگزیده شد.شعبه احمدآباد ساندویچ صدف، اولین شعبه در مشهد است

ساندویچ سرد صدف مشهد
ساندویچ سرد صدف در مشهد

ساندویچ سرد صدف مشهد، قدیمی ترین ساندویج سرد در مشهد

ساندویچ صدف یکی از قدیمی ترین و با کیفیت ترین و معروف ترین ساندویچ های سرد مشهد است. امکان ندارد کسی با تور مشهد به شهر امام رضا آمده باشد اما این نام را نشنیده باشد. شعبه اصلی و اولیه ساندویچ صدف مشهد در خیابان احمد آباد است. یکی از هتل های خوب مشهد نزدیک در خیابان احمدآباد، هتل هما مشهد می باشد. اکنون به نظر یکی از مراجعه کنندگان ساندویچ سرد صدف می پردازیم.

ساندویچ سرد صدف مشهد
ساندویچ سرد صدف در مشهد

یاد آوری خاطرات گذشته در ساندویچ سرد صدف

برای یاد آوری خاطرات گذشته با همسرم به ساندویچ صدف واسه شام رفتیم. وقتی دیدم مشتری ها تو صف صندوق و سفارش هستند تعجب کردم!. با این همه تنوع و تعدد رستوران ها و فست فودها از ۱۰-۲۰ سال پیش تو مشهد باز هم این رستوران شلوغ است. ساندویچ های صدف همچنان محبوب هست و مشتری های خودشو داره! سفارش ما ژامبون بره بود که ۱۴.۵۰۰ قیمت داشت. چون خیلی گرسنه نبودیم و می خواستیم شام سبک بخوریم یک دونه واسه جفتمون سفارش دادیم. فضای داخلی خیلی بزرگ نیست و تعدادی صندلی واسه کسایی که میخوان همونجا غذاشونو بخورن گذاشتن.

ساندویچ سرد صدف مشهد
ساندویچ سرد صدف در مشهد

ساندویچ سرد صدف مشهد در خیابان احمد آباد

ولی از اونجایی که تو احمدآباد جای پارک خیلی سخت گیر میاد توصیه میکنم ساندویچ صدف بگیرین و ببرین خونه یا توی پارک میل کنید. مگر اینکه ۲-۳ نفر بیشتر نباشین و آدم های سخت گیری مثل ما نباشین. طعم ساندویچ ها مثل گذشته خوب و عالی بود و تازگی کاهو و گوجه و نون کاملا احساس می شد. خوشحالم که پس از این همه سال کیفیت رو حفظ کردن و مارو پشیمون و ناامید نکردن از اینکه دوباره بهشون سر زدیم. بین کباب و برگر و غذاهای گرم و … بعضی اوقات یه ساندویچ سرد مثل صدف خیلی می چسبه!

آدرس: خیابان احمد آباد – نرسیده به خیابان راهنمایی 

بیشتر بخوانید :
منابع :