خیابان احمد آباد یکی از اصلی ترین و شلوغ ترین معابر شهری در مشهد است. برای رزرو هتل مشهد در این خیابان مشهد می توانید سایت فوق را بررسی و سپس هتل هما مشهد را رزرو کنید. این هتل در نزدیکی قطار شهری مشهد و بیمارستان قائم مشهد می باشد.

کلیک کنید و با خیابان دانشگاه مشهد آشنا شوید

خیابان احمدآباد مشهد یکی از مراکز خرید خیابانی مشهد به شمار می آید.این خیابان از اول میدان شریعتی شروع شده و تا میدان فلسطین ادامه دارد. احمدآباد به سی متری اول(فسطین) و سی متری دوم (ابوذر غفاری، رضا، کلاهدوز و…)احمد آباد هم مشهور است.

خیابان احمدآباد مشهد
خیابان احمدآباد مشهد

خیابان احمدآباد مشهد منطقه 1 شهری

البته وسعت این منطقه ۱۶۱۱ هکتار و جمعیت ساکن در آن بر طبق سرشماری سال ۸۰ شمسی ۱۸۰ هزار نفر بود. خیابان مذبور دارای ترافیک نسبتا سنگینی به دلیل وجود بازارهای متعدد می باشد. شرکتهای تجاری بسیاری در این خیابان قرار گرفته اند. بزرگترین بازارهای موبایل مشهد در این منطقه قرار گرفته است. حتی برخی این خیابان را به نام راسته موبایل فروش ها می شناسند.

خیابان خسروی در مشهد را بیشتر بشناسید

احمد آباد از خیابان های مرفه نشین و لوکس مشهد به شمار می رود. چندی از بزرگترین بیمارستان های شهر مشهد ( از قبیل: بیمارستان قائم و بیمارستان پاستور ) در این خیابان هستند. همچنین شرکت های بزرگ هواپیمایی خارجی در این خیابان وجود دارد. از بازار های معروف در این خیابان می توان به بازار قسطنطنیه مشهد اشاره کرد. یکی دیگر از این بازار ها مجتمع تجاری خورشید، ورسیچ و …. می باشند.

خیابان احمدآباد مشهد
خیابان احمدآباد مشهد

برترین برند های چرم در احمد آباد

برترین برند های لباس چرمی را می توان در این خیابان پیدا کرد. سیسمونی های شکیل و لوستر های مجلل را می توان در خیابان احمدآباد یافت. در این خیابان، خیابان معروف دیگری هم وجود دارد. نام آن خیابان عارف می باشد. این خیابان و خیابان پرستار مملو از ساختمان پزشکان مختلف است.

در این خیابان انواع متخصص ها و فوق تخصص ها وجود دارند. دلیل شلوغی و تجمع این خیابان هم همین امر می باشد. خیابان راهنمایی از آن دسته خیابان های معروف در احمد آباد است که انواع مانتو، شال، روسری، اکسسوری، کیف و کفش بانوان و آقایان را عرضه می کند.

مشخصاتی درباره خیابان سعدی مشهد با یک کلیک

در خیابان یاد شده بورس مانتو ها و لباس های مجلسی مردانه و زنانه به وفور یافت می شود. همچنین شما می توانید علاوه بر این خیابان از بازار های رنگارنگ و متنوع مانند بازار جنت مشهد به صورت فضای باز و واقع در خیابان جنت دیدن نمایید.

هتل هما مشهد
هتل هما مشهد
بیشتر بخوانید :
منابع :