به گزارش پرشین هتل بازار قسطنطنیه مشهد یکی از بهترین و قدیمی ترین بازار های مشهد است. برای دسترسی راحت به این مرکز خرید مهم می توانید از طریق سایت فوق هتل مشهد نزدیک به این بازار را رزرو کنید.

بازار قسطنطنیه مشهد بورس انواع لباس های مردانه، زنانه، بچه گانه را عرضه می کند. در زمان های گذشته این بازار از اهمیت بسیار زیادی برخوردار بوده است. اما بعد از به وجود آمدن پاساز های شیک و بزرگ تر کمی از اهمیت آن کاسته شد. احمدآباد خیابانی لوکس نشین و مرفه در مشهد به شمار می رود. بازار قسطنطنیه مشهد در این خیابان قرار گرفته است. مکان ذکر شده دارای 2 طبقه می باشد که یکی همکف بوده و دیگری منفی 1. انواع مانتو، شلوار، روسری، کفش، لباس مجلسی، لباس مردونه، کیف و … را می توان از این بازار تهیه کرد.

البته بازار قسطنطنیه مشهد انواع لباس های جینگول بینگول را برای نی نی های ناز شما عرضه می کند. پیشنهاد می کنیم این بازار مشهد رو از دست ندین و حتما بهش سری بزنید. یکی از جذابیت های این مرکز خرید مغازه های چوبی و نوستالژیک آن است. در این مغازه ها بهترین برند های ساعت و عینک را خواهید یافت.

بازار قسطنطنیه مشهد
بازار قسطنطنیه مشهد

بازار قسطنطنیه مشهد و ایستگاه مترو

یکی دیگر از محاسن این بازار مشهد نزدیک بودن به ایستگاه مترو می باشد. گردشگران عزیزی که از هر نقطه مشهد با مترو سفر می کنند می توانند در ایستگاه فلسطین پیاده شوند. وقتی که گردشگران در این ایستگاه پیاده می شوند با 3 دقیقه پیاده روی به بازار قسطنطنیه خواهند رسید. اما نباید بزرگی و ابهت بازار قسطنطنیه را دست کم گرفت. زیرا با وجود پاساژ هایی همچون خورشید،کوتون و …. باز هم به خوبی می درخشد.

اکنون به هتل های مشهد نزدیک به بازار قسطنطنیه می پردازیم. هتل هما 1 مشهد و هتل سی برگ مشهد از جمله هتل های خیابان احمدآباد می باشند. این هتل های مشهد به ترتیب پنج ستاره و سه ستاره می باشند.

بازار قسطنطنیه مشهد
بازار قسطنطنیه، پاساژ قدیمی در مشهد
بیشتر بخوانید :
منابع :