هتل قصر طلایی مشهد، بهترین مزه ها را به شما هدیه می دهند زیرا در هتل مجلل و بین المللی قصر طلایی، رستوران های متنوعی وجود دارد که در هیچ هتلی در مشهد چنین چیزی وجود ندارد.

هتل بین المللی قصر طلایی دارای 7 رستوران به نام های

  1. کافه رستوران فرانسیسکو
  2. رستوران تابستانی بارگاه
  3. رستوران ترنم
  4. رستوران وی آی پی
  5. رستوران ضیافت
  6. رستوران سنتی ترمه
  7. رستوران 5 قاره زوشا

می باشد که در این مقاله به طور کامل شرح داده شده است . 

کافه رستوران فرانسیسکو هتل قصر طلایی مشهد با دو فضای داخلی و بیرونی فوق العاده زیبا طراحی شده است. این کافه رستوران، محیطی آرام و دنج با انواع غذاهای ایتالیایی است که علاوه بر سرو انواع فست فودها، منوی کافی‌شاپ هم دارد و میهمانان می‌توانند انواع قهوه‌ها و نوشیدنی‌های مورد علاقه‌ی خود را سفارش دهند.
از دیگر مزیت‌های کافه رستوران فرانسیسکو، تدارک بازی‌های ذهنی آرام اما هیجان انگیز است. همین اتفاق باعث شده تا مکان مذکور به یکی ازمحبوب‌ترین نقاط هتل پنج ستاره قصر طلایی تبدیل شود. 

هتل قصر طلایی مشهد

کافه رستوران فرانسیسکو هتل قصر طلایی مشهد
کافه رستوران فرانسیسکو هتل قصر طلایی مشهد

رستوران تابستانی بارگاه هتل بین المللی قصر طلایی، بر روی بام این هتل مشهد واقع شده که نمایی از شهر و حرم مطهر امام رضا (ع) را دارد. محیط رستوران بارگاه تقریبا نیمه سنتی بوده و با حوضچه ای کوچک در وسط رستوران صفای دیگری به این رستوران هتل قصر طلایی مشهد داده است. وجود درختچه های زیبا همراه گلدان های کوچک فضایی صمیمی را به ارمغان آورده است

هتل قصر طلایی مشهد

رستوران تابستانی بارگاه هتل قصر طلایی مشهد
رستوران تابستانی بارگاه هتل قصر طلایی مشهد

رستوران های هتل قصر متنوع ترین غذاهای ایرانی، فرنگی، آسیایی و ... را طبخ می کنند که در نوع خود بی نظیر می باشد. چه لذتی دارد چشیدن  غذا های خوشمزه ای که با بهترین مواد اولیه و سر آشپز های حرفه ای طبخ شده است. رستوران هتل قصر طلایی مشهد ؟! شاید  استفاده از این کلمه  برای هتل قصر طلایی کم لطفی باشد و باید برای معرفی، از عبارت رستوران‌های هتل قصر طلایی مشهد استفاده کنیم.

تنوع رستوران های هتل قصر طلایی مشهد

رستوران های مجلل هتل قصر، با طراحی های متنوع و محیط های جذاب گزینه های زیادی را پیش روی شما قرار خواهد داد که می توانید بر اساس علاقه خود تصمیم بگیرید، در کدام رستوران هتل قصر‌طلایی مشهد وعده ی غذایی خود را صرف کنید و چه نوع غذایی را میل نمایید.
برای کسب اطلاعات بیشتر و رزرو هتل بر روی کلمه مورد نظر کلیک نمایید.
رستوران ترنم هتل قصر، غذاهای خود را به صورت بوفه به میهمانان ارائه می کند. فضای بسیار مدرن و خاص این رستوران باعث شده تا میهمانانی که غذای خود را صرف می کنند بیشترین لذت را ببرند. تمیزی و نظافت، درختچه های طبیعی و مصنوعی و .... از شاخصه های رستوران ترنم هستند.

هتل قصر طلایی مشهد

رستوران ترنم هتل قصر طلایی مشهد
رستوران ترنم هتل قصر طلایی مشهد

رستوران وی آی پی هتل مجلل قصر طلایی مشهد فوق العاده لوکس و مدرن بوده که با هارمونی رنگ قرمز و سفید، همراه با گل های زرد رنگ جلوه ای خاص را به این رستوران داده است. رستوران وی آی پی مخصوص مراسم های خاص می باشد که هزینه ی صرف غذا در این رستوران بسیار بالا می باشد. 

رستوران وی آی پی هتل 5 ستاره قصر طلایی مشهد
رستوران وی آی پی هتل 5 ستاره قصر طلایی مشهد

دیگر رستوران های هتل بین المللی قصر طلایی مشهد

رستوران ضیافت هتل 5 ستاره لوکس قصر طلایی، چیدمانی بسیار زیبا همراه با گل های رز دارد که بوی خوش این گل ها در زمان صرف غذا به مشام میهمانان می رسد.

رومیزی های سفید با تزئین پارچه هایی قرمز باعث شده تا به مکانی عاشقانه برای زوج های جوان تبدیل شود. صرف غذا در رستوران ضیافت به صورت منو می باشد

رستوران ضیافت هتل قصر طلایی مشهد
رستوران ضیافت هتل قصر طلایی مشهد

رستوران سنتی ترمه هتل قصر، یکی از رستوران های هتل قصر می باشد که فضایی سنتی و زیبا را خلق کرده است. وجود ظروف های قلم زنی شده، شمعدان های شاه عباسی و سماور مسی از تزئینات داخلی رستوران ترمه به شمار می روند.
میز سالاد بار این رستوران لذیذ ترین سالاد های ایرانی و فرنگی را در خود جای داده است.

هتل قصر طلایی مشهد

رستوران سنتی ترمه هتل قصر طلایی مشهد
رستوران سنتی ترمه هتل قصر طلایی مشهد

اکنون نوبت به معرفی رستوران 5 قاره ای زوشا می شود که تمامی غذاهای ملل مختلف را برای میهمانان طبخ می کند. فضای مدرن و خاص این رستوران هتل قصر طلایی سبب شده تا میهمانان خارجی این هتل مشهد رستوران زوشا را ترجیح دهند.
جهت رزرو هتل و رستوران های آن می توانید با شماره های 05138096 و 09198906502 تماس گرفته تا کارشناسان پرشین هتل شما را به نحو احسن راهنمایی کنند.

هتل قصر طلایی مشهد

رستوران 5 قاره زوشا هتل قصر طلایی مشهد
رستوران 5 قاره زوشا هتل قصر طلایی مشهد
منابع :