خیابان سعدی مشهد بورس لوازم صوتی و تصویری و موبایل می باشد. این خیابان یکی از خیابان های مهم شهر مشهد نزدیک حرم مطهر امام رضا علیه السلام می باشد. در این خیابان تعدادی فروشگاه لوازم ورزشی و پارچه فروشی هم به چشم می خورد.

خیابان سعدی راسته ی لوازم الکترونیکی است و افرادی که بدنبال لوازم خانگی با بهترین کیفیت و تنوع هستند می توانند سری به این خیابان مشهد بزنند. دسترسی به خیابان سعدی با وجود ایستگاه مترو مشهد بسیار راحت شده است. گردشگرانی که برای تهیه ی جهیزیه به مشهد سفر می کنند می توانند به خیابان سعدی بروند و آنچه را که مد نظر دارند به راحتی پیدا کنند و نسبت به خرید آن اقدام کنند.

خیابان خسروی نو مشهد را بیشتر بشناسید

خیابان سعدی مشهد و مغازه های مختلفش

خیابان سعدی علاوه بر وجود لوازم خانگی دارای مغازه های کفش های ورزشی می باشد. کسانی که بدنبال کتب درسی یا دانشگاهی هستند با مراجعه به خیابان سعدی و رفتن به فروشگاه های بزرگ و معروفی مانند: پاساژ مهتاب و… می توانند به راحتی کتاب مورد نظر خود را خریداری کنند.

خیابان سعدی مشهد
خیابان سعدی مشهد

چگونگی دسترسی خیابان سعدی مشهد

کسانی که به دنبال پارچه های تفیس و زیبا هستند می توانند در خیابان سعدی آنچه را که مدنظرشان است را پیدا کنند. خیابان سعدی دسترسی راحتی به خیابان دانشگاه هم دارد و افرادی که برای تهیه ی لوازم خانگی و خیاطی به این مکان آمده اند بعد از تهیه ی لوازم خانگی می توانند برای تهیه ی اقلام خیاطی به خیابان دانشگاه بروند. بنا به دلایلی که گفته شد خیابان سعدی یکی از مهم ترین خیابان ها در مشهد بشمار می رود.

نگاهی به خیابان دانشگاه مشهد با یک کلیک 

نزدیک ترین هتل به این خیابان هتل توس مشهد است. اگر علاقه مند به گشت در بازار های تجاری و مخصوصا خیابان های سرشار از مغازه های متنوع هستید، در سفر به شهر مشهد مراجعه به خیابان احمد آباد مشهد و بازار جنت مشهد را علاقه بر خیابان سعدی از دست ندهید.

هتل توس مشهد
هتل توس مشهد
بیشتر بخوانید :
منابع :