خیابان دانشگاه مشهد یکی از خیابان های پر تردد و دوست داشتنی مشهد است. برای اینکه هتل مشهد نزدیک به این خیابان را رزرو کنید می توانید از طریق سایت پرشین هتل اقدام کنید.

خیابان خسروی نو مشهد در یک نگاه

در این مکان انواع مغازه ها و فروشگاه ها به چشم می خورد. اما مهم ترین اقلام موجود در این خیابان کیف و کفش می باشد. انواع کفش های راحتی، مجلسی، چرمی، مردانه و زنانه در فروشگاه های آن یافت می شود.

خیابان دانشگاه مشهد
خیابان دانشگاه مشهد

خیابان دانشگاه مشهد و ایستگاه مترو شریعتی

ایستگاه مترو شریعتی در ابتدای این خیابان است. همین امر باعث می شود تا جا به جایی مسافران به آسانی انجام پذیرد. در خیابان دانشگاه داردخانه های بسیار مهمی هم وجود دارد که برخی از آن ها داروی بیماری خاص را ارائه می دهند. به عنوان مثال از داروخانه 22 بهمن در این خیابان می توان گفت. این داروخانه دولتی انواع داروها را ارائه می دهد. اگر به دنبال دارو های شیمی درمانی می گردید حتما سری به این داروخانه بزنید.

خیابان سعدی مشهد را بیشتر بشناسید

داروخانه 22 بهمن در خیابان دانشگاه مشهد بعد از چهارراه گلستان واقع شده است. در خیابان دانشگاه داروخانه دیگری هم به نام دکتر مقربی هم وجود دارد که این دارو ها را ارائه می دهد. داروخانه دکتر مقربی در حاشیه همین خیابان بهد از چهار راه دکترا قرار دارد.

خیابان دانشگاه مشهد
خیابان دانشگاه مشهد

پردیس سینمایی هویزه و خیابان دانشگاه مشهد

اگر اهل هنر و ذوق هستید حتما سینمای موجود در این خیابان را از دست ندهید. پردیس سینمایی هویزه از بزرگ ترین سینماهای مشهد محسوب می شود. این سینما در طی بازسازی های اخیر بسیار مجهز و لوکس ساخته شده است. سینما هویزه دارای چندین سالن مختلف است که همزمان چندین فیلم را اکران می کند.

آشنایی با خیابان احمد آباد در شهر مشهد

کافی شاپ این سینما هم با سرو انواع نوشیدنی های گرم و سرد لحظات شیرین تری را برای شما تداعی می کند. این خیابان حدود 15 دقیقه تا حرم مطهر فاصله دارد. برج آلتون مشهد نیز در همین خیابان جای گرفته است.

پردیس سینمایی هویزه و خیابان دانشگاه مشهد
پردیس سینمایی هویزه و خیابان دانشگاه مشهد

هتل تارا مشهد و هتل شیراز مشهد از جمله هتل های نزدیک به این خیابان می باشند. شما می توانید به منظور خرید پوشاک به بازار جنت مشهد مراجعه نمایید که این بازار نیز با غرقه ها و فروشگاه های قدیمی در یک خیابان واقع شده و اغلب برای مسافران شهر مشهد جذابیت خاصی دارد. 

هتل تارا مشهد
هتل تارا مشهد
بیشتر بخوانید :
منابع :