به گزارش پرشین هتل، مجتمع تجاری اداری آلتون مشهد برجی لوکس و گران قیمت در مشهد است. این مجتمع تجاری،یکی از بلندترین و عظیم ترین ساختمان های مشهد و کشور می باشد. این برج در اصل یک مجموعه دیدنی تجاری، اداری طراحی شده است. یکی از محبوبیت های مجتمع تجاری اداری آلتون مشهد فضای قابل توجه پارک خودرو می باشد. اگر می خواهید برای اقامت در نزدیکی برج آلتون یک هتل مشهد را انتخاب کنید پیشنهاد می کنیم هتل شیراز مشهد یا هتل خورشید تابان مشهد را رزرو نمایید.

مجتمع تجاری اداری آلتون مشهد دارای پارکینگ طبقاتی می باشد که با مجتمع آسمان از نظر پارکینگ، رقابتی تنگاتنگ دارند. نگاه هر شهروند و زائر که برای تفریح و خرید به خیابان دانشگاه مشهد بیاید به این برج زیبا و لوکس خواهد افتاد. در طبقه همکف برج آلتون لوازم خانگی های برند و فروشگاه های چرم برند وجود دارد. برای گردشگرانی که لوکس پوش هستند این برج بهترین انتخاب است. این برج تجاری در غرفه های خود شیک ترین مانتوها را برای بانوان عرضه می کند.

برج تجاری و اداری آلتون مشهد
برج تجاری اداری آلتون مشهد

برج آلتون مشهد و خیابان دانشگاه

خیابان دانشگاه یکی از محبوب ترین خیابان های مشهد است که برج آلتون در آن واقع شده است. این خیابان راسته کفش فروش های مجلسی و اسپرت می باشد. لازم به ذکر است بهترین برند های چرم کیف و کفش را می توانید در این برج و خیابان دانشگاه پیدا کنید. انواع لباس های بچه گانه و درختچه های تزئینی و گل های آپارتمانی را می توانید در برج آلتون مشهد بیابید. اگر در حین گشت و گذار در برج احساس گرسنگی کردید نگران نباشید. زیرا رستوران پسران کریم معروف در خدمت شماست.

برج آلتون مشهد و رستوران پسران کریم

این رستوران در طبقه چهارم برج واقع شده و لذیذ ترین ماهیچه را برای میهمانان خود سرو می کند. رستوران پسران کریم سابقه ی بسیار زیادی دارد که شعبه اصلی آن در خیابان فرهاد قرار گرفته است. جدا از ماهیچه های لذیذ و خوشمزه می توانید طعم شیشلیک های چرب، چلو گوشت های خوشرنگ و … را در رستوران پسران کریم بچشید.

برج تجاری و اداری آلتون مشهد
رستوران پسران کریم، برج تجاری و اداری آلتون مشهد

چگونه به برج آلتون مشهد برسیم؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم که شما می توانید با خط 2 قطار شهری مشهد در ایستگاه سعدی پیاده شوید. خط 2 قطار شهری در ایستگاه شریعتی توقف دارد که با تابلوهای راهنمای موجود، نشان می دهد که چگونه سوار خط 2 قطار شهری شوید. راه دیگر برای رسیدن به برج التون، اتوبوس خط 38 است که می توانید از خیابان کوهسنگی سوار شده و در مقابل برج التون پیاده شوید.

برای رزرو هتل مشهد و اطلاعات بیشتر با شماره های 05138096 و 09198906502 تماس حاصل فرمایید. کارشناسان مجرب پرشین هتل در 24 ساعت شبانه روز در خدمت شما هستند.

برج تجاری و اداری آلتون مشهد
برج تجاری اداری آلتون مشهد
بیشتر بخوانید :
منابع :